כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:מחשל

זו גרסה ישנה של המסמך! לחיצה על כותרת המסמך תציג את גרסתו הנוכחית.


מחשלים

חיזרים תבוניים מבוססי פסי שחיים בעדן. תואמים רבייתית לבני-האדם המקומיים. לא ידוע עדיין אם הם מקומיים או שהם יובאו לשם (בטח על-ידי אותו גורם שייבא לשם בני-אדם והינדס אותם לתאימות עם המחשלים).

הם מתגוררים בתוך תלים שנבנים סביבם על-ידי יצורים אחרים שנמצאים תחת שליטתם המנטאלית ובעזרת הכח הטלקינטי שלהם. מחשלים בוגרים כמעט לעולם לא עוזבים את התל שלהם.

כשכתבתי את הכח של הברווז תיארתי מחשל בתור מין בלוב, ואז גולה הזכירה לי שבסשן שמופ אמר שהם משהו מאד פרדאטורי. אולי אפילו דינוזאורים.

יכול להיות שזה רומז על מוצא מתוך צורת חיים סטנדארטית יותר, שעברה במהלך האבולוציה שלה התמחות בפסי, אבל אותי יותר מגניב משהו מבוסס פסי מהשורש. בלי פסי הם לא זזים, לא רואים, לא אוכלים ולא מזיינים (כלומר מביאים ביד פסיונית לבן הזוג שלהם ואז מעבירים בטלקינזיס את הזרע יחד עם ביצה קשה לאיפה שהוא לא צריך להגיע). זה זר יותר, ולכן מגביר את הפאראנויה בתאימות הרבייתית שלהם לבני-אדם, וזה באמת שם אותם בנישה אקולוגית אחרת (עם אזורי חפיפה ברורים), מה שמסביר למה בני-אדם עוד לא מצאו דרך לרצוח את כולם. בקיצור, אם זה לא דורך לאף-אחד על שום-דבר, לי זה נראה מגניב.

חוץ מזה, יעברו עוד כמה שנים לפני שנוכל לומר בלי דינוזאורים בלי לחשוב על הדינוזאורים של הסופרנובה.

seeds/מחשל.1384115840.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2013/11/10 22:37 על ידי dm