כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_שלישי

פרק שלישי - אצלנו בחללית, בצל אילן פורח, קוסמי כל העולם, באים להתארח

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

לאחר ההתקפה על הזוהר ושבירתו לזהרהורים, מתגלה נפילתו של יחזקאל והמשפחה תוהה איך ממשיכים הלאה?

פגישה עשרים - 5.5.2020

נורית והחללית

השעה: 09:23 בבוקר עד 14:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל

סוגת הדני: הפחדן

עם חניית האוטו הלבן ארי קורס על הרצפה. אנו מזהים שהוא בסדר רק (אולי) התעלף מעייפות ונותנים לו לנוח.

ממכונית המשטרה יוצאים שוטרים שסוגרים את הרחוב. מרכב החבלן יוצאים אנשים ובאים לחללית. אחד מוכר, שמו יוני והוא מאלו שהגיעו בזמנו מחברת דולב אך גרשנו אותם. הם חוסמים גם יגאל אלון וגם השלום. אנו מזהים שמה שהם לא מתכננים הדבר יותר גדול מסתם ארוע חבלה. הם נערכים למשהו. הם נראים שהם משתמשים בלייזר פויינט שמנים וגדולים. מכוונים לכל מיני מקומות.

הם מתחילים לפרק את הגנרטור ואת עוקב המיים שלנו.

מגיעה עוד ניידת של משטרת ישראל ומשאית קטנה מגיעה גם כן. יורדים שוטרים ואנשים שנראים כמו מובילים רוסיים. ונכנסים למתחם.

יוני נכנס כשהוא כשיש לו ברדס מוזר על הראש, עם חבל שמחבר אותו החוצה שיוכלו לגרור אותו!

אנו כולנו מרגישים את ההחלשות של המקום, שאנו חושבים שזה נובע מההחלשות של יחזקאל. אם כך אנו חושבים שכדאי לחזק את המקום ולקשר אותו אלינו. הבעיה היא שלאף אחד מאיתנו אין קסם שיכול לעשות את זה. במקום זה עולה הרעיון להשתמש בחוקי הרמטיקה בסיסיים ולעשות טקס הרמטי שיחזק את הקשר אלינו. ברור לנו שחסר לנו המורה שלנו וזה יקשה עלינו. החלטנו שנקח ממנו דם, אך זה לא תחליף.

השוטרים בחוץ, עם רמקול, אומרים את השמות שלנו (הם יודעים אותם!), מזהירים אותנו שאנו משיגי גבול, ומבקשים שנצא.

אנו חושבים שכדי לעשות את שלושת החלקים הבאים שביחד ייצרו טקס מסודר, דיון מהיר מעלה את שלושת החלקים הבאים, שלכל אחד נתנו משפט סלוגן. משפט הסלוגן גם נועד לרכז את המחשבה שלנו במה שנדרש, גם בחוקי ההרמטיקה מי שגילה/המציא אותם נתן כזה לכל כוח וגם ייתכן שיש לזה השפעה מרכזת לטקס עצמו (צריך לזכור לשאול על הנושא את יחזקאל):

 • חלק ראשון - המקום שייך לנו. המשפט: דם מדמינו
 • חלק שני - שאחרים יעזבו אותנו בשקט, המשפט: אם אתה לא מוזמן לך מכאן
 • חלק שלישי - לחזק את המקום - המשפט: כמעיין המתגבר

אנו מתחילים לעשות את הטקס בזריזות.

 • טקס ראשון: לוקחים דם מכולם עם הטבעת של רן (כדי שגם הדם שלו יהיה מעורב והוא יהיה חלק מהמקום). אז יורדים למטה לחדר התחתון שם אלכסנדרה עם עכברגמרא וטקס לקיחת אדמה שוברת לתוך הבטון ומרסקת אותו. אלכסנדרה מרגישה שהיא בקושי שולטת בטקס, יש רטט והרבה חומר יוצא החוצה. אנו טומנים את הטבעת עם הדם באדמה.

התוצאה היא שיוני נגרר החוצה. ואז מישהו צועק עליו.

 • אז עוברים לטקס השני. על נייר כותבים את המשפט (אם אתה לא מכאן, אתה לא מוןזמן). אלכסנדרה מבקשת לשים את זה בבקבוק.
  • אלכסנדרה משתמשת במגנטים לבטא את הדחיה. ושמה את המגנטים בבקבוק.
  • דני - לוקח שני מקקים. על אחד הוא עושה את טקס הקריספר, על מנת לתת לו יכולות דיונון. על השני הוא כותב “אתה לא מוזמן”. את המקק הראשון הוא שם בבקבוק, את השני הוא זורק מהחלון.
  • לולו שמה שניץ ממעיל המינק וממנו היא שמה בתוך הבקבוק, דני עוצר אותה ומזכיר לה את הדיונים שהיה לה עם יחזקאל על נושא הפרוות -מינק-כלב ים. לאחר מחשבה היא מחליטה לבטא את כלב הים. היא לוקחת חתיכה מסוודר ישן שמבטא את החזרה לשורשים ואת זה היא דוחפת פנימה. אז היא עושה קסם של צליל לא נעים החוצה דרך החלון. היא מתמקדת ביוני מקשיבה לצליל המפתחות ועושה צליל דומה אך מרגישה שזה לא עובד. מקשיבה לנשימה - מחקה נשימות, מזהה שהוא בהייפרונטילציה ולולו מחזקת את זה ומלחיצה אותו עוד ועוד.

יש קול יריה. יוני רץ לכיוון הבניין עם הידיים קדימה ונתקע בקיר. הוא נצמד לקיר וממשמש אותו.

אלכסנדרה הולכת להדביק את המגנט על הגדר. רואה את יוני היסטרי. היא מניחה עליו יד, לוקחת מכשיר קשר. מרגיעה את יוני, יוני מושך טבעת בריתמה. והיא דוחפת אותו בכח, הודפת את האנשים שנכנסו החוצה (נעזרת השד שבטבעת), סוגרת את השער ושמה מגנט על הגדר. בחוץ האנשים אחרי כמה שניות של רצון להאבק, הם נסוגים ונרגעים.

 • אנו עושים בזריזות את הטקס - כמעיין המתגבר.

אנו רואים שכמה מהזרים נכנסו - אלכסנדרה הולכת אליהם ואומרת “אם אתם לא מכאן אתה לא מוזמן”. אחד מהאנשים שולף אקדח. דני צועק את זה, עוד שניים נעים פנימה לכיוונו, וכשלולו צועקת החמישי נע לכיוונה.

הסתיים טקס עם שלושה שלבים. אלכסנדרה אומרת קדוש*3, וזה ממש נסגר. אפשר להרגיש את הזרימה של הקסם. הקסם חלש יותר מאשר כאשר היינו עושים קסמים בעבר. הזרימה בטקס יפה. אבל, אנו לא בטוחים שהיא עושה את מה שאנו מתכוונים. זה לא מספק.

לולו מנסה להתקיף והשוטר מרביץ לה. משיהו אומר “נורית אמרה לא לפוצץ אותם יותר מדי”. השוטרים אומרים שהם כאן לעצור אותנו על השגת גבול. הם כובלים אותנו ולוקחים אותנו למשאית (ובהמשך למעצר). לולו שומעת שהם הולכים לשים מטענים על הבניין.

בשלב הזה אפילו דני מבין שכל מה שקורה, נגרם על ידי גורם חיצוני, מרושע וכנראה בעל יכולות קסומות שפועל נגדנו. אנו מדברים על זה ביחד, כל הרמזים השונים מתחברים להם ודני מתחיל להלחץ מזה. הוא עושה טקס קריספר עם המן של דיונון על מנת הן להסוות את כולנו והן לאפשר לנו להשתחרר מהאזיקים. דני מרגיש עד כמה הטקס חלש מהרגיל, אך עדיין במקרה זה מספיק. אלכסנדרה משתמשת בכח של השד לבעוט את הדלת החוצה. אנו כולנו חומקים בחזרה לחללית.

בדרך זורקים עלינו תופס חלומות (dream catcher) וזה מחזק בנו את ההבנה שגורמים קסומים מנסים להשפיע עלינו.

בתוך החללית, בקומה שניה עושה דני טקס כוכבים בניסיון להבין מה קורה - הוא רושם על הטבלט, ומושך למשקפיים שלו את הנושאים הבאים: נורית, הכוחות שעובדים פחות טוב, יוני עם הברדס והרתמה התוצאה של הטקס היא תחושה - כמו של היבהובי הזוהר, תחושה ביחס לנורית לא של עוינות - תחושה של מישהו שמטפל בבעיות, שמנסה להרוויח ממצב קיים, התחושה באה ממקום קרוב, יש הרבה גורמים מעורבים, דני תוהה, בעזרה הטקס, כיצד לשמור על עצמנו והחללית - הוא מבין שצריך למצוא גורם מספיק חזק ולהתחבר אליו (פטרון). הוא ממשיך ומחפש גורם כזה - אך הטקס לא נותן תשובה. צריך פטרון או מורה או משהו כזה.

אלכסנדרה עושה עדות דוממת על המכשיר קשר. היא מבינה שהבחור בוואן מקבל הנחיות מנורית. היא גם קולטת שנורית נותנת הוראות מופרחות, אולם אחרי כמה שניות הם מקבלים את ההנחיות כאילו היו סבירות.

בסיום - אנחנו מדברים, השמש עולה מספיק במזרח מעל הבניינים כדאי להשתקף על עזריאלי ולחזור דרך החלון ולהראות זהרהורים שמרחפים מעל פרצופו של יחזקאל בזמן שהוא מרייר קלות. זו פעם ראשונה שיחזקאל מרייר.

פגישה עשרים ואחת - 19.5.2020

כרוניקה של מוות ידוע מראש

השעה: 14:23 בבוקר עד 15:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל ורחוב השלום

סוגת הדני: החברותי

מתו: אדם אחד נמחץ למוות מתחת לאדמה.

לאחר שהבנו שמדובר במעשה מכוון של קוסם ולא בארוע אנושי רגיל, דיברנו על מה עושים כעת. ארי התעורר והצטרף לדיון. הסכמנו שצריך לפעול כנגד הפורצים השונים. ארי הציע להרוג אותם אולם דני התנגד לזה, בטיעון שמדובר באנשים סתם שנשלחו והם לא אשמים בזה בטח לא צריך להרוג אותם על זה + כבר הרגנו מספיק + אם נהרוג כאן, השלטונות יהיו חייבים לטפל בזה, בעוד שכרגע, דני מעריך, שזה מתחת לרדאר של השלטונות וזה בשליטה של קוסמים.

אלכסנדרה שעשתה עדות דוממת אומרת שהיא יודעת שיש אדם בוון והוא מעביר את ההודעות מנורית. אפשר להרוג או לקחת אותו ואולי אפילו רק להרדים את האיש קשר בין נורית לבין האנשים כאן. מדובר באדם בודד שנמצא ברכב ואולי אם ננטרל אותו, ננטרל את כל מה שקורה.

דני הציע לעשות טקס קריספר ולתת לכולם תכונות דיונון - דבר שייאפשר: א. קשה לראות את האנשים ב. יהיה להם יותר קל לעבור מכשולים (כנראה לא מאד רלוונטי הוא הסכים, אבל עדיין נחמד) ואז הוא הציע שארי יהיה בין אלו שנעים לאותו אחד וארי ירדים אותו בקסם. אלכסנדרה שאלה את דני אם יש לו חומרי הרדמה במזרק והוא אמר שכן. דני הלך, הכין מזרקים לכולם, וחילק מסביב.

ארי שהיה מאד מאד עייף, נרדם שוב, ואלכסנדרה ולולו הלכו לטפל באותו אחד. לאחר שהם יצאו ארי שוב התעורר, אך לאור העייפות דני והוא הסכימו שהם ישארו מאחור להשגיח על הבנות ולעזור אם יהיה צורך.

בחוץ אנו רואים את אותם האנשים ששמים חומרי נפץ על הבניין.

אלכסנדרה ולולו, כשהן מוסוות דייננות, נעות נמוך ליד הקרקע (כדאי שיהיה קשה להבחין בהן) ומגיעות ליד הוואן עם הבחור. לולו מקשיבה ושומעת אותו מקבלת הוראות ממישהו ואומר שהכל רץ לפי התוכנית, היא מתחילה לחקות את אותו אדם כחלק מהטקס “אלי”.

אלכסנדרה שמעוניינת לטפל באדם בשושו מנסה להוציא אויר מהאוטו בעזרת טקס “נשימת החומר”, ואז היא מבינה שהיא לא חשבה לאן לשחרר את האוויר ואלכסנדרה בלחץ. האדם בתוך הרכב מנסה לפתוח את הדלת אך הואקום מונע ממנו.

ארי ודני מדברים בלחישות שצריך להרדים את אלו ששמים את חומרי הנפץ. ארי מרדים עם הכח “חלומות פז” שני חבלנים עם חול.

צעקות מסביב של אנשים שקולטים את אלכסנדרה. אלכסנדרה מעבירה את האוויר לכול האחים ואחיות.

 • אלכסנדרה קולטת שרבע מהאוויר נשאר אצלה כי זה לא הגיע לרן כי הוא לא איתה לגמרי. אלכסנדרה משחררת את האוויר בחוסר שביעות רצון החוצה.
 • דני מתענג על האוויר בתוכו כמו שהוא בלון, אולם זה חייב לצאת, אז הוא מוציא את האוויר על אלו שנרדמו. זה יוצא בכמויות מפתיעות. היות והוא רואה אנשים זרים מתקרבים הוא רוצה שהם לא ישימו לב אליו והוא מוציא את האוויר על הישנים. אומנם זה מזיז את החבלנים הישנים על הקרקע, אך זה משאיר שובל אבק ממנו עד לחבלנים דבר שגורם לאלו שמגיעים להבין היכן הוא נמצא גם אם הם לא רואים אותו.
 • ארי קצת נלחץ בהתחלה. ואז מוציא את האוויר לכיוון הרכב וכל האנשים שם בוום גדול עם חול ועם טקס “חלומות פז” של הרדמה גלובלי בתקווה שכל הבלאגן בחוץ ירגע.
 • סופת חול עוטפת את הבנות ליד הוואן.
 • לולו מנסה להשמיע קולות של דיונון עם אוויר. לא בטוחה מה זה עושה ונותנת למציאות להחליט. היא צועקת צעקה גדולה ונוראית. האוויר יוצא כנהמה עצומה של כלב ים. היא מרגישה ענן של עייפות נוחת עליה (זה מארי) והיא מנצלת את הנהמה העצומה על מנת להחזיר בווש גדול של אוויר את כל הענן אבק ושינה בחזרה לבניין.
 • כולם באזור החללית נרדמים. גם דני וארי נרדמים. הם בחלום מרדים ומרושע ודני נאבק ומתעורר מתוך החלום. ארי הרגיש שדני נאבק ואז בגלל שאי אפשר לשחרר רק אחד, אז ארי שחרר מכולם ואז השניים שמקודם נרדמו גם הם התעוררו.
 • הדיוניניות נעלמת בשלב הרדום הזה.

