כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה הגירסה הבאה בשני הצדדים
ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי [2021/09/19 18:55]
jobu523 [פגישה שישים - 15.9.2021]
ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי [2021/09/26 18:02]
jobu523
שורה 835: שורה 835:
 גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן. גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.
  
-אלכסנדרה מסיימת את הפעלת הקסם ​(עוגן?​) ​ומעבירה את כולנו אל יריחו. אנו מגיעים לעת ערב, אל העיר יריחו אשר ידועה גם כעיר הירח ועומדים מול תל גבוה, מלא הריסות בראשו, אשר אנשים שנראים חמושים מסתובבים עליו באינטנסיביות של נמלים עסוקות. אלכסנדרה מבקשת את הסכין מארי ועושה בו עוגן.+אלכסנדרה מסיימת את הפעלת הקסם ​חפץ מעבר ומעבירה את כולנו אל יריחו. אנו מגיעים לעת ערב, אל העיר יריחו אשר ידועה גם כעיר הירח ועומדים מול תל גבוה, מלא הריסות בראשו, אשר אנשים שנראים חמושים מסתובבים עליו באינטנסיביות של נמלים עסוקות. אלכסנדרה מבקשת את הסכין מארי ועושה בו עוגן.
  
-אלכסנדרה משתמשת ב (עוגן?​) ​על מנת להביא ​אופנוע חולות ​ומציעה לקחת את כולם פנימה ליריחו ולרן. דני, נרתע, אומר שהוא לא רוצה להכנס לתוך יריחו כאשר יש כל כך הרבה כוחות של אנשים על התל. אנשים שנראים מסוכנים. מה אם הם אנשים של רן וכאשר אנו נכנס הם יתקיפו אותנו מאחור? אולי כדאי ללכת ולבדוק מי הם שם? ארי רוצה לבדוק מסביב להבין מה קורה. הוא בודק קצת בגוגל כיצד המקום נראה. הוא מגלה שיש שישה תלים/​מבצרים סביב יריחו שהגנו עליה בעברה הארכיאולוגי ויש עוד תל אחד במרכז - התל בו נמצא רן. המבצרים נבנו על ידי הורדוס והמבצר קיפרוס הוא על שם אימו של הורדוס.+אלכסנדרה משתמשת בקסם חפץ מעבר על מנת להביא ​ג'יפ ומציעה לקחת את כולם פנימה ליריחו ולרן. דני, נרתע, אומר שהוא לא רוצה להכנס לתוך יריחו כאשר יש כל כך הרבה כוחות של אנשים על התל. אנשים שנראים מסוכנים. מה אם הם אנשים של רן וכאשר אנו נכנס הם יתקיפו אותנו מאחור? אולי כדאי ללכת ולבדוק מי הם שם? ארי רוצה לבדוק מסביב להבין מה קורה. הוא בודק קצת בגוגל כיצד המקום נראה. הוא מגלה שיש שישה תלים/​מבצרים סביב יריחו שהגנו עליה בעברה הארכיאולוגי ויש עוד תל אחד במרכז - התל בו נמצא רן. המבצרים נבנו על ידי הורדוס והמבצר קיפרוס הוא על שם אימו של הורדוס.
  
 בסופו של דבר, כולם משתכנעים להכנס ישירות ליריחו. רק ליתר בטחון דני עושה קסם כוכבים על מנת לגלות את נקודת התורפה של השומרים על העיר. בסופו של דבר, כולם משתכנעים להכנס ישירות ליריחו. רק ליתר בטחון דני עושה קסם כוכבים על מנת לגלות את נקודת התורפה של השומרים על העיר.
  
-החברה כולם קופצים על אופנוע החולות ​של אלכסנדרה וזה, כורע תחת עומס האנשים, ​סוחב את כולנו לכיוון יריחו כאשר דני מכוון, בעזרת כוכבים,​ את התנועה בצורה הבטיחותית ביותר שיש.+החברה כולם קופצים על הג'​יפ של אלכסנדרה וזה סוחב את כולנו לכיוון יריחו כאשר דני מכוון, בעזרת כוכבים,​ את התנועה בצורה הבטיחותית ביותר שיש.
  
