כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:קונספרציה

זו גרסה ישנה של המסמך! לחיצה על כותרת המסמך תציג את גרסתו הנוכחית.


כל המידע הובא להלן נאסף ממקורות גלויים בלבד.

היכולת הגרעינית האמיתית של מדינת ישראל.

וענונו חשף את היקף היכולת הגרעינית של מדינת ישראל. מדובר על כור צרפתי שעבר שיפור ניכר כדי להפיק עוד ועוד חומר גרעיני. את המים הכבדים, שאנחנו יודעים לייצר בלי הרבה בעיות, השגנו בהתחלה מצרפת ומהולנד. הצרפתיים והישראלים פיתחו ביחד גרעין. גם הבריטים בעסק. זה היה התשלום שהישראלים קיבלו עבור מלחמת קדש. האירופאים הבינו שאנחנו נחושים להשיג את האטום, והשגנו להם את המידע מארה“ב.

זאת עשה בן גוריון בפגישות אישיות עם מדענים יהודים אמריקיאים.

עוד מדינה שעזרנו לה היא דרום אפריקה. בתמורה לכך קיבלנו גישה לאיזורים נידחים בחלק הדרומי של האוקינוס. שם ביצענו את הניסויים הגרעינים. מכאן ועד פצצת מימן המרחק קצר. השאלה היא טכנולוגית, לא מדעית.

מדינת ישראל היא גם אחת משבע המדינות בעלת היכולת הטכנולוגית להגיע לחלל. המשמעות המעשית היא הנחתה של פצצת מימין כמעט בכל נקודה בכדור הארץ. הערבים לא יכולים להשמיד אותנו, כי כולם יודעים שברגע שהם יחריבו את תל-אביב, אנחנו יכולים להחריב בשעתיים את ביירות, פריס, לונדון, ברלין, רומא, מוסקבה, איסנטבול, דמשק, עמן, קהיר וטוקיו. צריך פצצה אחת ברמת המימן לכל עיר. העוצמה שלהן כמעט בלתי מוגבלת. המדינאים שלנו יודעים את זה, אבל גם אלו של הערבים וגם האירופאיים וגם האמריקיאים וכמובן במזרח הרחוק. אבל אף אחד לא מדבר על זה, כי אנחנו לא מסכימים.

מבחינת עוצמת הטכנולוגיה. אף אחד לא יקח את העובדה ההיסטורית שהיהודים השיגו אטום לפני המוסלמים.

מה אנו למדים מהעוצמה הזו? אנו למדים שאין סכנת קיום על מדינת ישראל. שברגע שקיבלנו את האטום, אנחנו תופסים את העולם בביצים אנחנו יכולים להחריב את כל העולם, וכל העולם יודע את זה. ובגלל זה להם כל כך אכפת להם מהתחת שלנו.

עכשיו אנחנו רוצים עשרות אלפי חיילים מהגווים שיתפגרו מול החיבזבאללה, במקום הילדים היפים שלנו. שהם הכי יפים בעולם. האירופאים סירבו ללכת לבלגן שהאמריקאים עושים בעיראק ואולמרט רוצה להוכיח לבוש שהוא יביאו אותם ללבנון. למות ולהתפוצץ כאן כי חטפנו לנו 2 חיילים. עכשיו ברוור שלאף אחד כבר לא אכפת מהחיילים, כל כך הרבה אנשים נהרגו שעכשיו זה סיפור אחר. כשאני חושב שיש יהודים הנחשבים בעיני עצמם “אור לגויים”. אולי אור במטווח של הגויים.

אם הצבא ידע שז המה שיקרה, מדוע הוא לא אמר לנו מההתחלה, היינו יכולים לקבל הבטחה לחודש או חודשיים של מאבק. זה לא מה שמפחיד אותנו. חוסר הידע מפחיד מכל. אם הוא לא ידע, איזה מין צבא זה? צבא שלא יודע למה שהוא נכנס. צבא שנפל למלכודות של ערבים, ועכשיו השאלה איך נצליח להוציא אותו מזה.

אבל השאלה העיקרית, היא מדוע מדינת ישראל שומרת על הסודות האטומיים במקום להגיד את האמת. תיזהרו מאיתנו או שנזיין את כולכם. כולכם. ועצם הגילוי הזה, יוכל להביא שלום.

miflaga/קונספרציה.1154805591.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2006/08/05 23:49 (עריכה חיצונית)