אור, מי שדיבר עם נורית, (זה שמדבר עם נורית) יוצא מהרכב ואלכסנדרה, לוקחת לו את הטלפון ומרדימה אותו עם המזרק. זהו אותו אור שפגשנו בריינס לפני מספר שבועות.

בחוץ ישנם כמה מקצוענים אשר צועקים ומתחילים להתקבץ לכיוון אלכסנדרה עם אקדחים ביד ורצח בעניים. אלכסנדרה, על מנת להגן על עצמה, מרימה את השד. היא רואה את הבחור עם הדרים קאטשר ומייד היא רוצה את החפץ. אולם הבחור עושה משהו והבנות רואות מליון דרים קאטשרים, נפרשים כמו רשת ענקית מקיפים את כולם. אלכנדרה מרגישה את הקשר שלה לעכבר-גמרא חלוש.

אלכסנדרה שראתה אנשים רצים לכיוונה והחליטה להכנס לרכב ולסגור את הדלת מאחוריה. והיות והטלפון בידה היא החליטה לדבר עם נורית. שיחה מבולבלת בינהן שלא מובילה לתוצאה רצויה אך אלכסנדרה מאיימת על נורית באהבה.

דני שקולט שהבנות בצרות עושה “קריספר” על לולו של דב לתת לה גוף יציב וכח עצום. דני קולט שהכח שפעם היה עוצר בגבול החללית כן השפיע על לולו, ולכן יש כאן משהו מוזר מאד. הכח לא היה אמור להצליח לפעול על לולו ועדיין…

לולו שמרגישה קטנה ומפוחדת לפתע מרגישה חזקה ועצומה כשהאנשים מנסים להפיל אותה. לולו נעמדת בכח והיא שואגת עליהם. לולו רוצה לשיר אולם יוצאים לה נהמות של חיה.

ארי מלמל משהו כמו “תודה שהחלטנו לא להרוג אף אחד” לדני, אשר בודק ומגלה שנכון לכרגע עוד אף אחד לא מת. אולם מרגע שהאקדח יצא במערכה הראשונה, דני ידע שזה לא ישוב ריקם והוא, בנפש בוכיה, חיכה למוות המבשבש ובא…

אלכסנדרה נוהגת את הרכב שהיא בו לתוך אזור החללית דרך השער הפרוץ, מצפצפת שאנשים יברחו מהרכב. ומתוך הרכב כשאנשי בטחון נגשים לרכב ואחד מנסה לשבור את השמשה מאחור. אז אלכסנדרה עושה נשימת אדמה, אדמה נשאבת אליה והרכב נופל על האדם. שוב היא מופתעת ושוכחת שהיא צריכה לתכנן לאן להעביר את האדמה. שוב היא מעבירה לכל אחיה. שוב היא מופתעת שזה לא מגיע לרן ולכן הרבע שנשאר אצלה היא שופכת לתוך הרכב והוואן מחליק לאחור לחור על האדם שמאחורי הרכב. כל המשפחה מקבלת אדמה לשימושה.

 • בשלב הזה לולו גמורה מעייפות נרדמת ומריירת וכך נשארת בחוץ, לבדה, חסרת הכרה והגנה.
 • דני משפריץ גייזר של אדמה לשמש, זה גם מעמעם את הזוהר שמנסה לבלוע את לולו וגם מקשה על אנשים לראות אחד את השני.
 • אלכסנדרה באוטו מלא עפר. לולו חצי מעולפת על הקרקע, מעין דוב, עם זהרורים על הפרצוף.
 • ארי הוציא את העפר כזרם על האזור של הזהרהורים כחלק מהקסם של “חלומות פז” ויוצא תחושת חוסר אונים. גם לולו הוציאה את העפר שלה אולם הזרם של ארי חזק יותר והעיף את העפר של לולו והזהרורים שמסביבה.
 • הוון מחליק לאחור ומועך את האדם שם וזה מת. דני מסתכל על האדם בעצב יודע שזו הייתה כרוניקה של מוות ידוע מראש.

פגישה עשרים ושתיים - 26.5.2020

"ואלו שמות המתים"

השעה: 15:23 בבוקר עד 15:43 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל וסביבתה הקרובה.

סוגת הדני: הזהיר

מתו בפרק זה: רוני מת מהסאנד בלאסט הראשוני של דני, בוואן שוכב אור מת מידיה של אלכסנדרה, וארי ירה למוות בירדן בגרון (יתכן שהייתה זו לולו תחת שליטתו של ארי שהרגה אותו קודם, צריך ניתוח לאחר המוות לדעת זאת).

ברגעים אלו ממש דני רואה את האיש המת, הוא מבין שהוא אינו יודע את שמו, את קורותיו ומיהו, ועדיין הוא מת בגללו. עייפות עמוקה נופלת עליו ושמחת החיים זולגת החוצה. הבנה, זקנת שנים, שאי אפשר היה להמלט מהמוות, שזה מגיע לכולם, גורמת לגל של שינוי בתוכו, ודני הזהיר מבליח לעולם.

אלכסנדרה כמעט נקברת חיים תחת האדמה ברכב (ראש מעל האדמה), אוספת את האדמה אליה עם “נשימת החומר” על מנת שתוכל לנשום. לאחר הפעמים האחרונות היא מוכנה לשלוח את האדמה אל משפחתה ואף מוכנה לזה שזה יחזור מרן. אולם בעת שהיא מנסה להעביר לאחיה משהו קורה וזה נכשל. היא נשארת עם משהו תקוע בתוכה. האדמה שוכנת כעת בתוך כל המשפחה (למעט רן):

 • דני, הזהיר והאסטרטגי, כבר מוכן לזה שייתכן והוא ימצא את עצמו עם אוויר או אדמה, וכבר תכנן מראש מה הוא יעשה עם זה - הוא יוציא את האדמה כגייזר על האנשים מסביבו. הוא בוחן את הסביבה לגלות היכן יש אנשים:
  • יש חבלנים באזור של החללית
  • יש אנשים ליד אלכסנדרה
  • יש אנשים ששומרים מרחק מלולו הדובית
  • דני מחליט לנקות את האזור שלידו קודם כל ורק אז לצאת לעזור ללולו. לפיכך הוא מוציא את גייזר האדמה על האנשים שליד הרכב בו נמצאת אלכסנדרה. יש שם שניים שישר מקבלים גייזר למרכז המסה, אולם דני שאינו מעוניין להרוג, מוריד לאחר מכן את הגייזר לאדמה על מנת לפגוע ברגלי האנשים אך לא להרוג אותם. דני מגלה שכמות האדמה קטנה משמעותית מהפעם הקודמת אך זה עדיין הספיק לקנות לאלכסנדרה קצת זמן.
 • ארי מקיא את האדמה הצידה כחפץ שאין בו חפץ! ארי מתמקד בקסם שלו שהוא לא רוצה לאבד. מקודם הוא ניסה להשתלט, בקסם, על לולו והצליח והוא לא רוצה לאבד את זה. הוא שם לב שכשהוא מקיא את החול כך גם לולו.
 • לולו מקיאה את החול תחת השליטה של ארי בתיאום סינכרוני מרתק איתו.
 • אלכסנדרה נושפת את החומר מחוץ לחלון. היא מבינה שאיכשהוא עדיין נשאר בה משהו מהאדמה. היא מזהה שחסר המורה שיעזור לסדר את הכל. לאחר שנפתרה מהחול היא מוודאת היכן החפצים שלה - הטלפון החדש וכו', וכולם אצלה. אז היא יוצאת לחקור את הוואן ולגלות בה חפצים חדשים, היא מוצאת שלל חפצים על אור - כמו טבעת, והיא לוקחת אותם. במיוחד היא מעוניינת בדרים קאטשר. היא מתעלמת מהסביבה ומחפשת אוצרות…

ארי, כשהוא שולט בלולו, מנסה להתקיף את אחד הרוצחים. ארי שולח את היד שלה והוא מייד מרגיש התנגדות (אולי של לולו). יש זהרורים בסביבה. ארי בודק את כוחה של לולו שמנסה עם ידה להגיע דרך הגוף של הרוצח לעמוד השידרה. היד שלה לא מגיע לעמוד השדרה אך היא שוברת ומרסקת את עצמות החזה ומעיפה אותו, משהו מהזהרורים נכנס לתוך האדם הפגוע וזה נכנס לספזם מוזר, הוא מתחיל לעוף באוויר כשהוא מסתובב ושר (יש כאלו שיטענו שהוא מיילל באוויר) !!!. ארי שיודע אומנויות לחימה משתמש בלולו על מנת לנוע ולחבוט גם ברוצחים האחרים שהוא מזהה.

דני בודק את תוצאות גייזר האדמה - השניים שקיבלו גייזר למרכז המסה נפלו. מתוך השלושה האחרים יש אחד שתופס את רגליו - שנראות שבורות. השניים אחרים מתחילים לנסות לקום כשהם פצועים אך עובדים. יתר על כן, אחד מהם שולף דרים קטשר וזורק על לולו (זה כי הוא רואה שלולו חובטת באחד מרעיו עד שבור עצם וגוף). דני מפסיק את הקריספר דוב (שהיה רק על לולו) ומייד מתחיל מחדש לעשות קריספר דוב על כולנו (המשפחה לא כוללת את יחזקאל מבחינת דני). דני מצטער לגלות שהפעם הקריספר יצא חלש ומסכנולי. ארי מגלה זאת גם כן, כאשר לולו מאבדת את רוב כוחה. דני, מחוזק דובית, נע לאנשים להפיל אותם על הקרקע ולהזריק להם מהמזרק הרדמה.

ארי מזהה שהכח של לולו ירד מאד. משהו פוגע בלולו וארי עוזב את האחיזה בלולו. ארי מוציא את האקדח מוכן לכל. הוא יורה באיש באוויר פוגע לו בצוואר וזה נופל מת כאשר משהו זוהר נשאר תלוי באוויר - האח התאום הזהרהורי של רן.

דני מצליח להרדים אחד, אך השני נותן לו בוקס לפרצוף. את השני, דני מוריד לקרקע עם תרגיל ג'ודו עצבני. הוא שומע יריה מארי. בזמן שהוא רוצה לתקוע את המזרק באדם, הוא מגלה שהוא כבר לא בידו (עף מקודם) והוא מתחיל לחפש אחריו בטירוף.

ארי - מנסה להשתלט על כפיל רן ואז להוריד את הרוצחים באזור הוואן של אלכסנדרה במכות. כפיל רן רץ לגדר, שם הוא נחבט במשהו, הוא מסובב את הראש לארי - הפרצוף שלו מביע בוז - והוא עושה מן תנועה כזו, שובר משהו וארי מרגיש את השרירים שלו מתקשחים. ארי מנסה להזיז את היד של הכפיל להוציא את עיניו אך הוא מרגיש את היד שלו זזה לכיוון העיניים שלו עצמו!

דני שרואה שהמזרק רחוק שובר לאדם את היד. זה משחרר לאדם את היד השניה. והוא חותך את דני בשוק. מתגלגל למזרק ואיתו מרדים את הבחור שבור היד. דני מזהה שירו למישהו בגרון והוא משפריץ דם לכל עבר. הוא גם רואה את ארי עם היד לכיוון העיניים שלו עצמו. דני רץ לתקל אותו תוך קריאה ללולו ולאכסנדרה שיבואו לעזור. דני מפיל את ארי לרצפה.

ארי מפסיק את הקסם של השליטה. ולאחר שניה השליטה על ארי גם מתנתקת, ארי אומר הכל בסדר, ודני עוזב אותו.

אלכסנדרה שומעת את דני צועק והיא רואה את דני מתקל את ארי. היא מסתכלת ורואה שהוא מסתדר. והיא מציעה לדני לבוא לוואן. דני צועק לאלכסנדרה שיש בלאגנים וצריך עזרה.

דני רואה בחוץ שיש גורמים ומשטרה אולם לא נראה שהם מטפלים בהם. הוא רואה את רן הזהרורי (זרן) הולך לגעת בלולו. דני מוכן לנוע דרכו או לפגוע בו. כאשר דני עובר דרך זרן הוא מרגיש שיש שם משהו שבולם ומאט ורכרוכי אך הוא עובד דרך רן הזהרורי. משהו מעקץ ומזהרהר עליו וסביבו. הוא תופס את לולו ומתחיל לסחוב אותה כששוטר יורה בו. הכל חוזר קצת אחורה כאשר כולם רואים את דני עוצר ומתחיל לשיר שירים מוזרים (יללות אפילו).

אלכסנדרה מוציאה את הבול (סמוכתה) - זה שפעלו איתו נגד הזהרורים. היא כבר עשתה “עדות דוממת” בעבר עליו. היא מוציאה את הבול שהיא יצרה מהנסיעה מחיפה שעזר נגד הזהרורים. היא חותכת חתיכה ובולעת. זה היה עדות דוממת איך ה USB השבית את הזהרהורים. ואלכסנדרה מנסה להפעיל מחדש את אותה עדות דוממת. אך זה לא עוזר לכלום. אז היא הייתה בטרנס כתיבה אך היא לא מצליחה לחזור על אותה חוויה אפית.

ארי, שרואה את דני קפוא ליד לולו, מנסה שדני ירדם שהזהרורים לא ישפיעו עליו והוא מנסה להרדים את דני בעזרת “חלומות פז”.

