כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:דיון_על_העקרונות

הערה שנוספה על דף הפתיחה

ויקימפלגה - המפלגה תתבסס על עקרונות הצדק (מושג שחוק ומודרני שמסווה ניצול ומניפולציות), השוויון (כנ“ל) וה'אחווה' (מושג טוב) הייתי מוסיף גם 'כבוד לשונה' ובעיקר הייתי מוסיף 'אקטיביות' (האזרחים הם יוצרי החוקים)

שלום לכולם, אתר זה מתיימר להפוך לבסיסה של מפלגה שתעבור בבחירות (שיטת הבחירות רק תחריף את הבעייה. היא מתאימה למאות ה19-20. היא לא מתאימה למאה ה21. הויקי-אזרח לא מאמין לנציגים, הוא הנציג של עצמו לכן יש לבחור נציגים או בדמוקרטיה ישירה כמו באינטרנט או בהגרלה ראו: http://www.kolamon.org וכן http://www.i-zm.info/data/article.phtml?c_id=15&id=759 ) הבאות את אחוז החסימה ושבכל-זאת גם לנו יתחשק להצביע לה.

הערה להערה

כל אקטיביזים מצד הגולשים הינו מבורך. יחד עם זה, חופש אינו הפקרות. האתר כבר כולל אפשרויות מגוונות כדי להציע שינויים למצע. לדוגמא, את האתרים שהאורח המכובד הכניס היה רצוי להכניס ברשימת האתרים שמקדמים את הדרך. לעניין, אפשר להסכים ששיטת הבחירות אינה הטובה ביותר. אפשר גם להציע שיטות אחרות. אך לא ניתן לבצע את השינויים במסגרת תנועות חוץ פרלמנטריות. נשמח להכליל את הדיון בדמוקרטיה הישירה, זאת כמובן אם נציגה ידעו לא רק לדרוש כבוד לדרכם, אלא גם יתנו כבוד לאחרים ויעלו את הצעותיהם בדרך מסודרת.

מעבר לכך, יסודות הצדק השוויון והאחווה הם היסודות שהוגדרו על ידי המהפכה הצרפתית. יש כאלו שרואים במושגים הללו מושגים “שחוקים”, אבל המושג שחוק הוא בעצמו כל כך שחוק.

miflaga/דיון_על_העקרונות.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/06 23:47 (עריכה חיצונית)