כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:דני_דריסמגיסטוס

דני דריסמגיסטוס

מבוא

דני נולד למשפחה עשירה עד למאד בקסריה. האם, רני, שהייתה עקרה, אימצה עם בן זוגה, שוקי, ששה ילדים. לאחר שדני גילה את גורם העקרות לרני, הוא גן 34TRC24-e הוא תיקן אותו ורני הביאה עוד שלושה ילדים לעולם.

דני גדל במשפחה מלאת ילדים ושמחה. כבר מגיל צעיר זיהו את יכולתיו הטכנולוגיות ובגיל שבע שכרו בשבילו את מורה פרטי למדעים. דני היה עילוי טכנולוגי, בגיל 14 הוא למד בטכניון, ובגיל 23 קיבל את הדוקטורט הראשון שלו.

אולם לאורך כל השנים האלו העיבו עליו שינויי הרוח הפתאומיים שהוא היה חווה. לעיתים הוא היה ילד חברותי ושמח ואז לפתע הוא היה שותק ומתרחק. לאורך כל ילדותו ליווה אותו הפסיכולוג והפסיכיאטר ראובן שני-וולברג. לעיתים הוא היה עובד בנושא מסוים במשך 72 שעות רצופות ואז הוא היה זורק את הנושא, ועובר לנושא אחר. שינויים אלו הקשו עליו את החיים ואת המשך החיים האקדמיים.

בגיל 27, שהוא כמובן 3 בחזקת 3, הבין דני את משמעות חייו ומצבי הרוח המשתנים שלו, ולסמן זאת הוא שינה את שם המשפחה שלו לדריסמגיסטוס - דני המבורך בשלישית.

עוד סימן מבורך לגיל ה- 27 הוא העובדה שבגיל זה המשפחה שלו נתנה לו דרור (ואולי גם הפיצוצים מחדר המעבדה שלו שזעזעו את כל הבית לעיתים וקלקלו לעיתים קרובות את הגקוזי וגרמו לכולם להתקלח במיים קרים), קנתה לו את הבית שלו בקיסריה שם היה לו מקום לכל הניסויים והפיצוצים שלו.

המראה של דני

גבר בשנות השלושים המוקדמות, בעל כתפיים רחבות. גובהו 1.87. בעל שער בלונדי ועניים כחולות, פרצוף רחב ולרוב הוא עם זקן בן יום.

על גופו קעקועים רבים.

בקייץ הוא אוהב ללכת עם גינס וטי שירט, נעליים גבוהות חומות

בחורף הוא אוהב ללכת עם גקט חום, מכנסיי כותנה ירוקות ונעליים גבוהות חומות

הפסיכולוגיה של דני

דוקטור לוי זיהה וקטלג שלושה מצבי רוח מרכזיים שדרכם דני עובר -

 • החברותי - דני מפגין חברתיות ואמפתיות גבוהה, הוא שמח ללכת למסיבות, להיות עם חברים, הוא מספר בדיחות ומבזבז כסף כמו מיים.
 • הזהיר - דני מעדיף לעמוד בצד ולהסתכל על הקורה. הוא בוחן ומקבל החלטות קרות ופרגמטיות עד מאד. הוא עושה את מה שנדרש ביעילות מפחידה והוא מסוגל לעבוד עשרות שעות ברצף מבלי לנוח, כוח הסיבולת שלו פנומנלי, הוא מסוגל לרוץ שעות וכדומה.
 • המפחד - במצב רוח זה דני מפחד להתמודד עם המציאות והעולם שמסביבו. הוא נוטה להסתגר בתוך המעבדה שלו. פרצי ההמצאה שלו מגיעים לשיא, הוא לעיתים מגמגם והוא נזהר מאד מלעשות ולפעול. במצב רוח זה הוא בעל הרוחב הטכנולוגי הרחב ביותר, הוא מוכן לעסוק בכמעט כל נושא טכנולוגי אך עדיין יש לו העדפות.

בכל אחד ממצבי הרוח השונים של דני הוא מעדיף טכנולוגיה שונה, וברבות הימים הוא גם יבין שהוא מעדיף רז הרמטי שונה.

