כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_שישי

פרק שישי - ???

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

< להשלים בעתיד תקציר פרק זה? >

פגישה שישים ושבע - 14.11.2021

פרשת השבוע - מצורע

השעה: 11:23 בבוקר יום שבת ה- 13.4.19 עד 12:23. ח ניסן.

המקום: החללית של יחזקאל

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: מפחדני לחברמדני. כעת חברמדני.

כאשר אנו נוחתים בחללית מיד ארי אוסף אותנו לדיון משפחתי. הוא לא מרוצה ממה שקורה עם היד שלו. היא לא מתפקדת כראוי. בזמנים קריטיים היא כושלת במילוי תפקידה - לאחוז בדברים בחוזקה. אנו נזכרים במה שסיפרו לנו על הנושא שללכת ראש בראש כנגד השד לא יעבוד כי הוא חזק מאד וזה מה שהוא אוהב לעשות. אחד הרעיונות דאז היה להשתמש בטכנולוגיה - כיוון ששדים לא מודעים לתחום ולכן לא נערכים מולו.

אז אנו יושבים ומחפשים רעיונות מה עוד אפשר לעשות שהוא לא כניסה ראש בראש בשד. העלנו מספר רעיונות (להחליף חלקים ביד כמו הגידים למתכת וכך לעקוף את השד, או לתפוס שד גדול יותר שירביץ לשד שבידו של ארי, או אולי ארי צריך להפוך את עורו, לחבק ולאהוב את השד ואז אולי השד יאהב אותו?). בסופו של דיון אנו עולים על הרעיון לדבר עם יחזקאל על זה. סך הכל הוא הפיל את השד על ארי ברגע של חולשה ועייפות ויתכן שאם עכשיו נדבר אתו הוא יוותר על רוע הגזרה.

דני משתמש בהוגל על מנת לנסות ולאתר את יחזקאל ללא תוצאה. הוא מיד ממשיך ומנסה את כוכבים, היכן שיתכן והשד אינו מוגן מחיפוש כמו יחזקאל ולכן ככזה הוא נקודת חולשה ביחזקאל (יש לנו חתיכת שד ואיתה אנו יכולים למצוא היכן השד המלא כך שאפילו הוא מוגן יש לנו משהו שעובר את ההגנה). ואכן כוכבים מצליח ואנו יוצאים לדרך.

תוך כדי תנועה אנו מדברים מה עוד אפשר לעשות לגבי המצב הנוכחי. אנו תוהים מי יהיה הגורם הבא שכדאי שנלחץ עליו לעזוב את נורית ואנו מגיעים למסקנה שזה ארנון. אלכסנדרה חושבת שהוא לא באמת קשור לנורית חזק ויש סיכוי לפתות אותו לעזוב את נורית. ארי מבקש מדני לנסות לעשות כוכבים על ארנון ולראות מה נקודת התורפה של ארנון ויגרום לו לעזוב את נורית…

טם טם טם

פגישה שישים ושמונה - 28.11.2021

נפילתו ועלייתו של יחזקאל השני

השעה: 23:23 בבוקר יום שישי ה- 12.4.19 עד 12:23 ביום שני ה 15.4.19

המקום: החור של יחזקאל ואז מצדה.

מתו: 0!

חפצים: אוכל, שתיה, טאבלט ועיתונים ופלאסק אלכוהול

גלים: מחברמדני לשרדני. כעת שרדני.

בשמחה מהולה בפחד קל אנו נעים בעזרת כוכבים ליחזקאל. דני נוהג ברכב כאשר במקביל הוא רואה את סימני החצים דרך משקפי המציאות הרבודה שלו. התנועה שלנו מוזרה כאילו היינו במבוך – קדימה ואחורה, ימינה ושמאלה. אולם לאחר זמן מה אנו מגיעים לאזור שפיים ושם אנו חונים ליד הים. אנו פוסעים על החול החם ומגיעים למנהרה. ארי מריח משהו מוכר. אלכסנדרה מזהה שיש עוד מישהו באזור, היא מתרכזת ושומעת את עכבר גמרא. היא מתרכזת אף יותר ומאפשרת לכולנו לשמוע אותו. אנו משוחחים איתו והוא לא מעוניין שנכנס פנימה אולם ארי ואלכסנדרה מצליחים לשכנע אותו בכנות כוונתנו לעזור ליחזקאל. אלכסנדרה משכנעת אותו בכך שאנו יודעים על נקודת תורפה והוא הרי מנסה להגן עליו וצריך לתקן את זה…

הצל שעוטף את המערה יוצא ועוטף אותנו וכעת אפשר לראות אל תוך המערה. יש שם מקור אור אדמדם!

אנו נכנסים ומתחילים לנוע דרך אולמות ומנהרות. באולם הראשון יש גלי אבנים מעוטרים אשר נראים מעט כמו פרצופים לא מרוצים אשר מסתכלים עלינו בחומרה. לאחר מכן אנו עוברים דרך חלל עם זקיפים אשר בו, מצד שמאל, יש קיר עם עיטורים וציורי קיר. לאחר מכן אנו עוברים דרך מערה טיבעית חצובה בכורכר. בשלב הזה ניתן להריח עשן מהול ברסס ים. אנו מגיעים לחלל עגול שבמרכזו מדורה, אפשר לראות את יחזקאל ואותו מעטר, בצל ואימה, עכבר גמרא. יחזקאל בתוכו קטן, שחוח, מזוקן ומזוהם יושב על הקרקע מול המדורה.