 כאשר אנו נכנסים ליריחו,​ אנו מרגישים את תחושת הקיפודיות (כמו בחללית) רק זו מופנית אלינו והקסמים שלנו פגים לתוך הלא כלום. דני נלחץ ועושה על עצמו מימ של מדוזה - דבר שמאפשר שגם קשה יהיה לראות אותו וגם הוא נוזל לו למרגלות כלל האנשים כך שיהיה קשה לירות בו מבחוץ. הקסם הזה עובד כמו קסם, גם בתוך יריחו. כאשר אנו נכנסים ליריחו,​ אנו מרגישים את תחושת הקיפודיות (כמו בחללית) רק זו מופנית אלינו והקסמים שלנו פגים לתוך הלא כלום. דני נלחץ ועושה על עצמו מימ של מדוזה - דבר שמאפשר שגם קשה יהיה לראות אותו וגם הוא נוזל לו למרגלות כלל האנשים כך שיהיה קשה לירות בו מבחוץ. הקסם הזה עובד כמו קסם, גם בתוך יריחו.
שורה 847: שורה 847:
 אנו נוסעים בתוך יריחו אל התל של רן. לולו מנסה לזמן את רן על ידי שירה של Where will the dimple be? (https://​www.youtube.com/​watch?​v=Zo1aYpYpsfA) ללא הצלחה. ​ אנו נוסעים בתוך יריחו אל התל של רן. לולו מנסה לזמן את רן על ידי שירה של Where will the dimple be? (https://​www.youtube.com/​watch?​v=Zo1aYpYpsfA) ללא הצלחה. ​
  
-התל בו גר רן הוא בכלל חור באתר ארכיאולוגי. האזור מגודר בגדר שהרשות לעתיקות גידרה על מנת להגן על האתר ולגלות את עברנו. אך לדאבון ליבה, רבים מתעלמים מהגדר ומסתובבים שם חופשי. ניתן לראות זוג שעושה עיניים זה לזה, שחקן R'​ים,​ שרת של המקום ועוד. גם אנו מתעלמים מהשלטים של הרשות ומדלגים ונכנסים לאזור (כאשר ארי סוחב את דני כאילו היה שריון ג'ל על כתפיו). אנו מגיעים לאזור חפור שהוא הכניסה לרן. בתוכו אפשר לראות שארית של עמוד משושה מאורך (ולא משושה מושלם).+התל בו גר רן הוא בכלל חור באתר ארכיאולוגי. האזור מגודר בגדר שהרשות לעתיקות גידרה על מנת להגן על האתר ולגלות את עברנו. אך לדאבון ליבה, רבים מתעלמים מהגדר ומסתובבים שם חופשי. ניתן לראות זוג שעושה עיניים זה לזה, שחקן R'​ים,​ שרת של המקום ועוד. גם אנו מתעלמים מהשלטים של הרשות ומדלגים ונכנסים לאזור (כאשר ארי סוחב את דני כאילו היה שריון ג'ל על כתפיו). אנו מגיעים לאזור חפור שהוא הכניסה לרן. בתוכו אפשר לראות שארית של עמוד משושה מאורך ​ומשוכלל ​(ולא משושה מושלם).
  
-כאשר אנו יורדים בסולם אל תוך האזור החפור אנו מרגישים שיש כאן קסם פעיל. ובמגניבות אין קץ, עם מציאות רבודה, השארית משושה גדלה ונהיית עמוד משושה מאורך (ולא מושלם). בכל פאה יש דלת סגורה וחתומה.+כאשר אנו יורדים בסולם אל תוך האזור החפור אנו מרגישים שיש כאן קסם פעיל ​עם ריח זהרהורי. ובמגניבות אין קץ, עם מציאות רבודה, השארית משושה גדלה ונהיית עמוד משושה מאורך ​ומשוכלל ​(ולא מושלם). בכל פאה יש דלת סגורה וחתומה.
  
 אנו מתקרבים לאותו עמוד כאשר אנשים שונים שהסתובבו להם בכיף שם למעלה נסחפים לכיוון האזור החפור, קופצים פנימה ומשתנים (ומתרבדים) תוך כדי הקפיצה. שישה תפלצות מתפתחות להן: אנו מתקרבים לאותו עמוד כאשר אנשים שונים שהסתובבו להם בכיף שם למעלה נסחפים לכיוון האזור החפור, קופצים פנימה ומשתנים (ומתרבדים) תוך כדי הקפיצה. שישה תפלצות מתפתחות להן:
שורה 857: שורה 857:
   * אריה גדול במיוחד השייך לזן האסלן   * אריה גדול במיוחד השייך לזן האסלן
   * קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים.   * קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים.
-  * כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לאביר משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי.+  * כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לצריח משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי.
  
