כלים של משתמש

כלים של אתר


aluf:דברים_שצריך_לעשות

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
aluf:דברים_שצריך_לעשות [2006/07/26 15:49]
ריש_לקיש
aluf:דברים_שצריך_לעשות [2006/09/16 04:04]
בבסטר
שורה 1: שורה 1:
-  - לעבד את המאמר השני של זיוה שמיר 
-  - היסטוריה של [[מקאמה|המקאמה]],​ מהשירה הערבית בימי הביניים,​ דרך השירה העברית ברניסאנס,​ עד למקאמה המודרנית ובמיוחד יל"​ג,​ שכתב מקאמה על קורות המקאמה. אני רוצה את הטקסט הזה! לקשר ל-"​[[מקאמה|בדיחה עממית בחרוזים]]"​. 
-  - להשיג את [[אלוף בצלות ואלוף שום|הנוסח המוקדם]] (הומברג) 
-  - ביאליק שלח לעגנון את אבוא"​ש עם הקדשה, מעין עקיצה כנגד "​הכנסת כלה",​ ועגנון ענה בחרוזים. על כך ענה ביאליק "​הפעם רואה אנוכי / שכוחך יפה בחרוזים מכוחי."​ זיוה שמיר מביאה מאגרות,​ ד' עמוד פו', ואונגרפלד (תשל"​ד עמ' 197). אני רוצה את המכתבים. יש עוד כמה אזכורים חשובים לאגרות,​ למשל המכתב על [[בקי בהטיה]] - **אביר מצא, יש לקשר במקום הנכון**. 
-  - שירים גסים שכתב ביאליק כשהיה תלמיד ישיבה: "​תענית ציבור לעצירת צדיק",​ "​אכילת אשם",​ "​הבעל תשובה",​ "​חווה והנחש",​ "​מלכת שבא"​. להשיג ולהשוות - **מצאתי,​ לא ברור לי מה הקשר. גם לא ברור לי למה הם גסים. סתם שירים.** 
-  - לברר מצב משפטי של איורים של גוטמן ולסרוק - כנראה שייכים לדביר, צריך לפנות אליהם - **לא, מנוהלים על ידי מוזיאון נ"ג בנוה צדק. פניתי אליהם אבל הם זבלים ולא החזירו לי מייל.** 
-  - <​del>​להכין רשימה של יצירות נגזרות - מחזות זמר, הצגות, תכניות טלוויזיה(!),​ וכו'</​del>​. להוסיף ל[[עיבודים לאלוף בצלות|רשימה]] פריטים נוספים,​ אם יש (בעיקר עיבודים לפני 1980). 
-  - לכתוב ביוגרפיה רצינית-אך-משעשעת 
-  - סיפור הלפת של האחים גרים, למצוא באנגלית ולתרגם (מסיבות של זכויות יוצרים) **אביר על זה** 
-  - לקחת את הספרים ששמרתי בספריה של ת"א - **לקחתי,​ לא מציאה גדולה** 
  
aluf/דברים_שצריך_לעשות.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/06 20:59 (עריכה חיצונית)