אלכסנדרה ניגשת ליחזקאל (לאחר שהיא מרגיע את עכבר גמרא שהיא רק רוצה לעזור) מציעה לו מיים וחטיפי אנרגיה. יחזקאל מסתכל עלינו במבט מוזר, כאילו אנו לא באמת שם או אולי שהוא לא מאמין שאנו בכלל שם. ארי שואל אותו מה אפשר לעשות עם היד שלו ויחזקאל עונה “לכו! אתם לא אמיתיים!” אלכסנדרה לוקחת מעט מהאדמה מתחת לישבנו של יחזקאל, גורמת לו לפול מעט ולקלוט שאכן אנו באמת שם. אנו מתחילים שיחה שבה מידי פעם יחזקאל חוזר ומאמין שאנו איננו שם. ארי הוא זה שמתחיל את השיחה בנסיון לשכנע את יחזקאל לעזור לו עם היד. בהתחלה יחזקאל לא מאד מגיב, דני מנסה לדבר על ליבו ולהזכיר לו את עובדת הייתנו התלמידים שלו, וזה שהוא עשה דבר גדול ושיחרר את הארץ מזוועת הזוהר, שרבים מודים לו ולמעשיו. הדבר מעט מוציא אותו מהדכאון העמוק והוא מתחיל לדבר ולענות גם לארי. הוא אומר שאחת הדרכים להפטר מבעיית היד זה לשרוף אותה באש גדולה יותר מזו של עכבר. להכנס לגיהנום ולמצוא כזו אש שם בפנים. אש מכלה. יחזקאל אומר שמצד אחד נראה שהוא פשוט בדכאון בצורה ברורה אחרי שהוא איבד את הקסם שלו והגשים את עצמו. אבל מה שהוא אומר ושהוא ממש מרגיש שמשהו ממש לא בסדר. אבל זה לא המלחמה או המעגל. אלא משהו ממש לא בסדר כללית. שאלנו אותו אם הוא רוצה את הקסם בחזרה והוא בסוף, אחרי כמה פעמים, הוא הודה שהוא אכן רוצה את הקסם בחזרה. ואנו מספרים לו על המעגל שיהיה בקרוב במצדה. דני השתמש בסים ללמוד עליו, הוא שם את הזה על הראש, ואז דני לקח את זה אליו וחווה את אותו דבר קשה שיהיה. זה גרם לעצב עמוק לדני שעבר לשבט ליד יחזקאל ולחבק אותו. לאחר כמה דקות של שיחה עם יחזקאל ראשו נופל והוא מתחיל לרייר.

בימים לאחר מכן, אלכסנדרה ודני מגיעים להביא לו מצרכים נדרשים. אלכסנדרה מביאה לו שמיכות ואוכל ושתיה. דני מביא לו טאבלט, עיתונים ושחמט.

כעבור שלושה ימים, בשני, כולנו נוסעים למצדה שם יש את המעגל הגדול. המטרה של המעגל הגדול היא להפגיש את כל הגורמים בעלי הכוח בישראל אשר ינסו להגיע לכדי הסכמה (בתקווה) או אי הסכמה (בעצב רב). בזמן הנסיעה אנו מטקסים עצה מה נעשה ומסכימים שצריך יהיה לראות מי הוא בעל כוח ובו בזמן ניתן לשכנע אותו לעבור אל הצד שלנו ולנסות לשכנע אותו.

הרכבל עובד ואנו עולים בקלות ובמהירות למצדה. שם יש קצת פחות ממאה יישויות שונות וכל הזמן מגיעים עוד. מהון להון הגיע בין 100 ל 150 יישויות שונות. יש את אלו מהמעגל שלנו – כמו גיוארג, נפתלי ומוטי (ואחרים). וכמובן יש את הגורמים בהם אנו נאבקים – נורית ונאגוס, ארנון, זהרן ורן. אולם גם יש בלתי תלויים כמו דרקונים ואחרים. לאורך השעות הקרובות אנו מכירים את חלקם. דני נתן בהם את החלוקות הבאות:

עם נורית הגיעו: נורית, ארנון, לואיס, לביאה, מקובל, רומי ואדם, טיפוס פייתי (Robin Goodfellow). אדם וווילהמלינה מסתכלים אחד על השני בעיין לא מרוצה.

עם נאגוס הגיעו: נאגוס, מכשפה די אנושית (סבתא רבתא רוחמה), רצבי (עזרא לא עמי לא רצה בי), ח'וואלה (בן אדם), דרקון ופסל שומרי שנראה כמו אשה שחורה. swamp thing

בלתי תלויים כוללים: דר פרייר, ברוך, הגר עם הבן שלה, רן, זהרן, אשרמה (שד מדברי) ודוב (שהוא בעצם יאטי).

מחוץ למבנה יש אדמה עם אפר שם אפשר לראות כאשר אנשים הולכים את טביעות הרגל שלהם. אנו שמים לב למראה של נווד מזוקן אשר משאיר טביעות רגל עצומות של שד מאחוריו. טם טם טם.

פגישה שישים ותשע - 5.12.2021

נגלה ???

השעה:12:23 ביום שני ה 15.4.19 עד ??:23.

המקום: ???

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: משרדני לפחדני. כעת פחדני.

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

סוף פרק שישי - ????

ezekiel_s_spaceship/פרק_שישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2021/12/12 22:22 על ידי dm