דני רואה את זה שנשברו לו הרגליים מקודם מזוית העיין, הוא מכוון קנה אקדח לדני. דני מתחיל לרוץ מארי (ששוכב על הרצפה) לכיוון לולו, אחרי שדני שמח שהטמבל התעורר (יחזקאל [בגלל הקפיצות בזמן הוא מניח שיחזקאל התעורר]), הוא מתגלגל הפעם מתחת לרן, לסחוב את לולו על מעבר לרכב ושם צועק לארי ומצביע על האדם צועק שהוא עם אקדח. האדם פוגע בדני בברך. דני צועק מכאב מתגלגל מתחת לרכב ליד מתחבא וגונח.

אלכסנדרה מתייחסת ל“השמדת הזוהר” שאיתו היא עבדה פעם קודם בדרך מחיפה. אך זה עדיין לא עובד. אם זה לא עובד היא שואבת את האש מתוך זרן במטרה לירוק זאת על אנשים אחרים.

דני עושה קריספר של כוכב ים - לריפוי ורעל עצבים. הזמן שוב חוזר עד לתקופה בה דני ראה את ארי מכניס את אצבעו לארי לעיין.

דני חוזר מרגיש רגע של חוויה חושית עצומה (מחלומות פז של ארי) - באופן מטורף הוא חווה את כלל החוויה של ארי - את כל הרגעים שלה - חוויה מאד על זמנית. הדבר מחזיר את זכרונות תל אביב וחיפה והכל מתחיל להזכיר לי את כוכבים. דני רושם לעצמו שצריך יהיה לתת לחוויה של החזרה בזמן שם. דני מתרכז בלעבור דרך החוויה של הדבר החיצוני שחונק אותך (זה הזהיר שיודע להמשיך למען המטרה דרך כל בעיה קיימת). ומתחיל לעשות כוכבים להבין מה כדאי לעשות.

אלכסנדרה שגם חזרה, עושה נשימת חומר ומושכת אש מזרן, ומרגישה התנגדות (יש ריק שם בפנים, ולא כמות אש אינסופית). היא מצליחה בסוף, ושורפת באש את האנשים. אז היא מהססת שאולי להעביר את האש לאחיה אולם אז הכל התבלגן לה, אזז היא לקחה את האש מזרן, הוציא אש לאנשים אולם נשאר מעט אש בתוכה וגם היא וגם האנשים מתחילים ליילל בשירה זהרהורית מוזרה.

דני מול ארי לאחר שהוא נמנע מלהוציא עיין עושה כוכבים לגלות איך מנטרלים את הסביבה. מסמן באדום את האויבים אותנו בירוק ויחזקאל בורוד. הכל נהיה מאד מהיר, דני מקבל חיווי - הסיכון הגדול הוא מכוכב שיוצא מזרן. ששולט באנשים מסביבו שעושים דברים מרושעים לנו. יש אפדט (update) מארי - באפדט יש ריח חזק של לבנדר יש תחושה שרואים ומכירים אותי וזרן נהיה הרבה פחות מרושע ופוגעני. יש נתיב. לעשות משהו עם הפצע של הרגל, לרוץ מכאן לכאן לכאן ולא לשכוח את האדם שירה בי. שיורה בי שוב. (האפדט קרה עם החולומת פז של ארי, ומשם ריח הלבנדר ).

ושוב דני ליד לולו. הוא צועק “אלכסנדרה טפלי ברן וארי טפל ביורה”. הוא מבין שיש שתי אפשרויות לנוע - אחת על פי כוכבים הנוכחי ואחת לפי מה שקיבל מארי עם הנוכחות הגדולה הזו. דני מחליט לבחור בכוכבים בלי האפדט.

זה כמעט עובד כשכבאית פוגעת בו, ושוב יש אפשרות בחירה דומה למקודם. המציאות נהיית פחות ופחות מציאותית. הפעם דני הולך לפי האפדט שקיבל מארי מקודם.

שוב חזרה בזמן. ושוב ושוב חוזר בזמן עד שמגיעים למצב בו זורקים את לולו לארי. דני ניצל בדוב שניו וממשיך לנוע עם לולו לחללית. כל זה עדיין בעולם הפנימי של דני של החוויות החוזרות.

ארי מרגיש שהוא עם כולם בתוך החללית בתוך מציאות שמרגישה יותר ויותר מפוקפקת ודלה. דני ולולו מצליחים להכנס לחללית, האנשים בחוץ, קצת חבוטים וחבולים. וארי מסתכל החוצה על זהורורן - לזרן נוזל לו דם ושער. ללולו, כך ארי רואה, חתכו שערות מהצד. הזהרור מרים את ידו, מאחורי יש אשה שארי מעולם לא ראה שגם מרימה את ידה. אז יש קול נפץ עז כאשר החללית מתפוצצת. דני שוב בנקודת ההתחלה של הטיים לופ.

אלו שמות המתים: רוני - מת מהסאנד בלאסט הראשוני של דני, בוואן שוכב אור מת מידיה של אלכסנדרה, וארי ירה למוות בירדן בגרון.

פגישה עשרים ושלוש - 26.5.2020

מוות וטירוף בלאס וגאס (ובחללית)

השעה: 15:43 בבוקר עד 17:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החלללית של יחזקאל

סוגת הדני: הפחדן

מתו חמישה על ידי ארי ביריות (ארי זיהה את אלו שלדעתו הם רוצחים. דני הוריד את החמישה בסאנד בלאסט, ולאחר מכן ארי חיסל אותם סופית, אחד כבר היה מת למעשה), ואחד (אור) מת ממנת יתר מהזריקה: שני שוטרים (רפאל ויין, אסף בוזגלו), כבאי (רן בן-צבי), עובד בחברת דולב (יחזקאל אבן). אמבולנסאית (דנה רחמיאל). קוסם (אור).

המצב בתחילת הסשן: אלכסנדרה בטריפ (מיללת/שרה = מילרה), לולו מריירת בטריפ שלה (מילרה), ארי עם אקדח שלוף, אחרי שירה לירדן בגרון. דני גם במילרה. בנוסף אנו בדיוק בנקודה בה מסתיים ארוע הריסטים/בדיקת אפשרויות יחזקלאית.

כמות הלחץ ההולכת וגדלה והאנשים המתים גורמים לפחדים עתיקים להתרוצץ חופשי באמיגדלה (חלק באונה הרקתית אשר קשור לרגשות כגון פחד), גל עובר על דני, והפחדן מגיע לעולם.

לולו מפסיקה לרייר - היא מבולבלת כי הדבר האחרון שהיא זוכרת זה השאגה/נהמה של כלב ים. היא רואה את דני במצב מילרה לידה. יש זרן רוכן מעליה (המום כי עשו לו דברים). הידיים שלה (לולו) מלאות בדם. היא רואה שגם אלכסנדרה בוואן שמעבר לגדר גם מיללת/שרה. לולו מעירה את דני, והוא צורח צריחה גבוהה ובורח פנימה לחללית כאשר הוא מבין שעכשיו זה קורה בזמן אמת וזה באמת קורה לו..

לארי - יש משהו שבין אינטואיציה לבין דז'ה וו - הוא קולט שהנהג של הכבאית הקטנה (וואן), שהוא מתניע והולך להוריד את דני. ארי צועק “דני פזזצטה”, ויורה לוואן בגלגל שהוא יסטה. דני מגיב קצת לאט אך הוא קופץ לקרקע אחרי כמה מטרים. ארי רואה שהאיש בוואן נבהל וזה דווקא גורם לאיש להכניס לרוורס, לעוף לאחור עם הפנצר, לעלות על השוק של דני המסכן (איפה שהוא נדקר בסכין לפני מספר דקות) ושבר לו ת'רגל. דני צורח בקול אף יותר גבוה.

אלכסנדרה (במצב מילרה) חווה טירוף של יצרתיות ואפשרויות, והכל מסחרר אותה. אלכסנדרה קשה לה עם הבלאגן הזה ופיזית היא מעלה גרה של הבול מהקיבה לפה. היא מוציאה עפרון מהתיק.

דני ממשיך ליילל (בלי שירה או מילרה) וזוחל מסכנות לכיוון הגדר. ארי יורה בכל אלו שהוא סימן כרוצחים על מנת להרגם.

אלכסנדרה יוצאת מהטירוף (היא משתמשת בתשוקה העמוקה שלה לחפצים, והיא מעלה גרה עם הבול, דבר שמעיר אותה מהמצב המילרה) ונעה לעזור לדני. גם לולו באה לעזרתו, דני לא מסוגל לזוז. לולו ואלכסנדרה תופסות את דני וסחובות אותו לחללית. אלכסנדרה מזכירה לדני על המזרק ודני, עם מנורה מאירה מעל הראש, מיד תוקע את המזרק המרדים בעצמו. הוא מזריק לעצמו 1CC. בתקווה שזה יחליש את הכאב אך לא יגרום לו לישון.

ארי מזהה שהחברה בחוץ פותחים את המחסום כדי להכניס רכב פנימהאז הוא מגיע לעזור. כולם ביחד שמים את דני על מזרון בקומה הקרקע. ארי יוצא לבדוק את חומרי החבלה בזמן שאלכסנדרה עולה לבדוק את יחזקאל למעלה (הוא מרייר ויש זהרהורים מעל ראשו). לולו נשארת עם דני בנתיים.

לולו שרה משהו רגוע לדני, שיר ערש גרמני-הונגרי-צועני (https://www.youtube.com/watch?v=KlPTuIkoaAk). היא בודקת את השוק של דני ומזהה שיש שבר בשוק שלו. אלכסנדרה שחזרה מקבעת את השבר כפי שהוא. דני הפחדן מאד מנותק מגופו אך בודק את עצמו אובססיבית ולכן המצב הנוכחי, קשה ככל שיהיה, נוח לו במקום נפשי מופרע משהו, והוא מבין שהוא צריך לטפל בעצמו. דני ממלמל משהו כמו לא לאלכסנדרה, ולוקח טבלט, אלכסנדרה עוזרת לו. ארי בא ואומר שהוא ניטרל כמה מחומרי הנפץ ואז הוא נע וממשיך לחפש משהו. אלכסנדרה שואלת את ארי אם הוא יכול להעיר את יחזקאל והוא אומר שלא, לולו אומרת שהיא יכולה לנסות להעיר אותו.

אלכסנדרה נותנת לארי את הטבעת ואת עכברגמרא על מנת לחזק אותו. ארי מנסה לתקשר איתו ומבקש ממנו להגן עליו ועל כולנו. הוא מרגיש את הנוכחות בטבעת ואפילו תחילה של תקשורת אך זה לא מגיע כרגע לשום מקום. אלכסנדרה וארי יוצאים לצוד עוד חומרי נפץ.

לולו עולה להעיר את יחזקאל, ומגלה שמישהו חתך לה בשער. היא חושדת שארי עשה זאת (שזה לא נכון, אך היא נזכרת שארי השתלט לה על הגוף והיא מקרינה את נושא השער על ארי גם כן). לולו, אשר מעבירה יד על יחזקאל והזהרוהרים, חווה זכרונות שונים - היא נזכרת במה שקרה לה בשעות האחרונות כשהיא ריירה והייתה תחת שליטה של ארי וכל הנושא של הזהרורים. לולו רואה את יחזקאל ואת הזהרהורים מסביבו. כאשר לולו מעבירה את ידה דרך הזהרהורים עולים רעיונות וחוויות רבות בטירוף. ארי עם הרבה מטעני חבלה מבקש עזרה מעכברגמרא לזרוק את אלו רחוק. אז הוא נזכר בבור של הגנרטור, הוא מבקש מאלכסנדרה לבוא איתו, הוא זורק את המטענים פנימה, אז אלכסנדרה מעבירה ערמה עצומה של אדמה על החור לכסות את המטענים. האדמה מגיעה ממקום שהוא כמה מטרים ימינה מהבור של הגנרטור.

דני מזהה רעשים מפריעים של לולו ושולח “רעשים, לולו, עזרה” לאלכסנדרה. כאשר ארי ואלכסנדרה חוזרים דני כמעט מספיק להכין את הטקס קריספר של כוכב ים, אשר הוא עושה באיטיות רבה ובקפידה כדי לא לפספס, כאשר ארי בא מלא רצון טוב לישר לו את הרגל, דבר ששולח את דני היישר לעולמות העילפון.

אלכסנדרה עולה ללולו ויחזקאל שם לולו מייללת ושרה ליחזקאל ללא עונה. הבנות מדברות, מסתבר שלולו הרגישה שלקחו ממנה משהו - כנראה זרן הזהרורן, ולמעשה הוא לקח מכולם משהו. אולם ספציפית היא עצבנית שלקחו ממנה פיסת שער והיא חושבת שזה לא היה זרן אלא מישהו מהמשפחה. מלאת כעסים היא יורדת למטה לקומה הראשונה לבדוק אם זה היה ארי שלקח את שערה כשהוא שלט בה.

אלכסנדרה שעושה “עדות דוממת” לטלפון של אור שאפשר את הקשר בין אור לנורית, היא גירדה קצת מהפיה והעבירה את הקונטקט של נורית לבלאק ליסט כדי שלא ישפיע על העדות הדוממת. היא מרגישה שהבלאגן שקרה יותר קטע אישי של אור, בעוד שמהצד של נורית מדובר יותר בלטפל בבעיה קיימת. היא יודעת שאור מודע לקסם אך ברמה רציונלית בלבד.

ארי שומע שמישהו צועק מבחוץ “מישהו כאן”, הוא מזיז את דני למקום מוגן, ואז ארי מציץ עם נשק החוצה. לתוך המתחם פוסעת אשה שנראית כך:

כאשר היא נכנסת, ארי מכוון אליה אקדח ושואל “מי את ומה את עושה פה? היא מסתכלת לכיוונו ארי, במבט עייף, היא מחווה ביד על האקדח ותוהה “האם זה באמת נחוץ?”. ארי ממשיך ושואל שוב ושוב מי היא ואף מדגיש שהיא נכנסה לבית שלו והוא מבקש לדעת מי היא. נורית לא עונה ואף מגדילה עשות, ובחוצפה אומרת לארי שזה לא באמת הבית שלו ואז עם הרגל היא גורפת חול מהרצפה וזורקת על ארי, ארי לא מצליח לפגוע בה, אך הדרק שפוגע בעיין של ארי גורם לארי להפיל את האקדח. הם עושים גבר אחד לשני. כאשר ארי תוהה בסרקטסטיות לשלום אנשיה, לא נראה שלנורית אכפת מהם במיוחד. כשארי מתעצבן על זה שהם נכנסו לבית שלו, נורית אומרת שזה שנתנו ליחזקאל להחזיק במקום לא הופך אותו להיות של ארי והשאר.

