כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_שישי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
ezekiel_s_spaceship:פרק_שישי [2021/12/05 18:09]
jobu523 [פגישה שישים ושמונה - 28.11.2021]
ezekiel_s_spaceship:פרק_שישי [2021/12/12 22:22] (הגרסה הנוכחית)
dm
שורה 36: שורה 36:
 מתו: 0! מתו: 0!
  
-חפצים: אוכל, שתיה, טאבלט ועיתונים.+חפצים: אוכל, שתיה, טאבלט ועיתונים ​ופלאסק אלכוהול
  
 גלים: מחברמדני לשרדני. כעת שרדני. גלים: מחברמדני לשרדני. כעת שרדני.
  
-בשמחה מהולה בפחד קל אנו נעים בעזרת כוכבים ליחזקאל. דני נוהג ברכב כאשר במקביל הוא רואה את סימני החצים דרך משקפי המציאות הרבודה שלו. התנועה שלנו מוזרה כאילו היינו במבוך – קדימה ואחורה,​ ימינה ושמאלה. אולם לאחר זמן מה אנו מגיעים לאזור שפעים ושם אנו חונים ליד הים. אנו פוסעים על החול החם ומגיעים למנהרה. ארי מריח משהו מוכר. אלכסנדרה מזהה שיש עוד מישהו באזור, היא מתרכזת ושומעת את עכבר גמרא. היא מתרכזת אף יותר ומאפשרת לכולנו לשמוע אותו. אנו משוחחים איתו והוא לא מעוניין שנכנס פנימה אולם ארי ואלכסנדרה מצליחים לשכנע אותו בכנות כוונתנו לעזור ליחזקאל. ​+בשמחה מהולה בפחד קל אנו נעים בעזרת כוכבים ליחזקאל. דני נוהג ברכב כאשר במקביל הוא רואה את סימני החצים דרך משקפי המציאות הרבודה שלו. התנועה שלנו מוזרה כאילו היינו במבוך – קדימה ואחורה,​ ימינה ושמאלה. אולם לאחר זמן מה אנו מגיעים לאזור שפיים ושם אנו חונים ליד הים. אנו פוסעים על החול החם ומגיעים למנהרה. ארי מריח משהו מוכר. אלכסנדרה מזהה שיש עוד מישהו באזור, היא מתרכזת ושומעת את עכבר גמרא. היא מתרכזת אף יותר ומאפשרת לכולנו לשמוע אותו. אנו משוחחים איתו והוא לא מעוניין שנכנס פנימה אולם ארי ואלכסנדרה מצליחים לשכנע אותו בכנות כוונתנו לעזור ליחזקאל. אלכסנדרה משכנעת אותו בכך שאנו יודעים על נקודת תורפה והוא הרי מנסה להגן עליו וצריך לתקן את זה..
  
 הצל שעוטף את המערה יוצא ועוטף אותנו וכעת אפשר לראות אל תוך המערה. יש שם מקור אור אדמדם! הצל שעוטף את המערה יוצא ועוטף אותנו וכעת אפשר לראות אל תוך המערה. יש שם מקור אור אדמדם!
  
-אנו נכנסים ומתחילים לנוע דרך אולמות ומנהרות. באולם הראשון יש גלי ​עבנים מעוטרים אשר נראים מעט כמו פרצופים לא מרוצים אשר מסתכלים עלינו בחומרה. לאחר מכן אנו עוברים דרך חלל עם זקיפים אשר בו, מצד שמאל, יש קרי עם עיטורים וציורי קיר. לאחר מכן אנו עוברים דרך מערה טיבעית חצובה בכורכר. בשלב הזה ניתן להריח עשן מהול ברסס ים. אנו מגיעים לחלל עגול שבמרכזו מדורה, אפשר לראות את יחזקאל ואותו מעטר, בצל ואימה, עכבר גמרא. יחזקאל בתוכו קטן, שחוח, מזוקן ומזוהם יושב על הקרקע מול המדורה.+אנו נכנסים ומתחילים לנוע דרך אולמות ומנהרות. באולם הראשון יש גלי ​אבנים מעוטרים אשר נראים מעט כמו פרצופים לא מרוצים אשר מסתכלים עלינו בחומרה. לאחר מכן אנו עוברים דרך חלל עם זקיפים אשר בו, מצד שמאל, יש קיר עם עיטורים וציורי קיר. לאחר מכן אנו עוברים דרך מערה טיבעית חצובה בכורכר. בשלב הזה ניתן להריח עשן מהול ברסס ים. אנו מגיעים לחלל עגול שבמרכזו מדורה, אפשר לראות את יחזקאל ואותו מעטר, בצל ואימה, עכבר גמרא. יחזקאל בתוכו קטן, שחוח, מזוקן ומזוהם יושב על הקרקע מול המדורה.
  