  
-למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה ​נפגעת, אך היא לא בוחלת ופוגעת בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הענק ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. ​הענק של המציאות הרבודה נעלם ואדם חדש קופץ פנימה לחור משתנה לענק! ​לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הענק/בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת.+למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה ​מוציאה להביור ואיתו היא מתקיפה בחזרה. ארי שידו השמאלית,​ זו שגודלה לו מחדש סביב הפצע של השד, אינו מתפקדת. בהמשך ארי גם נפגע, אך הוא לא בוחל ופוגע בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. מדובר בענק. הענק נרדם. מיד הוא מוחלף על ידי עובר אורח אחר שקופצ ונהיה ענק. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הטרמינטור ​ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. ​ לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הטרמינטור/בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת. אחרי מותו של הטרמינטור לא מגיע עובר אורח חדש להחליף אותו
  
 דני שנפגע ואינו מוכן לפגוע בחזרה מעבר לפציעה קלה, עושה קסם מימ, שאותו הוא משתף לכולם, להפוך להיות עם היכולת של צ'​יטה לרוץ מהר והוא צועק, תוך כדי בריחה, "​אלו אנשים חפים מפשע, ברחו החוצה"​. ​ דני שנפגע ואינו מוכן לפגוע בחזרה מעבר לפציעה קלה, עושה קסם מימ, שאותו הוא משתף לכולם, להפוך להיות עם היכולת של צ'​יטה לרוץ מהר והוא צועק, תוך כדי בריחה, "​אלו אנשים חפים מפשע, ברחו החוצה"​. ​
שורה 870: שורה 870:
 בתל עצמו מסתובבים לארפרים רבים אשר משחקים להם משחק כל שהוא. לולו מרגיש שיש כאן מנעול שאפשר לפתוח אותו והוא מתאים לו ספציפית. לולו גם מבין שצריך קורבנות דם לפתוח את המנעול - ובעיקר בצל של לולו. הצל של לולו עוסק בהבאת חיים לעולם הזה וכך לולו מבין שצריך יהיה באורגיה המונית שבה יבואו אנשים ויתרבו. זה יהיה הדבר שיפיל את המצודה. אבל ברור ללולו שמישהו צריך לשלם את המחיר האולטימטיבי בחייו. ​ בתל עצמו מסתובבים לארפרים רבים אשר משחקים להם משחק כל שהוא. לולו מרגיש שיש כאן מנעול שאפשר לפתוח אותו והוא מתאים לו ספציפית. לולו גם מבין שצריך קורבנות דם לפתוח את המנעול - ובעיקר בצל של לולו. הצל של לולו עוסק בהבאת חיים לעולם הזה וכך לולו מבין שצריך יהיה באורגיה המונית שבה יבואו אנשים ויתרבו. זה יהיה הדבר שיפיל את המצודה. אבל ברור ללולו שמישהו צריך לשלם את המחיר האולטימטיבי בחייו. ​
  
-לולו מפעיל את יכולתיו הקסומות דרך שירה ומפתה את האנשים בתל להצטרף לאורגיה. דני מזהה שאנשים מתחילים להמעך הוא מנסה לדבר עם לולו ללא הועיל. הוא עובר לאמצעים קיצוניים יותר ויותר כאשר מספר אנשים נמעכים למוות בתחתית ערמת האורגיה שמנסה להגיע לשמיים והדלת נפתחת. לולו נכנסת פנימה, ארי ואלכסנדרה אחריה. גם דני בחוסר ברירה.+לולו מפעיל את יכולתיו הקסומות דרך שירה ומפתה את האנשים בתל ​ובכללי מיריחו ​להצטרף לאורגיה. דני מזהה שאנשים מתחילים להמעך הוא מנסה לדבר עם לולו ללא הועיל. הוא עובר לאמצעים קיצוניים יותר ויותר כאשר מספר אנשים נמעכים למוות בתחתית ערמת האורגיה שמנסה להגיע לשמיים, כוח עצום נוצר, ​הדלת נפתחת ​ולולו מרגיש שהכוח מתפזר לצדדים והרבה חיים חדשים יבואו. לולו נכנס פנימה, ארי ואלכסנדרה אחריה. גם דני בחוסר ברירה.
  
 אנו מגלים שחזרנו לחור המוות ובנתיים הבנו כיצד רן תכנן את הכניסה שלנו. נצטרך להרוג אנשים בחור המוות, איתם נפתת דלת למבצר, כל מבצר מותאם לאחד מאיתנו שיצטרך להקריב שם אנשים ואז לחזור לכן. רק בסיום יפתח הפתח לרן עצמו. אנו מגלים שחזרנו לחור המוות ובנתיים הבנו כיצד רן תכנן את הכניסה שלנו. נצטרך להרוג אנשים בחור המוות, איתם נפתת דלת למבצר, כל מבצר מותאם לאחד מאיתנו שיצטרך להקריב שם אנשים ואז לחזור לכן. רק בסיום יפתח הפתח לרן עצמו.
  