אז לולו יורדת עצבנית על ארי מאשימה אותו שהוא חתך בשערה ואומרת לו שהוא לא יעשה כלום בגופה כשהיא ישנה. ויכוח חם קורה בפרצוף של האורחת. ארי נותן את מילתו שלא לשלוט יותר אי פעם בלולו אלא אם כן היא מסכנת אותו. נורית, מחכה בסבלנות מספר דקות אולם כשהיא רואה שהויכוח רחוק מלהסתיים היא אומרת “סילחו לי” ורוצה לעלות ליחזקאל. ארי, נוטש בבהילות את הויכוח והולך אחריה… אז היא עוצרת לא מרוצה, היא אומרת דברו איתי ומשאירה את הטלפון שלה, לולו לוקחת את הטלפון, ואז נורית יוצאת.

דני מתעורר מעילפונו, מסיים את הטקס קריספר, מקריא את השם בצורה זהירה ופחדנית, הברה אחרי הברה בקפידה (הוא מפחד שהוא יפספס בגלל הכאבים והבלאגן שבו הוא נמצא) מרגיש שהריפוי עובד היטב על הרגל וגם העמעום של החומר מהמזרק נעלם. הריפוי עצמו מכאיב אך הוא שמח וכאוב נושם לתוך הכאב עד שהוא מתרפא.

ארי מהרהר על כל שקרה בשעות האחרונות, רצף ספורדי של מחשבות עובר במוחו:

“אני עוטה עכברגמרא. זה כוח שכולי תקווה שנורית המתנשאה לא צופה שיש בידיי, או במקרה הזה, על אצבעי.
אבל אני רוצה להיות מוכן למקרה שאחליט שהיא בת מוות (אני עדיין לא בטוח כמה ההתקפה האחרונה באמת באה ממנה) או שתשפיל אותי או את אחאיי עוד.
בנוסף, נורית בטוחה שהיא בטוחה מנזק, וזו נקודה שאני מעוניין להבהיר לה שלא רק שלא נכונה כאן ועכשיו, אלא אף פעם, בתקווה להבהיר לה שמי שהיא עומדת מולם לא פראיירים.
אני מבין (וקשה לו - לארי - ממש לקבל) שאני כבר לא טופ דוג, אבל כל מה שאני יודע ומכיר אומר שאני חייב להחזיק באחרים פחד בריא ממני, גם כשאני בתחתית ההיררכיה. מזכיר לי את הפעם בבית היתומים כשהמנקה עשה עליי פוזות, ואיפר לי על היד, אז הכנסתי לו סכין לירך. אמנם הייתי בן תשע והוא בן עשרים ומשהו, אבל הוא השפיל מבט בכל פעם שעבר לידי, האפס. זה עבד פחות טוב כשנלקחתי למשפחה אומנת לחג הפסח, והבן הגדול שלהם דפק לי סטירה…
בכל אופן, נחזור לעכברגמרא. אני לא מכיר שדים מהעולם הקסום טוב מדי. שדים מהסיפורים מעוניינים בנשמות, ואין לי שום בעיה לתת חלק משלי בתמורה לפגיעה בנורית במקרה הצורך. אשמח לתת את כל נשמתו של יחזקאל לאותה המטרה, שכן אלו שתי ציפורים במכה אחת. כמובן שאני לא יודע מה זה אומר. אני מתאר לעצמי שזה אומר שיחזקאל ימות.
אבל איני סומך גם על עכברגמרא, כיוון שזה כשל בלהגן עלי מפני קסם החול של נורית, או אולי אני כשלתי בלהפעיל אותו?”

ארי מסיים להרהר את הרהורי נפשו כאשר…

אלכסנדרה שמציצה החוצה רואה שרוב הרכבים עזבו וחונה בחוץ רק מכונית פרטית גדולה. קצת רבים, ואז אלכסנדרה קוראת לנורית להכנס. ועכשיו שנורית עושה שלום לדני הוא מזהה את אותה תנועה שהוא חזה שאחריה החללית מתפוצצת והמוח של דני עושה ק-בום ממה שאולי עוד שניה יתפוצץ…

פגישה עשרים וארבע - 8.6.2020

שמונה גברים וחצי

השעה: 17:43 בבוקר עד 18:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל

סוגת הדני: החברותי

מתו: איש לא מת במסגרת פרק זה!

גלים: הצורך לתקשר עם זרים יחד עם העובדה שהזרים עלולים לפגוע בו, מוריד את הגל הפחדני ועולה הגל החברותי.

דני, שהיה לו חזיון בו נורית מפוצצת את החללית, קופץ קדימה מנסה להעיף לה את היד למעלה. איכשהו היא קצת זזה, כך שדני לא פוגע בה. ארי מנסה לעצור אותו, דבר שבדרך כלל אכן עובד עליו, אולם הפחד שמע כולם ימותו מתגבר על עכבותיו של דני והוא לא עוצר.

נורית, מרימה גבה כאשר כמעט ופוגעים בידה ושואלת “האם סיימת?” - דני מסביר שהיא פוצצה בחזיון את המקום ואז הם עושים גבר אחד לשני - הוא מאשים אותה שהיא אלצה את כולם להרוג את האנשים שלה, היא שואלת אם הוא סיים וכך זה חוזר קצת על עצמו. טסטוסטרונים זוחלים לכל עבר מרשימים את כולם.

בסיום נורית מתיישבת ואף אחד לא אומר מילה. דני מעשן, מנסה להרגיע את עצמו. עוברות 1-2 דקות וארי אומר - “רצית לדבר, דברי”. יעברו עוד 2-3 דקות. הטסטוסטרונים גורמים לאוויר להכחיל. היא מסתכלת על שעון והיא נאנחת קלות, אומרת “מה אתם חושבים שקרה כאן עכשיו?”. ארי עונה “תקפת אותנו”, נורית עונה “הפעולות בשבועות האחרונות גרמו לאי שביעות רצון מצד גורמים שונים. הם השיבו התקפות על ההתקפות שלכם בשבועות האחרונים”, היא ממשיכה ואומרת “זה לא הבית שלכם”, הפיוז קופץ אצל אלכסנדרה, הטסטורונים מעלים לה את לחץ הדם והיא עונה “זה הבית שלנו ואנו לא נתפנה”. נורית, הגבר, אומרת “גורמים שתקפתם שמו דריסת רגל כאן אז זה לא מדאיג אותי. בעבר, יחזקאל, שהוא מהקוסמים החזקים החזיק את המקום, אךאתם לא תצליחו להחזיק את המקום הזה. זה מקום נפיץ מכדי שאוכל לאפשר למהומות להיות מסביבו. אולם יש כבר גורמים שידאגו לזה. כנראה”. ארי תוהה “האם זה הפרזיטים” (הוא בכוונה לא קורה לזה הזוהר). ונורית עונה “זה אכן אחד מהגורמים המדוברים. אבל חשוב להבין שזה קוסמים שנעזרים בזוהר או מתייחסים אליו. הזוהר הוא לא אדם, זו מהות”. ארי שואל “את מהגורמים העויינים?” נורית - “לא”. ארי - “אז למה שלחת את האנשים ולא באת לדבר?” נורית - “לא הייתי מוכנה למנפיסטציה של הזוהר, שאני לא יודעת מאיפה הגיע ומי אחראי עליו. כשזיהיתי את זה הגעתי לדבר. זיהיתי גם שהמקום נחלש וצריך לטפל במנפיסטציה של הזוהר” (מה שהחברה קוראים לו זרן), “וההגעה של זרן שיבשה את הכל. אבל אני עכשיו כבר לא מודאגת כי הזוהר כבר יטפל בזה. היות ואתם התלמידים של יחזקאל באתי להסביר לכם באיזה מצב בעייתי אתם נמצאים. חשבנו שיחזקאל עזב את החיים הפוליטיים וזה שהוא חזר אליהם זה בעייתי”.

היא מתיישבת, חלק יושבים, חלק עומדים, הטסטוסטרונים יוצרים בועות צבעוניות נאות.

נורית, הגבר, ממשיכה “יחזקאל כשהיה צעיר דיבר הרבה על מהפכה, על סטגנציה של הקסם, התייחסו אליו כאל נביא משוגע. אפילו עם תלמידים אחרים של המורה שלו הקשר שלו התנתק. כנראה היו לו הרבה בעיות אלמלא הוא התגלה ככשרון הכל כך גדול שהוא. כשהוא הבין שאין אנשים שהולכים אחרי התורה שלו אז הוא הסתבובב קמעה, הגיע לפה, והתיישב במקום הזה והחזיק אותו. לאורך הזמן, היות והוא לא יצא מכאן, אז שכחו והתעלמו ממנו. אך מסתבר שהוא הכין את הקרקע למהפכה. היחיד שעוד התייחס ליחזקאל היה מופז ואנו התעלמנו ממנו. יחזקאל הכין את הקרקע ואני לא יודעת אם זה יחולל מהפכה אולם זה בטוח מרעיד את הסדר הקיים. ויהיו גורמים שיחשבו שהם באים לתפוס את המקום הפיזי של יחזקאל ואני לא רוצה שיהיו מהומות סביב המקום הזה”. נורית עוצרת, מעלה אדים של טסטוסטרונים ותוהה “אתם יודעים איך נוצר המניפסטשן של הזוהר?” אנשים לא משתפים פעולה ועונים לה שאין לנו מושג.

דני מציין שיחזקאל לא היה חזק בלספר כלום, והוא תוהה מהי אותה מהפכה וכנגד מי ולמה היא אמורה להיות. נורית משתפת פעולה ועונה ש “חזקאל אמר שיש צורך במהפכה, כיוון שהכל רגוע וסנגנטי מדי. אחד הגורמים החשובים שמייצר את הסטגנציה זה הזוהר, כי הזוהר מייצר את השקט הזה והנוחות שכולם ישבו על זרי דפנה ולכן הוא יצא נגד הזוהר. לא אישית, סתם כללית”.

אנו תוהים על מטרתה של נורית. וזו אומרת “אני לא אוהבת מהפכות, אלימות ובלאגן, זהלא טוב לצורת העבודה שלי וספציפית אתם צריך לדעת איפה אתם נמצאים ומה קורה סביבכם ולצד מי אתם בוחרים לעמוד”. ארי שוב שואל “אז למה לא באת לדבר?”. במקום לענות ישירות היא חוזרת על המנטרה של “לא ידעתי על ההגעה של יצור הזוהר, אם הייתי יודעת כנראה שהייתי עושה משהו אחר. בכל מקרה אני לא באמת בעדכם או נגדכם. המטרה שלי שהבלאגן לא יקרה. תמצאו מישהו שיקח אחריות עליכם בימים הקרובים או שאחזור לכאן” (ושוב נפץ טסטוסטרונים שוצף ממנה באיום ברור). כאשר אנו תוהים מי יכול לקחת עלינו אחריות היא אומרת “פגשתם את: גוסף, מוטי, גיאורג, נמוס (האתיופי). יחזקאל הזוהר ואני. עוד חמש דקות יגיע גורם כזה. שאני לא רוצה לפגוש אותו. אז תבחרו ומהר או ש… ” (טסטוסטרונים…) ואז היא אומרת שלום והולכת.

דני מזהה שארי כמעט ונדרך לירות לה בראש מאחור אך בסוף הוא לא. עשר שניות אחר כך - דני מקבל אסמאס - ממספר לא מזוהה, “תגיד לחבר שלך שהוא החליט החלטה נכונה”. (טסטוס…)

דיון זוטא מהיר, ואנו מגיעים למסקנה שאנו חייבים את יחזקאל איתנו ער, כאן ועכשיו. לולו ודני עולים להעיר את יחזקאל בחוסר הצלחה משווע.

ארי גם ביקש את עזרתו של דני בלמצוא שאריות של נורית, אך בגלל הקשיים הטכניים שיש לדני עם זה, והעובדה שאלכסנדרה חושבת שהיא יכולה לעשות זאת בקלות יחסית, אז אלכסנדרה נשארת ומוציאה שאריות שונות של נורית מהמזרן והסביבה. אלכסנדרה עושה עדות דוממת על המזרון - היא כותבת על המזרון והרצפה ישירות.

דני בנתיים מזריק חומרים מנגדים לחומרי ההרדמה שהוא הזריק לפני שעות ספורות ליחזקאל. זה מתעורר לשניה וחוזרר לרייר.

לולו מנסה לנפץ זהרורים שיש מעל יחזקאל - היא מחפש סופרן לעשות זאת איתו - לשיר את מלכת הלילה של מוצארט - מתמקדת בגוש זהרורים ושרה ישר לתוכו - זה לא משפיע לרעה על הזהרורים שנראים זזים עם המוזיקה. לולו מנסה לעלות חצי אוקטבה אך גם זה לא עוזר.

ארי שמסתכל החוצה רואה מונית עוצרת על מעבר החציה בחוצפה ובטסטוסטרון רב, יוצאים שניים, הנהג עושה לכיוונו של ארי שלום. ארי חושב שזה אולי אבי הנהג. וארי מזהיר את כולם מהבאים.

גבר צעיר פותח תמחסום לאשה בוגרת

ארי ודני יוצאים ופוגשים את הזוג. אשר נראים כך:

הגבר לנשים ולהומוסקסואלים שביננו נותנים את התחושה של:

הגברת במבטא בריטי - “שמי מארי גונס, אני מבינה שלא שמעתם עלי. אני תלמידה של סר מיילס וזה תומס התלמיד שלי”. תומס, בעל מבטא דרום אמריקני, נותן לבנות תחושה של מאהב-גנן-לטיני-פול-בוי. מארי תוהה היכן יחזקאל, דני אומר שהוא עסוק, היא תוהה אם אפשר לקרוא לו, דני אומר שהוא יבדוק אם יחזקאל התפנה. תומס שואל אם יש כסאות ודני מציע להביא בדרך חזרה.