-אלכסנדרה ניגשת ליחזקאל (לאחר שהיא מרגיע את עכבר גמרא שהיא רק רוצה לעזור) מציעה לו מיים וחטיפי אנרגיה. יחזקאל מסתכל עלינו במבט מוזר, כאילו אנו לא באמת שם או אולי שהוא לא מאמין שאנו בכלל שם. ארי שואל אותו מה אפשר לעשות עם היד שלו ויחזקאל עונה "​לכו! אתם לא אמיתיים!” אלכסנדרה לוקחת מעט מהאדמה מתחת לישבנו של יחזקאל,​ גורמת לו לפול מעט ולקלוט שאכן אנו באמת שם. אנו מתחילים שיחה שבה מידי פעם יחזקאל חוזר ומאמין שאנו איננו שם. ארי הוא זה שמתחיל את השיחה בנסיון לשכנע את יחזקאל לעזור לו עם היד. בהתחלה יחזקאל לא מאד מגיב, דני מנסה לדבר על ליבו ולהזכיר לו את עובדת הייתנו התלמידים שלו, וזה שהוא עשה דבר גדול ושיחרר את הארץ מזוועת הזוהר, שרבים מודים לו ולמעשיו. הדבר מעט מוציא אותו מהדכאון העמוק והוא מתחיל לדבר ולענות גם לארי. הוא אומר שאחת הדרכים להפטר מבעיית היד זה לשרוף אותה באש גדולה יותר מזו של עכבר. להכנס לגיהנום ולמצוא כזו אש שם בפנים. אש מכלה. לאחר כמה דקות של שיחה יחזקאל ראשו של יחזקאל נופל והוא מתחיל לרייר.+אלכסנדרה ניגשת ליחזקאל (לאחר שהיא מרגיע את עכבר גמרא שהיא רק רוצה לעזור) מציעה לו מיים וחטיפי אנרגיה. יחזקאל מסתכל עלינו במבט מוזר, כאילו אנו לא באמת שם או אולי שהוא לא מאמין שאנו בכלל שם. ארי שואל אותו מה אפשר לעשות עם היד שלו ויחזקאל עונה "​לכו! אתם לא אמיתיים!” אלכסנדרה לוקחת מעט מהאדמה מתחת לישבנו של יחזקאל,​ גורמת לו לפול מעט ולקלוט שאכן אנו באמת שם. אנו מתחילים שיחה שבה מידי פעם יחזקאל חוזר ומאמין שאנו איננו שם. ארי הוא זה שמתחיל את השיחה בנסיון לשכנע את יחזקאל לעזור לו עם היד. בהתחלה יחזקאל לא מאד מגיב, דני מנסה לדבר על ליבו ולהזכיר לו את עובדת הייתנו התלמידים שלו, וזה שהוא עשה דבר גדול ושיחרר את הארץ מזוועת הזוהר, שרבים מודים לו ולמעשיו. הדבר מעט מוציא אותו מהדכאון העמוק והוא מתחיל לדבר ולענות גם לארי. הוא אומר שאחת הדרכים להפטר מבעיית היד זה לשרוף אותה באש גדולה יותר מזו של עכבר. להכנס לגיהנום ולמצוא כזו אש שם בפנים. אש מכלה. ​יחזקאל אומר שמצד ​אחד נראה שהוא פשוט בדכאון בצורה ברורה אחרי שהוא איבד את הקסם שלו והגשים את עצמו. אבל מה שהוא אומר ושהוא ממש מרגיש שמשהו ממש לא בסדר. אבל זה לא המלחמה או המעגל. אלא משהו ממש לא בסדר כללית. שאלנו אותו אם הוא רוצה את הקסם בחזרה והוא בסוף, אחרי כמה פעמים, הוא הודה שהוא אכן רוצה את הקסם בחזרה. ואנו מספרים לו על המעגל שיהיה בקרוב במצדה. דני השתמש בסים ללמוד עליו, הוא שם את הזה על הראשואז דני לקח את זה אליו וחווה את אותו דבר קשה שיהיה. זה גרם ​לעצב עמוק לדני שעבר לשבט ליד ​יחזקאל ​ולחבק אותו. לאחר כמה דקות של שיחה עם יחזקאל ראשו ​נופל והוא מתחיל לרייר.
  
