כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:קונספרציה

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
miflaga:קונספרציה [2006/08/05 23:49]
217.132.56.215
miflaga:קונספרציה [2013/11/06 23:47] (הגרסה הנוכחית)
שורה 16: שורה 16:
 מה אנו למדים מהעוצמה הזו? אנו למדים שאין סכנת קיום על מדינת ישראל. שברגע שקיבלנו את האטום, אנחנו תופסים את העולם בביצים אנחנו יכולים להחריב את כל העולם, וכל העולם יודע את זה. ובגלל זה להם כל כך אכפת להם מהתחת שלנו. מה אנו למדים מהעוצמה הזו? אנו למדים שאין סכנת קיום על מדינת ישראל. שברגע שקיבלנו את האטום, אנחנו תופסים את העולם בביצים אנחנו יכולים להחריב את כל העולם, וכל העולם יודע את זה. ובגלל זה להם כל כך אכפת להם מהתחת שלנו.
  
-עכשיו אנחנו רוצים עשרות אלפי חיילים מהגווים שיתפגרו מול החיבזבאללה, במקום הילדים היפים שלנושהם הכי יפים בעולם. האירופאים סירבו ללכת לבלגן שהאמריקאים עושים בעיראק ואולמרט רוצה להוכיח לבוש שהוא יביאו אותם ללבנון. למות ולהתפוצץ כאן כי חטפנו לנו חיילים. עכשיו ברוור שלאף אחד כבר לא אכפת ​מהחיילים, כל כך הרבה אנשים נהרגו שעכשיו זה סיפור אחרכשאני חושב שיש יהודים הנחשבים בעיני עצמם "אור לגויים"​. ​אולי אור במטווח של הגויים. ​  +עוד קצת קונספירציה: 
 +------------------- 
 +ישראל עזרה להודו ​לפתח את היכולת הגרעינית, זו אחת הסיבות שישראלים מקבלים ויזה להודו לשנה והאירופאים לשלושה ​חודשים בלבד. 
 +הצונאמי ב 2004 נגרם מניסוי גרעיני תת ימי שהשתבש, באזור איי אנדמן (האיים מרוחקים 3000 ק"מ מהודו ושם הודו מחזיקה את מתקני הגרעין שלה). שר ההגנה ההודי היה באותו זמן באיי אנדמן (כנראה בנופש מהעבודה)
  
-אם הצבא ידע שז המה שיקרה, מדוע הוא לא אמר לנו מההתחלה,​ היינו יכולים לקבל הבטחה לחודש או חודשיים של מאבק. זה לא מה שמפחיד אותנו. חוסר הידע מפחיד מכל. ​ 
-אם הוא לא ידע, איזה מין צבא זה? צבא שלא יודע למה שהוא נכנס. צבא שנפל למלכודות של ערבים, ועכשיו השאלה איך נצליח להוציא אותו מזה. 
- 
-אבל השאלה העיקרית,​ היא מדוע מדינת ישראל שומרת על הסודות האטומיים במקום להגיד את האמת. 
- ​תיזהרו מאיתנו או שנזיין את כולכם. כולכם.  ​ 
  
  
miflaga/קונספרציה.1154810945.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2006/08/19 01:27 (עריכה חיצונית)