הגברת “באתי לעזור. המקום ואתם בעלי משמעות, אני לא יודעת אם הדבר הנכון הוא לקחת אותכם כתלמידים. אולם כך או אחרת אנחנו אחים לפרדיגמה, לארץ הזו, אם כי יתכן שלאור צורת העבודה שירשתם מיחזלקאל אנו לא רואים עיין בעיין בצורה מלאה”. היא ממשיכה ואומרת “אני צריכה שיתוף פעולה, התחלתם לאבד שליטה על המקום ועל הליי ליין בתוכו. יחזקאל חיזק ופיתח את המקום אולם כרגע אפשר לזהות שהוא נפגע ובדרך יחזקאל מת, הוא והמהפכה שלו”.

דני תוהה “מהי המהפכה הזו ששומעים עליה כל הזמן”. היא עונה “הכרתי את יחזקאל בצעירותו - הוא רצה להציל את האנושות - הוא אמר שאם ההשפעה של הזוהר תשאר כמו שהיא זה ייצר התאבנות של המין האנושי ושל הקסם ואנו נהפוך לנמלים בסכמה גדולה יותר”. דני תוהה אם היא חושבת שיחזקאל צדק והיא מסכימה, חלקית, בכך שהדברים נהיים מסודרים יותר. אז היא שוב תוהה “מה יחזקאל הקריב? אני מזהה שהוא לא מת, למרות שהוא היה אמור למות, אז אם הוא לא מת אז מה יחזקאל הקריב במקום?”. חוסר הידע המשווע של כולם זוקף את ראשו בגאון ולאף אחד אין מושג.

מארי תוהה איפה הדבר שהתקיף (זוהר/זרן) והיכן דריסת הרגל שלו כאן בחללית. חוסר הידע ממשיך להחזיק את ראשו ולאף אחד אין מושג ברור (יש לחשושים אולי זה הזהרהורים ליד יחזקאל? אבל אף אחד לא בטוח או משתף את הידע הזה). מארי אומרת שהיא חייבת ללכת אולם ההצעה שלה עומדת בעינה והיא נותנת לנו כרטיס ביקור (שמגיע, בהפתעה, לידיה של אלכסנדרה) ואז היא והגברבר-חלבן-גנן-זבן-מאהבן-לטיני הולכים לא לפני שזה שולח מבט לוהט ומבטיח עינוגי גן-עדן-בריכה-חדר-הלבשה לאלכסנדרה.

אנו פורצים בדיון נמרץ של “דרכנו לאן” ומגיעים מייד לאותה נקודה ממקודם - צריך את יחזקאל או צריך לדעת מה מצבו טרם קבלת ההחלטה, כי הכל תלוי בהאם הוא חי-מת-ישן-מעולף-נשלטזוהר-אחר.

ארי עלה למעלה - וכולם נכנסים כשארי ליד יחזקאל, מכניס את עצמו לטרנס/שינה, בו הוא נראה מאד רגוע, הוא שם ליחזקאל חול על העיניים, בטראנס - ארי רוצה לעשות חוויה של העברת שרביט כמו שהוא עשה לפני מספר שעות, דבר שהעיר את יחזקאל וגרם לו לאיים על ארי. ארי מקווה שזה יעיר שוב את יחזקאל. ורצוי את יחזקאל האמיתי (כי יש חשדות שכאן נמצא יחזקאל-זוהר ולא יחזקאל-הומלס.

הטקס גורם לכולם לפרץ זכרונות בלתי ברור: ארי - נזכר בזה שהוא ניסה לשלוט בזהרורן וזה ניסה לשלוט בו. דני - נזכר בדם שמשפריץ ממנו אחרי שקיבל כדור ברגל, אלכסנדרה - נזכרת באש, ומזהה שיש אש בזהרהורים שמעל יחזקאל. לולו - נזכרת בשער החסר. במקביל, כשכולם שקועים בנהר הזכרונות, יש תכונה בקרב הזהרהורים, אלו מסתחררים, צוברים מסה של עוד ועוד זהרהורים (וטסטוסטרונים!), כאשר מולנו נגלה זרן עם חתיכת שער, דם חיוך מרוצה על הפרצוף והרבה הרבה טסטוסטרון…

פגישה עשרים וחמש- 13.7.2020

על פרדיגמות ומורים

השעה: 18:43 בבוקר עד 20:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל

סוגת הדני: המרייר

מתו: אף איש או חיה לא מתו במסגרת פרק זה!

גלים: מעבר לגלים שם שוכן לו דני הישנוני.

דני העייף, תופס לעצמו פינה ותופס נימנום קל. ארי מסיים קסם שהוא עושה ליד יחזקאל וכשהאחרון נכנס לחדר, הזהרהורים הופכים לזהרהו-רן (זהרהור-כפיל-רן). אפשר לזהות בתוכו:

 • שער של לולו
 • דם של דני
 • צורה של רן
 • אש של אלכסנדרה
 • קסם השתלטות של ארי

יחזקאל מתעורר. הוא מזיל דם מאוזניו ועיניו והוא נותן הוראה לעכבר גמרא - וזה מוריד חצי מהיד השמאלית של ארי (שעכשיו הוא בעל שמונה עשר אצבעות).

הזהרהורן מנסה לדבר עם כולם. אלכסנדרה מתעלמת ממנו בהפגנתיות וזה תוך כדי דיבור מסתובב בחדר, מרים חפצים וספרים ומתעניין בחדרו של יחזקאל.

ארי ולולו מדברים עם ז-רן (זהרהורן), מיהו, מהו ומאיפה הוא בא. הוא עונה שהוא היצירה שלהם (יעני - אנחנו) ושהוא מרגשי כמו בבית כאן. הוא מרחיב ואומר שאף פעם לא אהבו אותו כמו שאוהבים אותו כאן ועכשיו, ולכן הוא מעוניין להמשיך במה שקורה לו כאן. במקור הוא רצה להרגו את כולנו אבל עכשיו, כשהאהבה שוצפת, הוא כבר לא לא רוצה את זה ונחמד לו כאן. ארי אומר לו שהוא “אח” וזרן מי אומר שלוש פעמים קדוש וכולם מרגישים שהוא אח שלנו.

בשיחה עם יחזקאל אנו מגלים שהוא איבד את כוח הקסם שלו והוא לא רוצה או יכול להמשיך בתור המורה שלנו. יחזקאל עצמו אינו רואה את זרן. בנוסף יחזקאל מספר שיש לו פקט (יעני חוזה באנגלית) עם עכבר-גמרא וזה יגן עליו. כשהוא נשאל על אבי הוא אומר שאבי מופיע כאשר הוא רוצה מכורח עצמו והוא כח בלתי מוסבר. הוא מרחיב “אבי מסיע רק את המנצחים”.

השיחה עם יחזקאל נעה לכיוון פרדיגמות קסם והיחס בינן לבין מורה. דבר ראשון חשוב להבין שמרגע שאתה קוסם בפרדיגמה מסוימת מאד קשה לעבור לפרדיגמה אחרת לכן באופן טיבעי מורים סבירים עם אותה הפרדיגמה יהיו מרי ותומס - ויש עוד דביל אחד שלא נזכיר את שמו! מצד שני, הדבר השני החשוב הוא שאלכסנדרה מזכירה את ההבנה שהיא ודני כבר הגיעו אליה - חייבים מורה להתקדם. לבד זה קשה מאד וההתקדמות היא של צב שהורידו לו את רגל שמאל.

בתיאוריה אפשר גם מורים עם פרדיגמות אחרות, אך זה קשה. גם קשה להבין אותם, קשה לקלוט את הקסם כיצד הוא עובד וללמוד מהם, לכן לרוב נשארים בפרדיגמה שלך.

יחזקאל נותן לאלכסנדרה המלצה מאד מאד חמה למורה העתידי שלה.

אלכסנדרה כותבת לגיורג SMS שהיא רוצה ללמוד אצלו והיא מחכה דרוכה לתשובה.

פגישה עשרים ושש- 20.7.2020

מורה טוב מורה לחיים

השעה: 20:43 בבוקר עד 22:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל

סוגת הדני: החברותי

מתו: 0!

גלים: מחברותי - למרייר - ובחזרה לחברותי

דני שנופל לתרדמה עמוקה מתעורר מתוך חלום נחמד על בית ספר לקסם, סטייל הוג וורט' (מהארי פוטר) רק הוא בית ספר לקסם ומין, שם דני בילה עם מיטב הנשים ויכולות הקסם שלו מילאו היכלים ונשים. וכך דני החברותי מתעורר במצב רוח חיובי בחזרה לחללית של יחזקאל.

ארי שרואה את דני מתעורר, מחליף אותו ונרדם בעצמו.

דני, לפני שהוא מאבד את החלום, מחליט לבדוק את ההיתכנות שלו, ונע לספרים של יחזקאל כדי לראות אם הוא יכול למצוא משהו על קסם הרמטי ומין. זרן, כך הוא מגלה, לקח כבר את הספר הרלוונטי ושניהם רבים עליו נמרצות. דני מחליט לגעת בזרן והוא מרגיש את עצמו נאבד במגוון תחושות והבנות שמגיעות לאין סוף. הוא מחליט לנסות ולראות אם הוא יכול להשתמש בזה לגלות מורה מתאים, הוא עושה קסם כוכבים שמטרתו למצוא מורה טנטרי-הרמטי מתאים. בשביל זה הוא משתמש במעט זרע (מתחתוניו), בספר שהוא מצא בספריה של יחזקאל ובמסמך בו הוא מפרט מה הוא היה רוצה מקישור מעין זה. אז הוא נוגע שוב בזרן. הוא מרגיש שהקסם לא מצליח אולם משהו בזרן תופס את מה שהוא רוצה ומייצר את הקסם בכל זאת (קסם שאינו הקסם המקורי שלו, אך הוא קסם כוכבים ראוי אשר מתאים לזרן או אולי מהפרדיגמה הזרנ-ית).

דני חווה אפשרויות רבות, מתוכם הוא מזהה אחת שמתאימה לו כמו קונדום לשרפוף, הוא מזהה שהוא ב-ורנאסי בהודו, בשנת 1923, שם יש גבר מרשים, גלוח שער, כחוש, בהיר מראה בעל עיניים כחולות וחיוך עם שיניים צחורות. הוא מזהה שזה האדם שיכול היה ללמד אותו בדיוק את הקסם מהסוג הזה. דני מאבד את עצמו בתוך אינסוף האפשרויות אך אלכנסדרה כאחות הגדולה שהיא, משגיחה ומעירה אותו. היא שואלת אותו אם זה בסדר והוא אומר שכן, ובפעם הבאה שתתן לו חמש דקות טרם ההערה.

דני מייד מנסה למצוא מי הוא אותו האיש. הוא גם מתחיל חיפושים שונים בבסיסי מידע שונים (ספרי גוגל, עיתונים, וכו) וגם חיפושים קלאסיים דרך הגוגל ואתרים שונים רלוונטיים.

מתחיל דיון בין לולו, אלכסנדרה, ז-רן ודני על נושא המורה. לאורך כל הדיון אלכסנדרה מתעלמת לחלוטים מזרן, לא עונה לו בשום צורה ובאופן כללי הוא לא קיים מבחינתה.

עולים שלוש שאלות מרכזיות:

 1. האם רוצים ללכת כולנו למורה אחד משותף?
 2. האם רוצים שכל אחד מאיתנו ילך למורה המתאים לו?
 3. האם נשארים בחללית ומוודאים שהיא נשארת שלנו או הולכים למקום של המורה/מורים?

אלכסנדרה די מעוניינת במורה משל עצמה, אך בו בזמן, היא גם רוצה להשאיר את העוגה שלמה, ושכולנו נשאר ביחד ונלמד ביחד אצל מורה בודד.

דני מתחיל בזה שהוא רוצה מורה טנטרי-הרמטי לעצמו, אולם כאשר אלכסנדרה שואלת אותו האם הוא לא מרגיש שזה פחות מדעי ויותר החלטה אסוציאטיבית, הוא עוצר, חושב ומסכים שאכן זה כזה. שהחלום שהיה מאד חזק תפס אותו ויתכן שבעולם אחר זה מה שהוא היה עושה, אולם יותר חשוב לו להשאר עם כולם (אולי כולם ילכו ביחד למורה טנטרי-הרמטי הוא תוהה?)

לולו לאחר שהיא בודקת את דני לעומק אומרת שהיא רוצה מורה משותף לכולם אם אפשר, חשוב לה שנשאר ביחד.

אלכסנדרה מבהירה שהיא לא רוצה לעזוב את החללית.

זרן מתערב ואומר שהוא גם רוצה מורה והוא גם רוצה להיות חלק מכל זה. אלכסנדרה מרימה לו חמש גבות ושש עיניים על ההתערבות אך לא מוכנה להגרר איתו לדיבור אפילו בהקשר הזה.

בדיון נראה שכולם מסכימים, עקרונית, על מורה בודד, כאשר רק לא ברור מי יהיה המורה הזה (ואלכסנדרה פוזלת בעיין השביעית שלה עדיין לכיוונו של גיורג, מקווה שזה יחזיר לה תשובה בקרוב לגבי ללמוד אצלו).

תחת ההבנה המאד ראשונית הזו, אלכסנדרה מזכירה שיחזקאל זימן אותנו לכאן, ובהתאמה אפשר לזמן מורה לכאן. זרן מתלהב מזה וחושב שזה רעיון מעולה. דני תוהה אם נזמן מורה לכאן זה לא יעצבן אותו אך לא נראה שמישהו מסכים איתו על כך.

מתחילים לחשוב איך עושים זימון מעין זה - אלכסנדרה רוצה לעשות עדות אילמת לסמנים שנשארו מהזימון של יחזקאל. דני מציע לבדוק בספרים וללמוד מהם כיצד דבר מעין זה נעשה.

דני מבהיר מייד לכולם שאין כזה טקס מהמוכן. נכון שבספרים יש ידע רב בנושאי זימון, ואפשר גם ללמוד מהסימנים שנשארו, אולם זה רק ידע בסיסי, בסופו של דבר זימון הוא מעשה אומנות-הרמטי, וידרוש אילתור והבנה וגישה נכונה שאולי יש לנו ואולי לא.