 בימים לאחר מכן, אלכסנדרה ודני מגיעים להביא לו מצרכים נדרשים. אלכסנדרה מביאה לו שמיכות ואוכל ושתיה. דני מביא לו טאבלט, עיתונים ושחמט. בימים לאחר מכן, אלכסנדרה ודני מגיעים להביא לו מצרכים נדרשים. אלכסנדרה מביאה לו שמיכות ואוכל ושתיה. דני מביא לו טאבלט, עיתונים ושחמט.
  
-כעבור שלושה ימים, ב XXXX, כולנו נוסעים למצדה שם יש את המעגל הגדול. המטרה של המעגל הגדול היא להפגיש את כל הגורמים בעלי הכוח בישראל אשר ינסו להגיע לכדי הסכמה (בתקווה) או אי הסכמה (בעצב רב). בזמן הנסיעה אנו מטקסים עצה מה נעשה ומסכימים שצריך יהיה לראות מי הוא בעל כוח ובו בזמן ניתן לשכנע אותו לעבור אל הצד שלנו ולנסות לשכנע אותו.+כעבור שלושה ימים, בשני, כולנו נוסעים למצדה שם יש את המעגל הגדול. המטרה של המעגל הגדול היא להפגיש את כל הגורמים בעלי הכוח בישראל אשר ינסו להגיע לכדי הסכמה (בתקווה) או אי הסכמה (בעצב רב). בזמן הנסיעה אנו מטקסים עצה מה נעשה ומסכימים שצריך יהיה לראות מי הוא בעל כוח ובו בזמן ניתן לשכנע אותו לעבור אל הצד שלנו ולנסות לשכנע אותו.
  
-הרכבל עובד ואנו עולים בקלות ובמהירות למצדה. שם יש בין ​קצת פחות ממאה יישויות שונות וכל הזמן מגיעים עוד. מהון להון הגיע בין 100 ל 150 יישויות שונות. יש את אלו מהמעגל שלנו – כמו גיוארג,​ נפתלי ומוטי (ואחרים). וכמובן יש את הגורמים בהם אנו נאבקים – נורית ונאגוס,​ ארנון, זהרן ורן. אולם גם יש בלתי תלויים כמו דרקונים ואחרים. לאורך השעות הקרובות אנו מכירים את חלקם. דני נתן בהם את החלוקות הבאות:+הרכבל עובד ואנו עולים בקלות ובמהירות למצדה. שם יש קצת פחות ממאה יישויות שונות וכל הזמן מגיעים עוד. מהון להון הגיע בין 100 ל 150 יישויות שונות. יש את אלו מהמעגל שלנו – כמו גיוארג,​ נפתלי ומוטי (ואחרים). וכמובן יש את הגורמים בהם אנו נאבקים – נורית ונאגוס,​ ארנון, זהרן ורן. אולם גם יש בלתי תלויים כמו דרקונים ואחרים. לאורך השעות הקרובות אנו מכירים את חלקם. דני נתן בהם את החלוקות הבאות:
  
 עם נורית הגיעו: נורית, ארנון, לואיס, לביאה, מקובל, רומי ואדם, טיפוס פייתי (Robin Goodfellow). אדם וווילהמלינה מסתכלים אחד על השני בעיין לא מרוצה. עם נורית הגיעו: נורית, ארנון, לואיס, לביאה, מקובל, רומי ואדם, טיפוס פייתי (Robin Goodfellow). אדם וווילהמלינה מסתכלים אחד על השני בעיין לא מרוצה.
  
-עם נאגוס הגיעו: נאגוס, מכשפה די אנושית (סבתא רוחמה),​ צבי, ​קוואלה (בן אדם ​בשם קוואלה), דרקון ופסל שומרי שנראה כמו אשה שחורה.+עם נאגוס הגיעו: נאגוס, מכשפה די אנושית (סבתא רבתא רוחמה), ​רצבי ​(עזרא לא עמי לא רצה בי)ח'וואלה (בן אדם), דרקון ופסל שומרי שנראה כמו אשה שחורה. ​swamp thing
  
 בלתי תלויים כוללים:​ דר פרייר, ברוך, הגר עם הבן שלה, רן, זהרן, אשרמה (שד מדברי) ודוב (שהוא בעצם יאטי). בלתי תלויים כוללים:​ דר פרייר, ברוך, הגר עם הבן שלה, רן, זהרן, אשרמה (שד מדברי) ודוב (שהוא בעצם יאטי).
ezekiel_s_spaceship/פרק_שישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2021/12/12 22:22 על ידי dm