הטכנולוגיות והרזים של דני

[OOC - כאשר מדובר בקסמים של הדמות, זה יותר הכיוון שאליו אני מקווה לפתח את הדמות ולא חלק מהדמות עד היום. קטעים מסוג זה יהיו ב italic כפי שמשפט זה מסומן]

בסביבות גיל 27 דני הבין שיש לו העדפה ויכולות ברורות שונות כאשר הוא במצב רוח שונה אולם רק בגיל 31, לאחר ההכרות עם יחזקל, הוא קטלג את הבאים

 • רזי השמש - מדפסות תלת מימד - תואם למצב הרוח החברותי
 • רזי הכוכבים - web 2.0 - תואם למצב הרוח המפחד
 • רזי הרוח - קריספר - תואם למצב הרוח הזהיר

רזי השמש - מדפסות תלת מימד - מצב רוח חברתי

עוד מצעירותו אהב דוני לצוד, יחד עם המשפחה שלו הוא נסע בגיל 12 לאפריקה שם הוא למד לצוד תנינים שהם עד היום הצייד האהוב עליו.

כאשר הוא גדל הוא החל לשחק DND ו LARP וברבות הימים הוא החל לבנות רובוטים בצורת אלפים, גמדים ואחרים ולעשות לארפים אצלו בביית.

בימינו הוא מדפיס את רוב החלקים של הרובוטים והמנועים השונים (חוץ מכמה חלקים בעייתיים במיוחד) ופעם בחודש/חודשיים (כאשר נוחת עליו מצב הרוח המתאים) הוא מריץ הרפתקאת לארפ לחבריו העשירים מקיסיריה. הוא מצייר בתוכנת תלת מימד את הסביבה בה יקרה הפגישה הבאה (החל מהר עם עצים, דרך טירה או מבוך וכדומה), אז הוא מדפיס ומחבר יחדיו את החלקים עד יצירת אזור לארפ מפואר. ההרפתקאות שלו כוללות השפעות מכל העולם ומהוודוו בפרט, וחתימת היוצר שלו היא העובדה שתמיד יש לצוד תנין במסגרת הלארפ.

ברבות הימים ילמד דני כיצד להדפיס ולייצר/להשפיע על המציאות שמסביבו וכמובן לקחת דברים שהוא רואה במציאות ולהדפיס אותם אצלו.

רזי הכוכבים - web 2.0

רזי הרוח - קריספר

דני פגש את השד הראשון שלו, כאשר המשפחה עשתה על האש בבית הקייץ שלהם על גדות הכנרת. שוקי הזמין שף למען זה, והוא בנה מדורה יום לפני הארוחה על מנת לשים בשר ליישון. דני שהיה לידו הסתכל לתוך האש וראה בתוכו איש לוהב. דני שהיה בן שמונה מייד קרה לאחיו להסתכל וכולם צחקו ונהנו. אולם רק דני שמע את השד כשזה הזמין אותו אליו.

הסימלולים של דני

הסימלול המיסטי

במישור המיסטי מה מסמל את מה שאתה רוצה, נמשך, וכמה אליו.

קונספט הסימלול | מצב הרוח | רוצה | נמשך | אוהב

עדכון לגבי הקסם של דני

להלן מחשבותי על הכוחות של דני. אלו כמובן רעיונות ראשוניים ואשמח לתגובות והמשך שיפורים.תודה רבה להוד ברווזותו אשר עזר לי לגבש עוד שלב ברעיונות איך לשלב טכנומאנסריות  עם כוחות הרמטיים, דבר שהוא בהחלט בעייתי ובו בזמן מאד כיפי למצוא את הפתרונות הנדרשים.

הכח הנוכחי, “כוכבים” הוא תוצר של דני הפחדן. הרעיון המוביל מאחורי הכוחות של הפחדן זה WEB2.  הרעיון הוא שמפה בגוגל מראה מה שקורה במציאות ולכן  יש כאן את העקרון הרמטי - “דומה קורה לדומה”.  אם רוצים לדעת על בן אדם, אפשר לחפש עליו ברשת מוצאים מעט מידע אולם בעזרת הקסם ההרמיט לומדים עליו הרבה יותר. בצורה דומה אפשר להשפיע עליו: אם מצאת תמונה של בן אדם, תשים אותה בפוטושופ, תוסיף שפם, תשקיע בקצת קסם, והופה לבן אדם יש שפם חדש ואיכותי. לגבי המשקפיים של דני. היכולת של מציאות רבודה בימינו היא גבוהה מאד. כבר כעת בקסדת טיסה, הקסדה קולטת לאן אתה מסתכל, שומעת פקודות ומציירת על המציאות. דוגמאות נוספות כוללות:https://www.youtube.com/watch?v=vQtwWzfzKXIבקיצר - אשמח שהמשקפיים שלי יהיו חדות יותר, נותנות מידע רב יותר, וכמובן אפשר לתקשר איתן בצורה רצינית יותר - כפי שהטכנולוגיות של היום מתפקדות.