תחת מטר שאלות מזרן אילו דברים היינו מבקשים שיהיה באותו מורה תיאורתי, אנו מגיעים לרשימה הקצרצרה הזו:

 • דני - שיהיה הרמטי
 • דני - שיהיה קוסם חזק
 • דני - בעל ידע
 • דני - שהמחיר שהוא יגבה לא יכלול הריגה של גורמים שונים
 • אלכסנדרה ודני - שיהיה פתוח למה שהתלמיד מביא ויקדם כל תלמיד על פי מה שמתאים לו
 • אלכסנדרה - מורה טוב מורה לחיים
 • לולו - מורה שיקשיב לי
 • אלכסנדרה - שלא יפריע לעשות את מה שהיא רוצה
 • זרן - שיכבד אותנו
 • לולו - מורה שיתפעל מהיכולות שלי
 • לולו - שהוא יסביר ויספר על מה שקורה ואפשר יהיה להאמין למה שהוא אומר
 • אלכסנדרה - שיגיד את האמת
 • לולו - מורה שבוחר בי.

לאחר מכן אלכסנדרה הולכת לעשות עדות דוממת מהחפצים של יחזקאל. הבגדים שלו לא עזבו אותו כבר עשור ולכן הם מלאים בחיפוש חייו. היא לוקחת לו את החולצה ולובשת אותו.

דני בודק את הספריה לגבי נושא הזימון ולומד אותו. לאחר זמן מה הוא מקבל הודעה מרובוט החיפוש שלו - זה מצא בספר על הרפתקאותיה של נערת שנות העשרים (מאה עשרים), היא התגלגלה דרך סמים וגברים שונים עד שהגיע לורנסי שם היא למדה תחת אותו בחור שאותו דני חווה. הוא מגלה שהכינוי של הבחור הוא - “הכלב” (בהודית).

לולו מעוניינת לבדוק עד כמה היא הייתה משמעותית ליחזקאל, והיא מתחילה לבדוק זאת…

דני מבין שכל הנושא של זימון הוא יותר אומנות ופחות דבר נלמד וברור מהספרים. הוא גם מבין שלהתחבר ליחזקל הפנימי שלו, אל כל חזון העצמות היבשות וחייו כפי שהוא (ומשפחתו) חוו את זה, מאד יעזור ויחזק את הטקס. זה ממש קריטי להבין את הטקס מהצד של יחזקאל ולרכב על זה.

כאשר עולה לו קונקריט דיטל (יעני פיסת מידע מרתקת) ביקום - ביבי, כך מסתבר, נפגש עם מנהיג המחאה האתיופית ושם עשה סלפי - בסלפי רואים אותו, עוד כמה מלכחי פנכה ובחור צנום ושחום - מוטי! מה שמפתיע הוא שכאשר מגיע מנהיג המחאה האתיופי, כולם עוברים לפנכך אותו - כולל ביבי המלך!

פגישה עשרים ושבע- 29.7.2020

נעים במעגלים

השעה: 18:43 בבוקר ה 25.3.19 עד 24:00 בבוקר הוא יום שני ויתכן שזה ה 00:00 הוא יום שלישי ה 26.3.19.

המקום: החללית של יחזקאל

סוגת הדני: הזהיר

מתו: 0!!!!

גלים: מחברותי לזהיר

דני אשר נכנס יותר ויותר לדיון על מי אמור להיות מורה, וכך נהיה יותר ויותר לחוץ ממה שיכול להיות, והוא כותב במרץ את כל הסעיפים שנועדו לנסות ולהגן עלינו מפני מורה מרושע (סטייל יחזקאל) מאבד את עצמו לתוך זהירות יתרה וכך הגל שלו משתנה להיות … זהיר

ארי מתעורר ומנקה את הריר עם חצי יד מסכנולית. דני רואה את זה ושואל אותו אם הוא ירצה שהוא יעזור לו להתרפא. ארי אומר שבשמחה. דני מבצע קסם שהוא מכיר (מנים) על ארי, על מנת לתת לו מהמנים של הדיונון וכך לרפא ולגדל לו חצי יד מחדש. בשביל הטקס הוא לוקח: חתיכת דיונון מהמעבדה שלו, מארי הוא לוקח מעט מהגלד שבקצה היד הפגועה, הוא מצלם את היד הפגועה ואת התמונה שם במרכז התוכנה של המנים בטאבלט שלו, ואז הוא סוחב את המן הנדרש (מתוך הפופ-דאון של רשימת המנים האפשרית) על התמונה של ארי.

דני מרגיש שמשהו מפריע לקסם שלו. יתכן שזה החוסר במורה, יתכן שהוא סתם פישל או אולי ארי מתנגד לזה בתת ההכרה שלו…. לא ברור.

ארי חושב שהדבר שמפריע הוא עכבר-גמרא שעשה לו את הנזק הזה במקור. הוא מנסה לתקשר עימו ללא הועיל.

כולנו חוזרים לדיון המרכזי - המורה העתידי.

ארי אומר ששהוא מחפש מורה שיקדם אותנו ולא ישתמש בונ לקדם את האג'נדות שלו. מורה שראוי לכבוד. כזה שעומד במלה שלו וימנע מלרמוס את החלשים ממנו. הוא אומר שהוא היה רוצה מורה כמו שרואים בסרטים הסיניים, מן מורה בעל שליטה עצמית ולא ישתלח בתלמידים שלו.

ארי שרואה שיחזקאל ערני שואל אותו לגבי הקושי בריפוי של היד וזה אומר לו שלדעתו הבעיה בסוג הפציעה ולא בעכבר-גמרא. הוא ממשיך ואומר, בעקבות שאלה של ארי לגבי האם זרן יכול לעזור - שהיות והפרדיגמה של זרן זרה לזו של עכבר ולזו שלנו, כנראה הוא יכול לעזור הכי מעט.

אז עולה השאלה האם אפשר להחזיר את הקסם ליחזקאל. ומייד דני תוהה מה היה ליחזקאל ולזוהר. למה הוא היה כל כך נגדם.

יחזקאל מנסה להסביר ונותן את האלגוריה הבאה: הזוהר הוא כמו פטריית קנדידה. ככה סתם הוא לא מזיק במיוחד, אולם כשהחיסון בגוף יורד, הוא יכול להתחיל לגדול בלי שליטה ולפגוע בגוף. זה מה שקרה עם הזוהר.

דני, שגילה שהמעבדה שלו ללא חשמל ולכן תוך כמה ימים דגים ודיונונין יתחילו למות קצת לחוץ על גנרטור, אולם השעה מאוחרת. הוא בדוק עם המשפחה (שגרה ליד החללית) שממנה הוא משך בעבר חשמל אולם אין אף אחד בבית. דני שמודאג שהם נפגעו בגללו והוא כבר מדמיין אותם שוכבים מדממים בבית, עושה קסם כוכבים על מנת לבדוק היכן הם, ומגלה שהם מסתובבים היכן שהוא בישראל, דבר שמרגיע אותו. ארי אומר לו שאם זה דחוף אז אפשר לדבר עם 'בוריס הדג', דני שמעדיף לא להסתבך עם מאפיונרים ועשוי דברם אומר שזה יכול להמתין למחר, אז הוא יקנה גנרטור חדש.

בשלב הזה לולו ויחזקאל מתחילים לריב בעוז - הם מאשימים זה את זה באי התחייבות, דכאון וכו'.

לאחר מכן אלכסנדרה מבקשת שיחזקאל יעביר את המקום אילנו רישמית. זה אומר שזה חסר משמעות היות וכח הזרוע קובעת מי שולט במקום ולמי זה שייך. אלכסנדרה מבינה את הנקודה אך אומרת שיש גם חשיבות לנושא הרישמי, ויחזקאל מסכים לרשום בצוואתו את המקום לנו.

בנתיים אלכסנדרה סיימת את הטקס - עדות דוממת - על החולצה בנסיון לחלץ מזו מידע לגבי הזימון שהוא עשה לתלמידים שלו (אנחנו) ומכך להסיק לגבי הזימון שאנו רוצים לעזות (למורה העתידי שלנו). היא מבינה דברים רבים. לדוגמא - חשוב שבמיים יהיה נחושת - זה מטהר… היא מבינה עוד נושאים רבים וקטנים בשפע (לא נפרט כאן), היא גם מבינה שהוא השקיע בטקס שנים מחייו בעוד שאנו מתכננים לעשות זאת על פני שעות/ימים ספורים וזה מקשה על העניין. הוא כל יום, במשך שנים, צייר את הסמנים מחדש.

היא מספרת זאת לכולנו ואנו תוהים האם אפשר לרכב על הטקס של יחזקאל איך שהוא וכך לקצר את הזמנים האלו. היא מדגישה שמרגע שאנו מתחילים את הטקס של הזימון של המורה אנו חייבים להתחייב לטקס ולא להפסיק אותו. זו נקודה קריטית.

קונקריט דיטל לסיום (או שמע מידע מסוים לאנדיגנג): בחצות הליל, הקוקיה מקקת, הירח צובע את הלילה בלבן, ציפורים נחות בשדרה, בדרך השלום (מכיוון גבעת התחמושת אל החללית) פוסעת תהלוכה של כושים בשמלות לבנות ותכשיטים מזהב שמגיעים עד הרגליים, הם מגיעים לשערי החללית, פותחים בחריקה את השער ונכנסים…

פגישה עשרים ושמונה - 17.8.2020

מדיבור למעשה

השעה: 00:00 בבוקר יום שלישי הוא ה- 26.3.19 עד 09:23.

המקום: החללית של יחזקאל ויקום החזיונות האינסופי של יחזקאל

סוגת הדני: הפחדן

מתו: 0!

גלים: מזהיר לפחדן

השעה מאוחרת, וארי תופס נמנומון קטן בצד. דני נכנס יותר ויותר ללחץ מכל הדיון, גל שוטף אותו, והפחדן טומן ראשו בחול.

אל החללית נכנס בחור אתיופי גבוה ורזה אשר אומר שהגיע איתו מישהו שמעוניין לדבר איתנו והוא יהיה המתורגמן.

נכנס אתיופי זקן, לבוש עבאיה לבנה, כובע אתיופי אשר מדבר אלינו באתיופית רהוטה.

המתרגם אומר בשמו של האתיופי הזקן (להלן ראשי פרקים של הנושאים המרכזיים שתורגמו): אני נגוס, נעים להכיר. דעו שהמצב לא פשוט, אני יכול להציע לשמור עליכם. אולם העולם כולו במהפכה, ישנם גורמים רבים שמעוניינים במקום זה ואתם במוקד שלו.

אלכסנדרה מבהירה שנשמח לכל עזרה אך אנו לא מתכוונים לזוז מהמקום.

נגוס (דרך מתורגמן): רק מישהו חזק יכול להחזיק את המקום ואתם לא כאלו. אני אחזור מחר ב 24:00 ויקרה אחד משני המקרים הבאים - או שיהיה כאן מישהו חזק או שאקח את המקום. נגוס והחברה שלו יוצאים, בדרך נגוס שם מוכתה שמנה על הרצפה ככלב המסמן בשתן את גבריותו המתפרצת. רק באתיופית. אפילו ארי, בחלום, מרגיש את הגבריות ומתעורר!

חוזרים לדיוני הטקס של המורה. עולים מספר דיונים אשר חוזרים ונשנים שתי וערב לאורך השעות הקרובות. לאור הקושי לעקוב אחר הדיונים בצורתם המקורית, וכן לאור העובדה שתוך עשיית ההכנות לטקס נעשו גם דיונים על הטקס, הרי סיכום הנושאים/דיונים/הכנות/טקסים השונים בראיה לאחור שמסכמת את התוצאות (ולא על פי הזמנים שהם קרו!!!!111!!!11!!!!!1!!1!).

הדיונים:

 • האם בטקס זהרן ישתתף או לא? ארי ודני מעוניינים בו. אלכסנדרה בתוקף אינה מעוניינת בו. לולו חושבת שהמקום החמישי פתוח למי שיוכיח את עצמו וישכנע אותה שהוא מתאים, וזהרן לא עשה זאת. הרבה זמן ודיבורים סביב נקודה זו שבה אנו לא מצליחים להגיע להסכמה המקובלת על כולם. נושא זה לקח כמחצית זמן הדיונים (אם לא יותר) ובסופם הוסכם שלולו תדבר עם זהרן והיא תחליט האם היא מעוניינת שהוא יהיה בטקס או לא, ועל פי ההחלטה שלה כל השאר יקבלו את התוצאה. לולו הלכה לדבר עם זהרן, זהרן היה מאד מגננתי ולא שיתף פעולה איתה וכך לולו יצאה כשאי מרוצתה בידה, ואמרה שהוא לא יהיה חלק מהטקס. מרגע שהתקבלה החלטה זו, תוך דקות ספורות הצלחנו להתחיל את הטקס עצמו!
 • הבנה שעלתה היא שטקסים בהם אנו מקפידים על סדר הגיל ובהתאמה על סדר הפעולות שלנו חזקים יותר מאשר אם אנו עושים סדר רנדומלי. תוצאה: הקפדנו גם בשלב ההכנות לשמור על הסדר, וגם בטקס. הסדר הוא: אלכסנדרה, ארי, דני, לולו. רן הקטן, אמור להיות אחרון.
 • ככל שהטקס ברור וחד יותר כך הוא יצליח יותר (הן בעוצמה והן בדיוק). קוסם שעושה קסם חייב להיות חד וברור באם הוא רוצה תוצאה חדה וברורה. הבעיה שלנו בטקס הייתה עם כמות המשתתפים. כפי שנכתב על הדיון מעלה (לגבי זרן) עלתה בעיה עם נוכחותו בטקס. הטקס יהיה תקין אם יהיו בו ארבעה. הוא יהיה תקין אם יהיו חמישה. הוא אפילו יהיה תקין אם יהיו חמישה עם הגדרה ברורה שאחד חסר או איננו. אולם מה שלא כדאי שיקרה זה שכל אחד ממשתפי הטקס יחשוב על כמות שונה של משתתפים בטקס (ארי ודני יחשבו שזרן חלק מהטקס ואז יש חמישה. אלכסנדרה ולולו יחשבו שלא, ואז יש ארבעה). לפיכך הגענו להחלטה שזרן לא יהיה חלק מהטקס.
 • בהמשך לחידוד הטקס הבנו כעת שאנו משתמשים בטקס שאותו בעצם בנה יחזקאל ורוכבים עליו. הטקס המקורי היה בנוי לחמישה ולכן הטקס שלנו יתפקד טוב יותר אם הוא ישאר כזה: לחמישה. לפיכך הוחלט שזה יהיה טקס לחמישה, בו משתתפים ארבעה ונסמן בצורה ברורה שהמשתתף החמישי איננו ואין מקום פתוח לחמישי כל שהוא.
 • כיצד נסמן את החמישי שאיננו בצורה שאינה מאפשרת למישהו אחר להכנס למקום זה? הסכמנו שכל אחד מאיתנו יסמן את אי קיומו בצורה המתאימה לו. אלכסנדרה ולולו ידעו מייד מה הם יעשו: אלכסנדרה תשים אבן ולולו תעשה דקה דומיה. ארי ודני חיפשו רעיונות עד אשר הם הגיעו למסקנה שבעצם אלכסנדרה ולולו ביטאו שהחמישי אינו קיים דרך חושים: אלכסנדרה עם חוש המישוש (אבן) ולולו עם חוש השמיעה (דקה דומיה). בהתאמה ארי בחר בחוש הראיה, (לא לראות) ודני בחוש הטעם/ריח (לא להריח).

