כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:קונספרציה

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
miflaga:קונספרציה [2006/08/05 22:11]
217.132.56.215
miflaga:קונספרציה [2013/11/06 23:47] (הגרסה הנוכחית)
שורה 3: שורה 3:
 היכולת הגרעינית האמיתית של מדינת ישראל. ​ היכולת הגרעינית האמיתית של מדינת ישראל. ​
  
-וענונו חשף את היקף היכולת הגרעינית של מדינת ישראל. מדובר על כור צרפתי שעבר שיפור ניכר כדי להפיק עוד ועוד חומר גרעיני. את המים הכבדים,​ שאנחנו יודעים לייצר בלי הרבה בעיות, השגנו בהתחלה מצרפת ומהולנד. הצרפתיים והישראלים פיתחו ביחד גרעין. גם הבריטים בעסק. זה היה התשלום שוא קיבל עבור מלחמת קדש. האירופאים הבינו שאנחנו נחושים להשיג את האטום, והשגנו להם את המידע מארה"​ב.+וענונו חשף את היקף היכולת הגרעינית של מדינת ישראל. מדובר על כור צרפתי שעבר שיפור ניכר כדי להפיק עוד ועוד חומר גרעיני. את המים הכבדים,​ שאנחנו יודעים לייצר בלי הרבה בעיות, השגנו בהתחלה מצרפת ומהולנד. הצרפתיים והישראלים פיתחו ביחד גרעין. גם הבריטים בעסק. זה היה התשלום שהישראלים ​קיבלו עבור מלחמת קדש. האירופאים הבינו שאנחנו נחושים להשיג את האטום, והשגנו להם את המידע מארה"​ב.
  
 זאת עשה בן גוריון בפגישות אישיות עם מדענים יהודים אמריקיאים. זאת עשה בן גוריון בפגישות אישיות עם מדענים יהודים אמריקיאים.
שורה 10: שורה 10:
 מכאן ועד פצצת מימן המרחק קצר. השאלה היא טכנולוגית,​ לא מדעית. ​ מכאן ועד פצצת מימן המרחק קצר. השאלה היא טכנולוגית,​ לא מדעית. ​
  
-מדינת ישראל היא גם אחת משבע המדינות בעלת היכולת הטכנולוגית להגיע לחלל. המשמעות המעשית היא הנחתה של פצצת מימין כמעט בכל נקודה בכדור הארץ. הערבים לא יכולים להשמיד אותנו, כי כולם יודעים שברגע שהם יחריבו את תל-אביב,​ אנחנו יכולים להחריב בשעתיים את ביירות,​ פריס, לונדון,​ ברלין, רומא, מוסקבה,​ איסנטבול,​ דמשק, עמן, קהיר וטוקיו. צריך פצצה אחת ברמת המימן לכל עיר. העוצמה שלהן כמעט בלתי מוגבלת. המדינאים שלנו יודעים את זה, אבל גם אלו של הערבים וגם האירופאיים וגם האמריקיאים וכמובן במזרח הרחוק. אבל אף אחד לא מדבר על זה, כי אנחנו לא מסכימים. מבחינת עוצמת הטכנולוגיה. אף אחד לא יקח את העובדה ההיסטורית שהיהודים השיגו אטום לפני המוסלמים. ​+מדינת ישראל היא גם אחת משבע המדינות בעלת היכולת הטכנולוגית להגיע לחלל. המשמעות המעשית היא הנחתה של פצצת מימין כמעט בכל נקודה בכדור הארץ. הערבים לא יכולים להשמיד אותנו, כי כולם יודעים שברגע שהם יחריבו את תל-אביב,​ אנחנו יכולים להחריב בשעתיים את ביירות,​ פריס, לונדון,​ ברלין, רומא, מוסקבה,​ איסנטבול,​ דמשק, עמן, קהיר וטוקיו. צריך פצצה אחת ברמת המימן לכל עיר. העוצמה שלהן כמעט בלתי מוגבלת. המדינאים שלנו יודעים את זה, אבל גם אלו של הערבים וגם האירופאיים וגם האמריקיאים וכמובן במזרח הרחוק. אבל אף אחד לא מדבר על זה, כי אנחנו לא מסכימים. ​ 
 + 
 +מבחינת עוצמת הטכנולוגיה. אף אחד לא יקח את העובדה ההיסטורית שהיהודים השיגו אטום לפני המוסלמים. ​
  
 מה אנו למדים מהעוצמה הזו? אנו למדים שאין סכנת קיום על מדינת ישראל. שברגע שקיבלנו את האטום, אנחנו תופסים את העולם בביצים אנחנו יכולים להחריב את כל העולם, וכל העולם יודע את זה. ובגלל זה להם כל כך אכפת להם מהתחת שלנו. מה אנו למדים מהעוצמה הזו? אנו למדים שאין סכנת קיום על מדינת ישראל. שברגע שקיבלנו את האטום, אנחנו תופסים את העולם בביצים אנחנו יכולים להחריב את כל העולם, וכל העולם יודע את זה. ובגלל זה להם כל כך אכפת להם מהתחת שלנו.
  
-עכשיו אנחנו רוצים עשרות אלפי חיילים ​שלהם מול החיזבאללההאירופאים ​סירבו ​לשלוח ​אותם לבלגן שהאמריקאים עושים בעיראק ואולמרט רוצה להוכיח לבוש ​שהוא יביאו אותם ללבנון. למות ולהתפוצץ כאן כי חטפנו לנו 2 חייליםעכשיו ברוור שלאף אחד כבר לא אכפת מהחיילים, כל כך הרבה ​אנשים ​נהרגו שעכשיו זה סיפור אחר. ​+עוד קצת קונספירציה: 
 +------------------- 
 +ישראל עזרה להודו לפתח את היכולת הגרעינית, זו אחת הסיבות שישראלים ​מקבלים ויזה להודו ​לשנה והאירופאים לשלושה חודשים בלבד. 
 +הצונאמי ​ב 2004 נגרם מניסוי גרעיני תת ימי שהשתבש, באזור איי אנדמן (האיים מרוחקים 3000 ק"מ מהודו ושם ​הודו מחזיקה את מתקני הגרעין שלה). שר ההגנה ההודי היה ​באותו זמן באיי אנדמן (כנראה בנופש מהעבודה
 + 
  
-אם הצבא ידע שזה מה שיקרה, מדוע הוא לא אמר לנו מההתחלה,​ היינו יכולים לקבל הבטחה לחודש או חודשיים של מאבק. זה לא מה שמפחיד אותנו. חוסר הידע מפחיד מכל. ​ 
-אם הוא לא ידע, איזה מין צבא זה? צבא שלא יודע למה שהוא נכנס. צבא שנפל למלכודות של ערבים, ועכשיו השאלה איך נצליח להוציא אותו מזה. 
miflaga/קונספרציה.1154805108.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2006/08/05 22:18 (עריכה חיצונית)