כלים של משתמש

כלים של אתר


brotherhood:גינזו

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
brotherhood:גינזו [2006/08/18 16:28]
dm תחביר והערה, ולמה כולם מאייתים "פונטרדאן" בשגיאות?
brotherhood:גינזו [2013/11/04 12:28] (הגרסה הנוכחית)
dm תגובות עוברות לתוך הדף
שורה 45: שורה 45:
 גינזו הוא גמד בגיל בר-מצווה,​ הזיכרון האמיתי האחרון שלו הוא כשהתעורר באונייה,​ מוקף אנשים שאיננו זוכר, הם הורידו אתו בעיר [[פונטרדאן]],​ שם למד את מקצוע הנפחות. גינזו הוא גמד בגיל בר-מצווה,​ הזיכרון האמיתי האחרון שלו הוא כשהתעורר באונייה,​ מוקף אנשים שאיננו זוכר, הם הורידו אתו בעיר [[פונטרדאן]],​ שם למד את מקצוע הנפחות.
  
-הוא התחבר עם לופטיק,​ גנב מקצועי,​ ודרכו עם טר, לוחם ממשפחה אבירית חשובה. הוא החליט לצאת איתם למסע הרפתקאות בחיפוש אחר אוצרות וכיף, אבל לנגד עיניו תמיד עומדת התכלית האמיתית,​ שביסוד כל המסע- חזרה לגמדיה,​ ארץ מולדתו,​ לשוב לראות את [[הוריו]] וחבריו שלמרות שאיננו זוכר אותם כלל, אף-על-פי-כן,​ מתגעגע הוא אליהם עמוקות.+הוא התחבר עם לופטיק,​ גנב מקצועי,​ ודרכו עם טר, לוחם ממשפחה אבירית חשובה. הוא החליט לצאת איתם למסע הרפתקאות בחיפוש אחר אוצרות וכיף, אבל לנגד עיניו תמיד עומדת התכלית האמיתית,​ שביסוד כל המסע- חזרה לגמדיה,​ ארץ מולדתו,​ לשוב לראות את [[הוריו של גינזו|הוריו]] וחבריו שלמרות שאיננו זוכר אותם כלל, אף-על-פי-כן,​ מתגעגע הוא אליהם עמוקות.
  
 === שאלון דמות === === שאלון דמות ===
שורה 56: שורה 56:
 == מה הפחד הכי גדול שלך? == == מה הפחד הכי גדול שלך? ==
 הפחד הכי גדול שלי הוא: לא לחזור הביתה לעולם וכמובן,​ פחדו של כל גמד מתבגר - שלא יגדל לו זקן. הפחד הכי גדול שלי הוא: לא לחזור הביתה לעולם וכמובן,​ פחדו של כל גמד מתבגר - שלא יגדל לו זקן.
 +
 +----
 +
 +<​sub>​[[:​אני]] 2007/07/05 17:​23</​sub>​
 +
 +יש לגינזו עוד פחד רציני, הטבוע בו מקדמת-דנא,​ והוא הפחד מהמים. זה לא כל-כך מוזר לגבי מישהו שניצל בינקותו מטביעה בחוויה כה טראומאטית שהוא מדחיק את כל הזכרונות הקשורים אליה, ורמז מטרים לענין אפשר היה למצוא כבר בסשן השני, [[051215#​hdng_n|בבריכת המים עם הנחש]], אבל הפחד ממים התחיל לשחק תפקיד רק בסביבות [[060420#​hypvgrypym|הסשן השנים-עשר]],​ כשהם פצחו בסדרת המסעות הימיים שלהם, ומשם הוא רק הלך והתחזק.
 +
 +----
brotherhood/גינזו.1155907681.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2011/05/22 07:29 (עריכה חיצונית)