ההכנות לטקס:

 • אלכסנדרה מעוניינת שהטקס יכיל את החולצה של יחזקאל, אותה היא חקרה לעומק בעזרת “עדות דוממת”. הצעתה היא שכול אחד מאיתנו יכתוב על החולצה את הבקשות שלנו מהמורה העתידי. ואכן זאת אנו עושים (פירוט הכתוב להלן).
 • ארי מעוניין בחול למען הטקס והוא מכין אותו מראש.
 • דני מבין שמהותי לטקס שהוא ירכב על הטקס המקדים אשר יחזקאל עשה. טקס שדני קורא לו “חזון העצמות היבשות” על שם החלק בחזון שהוא חווה. דני רצה להתחבר לזימון שעשה יחזקאל -כמורה שמזמן תלמידים - על מנת לקצר תהליכים למען הזימון שלנו - תלמידים שמזמנים מורה. למען זאת הוא אכל חזזית כחולה וביקש שכל אחד מאיתנו יספר על החזון שהיה לו (לפי סדר הילודה), והוא ירכב על זה לחוש לעומק את החוויה ההרמטית של יחזקאל בביצוע הטקס. הדבר הצליח היטב! דני חווה לעומק את כל המשמעויות העמוקות של הטקס וכך הוא יכל לצייר את הגליפים כפי שהם אמורים להיות אצלנו למען זימון מורה (הגליפים הקודמים לא מתאימים כי הם נועדו לזמן תלמידים בעוד שאנו זקוקים לגליפים שמזמנים מורה).
 • בעיה אחרת שדני נתקל בה היא שמצד אחד הוא זקוק לקשר לאותו חזון עצמות יבשות כאשר הוא מבצע את הטקס ובו בזמן הוא גם צריך להתחבר לתחושת הזימון הזו טרם הטקס על מנת לשדרג את הגליפים שאנו מתכננים לרשום בטקס. ממש בעיית הביצה והתרנגולת. הפתרון בו הוא בחר, נבחר מעולם התכנות, שם נתקלו בבעיה דומה - הגדרת כותרת הפעולה בנפרד מכתיבת קוד הפעולה. בהכנות לטקס הוא הגדיר את הכותרת של הפעולה העתידית (אכילת חזזית) ואז בטקס כאשר הוא יוכל חזזית הוא יחבר את ההגדרה אל הביצוע של הטקס עצמו. התוצאה הוא אוכל חזזית הן בהכנות לטקס והן בטקס עצמו.
 • דני מדפיס את הגליף המיועד שלו במדפסת ה-YYY(המדפסת של דניאלה של ברווזוי).
 • לולו מעוניינת להקריא שיר בטקס והיא מעתיקה אותו לדף מראש. השיר הוא של נתן זך, להקשיב לה, מתוך שירים שונים (כאשר היא הורידה את הפרק האמצעי). ראה מטה.

על החולצה כל אחד מאיתנו כתב את הדברים הבאים:

 • אלכסנדרה כתבה על החולצה: שיהיה בעל ידע, שידע ללמד, שיעזור להתחזק, שלא יפריע.
 • ארי חשב על הנושאים הבאים: 1. שיקדם אותנו ולא ישתמש בנו לקדם את האג'נדות שלו. 2. שיעמוד במלה שלו. 3. סיני זקן: שליטה ברגשותיו, שלא ישתלח - זן מסטר.
 • ארי כתב על החולצה: “כבוד זה כבוד”, “מילה זו מילה”, “שליטה היא שליטה”.
 • דני חשב על שלושת הנושאים אותם הוא מעוניין לכתוב, ונתן לכל גל לבטא נושא אחד שהיה מהותי לו. סדר הגלים: חברותי, זהיר, פחדן.
 • דני השתמש במדפסת ניידת והדפיס על החולצה: 1. המורה יהיה בעל ידע הרמטי נרחב, הוא ילמד אותנו ויעזור לנו לפתח את יכולות הקסם האישיות של כל אחד מאיתנו. 2. הוא מכיר את עולם הקוסמים, האנשים והכוחות הפועלים בו, הוא יכיר לנו את אלו ויעזור לנו לגדול להיות קוסמים ראויים וחזקים בעולם זה. 3. הוא יהיה חזק ויגן על המקום ועלינו ולא ישתמש בנו להרוג אנשים.
 • לולו כתבה: הקשבה. מורה שמפתה אותנו להקשיב לו ויתפתה להקשיב לנו.

השיר, להקשיב לה מאת נתן זך, בקובץ שירים שונים:

עלי ללכת. עלי לאסוף את החפצים

המעטים שלי ולתתם במזוודה הפתוחה. הייתי כאן

יותר משנה ברוכה. עכשיו עלי ללכת.

בשעות השקיעה פקדה ההרגשה.

אף לרגע לא העלתי בדעתי לסרב:

גורם הזמן אצלי אינו גורם של כאב.

… <מדלג על בית זה> …

אליה קורא עכשיו כל עורק בי ואני דווי, מעביר את ידי

על פני, להעביר את פני על ידיה, להקשיב שוב

סמוך לאוזניה, איך לילה עולה ממליה, מונע

שינה מעיניו, להקשיב לה לפחות עכשיו.

הטקס עצמו:

 • אלכסנדרה שמה את החולצה במרכז - ומציירת את הגליף שלה.
 • ארי זורק חול - ומצייר עם החול את הגליף שלו
 • דני אוכל חזזית - ומדביק את הגליף שלו במקום המתאים.
 • לולו שרה את השיר שלה ומציירת את הגליף שלה
 • לסמן את החמישי שהוא חלק מהטקס אך המקום שלו לא פתוח לשום גורם בעולם - אלכסנדרה מציירת את הגליף שלו ושמה אבן, ארי סוגר את עיניו, דני סוגר את האף ולולו נותנת דקה דומיה.

בטקס עצמו כל אחד מייד חווה את ההצלחה של הטקס דרך החזיון שהיה לו עם יחזקאל:

 • אלכסנדרה - חזיון שלישי על פי זמן יחזקאל - יחזקאל מסתובב ברחוב ומחסל את כולם בקסמיו. פיצוצים מכל עבר והוא יוצא נקי כתינוק בן יומו.
 • ארי - חזיון חמישי לפי זמן של יחזקאל - החזיון בו יחזקאל עומד במעגל אבנים מוזר, מולו יצור מעין עכברוש ברקים (יש שיקראו לו שד). השד מכה ביחזקאל אך זה מוגן בעזרת עכברגמרא. השד נפגע ויחזקאל אומר קדוש קדוש קדוש.
 • דני - חזיון רביעי לפי זמן יחזקאל - יחזקאל עומד על שפת הים אוכל חזזית, חווה את אינסוף האפשרויות הקיימות, בוחר נתיב שמאפשר לו לפתור את הבעיה בעזרת חמישה תלמידים שאותם הוא יזמן.
 • לולו - חזיון הראשון לפי זמן יחזקאל - יחזקאל כצעיר מגונדר נכנס למועדון יוקרתי שם הוא מתחיל עם בחורינה. האלתורי קסם שלו מצליחים רק בגלל כוחו האישי העצום.
 • חמישי - חזיון שני לפי זמן יחזקאל - יחזקאל פחות מגודר ומלא תסכול (מהמועדון) חורט עם רונות על ידיו, נכנס למועדון ומרסק את כולם.

תוך כדי הטקס כול אחד ואחד מרגיש את הכובד העצום של הטקס והאחריות המוחלטת שבה כל יום נצטרך לעשות את הטקס הזה עד שיגיע מורה. כל יום נצטרך לעשות את הפעולות, לצייר את הגליפים, להזכר בחזיונות עד אשר הטקס יפעל. זה טקס שדורש התחייבות מוחלטת לזמן לא ידוע. ליחזקאל זה לקח מליארד שניות (31 שנה) ויתכן שלנו זה יקח שתי מליארד שניות!

בסיום הטקס עולה בנו חזיון חדש: בחזיון הזה רואים את יחזקאל, זקן ומרוט, אחרי מליארד שניות ועוד שניה כאשר הוא מצליח בטקס, כולנו חווים את הכח העצום של הטקס (אז והיום), כיצד אנרגיות עוברות דרך הגליפים והסימנים, דרך כולנו, יוצאות דרך קווי הכח אל העולם הרחב…. יחזקאל אומר קדוש קדוש קדוש, אנו חוזרים אחריו אומרים קדוש קדוש קדוש - והטקס שלו ושלנו מצליח!

תומס נכנס דרך הדלת ואומר “הגעתי”…

פגישה עשרים ותשע - 24.8.2020

על ההחלטה

השעה: 09:23 בבוקר יום שלישי הוא ה- 26.3.19 עד 18:23.

המקום: נגלה יחדיו

מתו: 0 ~~~~ (זה גלים של שמחה שהקהל עומד ועושה באצטדיון)

גלים: מפחדן לחברותי - כעת חברותי

תומס נכנס אלינו לחללית. כולנו מעט בשוק, אך לאט לאט מקבלים את תוצאת הקסם.

תומס אומר שהמצב מורכב, אך כעת זה ברור שאנו תלמידיו ואנו נצטרך להפגין כח על מנת להמשיך ולהחזיק בחללית. כולם מעט בשוק ובוהים בו במבטי אווזה שכולה. הוא עוצר ואומר, אתם מאד עייפים אחרי זמן רב ללא שינה, הבה נפגש עוד שבע שעות ואז נקבל החלטות. נוחו עד אז. חיוכים נשפכים ותומסים הולכים.

דני מארגן שיהיה גנרטור במקום זה שנלקח טרום יומו. לאחר מכן הוא בודק, עם טקס כוכבים, היכן היא משפחת שגב (המשפחה שחיה מול החללית ונותנת לנו חשמל) ומוצא שהם בנגב, חיים ובריאים. רגוע הוא הולך לישון.

… שבע שעות לאחר מכן… השעה 16:23 …

אלכסנדרה ודני ערים ומצפים לכניסתו של תומס. ארי מרייר בפינה ולולו ישנה לה במיטה. תומס נכנס ומגלה כל זאת, כועס קמעה הוא מבקש להעיר את לולו. דני נחפז להעירה וזו מגיעה לאחר כעשרים דקות ארגון וניקוי אישי. לולו מצטרפת, אלגנטיות ונעלי עקבים על גופה.

לאחר זמן קצר, גם מרי מצטרפת ואנו פותחים בשיחה מהותית על עתידה של החללית ויושביה. כבר בפתיחה אלכסנדרה מצהירה שאנו לא עוזבים את המקום הזה. שאלות המפנות למרי נענות בזה שנשאל את המורה שלנו. לאחר שתי ההצהרות האלו אנו מדברים על המקום עצמו - מסתבר שאנו נמצאים על קו דרקון, דבר המבטא את העובדה שכאן זה מקום עם כוח רב ממקומות אחרים. לכאורה אין לקסם גבולות, מעשית, יש לו קוים. קו דרקון, כך מפליג תומס בתיאוריו, הוא כמו בית כנסת לאל - זה מקום עם כח שמאפשר לכל הנמצא בו לתקשר/לפעול ברמה גבוה יותר.

הוא מוודא שאנו מבינים שאנו נמצאים כרגע בתקופה של מהפיכה וצריך יהיה להלחם על מנת להחזיק במקום הזה. בנוסף הוא מדגיש עד כמה חשוב למצוא ולהצטרף לגורמים בעלי כוח. בגדול יש את נורית ואת נגוס (האתיופי) שאת שניהם פגשנו. תומס מדגיש שאומנם אנו יכולים לנסות ולהחזיק את המקום הזה בעצמנו ולבד, אולם אם נבחר אחד משני הגורמים האלו, גם נוכל להחזיק את המקום, גם יהיה לנו קל יותר להתמודד עם העולם אך גם מצד שני נהיה חייבים לאותו צד אליו נצטרף וזה כמובן מתבטא במעשים טובים (או רצחניים) שאותם נצטרך לעשות למען הצד הנבחר. אם לא נבחר שום צד, בהחלט לא נהיה חייבים דבר, אולם זה כמובן ידרוש כוחניות יתר מאיתנו.

שאלה על מיקמו של תמוס מגלה שהוא שם פעמיו לכאן מבית לחם הגלילית.

לולו, מתחילה להתווכח עם תומס האם תומס או מורה או לא, דבר שמבטא בעיני אחרים את העובדה שאכן תומס הוא המורה שלנו ותבוא שמחה על בית החללית.

אנו חוזרים לדיון המרכזי האם כדאי להצטרף לאחד מהצדדים ואם כן למי. תומס אומר שזה כמובן תלוי בהחלטה משותפת של כולנו יחדיו. תחת לחץ מתון מצידנו הוא מסכים להגיד שלדעתו נורית פחות מתאימה. נגוס אומנם חדש ועלה רק לאחרונה אולם הוא גם חזק, גם נאה וגם דרך הפעולה שלו היא כזו שתאפשר לנו יותר חופש והוא (לדעת תומס) יותר בן אדם. וכמובן אפשר לשמור על העצמאות שלנו. אולם הוא מסכים גם עקרונית עם אלכסנדרה שאפשר גם לשמור על עצמאות מלאה באם נהיה חזקים דיינו. מה עושים?

