כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_שלישי

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
ezekiel_s_spaceship:פרק_שלישי [2020/10/26 18:31]
jobu523
ezekiel_s_spaceship:פרק_שלישי [2020/10/26 18:36] (הגרסה הנוכחית)
jobu523
שורה 648: שורה 648:
  
 לפיכך אנו בונים את סדרת השלבים הבאים לג’וב האתיופי:​ לפיכך אנו בונים את סדרת השלבים הבאים לג’וב האתיופי:​
-דני יעשה כוכבים מיד ליד הכנסיה לגלות שם את נקודות התורפה בקיר כדי לדעת היכן יהיה הכי קל לשבור בו פתח +  * דני יעשה כוכבים מיד ליד הכנסיה לגלות שם את נקודות התורפה בקיר כדי לדעת היכן יהיה הכי קל לשבור בו פתח 
-אלכסנדרה,​ בעזרת נשימת האדמה, תפעל על הקיר ותחליש אותו בנקודות התורפה. +  ​* ​אלכסנדרה,​ בעזרת נשימת האדמה, תפעל על הקיר ותחליש אותו בנקודות התורפה. 
-דני יעשה מן-דיונון על כולנו על מנת שקשה יהיה לראות אותנו, נהיה גמישים וגם זה יעזור לנו להתרפא אם נפגע. +  ​* ​דני יעשה מן-דיונון על כולנו על מנת שקשה יהיה לראות אותנו, נהיה גמישים וגם זה יעזור לנו להתרפא אם נפגע. 
-ארי יפרוץ קדימה דרך הקיר במקום שהוחלש,​ עם פטיש, אל תוך החדר. +  ​* ​ארי יפרוץ קדימה דרך הקיר במקום שהוחלש,​ עם פטיש, אל תוך החדר. 
-אלכסנדרה תשפריץ את האדמה שהיא קיבלה מהקסם על הכניסה לחדר כך שהשומרים בחוץ לא יוכלו להכנס פנימה +  ​* ​אלכסנדרה תשפריץ את האדמה שהיא קיבלה מהקסם על הכניסה לחדר כך שהשומרים בחוץ לא יוכלו להכנס פנימה 
-ארי ישתמש בחלומות להרדים שומרים בחדר +  ​* ​ארי ישתמש בחלומות להרדים שומרים בחדר 
-לולו תעשה אמפתיה ויזואלית שתראה כמו אשה של נאגוס ותאסוף את הפסל.+  ​* ​לולו תעשה אמפתיה ויזואלית שתראה כמו אשה של נאגוס ותאסוף את הפסל.
  
 דבר ראשון, לולו עושה את האמפתיה הויזואלית כאן אצלנו בחללית על מנת להעזר בתומס. אלכסנדרה .מנדבת את הרוק של נאגוס, אותו היא שמרה בצנצנת,​ ולולו מורחת את הרוק על עצמה. לולו מנסה להכנס לתפקיד של אשה של נאגוס במלוא מהותה, כמו שחקנית הלומדת תפקיד חדש. תומס מלווה אותה לאורך כל הדרך ונותן הנחיות כיצד לבצע הכל ובאמת, היא מרגישה את תומס בתוך תוכה הקסום פועל ועוזר, והיא מצליחה בקסם! דבר ראשון, לולו עושה את האמפתיה הויזואלית כאן אצלנו בחללית על מנת להעזר בתומס. אלכסנדרה .מנדבת את הרוק של נאגוס, אותו היא שמרה בצנצנת,​ ולולו מורחת את הרוק על עצמה. לולו מנסה להכנס לתפקיד של אשה של נאגוס במלוא מהותה, כמו שחקנית הלומדת תפקיד חדש. תומס מלווה אותה לאורך כל הדרך ונותן הנחיות כיצד לבצע הכל ובאמת, היא מרגישה את תומס בתוך תוכה הקסום פועל ועוזר, והיא מצליחה בקסם!
שורה 696: שורה 696:
 SMS מגיע לטלפונה של אלכסנדרה:​ “שלום משפחת קטלאל. מתנצל על ההונאה. אתם לא חזקים דייכם. אני מציע שאף אחד לא ידע שזה אצלי. יש לי שימוש הולם בו" SMS מגיע לטלפונה של אלכסנדרה:​ “שלום משפחת קטלאל. מתנצל על ההונאה. אתם לא חזקים דייכם. אני מציע שאף אחד לא ידע שזה אצלי. יש לי שימוש הולם בו"
  
 +===== סוף פרק שלישי - אצלנו בחללית,​ בצל אילן פורח, קוסמי כל העולם, באים להתארח =====
ezekiel_s_spaceship/פרק_שלישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2020/10/26 18:36 על ידי jobu523