כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:הודעות_לעיתונות

זו גרסה ישנה של המסמך! לחיצה על כותרת המסמך תציג את גרסתו הנוכחית.


**הודעה לעיתונות #2 - 13.07.06**

המלחמה הבאה עלינו היא דבר רע, משום שאלימות היא דבר רע. הרבה אנשים סובלים, ויש יגידו שהקארמה סובלת קשות. המלחמה הבאה עלינו יכלה להימנע, לולא מדינת ישראל ומדינות ערב לא היו נשלטים על ידי האליטות הצבאיות. אליטות אלו ניזונות מהמלחמה, מתבססות עליה ועל כן, למרבה הצער, גם מעודדות אותה. בימים שבהאם אלפים מתושבי חיפה סובלים ומתים בגלל זיהום אוויר, שמאות מאזרחי המדינה מוצאים את מותם על הכבישים כל שנה, שמערכת החינוך מתפוררת, שכל הערכים שהיו אומרים להגן עלינו כפרטים באומה הישראלית הולכים ומתפוגגים, השליטים שלנו ישקיעו מאות מילונים בטענה שהם מנסים לדאוג לביטחונם של תושבי מדינת ישראל. אך השליטים שלנו מפקירים אותנו בחיי היום, ומשום מה זה לא פוגע בכבוד הלאומי שאלפי אזרחים מתים כל שנה והשלטון לא נוקף אצבע להצילם. מה שמוביל את המנהיגים שלנו אינו הביטחון, אלא הכבוד. זו התנהגות המאפיינת עבריינים שכונתיים קטנים, אפילו בעלי החיים יודעים להתעלות מעל שיקולים שכאלו.

באופן בלתי מפתיע העיתונות משתפת פעולה עם הממשל. הקשרים בין האליטות מונעים מהאליטה העיתונאות לחשוף את מחדלי השילטון. זו הסיבה שאנחנו תומכים בעיתונות חופשית כמו אינדימדיה ווויקי חדשות.

**הודעה לעיתונות #1 - 09.07.06**

זהו הניסיון הראשון בעולם ליצור מפלגה שתהיה מבוססת על הויקי וכמו התחלות טובות אחרות, היא בעברית. יומיים לאחר התקנת האתר על שרתינו, הוקם אתר בחו“ל שגם הוא מנסה לקדם את אותם יעדים, באנגלית. האתר האח הוקם על ידי מקים הויקי ג'ימבו וויל. היינו שמחים להאמין שמר וויל העתיק מאיתנו, אך ברור שהרעיון קם פשוט כי זה היה זמנו לקום, כי זה הרעיון הנכון בזמן הנכון ובמקום הנכון. אנחנו מביעים שמחה צנועה על כך שהאתר בארץ החל לפעול יחד עם האח הלועזי שהביא ענק הרוח מר וויל ורואים בזה סימן לעין טובה. http://campaigns.wikia.com

miflaga/הודעות_לעיתונות.1152793070.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2006/07/15 19:02 (עריכה חיצונית)