תומס נותן לנו רק עשר דקות להחליט החלטה! כולנו בשוק, מעולם לא הצלחנו להחליט ביחד משהו בפחות משלוש שעות. אולם הוא שורה עלינו, ובאורח פלא הדיון לוקח פחות מעשר דקות! אלכסנדרה וארי די מסכימים במהירה שנדרש שנעשה מפגן כח להוכיח את עוצמתינו. דני מציין שהוא מעדיף להלחם פחות או לפחות להרוג פחות אך הוא בסדר עם מפגן כח לא סופני. לולו תוהה לכאן ולשם ובסוף מצהירה שהיא גם מוכנה למפגן כח. אנו מסכימים לעשות מפגן זה כנגד נגוס ומעדכנים בכך את תומס.

הוא מהנהן את ראשו בחוכמה ואומר שהחלטנו את מה שהוא חשב. הוא כבר בחר מקום טוב למפגן מסוג זה וזו הכנסיה האתיופית בירושליים. זה מקום טוב להוכיח לנגוס שגם אנחנו מסוגלים לירוק.

בדיון זוטא לגבי זהרן עולה העובדה שאנו זימנו מורה וזו הדרך הנכונה לבנות מערכת יחסי מורה-תלמיד (למרות שבדרך כלל מעט יותר מקובל שהמורה מזמן את התלמיד). היות וזהרן לא היה חלק מהזימון הוא אינו תלמיד של תומס. וזה שהוא יבקש את זה לא הופך אותו להיות כזה. חסר לו מתבלין הזימון.

לאחר שהתקבלו החלטות אלו, תומס מיד מלחיץ את כולם בצורך בקבלת החלטה חדשה - מה הקסם הבא שאנו מעוניינים לנסות וללמוד אותו! השוק כל כך גדול שהסשן מסתיים…

פגישה שלושים - 26.10.2020

הג'וב האתיופי

השעה: 18:23 בבוקר יום שלישי הוא ה- 26.3.19 עד 24:00.

המקום: בישבנו של נאגוס, הידוע בכינויו כהכנסיה האתיופית בירושליים ובחזרה לחללית.

מתו: כמה שומרים נקברו תחת אדמה. בתקווה אף אחד לא מת.

גלים: מחברותי לזהיר - כעת זהיר

הלחץ הולך וגדל, צריך לפגוע בציפור נפשו של נאגוס - היא הכנסיה האתיופית בירושליים - טרם הוא יגיע לפגוע בציפורנו אנו - מקום המכונה גם החללית של יחזקאל - כל זאת צריך לעשות מהר מהר, טרם האורלוגין יכה ויודיע על חצות הליל, שעות בודדות לפנינו לתכנן ולבצע פעילות קשה ומסוכנת זו ולכן עצרנו קמעה לדון בכוחות המתפתחים החדשים שלנו.

אלכסנדרה חולמת על אותו תיק, שיוכל להתמלא עד אין סוף, ואינו תופס מקום או שטח, לתוכו היא תוכל להכניס עוד ועוד חפצים שונים.

לולו מתעניינת באמפתיה ויזואלית. כמו שהיא יכולה לחקות קולות כאת היא רוצה להתעמק עוד ועוד אל תוך החיקוי ולעשות גם חיקוי ויזואלי. אנשים תוהים אם בסופו של לימודיה היא תדע לחקות מישהו בכל הרבדים – פיזיים, נפשיים וקסומים – עד שהיא כבר לא תהיה היא. אם כן מי זה יהיה? מה זה אומר עליה??

דני חולם על התפרקותו לשיבוטים (clones) שונים. לא ברור כמה כאלו יהיו וכיצד הם יפעילו את כוחותיו השונים, אולם ברור שכל אחד מהם יהיה זהה לו, ולא ידוע אפילו להם מי המקור ומי השבט.

ארי - ???

לאחר מכן אנו פותחים מפות ובוהים בהם. מרי במבט קודר. כך גם זהרורן שקודר הוא לספר שהוא קורא. תומס מרוכז וכולנו בלחץ. אנו מגלים שתומס צייר את המפה של הכנסיה. הוא מספר לנו שבכנסיה יש פסל של אריה, פסל ש”מי שמחזיק בו לא ימות“. הוא מראה לנו על המפה היכן בדרך כלל עומדים השומרים האנושיים ומזהיר אותנו שיש גם הגנות קסומות שהוא יודע רק על חלקן. במיוחד הוא אומר שהוא זיהה הגנה קסומה על הפסל עצמו אך הוא לא יודע מה היא.

במפה אנו רואים מבנה קלאסי של כנסיה. בזרוע הימנית נמצא חדר בו הפסל של האריה. על המפה מסומנים באיקס המקומות בהם יש שומרים. צמוד לכנסיה יש בית קברות.

המפה:

תומס ממשיך ואומר שהוא לא יודע בדיוק כיצד תהיה ההגנה של הפסל, אך הוא יוכל לתת לנו עזרה מכוונת דרך פתיל אדום אשר אלכסנדרה לוקחת ושומרת בתיקה הסופי והניוטוני להחריד. אנו שואלים על סוג הקסם של נאגוס ומגלים שזה עירוב של קסם אפריקאני/יהודי. דוגמא לקסם שהוא עשה בעבר יהיה שהוא פתח הר והוציא מתוכו עדר של מפלצות שעשה שמות בפלך באפריקה.

אנו בונים תוכנית התקפה עקרונית, הרעיון מאחוריה הוא לנסות ולעקוף את רוב ההגנות ולכן אנו ננסה לשבור את הקיר שבין הבית קברות לפסל, להכנס בזריזות, לקחת את הפסל, ולברוח מהר מהר.

לפיכך אנו בונים את סדרת השלבים הבאים לג’וב האתיופי:

 • דני יעשה כוכבים מיד ליד הכנסיה לגלות שם את נקודות התורפה בקיר כדי לדעת היכן יהיה הכי קל לשבור בו פתח
 • אלכסנדרה, בעזרת נשימת האדמה, תפעל על הקיר ותחליש אותו בנקודות התורפה.
 • דני יעשה מן-דיונון על כולנו על מנת שקשה יהיה לראות אותנו, נהיה גמישים וגם זה יעזור לנו להתרפא אם נפגע.
 • ארי יפרוץ קדימה דרך הקיר במקום שהוחלש, עם פטיש, אל תוך החדר.
 • אלכסנדרה תשפריץ את האדמה שהיא קיבלה מהקסם על הכניסה לחדר כך שהשומרים בחוץ לא יוכלו להכנס פנימה
 • ארי ישתמש בחלומות להרדים שומרים בחדר
 • לולו תעשה אמפתיה ויזואלית שתראה כמו אשה של נאגוס ותאסוף את הפסל.

דבר ראשון, לולו עושה את האמפתיה הויזואלית כאן אצלנו בחללית על מנת להעזר בתומס. אלכסנדרה .מנדבת את הרוק של נאגוס, אותו היא שמרה בצנצנת, ולולו מורחת את הרוק על עצמה. לולו מנסה להכנס לתפקיד של אשה של נאגוס במלוא מהותה, כמו שחקנית הלומדת תפקיד חדש. תומס מלווה אותה לאורך כל הדרך ונותן הנחיות כיצד לבצע הכל ובאמת, היא מרגישה את תומס בתוך תוכה הקסום פועל ועוזר, והיא מצליחה בקסם!

כולנו עולים לג’יפ ונוסעים לירושליים עד לכ-200 מטר מהכנסיה אז אנו יורדים וממשיכים רגלית. בכניסה למתחם אפשר לראות משהו מרצד באוויר, בדיקה קצרה מעלה שזה כח קסום אשר יתן זפטה לכל יצור או חפץ קסום. אך תומס שידע על כך, כבר לימד את דני כיצד לייצר עיוות אשר יפתח פתח בהגנה הקסומה הזו ויאפשר לנו לחמוק פנימה מבלי להזדפט. דני מצייר את הסמל שלמד, שם הא ודא להפעילו, ומקפל גאומטרית את המרחב. אלכסנדרה מכווצצת את אפה וחושבת מחשבות על גיורג הקפלן מתל אביב.

אנו מחליקים אל בית הקברות. התחלת ההתקפה עובדת כמו קסם. דני עושה כוכבים וראשית מזהה היכן כל השומרים בכנסיה ומהי נקודת התורפה בקיר. הוא ממשיך ועובר למנים, ומדיינן את כולם.

אנו מתקרבים לקיר, אלכסנדרה נושמת את האדמה מתוך הקיר ומיד מוציאה את האדמה. היא מגלה קושי גדול לעשות זאת כי הקיר הוא כה מלאכותי ומעובד, בעברו היה בוא מהסלע והאדמה, אך בהווה הוא סלעים מותמרים. עדיין היא נאבקת ומצליחה למשוך ממנו את האדמה אותה, אך שוב, הצורך שלה לשמור חפצים בוגד בה, והיא מהססת להוציא את האדמה, דבר שנופל עליה בבום. והיא תקועה עד למאד.

דני עם הפטיש 5 קילו זז קדימה לתת בום בקיר. שובר אותו ופותח פתח גדול.

ארי מדלג כאריה קדימה, מיד זורק חול להרדים את השומרים כאן ונותן בחלומות, הוא מגלה שהשומרים כאן עמידים להרדמה, הוא עושה ג’ודו מנטלי, ומשנה את הקסם שלו כך שיתאים להם ויעבור את נקודת התורפה המתאימה, זו מסתבר היא ההערצה שיש להם לנאגוס, והוא רוכב על זה שהם יכנסו לחלום של הערצה לאל.

ארי, שקולט את התקיעות של אלכסנדרה, נע בתנועה חלקה קדימה, סוגר את הדלת על הבריח. אלכסנדרה תקועה מאד עם האדמה, אולם אז היא מרגישה תפיחה, מסתבר שתומס, המורה המהולל, נתן לה בתפיחה מרחוק, וזאתי מקיעה את האדמה בשפיך עצום על הדלת וחוסמת אותה!

דני, לפתע קולט איך להתחלק לשיבוטים. יש לו פלאשבק מוזר בו הוא מתחבר עם תומס ולומד איתו/ממנו על שיבוטים. כל הידע שהוא אסף לאורך השנים, משתלב עם הכח אותו נותן תומס, והתוצאה היא שהוא מתפרק לשניים - אחד ממנו זז קדימה, והשני נשאר מאחור להשגיח על הכל. הוא מתרכז היטב ומצליח לשמור על קסם המן-דיונון גם כשהוא מתפרק.

אנו מסתכלים על החדר – הוא מלא בספרים רבים, קמעות, גווילים , מסכות וסכינים. במקום מכובד באמצע החדר, עם סמל (סיגיל) מסביבו, נוכח לו פסל של ארי עשוי קש (זרדים, עור ועצמות).

הטלפון של אלכסנדרה מצלצל, היא רואה שזה גיורג, אולם אין לה זמן כעת להתייחס אליו.

האריה מגדל רקע אסטרלי אשר גדל ונוהם.

ארי מנסה להחלים את האריה, אך דני עוצר אותו, ארי מתעקש להמשיך אך לא מצליח לפעול על האריה. החיילים מתעוררים בזמן זה, וארי מכוון את החלום שתוקע אליהם והם אכן נתקעים בתוכו.

לולו מנסה לשיר, להרגיע את האריה ולשכנע אותו שהיא רק אשה של נאגוס, אך זה מסתכל עליה בחשדנות.

אלכסנדרה מזדחלת כדיונון מסווה על הקרקע, מנסה להתגנב מבלי שהאריה יראה אותה, אך זה לא עובד, והאריה נותן לה כפה, פוצע את גבה ומעיף אותה הצידה, הטלפון עף מידה…

דני, לאורך כל זאת, עיניו על הספרים והידע העצום המתגלה לו, הוא נע ואוסף לו ספרים וגווילים שונים אל תוך תיקו (הניוטוני בכוונה) חולם על הידע שהוא יגלה כאשר הטלפון פוגע בו ישר בתחת. דני אינסטנקטיבית אוסף את הטלפון המצלצל ועונה לו. גיורג בצד השני אומר בדחיפות שהוא יכול לעזור. דיון מהיר בין בני המשפחה מסכים שהמצב קשה וצריך עזרה. אלכסנדרה מוציאה את האבן ומזמנת את גיורג. זה אומר, הגעתי!

גיורג מיד תופס פיקוד וזורק הוראות לכל עבר, צריך יהיה טקס שכולם שותפים בו: ארי – אתה לא יכול להשפיע עם הכח שלך על האריה תחת הקשר של נאגוס, האריה חסין לקסם. במקום זה תן לנו חוויה שהוא היא גדול ונהיה קטן, עלינו זה ישפיע ובעקיפין עליו, וארי משתמש בכוחו לדמיין שמולנו חתול. ללולו גיאור אומר, תני קול שיעשה משהו(?) לשאגה וזאת היא עושה. אלכסנדרה, סמני את הסביבה כשל משפחתך, והיא עושה זאת עם דם. דני – תגן על כולם, הוא עושה מן-דוב על כולם. ואכן האריה קטן ונחלש מול עיננו.

גיוארג אומר לאלכסנדרה, קחי ממנו משהו, שלמי לו בתמורה ואז תדפקי אותו. תני לו שם על מנת שיכיר בך כאדוניו. כלונו חשים שהטקס שלנו נהיה יותר ויותר קשה. אלכסנדרה קורת לטקס “האריה ששוחרר מעבדות”, לוקחת ממנו שערה מהשפם והאריה שם בה ביס ולוקח מעורה, בשרה ודמה. דני חש שהאריה היא חיה מיוחדת במיוחד.

גיורג משלים את הטקס ונותן לאריה להריח את ידו. הוא מחזיק בפסל של האריה ועושה לנו בגבות כבוגד שהוא. אז הוא מנופף בידיו ופותח לנו פתח בחזרה לחללית בזמן שהוא יחד עם הפסל נעלמים בפוף מלא צבעי סגול ובגידה.

כולנו חוזרים לחללית ממש לפני חצות. חצות מגיע ונאגוס לא בא!!!

SMS מגיע לטלפונה של אלכסנדרה: “שלום משפחת קטלאל. מתנצל על ההונאה. אתם לא חזקים דייכם. אני מציע שאף אחד לא ידע שזה אצלי. יש לי שימוש הולם בו”

סוף פרק שלישי - אצלנו בחללית, בצל אילן פורח, קוסמי כל העולם, באים להתארח

ezekiel_s_spaceship/פרק_שלישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2020/10/26 18:36 על ידי jobu523