כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:באלאשי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
seeds:באלאשי [2014/06/27 11:01]
dm [like do like]
seeds:באלאשי [2015/05/20 17:52] (הגרסה הנוכחית)
dm כח חדש!
שורה 1: שורה 1:
 +
 ====== באלאשי ====== ====== באלאשי ======
 {{ :​seeds:​bullockfull.png?​nolink|}} {{ :​seeds:​bullockfull.png?​nolink|}}
שורה 8: שורה 9:
 ===== כוחות ===== ===== כוחות =====
  
-לבאלשי יש מספר כוחות שעוזרים לו בעבודתו וכתף מדחיקה שמשאירה מאחוריו שובל של חורבן. ​+לבאלאשי יש מספר כוחות שעוזרים לו בעבודתו וכתף מדחיקה שמשאירה מאחוריו שובל של חורבן. ​
  
 ==== אף חד לרמזים ==== ==== אף חד לרמזים ====
שורה 27: שורה 28:
  
 באלאשי שומט את הבקבוק באכזבה גלויה ויוצא מהחדר, למצוא את הגופה. באלאשי שומט את הבקבוק באכזבה גלויה ויוצא מהחדר, למצוא את הגופה.
----- + 
-כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל למען הלזולת (תמרון לנפס+כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל למען הזולת (תמרון לנפס).
  
 ==== חקירה ==== ==== חקירה ====
  
-טכניקות החקירה של באלשי באו לעזרתינו במגוון אפיזודות,​ כולל בקבלת הודאתה בפשע של [[אישתר|טאבני-אישתר]]. לרוב זה הרבה פחות נעים. +טכניקות החקירה של באלאשי באו לעזרתינו במגוון אפיזודות,​ כולל בקבלת הודאתה בפשע של [[אישתר|טאבני-אישתר]]. לרוב זה הרבה פחות נעים.
----- +
-עוד כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל מתוך (ונפסים יכולים ללכת לחפש... פורמה)+
  
-==== like do like ====+עוד כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל באהבה (ונפסים יכולים ללכת לחפש... פורמה).
  
-הכתף המדחיקה המפורסמת של בלאשי מחפה למעשה על יכולת פסיונית של משחק בהסתברויות. ספציפית בהסתברות שלך להפגע באופן ספונטני ולא צפוי אם הרגזת את באלאשי,​ או סתם תפסת אותו ביום רע. +==== Like Do Like ====
  
-באלשי מתקשה להודות בכח הזה, בגלל שלל השלכות ​עגומות ומרות על חלקו בגוויעת הכפר שלו, ומתקשה להכחיש ​אותו מרגע שהתחיל המשחק ​ו[[אהסן]] מעמת אותו עם העובדה הזאת שוב ושוב (גם [[אישתר עוזרת בחבטות ממוקדות]])+הכתף המדחיקה המפורסמת של באלאשי מחפה למעשה על יכולת פסיונית של משחק בהסתברויות. ספציפית בהסתברות שלך להפגע באופן ספונטני ולא צפוי אם הרגזת את באלאשי, או סתם תפסת אותו ​ביום רע
  
-נראה שבאלשי יאלץ ללמוד להשתמש בו.+באלאשי מתקשה להודות בכח הזה, בגלל שלל השלכות עגומות ומרות על חלקו בגוויעת הכפר שלו, ומתקשה להכחיש אותו מרגע שהתחיל המשחק ו[[אהסן]] מעמת אותו עם העובדה הזאת שוב ושוב (גם [[אישתר עוזרת בחבטות ממוקדות]]).  
 + 
 +נראה שבאלאשי יאלץ ללמוד להשתמש בו
 + 
 +==== Plus que Dupin Dupin ==== 
 + 
 +על [[טרפידיישן]] באלאשי למד [[Plus que Dupin Dupin|לראות תהליכים מחשבתיים]] שמתרחשים בנבכי זולתו, ואף להשפיע עליהם לכאן ולכאן. קשה אמנם להעלות על הדעת מצב שבו משתמשים בכח כזה לרעה, אבל פשוט נאלץ לחכות ולראות.
  
 ===== מכתבים לנבולה ===== ===== מכתבים לנבולה =====
שורה 53: שורה 58:
 Advise pending and accept on preColumbian involvement of Tabni outside of Eden[#​RFQjc] , gov level coverup[#​V8acC],​ Tianthian methodologies suspected[#​fCVrm]. Hash not opened for plausibility. Advise pending and accept on preColumbian involvement of Tabni outside of Eden[#​RFQjc] , gov level coverup[#​V8acC],​ Tianthian methodologies suspected[#​fCVrm]. Hash not opened for plausibility.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
 +
 +===== ילדות ומולדת ====
 +
 +באלאשי עמליה ברונסון,​ בנם היחיד של [[מורגה]] ודאיאג ברונסון,​ הוא חלק מהדור הראשון והכמעט יחיד של ילדים שנולדו במולדת'​ (Mole / Mold Death), יישוב חלוצי אוטופי בעדן. כמישת היישוב (הפיכתו לכפר צבש) ומותם של כל שאר תושביו מסיבות מסתוריות לנגד עיניו של באלאשי בעודו רך בשנים היא הטראומה הפורמאטיבית שלו, ואת האשמה עליה הוא מגלגל בין שאר-קאלי-שאר לעצמו לשלל גורמים סביבתיים.
 +
seeds/באלאשי.1403856080.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2014/06/27 11:01 על ידי dm