כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה הגירסה הבאה בשני הצדדים
ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי [2021/09/19 18:50]
jobu523
ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי [2021/09/19 20:49]
jobu523 [פגישה שישים - 15.9.2021]
שורה 852: שורה 852:
  
 אנו מתקרבים לאותו עמוד כאשר אנשים שונים שהסתובבו להם בכיף שם למעלה נסחפים לכיוון האזור החפור, קופצים פנימה ומשתנים (ומתרבדים) תוך כדי הקפיצה. שישה תפלצות מתפתחות להן: אנו מתקרבים לאותו עמוד כאשר אנשים שונים שהסתובבו להם בכיף שם למעלה נסחפים לכיוון האזור החפור, קופצים פנימה ומשתנים (ומתרבדים) תוך כדי הקפיצה. שישה תפלצות מתפתחות להן:
-שלד מתכת סטייל הטרמינטור אחרי שנשרף (השרת) +  * שלד מתכת סטייל הטרמינטור אחרי שנשרף (השרת) 
-ענק בעל פרופורציות מעוותות וגרזן עם זוג להבים +  ​* ​ענק בעל פרופורציות מעוותות וגרזן עם זוג להבים 
-חייל קומנדו שהוא בברור יותר מאנושי. +  ​* ​חייל קומנדו שהוא בברור יותר מאנושי. 
-אריה גדול במיוחד השייך לזן האסלן +  ​* ​אריה גדול במיוחד השייך לזן האסלן 
-קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים. +  ​* ​קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים. 
-כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לאביר משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי.+  ​* ​כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לצריח משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי. 
  
 למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה נפגעת, אך היא לא בוחלת ופוגעת בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הענק ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. הענק של המציאות הרבודה נעלם ואדם חדש קופץ פנימה לחור משתנה לענק! לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הענק/​בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת. למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה נפגעת, אך היא לא בוחלת ופוגעת בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הענק ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. הענק של המציאות הרבודה נעלם ואדם חדש קופץ פנימה לחור משתנה לענק! לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הענק/​בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת.
שורה 882: שורה 883:
  
 למען הטקס: למען הטקס:
-אנו משיגים שופר מבית הכנסת העתיק של יריחו ואלכסנדרה משממת אותו "​השופר שמפיל את חומות יריחו"​. +  * אנו משיגים שופר מבית הכנסת העתיק של יריחו ואלכסנדרה משממת אותו "​השופר שמפיל את חומות יריחו"​. 
-ארי נוהג באופנוע החולות מסביב ליריחו שבע פעמים +  ​* ​ארי נוהג באופנוע החולות מסביב ליריחו שבע פעמים 
-לולו מחזקת את השקט בכל סיבוב כדי שכאשר השופר ישמע, הוא יהיה חזק יותר +  ​* ​לולו מחזקת את השקט בכל סיבוב כדי שכאשר השופר ישמע, הוא יהיה חזק יותר 
-דני תוקע בשופר בכל סיבוב ושבע פעמים בסיבוב האחרון.+  ​* ​דני תוקע בשופר בכל סיבוב ושבע פעמים בסיבוב האחרון.
  
 ארי מסיים את הטקס באמירת "​קדוש קדוש קדוש!"​ ארי מסיים את הטקס באמירת "​קדוש קדוש קדוש!"​
ezekiel_s_spaceship/פרק_חמישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2021/11/15 08:52 על ידי jobu523