כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:הודעות_לעיתונות

זו גרסה ישנה של המסמך! לחיצה על כותרת המסמך תציג את גרסתו הנוכחית.


**הודעה לעיתונות #3 - 20.07.06**

לא להמשך הלחימה, לא לפלישה ללבנון, כן למשא ומתן.

אט אט מתעוררת האפשרות המחרידה ששוב צה“ל עשה יד עם האליטה השלטונית כדי להונות את הציבור. פתאום מתחיל להסתבר, שלא מספיק להפגיז, להפציץ ולהרוס. יש גם צורך להכניס כוחות קרקעיים. האפשרות לחזות בשיירות של לוויות צבאיות מתחילה להיראות ממשית.

אמיר פרץ, מעמיד בצל את הרטורקיה המתלהמת של הימין עם שילוב חדשני של נאומי ועדי עובדים ולאומנות במיטב מסורת בגין. מנהיג הפועלים נראה כמובל באף על ידי הגנרלים, בלתי מודע להיותו מריונטה מרקדת.

מטרותיו הראשוניות של המבצע כבר מטושטשות כמו מאחורי ענני ההרס העולים משטח לבנון. רוב אמצעי התקשורת מסתירים מהציבור את היקף ההרס הנגרם לשכנה מצפון, מיישרים קו עם המסרים שהצבא והדרג המדיני מטפטפים להם.

הפתרון היחיד הוא הפסקת הלחימה באופן מיידי ופתיחה במשא ומתן, לפני שמדינת ישראל תאלץ לעשות זאת בניגוד לרצונה. — רם-און אגמון 2006/07/20 22:16

**הודעה לעיתונות #2 - 13.07.06**

המלחמה הבאה עלינו היא דבר רע, משום שאלימות היא דבר רע. הרבה אנשים סובלים, וכמובן, גם הקארמה נפגעת קשות. המלחמה הבאה עלינו יכלה להימנע, לולא מדינת ישראל ומדינות ערב לא היו נשלטות על ידי האליטות הצבאיות. אליטות אלו ניזונות מהמלחמה, מתבססות עליה ועל כן, למרבה הצער, גם מעודדות אותה. בימים שבהם אלפים מתושבי חיפה סובלים ומתים בגלל זיהום אוויר, שמאות מאזרחי המדינה מוצאים את מותם על הכבישים כל שנה, שמערכת החינוך מתפוררת, שכל הערכים שהיו אומרים להגן עלינו כפרטים באומה הישראלית הולכים ומתפוגגים, השליטים שלנו ישקיעו מאות מילונים בטענה שהם מנסים לדאוג לביטחונם של תושבי מדינת ישראל, אך שליטים אלו מפקירים אותנו בחיי היום. מתמיהה העובדה שאלפים מתים כל שנה בגלל סולם ערכי כלכלי אינה נחשבת כפגיעה בכבוד הלאומי. מה שמוביל את המנהיגים שלנו אינו הביטחון, אלא הכבוד. זו התנהגות המאפיינת עבריינים שכונתיים קטנים, אפילו בעלי החיים יודעים להתעלות מעל שיקולים שכאלו.

באופן בלתי מפתיע העיתונות משתפת פעולה עם הממשל. הקשרים בין האליטות מונעים מהאליטה העיתונאות לחשוף את מחדלי השילטון. זו הסיבה שאנחנו תומכים בעיתונות חופשית כמו אינדימדיה ווויקי חדשות.

**הודעה לעיתונות #1 - 09.07.06**

זהו הניסיון הראשון בעולם ליצור מפלגה שתהיה מבוססת על הויקי וכמו התחלות טובות אחרות, היא בעברית. יומיים לאחר התקנת האתר על שרתינו, הוקם אתר בחו”ל שגם הוא מנסה לקדם את אותם יעדים, באנגלית. האתר האח הוקם על ידי מקים הויקי ג'ימבו וויל. היינו שמחים להאמין שמר וויל העתיק מאיתנו, אך ברור שהרעיון קם פשוט כי זה היה זמנו לקום, כי זה הרעיון הנכון בזמן הנכון ובמקום הנכון. אנחנו מביעים שמחה צנועה על כך שהאתר בארץ החל לפעול יחד עם האח הלועזי שהביא ענק הרוח מר וויל ורואים בזה סימן לעין טובה. http://campaigns.wikia.com

miflaga/הודעות_לעיתונות.1153423762.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2006/07/24 15:54 (עריכה חיצונית)