כלים של משתמש

כלים של אתר


birthright:פוויצק

פוויצק

פוויצק (במקור: płick) הוא גבר מרובה טסטוסטרון ודל יכולת ניתוח עצמית, כזה שהוא יותר גב-גבר מכדי להיות בנאדם נסבל. הפוויצק המצוי נוטה לקבל פעולות כמו בכי, משיכה בכתפיים או בקשה לשוחח כסחיטה רגשית, ותגובתו האוטומטית אליהן היא הסתגרות אגרסיבית. הוא יכול להיות אינטליגנטי, רגיש להפליא לשפת גוף ולדקויות הבעה ואף מיומן ביותר בתקשורת חיובית עם אנשי שירות, זקנות באוטובוס ומלצריות, ועם זאת אטום לחלוטין להשפעה השלילית של התנהגותו, שופעת הגבריות המסוקסת, על אנשים שקרובים אליו יותר מנאפס אקראי.

הפוויצק סובל מתסביכים אינספור ורובם מתבטאים בשכבות על שכבות של הגנה. בין אם הוא מתבדח עד אין קץ, ממוקד-מטרה או גברי עד גלגול עיניים - בכל מקרה יהיה הפוויצק מוגן בפוזה רבת משקל שתונמך רק לעתים נדירות, ורק אז תאפשר הצצה לבן האנוש שתחתיה. פוויצק לעולם לא ינתח את רגשותיו מול עצמו וודאי שלא ידון בהם עם אף אחד, שכן עצם ההתייחסות לנושא שכזה איננה גברית; למעשה, כל שיחה שאיננה משרתת את הפוזה (כלומר המגננה) שלו היא מיותרת מעיקרה.

עם כל זאת התברכו פוויצקים רבים במפלס סקס אפיל גבוה להחריד, כנראה בשל המסתורין שהם משדרים, היותם בלתי מושגים או נטייתן של נשים רבות לחפש גבר שיתעלל בהן רגשית. הפוויצק בהוויתו הוא גבר מהסוג הגדול מהחיים, שיהיה גהינום לנהל איתו מערכת יחסים נעימה והגיונית שאיננה כוללת, נגיד, קפיצה ממטוסים בוערים.

פוויצקים לדוגמא הם אינדיאנה ג'ונס, שרלוק הולמס, נתן דרייק, הדוקטור ובאטמן.

birthright/פוויצק.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/07 16:28 (עריכה חיצונית)