לגבי דני הזהיר. הטכנולוגיה בה הוא משתמש היא גנים וקריספר לחיתוך ועיבוד.השאלה שעליה תהינו (ברווזוי ואנוכי) זה מה זה גן הרמטי של גיאורג?הרעיון הוא: בגנים האנושיים יש 4 אותיות - AGCT. ויש לנו 4 יסודות - אש, אוויר, מיים ואדמה. ישנו היסוד החמישי שהוא, אם הבנתי נכון, יסוד האנרגיית קסם עצמה.נקח את אות השניה בכל יסוד (כי האות הראשונה קצת חוזרת) ונקבל: ש,ו,י,ד ואם רוצים גם היסוד ס.אלו יהיו האותיות מהם נרשום את השם האמיתי של גיאורג. כמו שאלכסנדרה מחפשת שם אמיתי, דני יחפש את השם האמיתי של גיואג בן 10 האותיות - נניח “ששוסודיוסס”. זה ממש שם שאפשר להגיד אותו וזה מייצר קסם שהוא בעל נופך ומימוש גם ברמת השחקנים (שומעים אותו).רעיון הקריספר הוא שנניח דני רוצה לעוור את גיוארג - אז הוא יקח את השם האמיתי של חפרפרת - “דדדידדדידד” והוא יקח את האות השביעית בשם של החפרפרת (זה החלק של הראיה) וישנה את האות המתאימה אצל גיוארג ויקבל “ששוסודדוסס”. כאשר דני יגיד את השם המפורש של הדנא ההרמטי של גיאורג עם השינוי הקרוספרי, זה יעוור אותו (כל עוד דני מחזיק את הקסם כמובן).

אז חשבנו איך מעתיקים בצורה דומה לא תכונה פיזית, אלא יכולת כמו לירות באקדח. זה קצת שונה כי במהותו צריך להעתיק כאן מבנה מוחי שכולל את הידע מתוך מוח למוח אחר. זה היה נראה מתאים לדני החברותי. הרעיון הטכנולוגי של דני החברותי הוא מדפסות מודרניות - המדפסות בימינו כוללות תלת מימד, חיתוך , הדפסת של בניינים, פיצות ואפילו חלקי גוף כמו גולגות ולבדני יחבר ציוד הקלטה לראש של רן, ויקליט ממנו (כשהוא יורה) את המבנה המוחי הנדרש. אז הוא ידפיס את זה לתוך המוח של אדם אחר (לדוגמא שלו) וכך, כל עוד הוא מחזיק את הקסם, הוא יוכל לירות ברמה של רן באקדח.

שמנו לב שכל הקסמים האלו הם בעצם טקסים שצריך להכין אותם מראש. באמת טכנולוגיה היא דבר נפלא וחזק אבל דורש הכנה מראש. אני אחפש גם רעיונות לפעילות קסומה מהירה יותר, אולם אני חושב שצורת הקסם הזו מאד מתאימה לדני - היא גם טכנולוגית, גם הרמטית וגם טקסית..

רעיונות לקסמי המשך

 • העתקת יכולות מאדם לאדם (טיפוס על קירות)
  • אפשר גם להגיד שזה המשכי לכוח של העתקת תכונה מחיה ואם כן, זה הקסם ההמשכי של הזהיר.
 • הדפסה של חלקי גוף (נגיד ידיים של זאב)
  • זה בתאוריה גם סוג המשכי של העתקות תכונה מחיות
 • טלפורטציה
 • דרונז - drones - הרחבת יכולת החישה והפעולה בסביבה
  • זה לכאורה המשך של יכולת הכוכבים
 • נאנובוטים -
 • הדפסה
  • שילוב של אלו יהיה להדפיס חפצים לפי הצורך. מכל חומר שיש בסביבה
  • זה לא ישנה את החומר זה ישתמש במה שיש ויחבר אותו מחדש.
   • הקסם משנה את הצורה, אך לאחר שהקסם נגמר הצורה נשארת כי זה מעביר חומרים ממקום למקום, לא עושה שינוי שצריך להחזיק
  • או שזה באמת עושה לוקח כל חומר ועושה ממנו משהו אחר
   • ואז זה יחזור למקור בסיום הקסם
 • קלונס (clones)
  • יהיו כמה - כמות תלויה בעוצמת הקסם
  • אם מישהו נפגש או מת, אחר יכול להשאר בסוף
  • יכולים לעשות דברים שונים
ezekiel_s_spaceship/דני_דריסמגיסטוס.txt · מועד השינוי האחרון: 2020/09/14 15:36 על ידי jobu523