כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה הגירסה הבאה בשני הצדדים
ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי [2021/09/19 18:52]
jobu523 [פגישה שישים - 15.9.2021]
ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי [2021/09/19 18:55]
jobu523 [פגישה שישים - 15.9.2021]
שורה 858: שורה 858:
   * קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים.   * קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים.
   * כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לאביר משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי.   * כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לאביר משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי.
-  * + 
 למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה נפגעת, אך היא לא בוחלת ופוגעת בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הענק ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. הענק של המציאות הרבודה נעלם ואדם חדש קופץ פנימה לחור משתנה לענק! לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הענק/​בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת. למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה נפגעת, אך היא לא בוחלת ופוגעת בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הענק ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. הענק של המציאות הרבודה נעלם ואדם חדש קופץ פנימה לחור משתנה לענק! לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הענק/​בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת.
  
ezekiel_s_spaceship/פרק_חמישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2021/11/15 08:52 על ידי jobu523