כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:באלאשי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
seeds:באלאשי [2014/06/27 11:54]
dm גם באלאשי היה פעם ילד
seeds:באלאשי [2015/05/20 17:52] (הגרסה הנוכחית)
dm כח חדש!
שורה 1: שורה 1:
 +
 ====== באלאשי ====== ====== באלאשי ======
 {{ :​seeds:​bullockfull.png?​nolink|}} {{ :​seeds:​bullockfull.png?​nolink|}}
שורה 8: שורה 9:
 ===== כוחות ===== ===== כוחות =====
  
-לבאלשי יש מספר כוחות שעוזרים לו בעבודתו וכתף מדחיקה שמשאירה מאחוריו שובל של חורבן. ​+לבאלאשי יש מספר כוחות שעוזרים לו בעבודתו וכתף מדחיקה שמשאירה מאחוריו שובל של חורבן. ​
  
 ==== אף חד לרמזים ==== ==== אף חד לרמזים ====
שורה 27: שורה 28:
  
 באלאשי שומט את הבקבוק באכזבה גלויה ויוצא מהחדר, למצוא את הגופה. באלאשי שומט את הבקבוק באכזבה גלויה ויוצא מהחדר, למצוא את הגופה.
----- + 
-כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל למען הלזולת (תמרון לנפס+כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל למען הזולת (תמרון לנפס).
  
 ==== חקירה ==== ==== חקירה ====
  
-טכניקות החקירה של באלשי באו לעזרתינו במגוון אפיזודות,​ כולל בקבלת הודאתה בפשע של [[אישתר|טאבני-אישתר]]. לרוב זה הרבה פחות נעים. +טכניקות החקירה של באלאשי באו לעזרתינו במגוון אפיזודות,​ כולל בקבלת הודאתה בפשע של [[אישתר|טאבני-אישתר]]. לרוב זה הרבה פחות נעים.
----- +
-עוד כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל מתוך (ונפסים יכולים ללכת לחפש... פורמה)+
  
-==== like do like ====+עוד כח עז המגיע [[אוראקל|מהעידן המרושע]] כשהוא פועל באהבה (ונפסים יכולים ללכת לחפש... פורמה).
  
-הכתף המדחיקה המפורסמת של בלאשי מחפה למעשה על יכולת פסיונית של משחק בהסתברויות. ספציפית בהסתברות שלך להפגע באופן ספונטני ולא צפוי אם הרגזת את באלאשי,​ או סתם תפסת אותו ביום רע. +==== Like Do Like ====
  
-באלשי מתקשה להודות בכח הזה, בגלל שלל השלכות ​עגומות ומרות על חלקו בגוויעת הכפר שלו, ומתקשה להכחיש ​אותו מרגע שהתחיל המשחק ​ו[[אהסן]] מעמת אותו עם העובדה הזאת שוב ושוב (גם [[אישתר עוזרת בחבטות ממוקדות]])+הכתף המדחיקה המפורסמת של באלאשי מחפה למעשה על יכולת פסיונית של משחק בהסתברויות. ספציפית בהסתברות שלך להפגע באופן ספונטני ולא צפוי אם הרגזת את באלאשי, או סתם תפסת אותו ​ביום רע
  
-נראה שבאלשי יאלץ ללמוד להשתמש בו.+באלאשי מתקשה להודות בכח הזה, בגלל שלל השלכות עגומות ומרות על חלקו בגוויעת הכפר שלו, ומתקשה להכחיש אותו מרגע שהתחיל המשחק ו[[אהסן]] מעמת אותו עם העובדה הזאת שוב ושוב (גם [[אישתר עוזרת בחבטות ממוקדות]]).  
 + 
 +נראה שבאלאשי יאלץ ללמוד להשתמש בו
 + 
 +==== Plus que Dupin Dupin ==== 
 + 
 +על [[טרפידיישן]] באלאשי למד [[Plus que Dupin Dupin|לראות תהליכים מחשבתיים]] שמתרחשים בנבכי זולתו, ואף להשפיע עליהם לכאן ולכאן. קשה אמנם להעלות על הדעת מצב שבו משתמשים בכח כזה לרעה, אבל פשוט נאלץ לחכות ולראות.
  
 ===== מכתבים לנבולה ===== ===== מכתבים לנבולה =====
שורה 56: שורה 61:
 ===== ילדות ומולדת ==== ===== ילדות ומולדת ====
  
-באלאשי עמליה ברונסון הוא חלק מהדור הראשון והכמעט יחיד של ילדים שנולדו במולדת,​ יישוב חלוצי אוטופי בעדן. כמישת היישוב מסיבות מסתוריות לנגד עיניו של באלאשי בעודו רך בשנים היא הטראומה הפורמאטיבית שלו, ואת האשמה עליה הוא מגלגל בין שאר-קאלי-שאר לעצמו לשלל גורמים סביבתיים.+באלאשי עמליה ברונסון, בנם היחיד של [[מורגה]] ודאיאג ברונסון, ​הוא חלק מהדור הראשון והכמעט יחיד של ילדים שנולדו במולדת' (Mole / Mold Death), יישוב חלוצי אוטופי בעדן. כמישת היישוב ​(הפיכתו לכפר צבש) ומותם של כל שאר תושביו ​מסיבות מסתוריות לנגד עיניו של באלאשי בעודו רך בשנים היא הטראומה הפורמאטיבית שלו, ואת האשמה עליה הוא מגלגל בין שאר-קאלי-שאר לעצמו לשלל גורמים סביבתיים. 
seeds/באלאשי.1403859287.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2014/06/27 11:54 על ידי dm