-הקרב בחור המוות מתחיל מחדש. ​ששת המפלצות חוזרות ותוקפות אותנו. רובנו תוקפים אותם בחזרה אך דני לא מוכן ויוצא מהחור וקורא לכולם לצאת. לאחר מת נוסף הם משתכנעים ויוצאים.+הקרב בחור המוות מתחיל מחדש. ​חמשת המפלצות חוזרות ותוקפות אותנו ​(מי שמת לא חוזר). רובנו תוקפים אותם בחזרה אך דני לא מוכן ויוצא מהחור וקורא לכולם לצאת. לאחר מת נוסף הם משתכנעים ויוצאים.
  
 דני לא מוכן להמשיך ולשחק את המשחק של רן, משחק בו מתים אנשים חפים מפשע רבים. הוא אומר את זה בהיסוס אך לא נסוג לאחור מהאמירה הזו. אלכסנדרה מקשה ואומרת כיצד אז נגיע לרן. ודני מציע הצעה. הוא קרא בספר "​לוח הברקת של הרמס והקיבליון " (The Emerald Tablet Of Hermes & The Kybalion) על טקס שנועד להרוס מבנה שמבוסס על הטקס המקורי של הריסת יריחו. דני מסיק כיצד הטקס המקורי של הריסת יריחו נעשתה והוא מציע לכולם שנעשה את זה ביחד. הבה נהרוס את החומות של יריחו, אומר דני וזה בעצם יהרוס את החומות הקסומות ששם רן ואז נוכל להכנס בלי שהקסמים שלו יסחפו חפים מפשע להגן עליו ולמות למענו. דני לא מוכן להמשיך ולשחק את המשחק של רן, משחק בו מתים אנשים חפים מפשע רבים. הוא אומר את זה בהיסוס אך לא נסוג לאחור מהאמירה הזו. אלכסנדרה מקשה ואומרת כיצד אז נגיע לרן. ודני מציע הצעה. הוא קרא בספר "​לוח הברקת של הרמס והקיבליון " (The Emerald Tablet Of Hermes & The Kybalion) על טקס שנועד להרוס מבנה שמבוסס על הטקס המקורי של הריסת יריחו. דני מסיק כיצד הטקס המקורי של הריסת יריחו נעשתה והוא מציע לכולם שנעשה את זה ביחד. הבה נהרוס את החומות של יריחו, אומר דני וזה בעצם יהרוס את החומות הקסומות ששם רן ואז נוכל להכנס בלי שהקסמים שלו יסחפו חפים מפשע להגן עליו ולמות למענו.
  
-אלכסנדרה מזהירה את דני שאין הרבה זמן ואם נעשה את זה, יתכן והוא יאבד את הצל שלו. דני אומר שהוא לא מוכן להרוג עוד אנשים, הוא נשבע לפני שנים רבות שהוא יעשה כל דבר אפשרי להמנע מזה ואם הסיכון זה הצל שלו, אז הוא יקח את הסיכון על עצמו.+אלכסנדרה מזהירה את דני שאין הרבה זמן ואם נעשה את זה, יתכן והוא יאבד את הצל שלו. דני אומר שהוא לא מוכן להרוג עוד אנשים, הוא נשבע לפני שנים רבות שהוא יעשה כל דבר אפשרי להמנע מזה ואם הסיכון זה הצל שלו, אז הוא יקח את הסיכון על עצמו. ואם הוא יפגע בצורה קיצונית מאיבוד הצל הוא יקדיש את חייו על מנת לצוד את רן.
  
 כולם מסכימים,​ היות ומי שבעיקר מסתכן זה דני, וביחד יוצרים את הטקס. ​ כולם מסכימים,​ היות ומי שבעיקר מסתכן זה דני, וביחד יוצרים את הטקס. ​
שורה 913: שורה 913:
 המקום: ??? המקום: ???
  
-מתו: ​0!+מתו: ​כמה מאות נשמות וירטואליות במבצר קיפרוס. סימן קריאה.
  
 חפצים: 0! חפצים: 0!
שורה 919: שורה 919:
 גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי. גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.
  
 +
 +==== פגישה שישים ושתיים - 26.9.2021 ====
 +=== נגלה ??? ===
 +השעה: 17:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד ??:23.
 +
 +המקום: ???
 +
 +מתו: כמה מאות נשמות וירטואליות במבצר קיפרוס. סימן קריאה.
 +
 +חפצים: 0!
 +
 +גלים: מחברותי לזהיר. כרגע זהיר (שר-דני).
  
  
ezekiel_s_spaceship/פרק_חמישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2021/11/15 08:52 על ידי jobu523