כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:מצע.דיון.משאומתן.פלסטינים
הערת צד שלישי

החזרת חלק מהשטחים, פירוק ההתנחלויות הקמת אוטונומיה פלסטינית. כל זאת בעבור וויתורים גם מצד הפלסטינים (והם בטוח שלא יוותרו כי הם רוצים הכל).

הערה להערה

יש להפריד בין המדיניות של מנהיגי שני הצדדים לבין המדיניות בה הציבור מעוניין. משא ומתן בין שווים הוא הדרך היחידה לפתרון הסיכסוך. הטענה שהפלסטינים רוצים הכל היא חלק ממה שהאליטות השלטונית, הצבאיות והעיתונאיות מטפטפים לציבור. מהכרות אישית - אלו לא הפלסטינים - אלו הפוליטיקאים המושחתים שלהם שניזונים ממלחמות (ממש כמו הפוליטיקאים המושחתים שלנו). כאן התקווה האמיתית של הויקי הזה: קשר ישיר בין הציבור לבין הנבחרים שבאמצעותו יוכלו שני העמים להתעלות מעל לבוץ בו הם נמצאים.

נקודה למחשבה

לרגע חשבנו שהרעיון רציני. והנה, עוד פעם ה-SMALL דוחף תחת מסווה של מפלגה כללית, לרעיון הרסני נוסף. למה ? בואו נמצה את ההצלחות הקודמות - הגירוש מגוש קטיף והשומרון, הבריחה מלבנון . כל ההצלחות שהובילו לרגיעה הנהדרת היום….

נקודה לנקודה

האם שימוש בכינויי גנאי למפלגות השמאל באמת מקדם משהו? האם שמירה על דיון מכובד לא תקדם טוב יותר את האינטרסים של כולנו?

הוסף במקור על ידי תומאס

שני מדינות לשני עמים בשלב הראשון, לאחר תקופת צינון של מספר שנים, ביטול הגבולות בין ישראל לפלסטין. בשלב השלישי, ביטול הגבולות של ישראל-פלסטין עם שכנותיהם, וביטול המדינה בכלל.

  • ביטול הצבא, המשטרה וכוחות הביון השונים.
  • ביטול מערכת בתי הכלא ובתי המשפט.
הוסף על ידי רם-און

עם כל הכבוד לאחינו מהימין, אני מתקשה להאמין שהם יתאימו לעיצוב תפיסה באמצעים דמוקרטיים. אני שוב מבקש מהם ללכת להקים לעצמם ויקי מפלגה משלהם.

מאחר שהטרולים טובים בעיקר בתלהמות, אז יש להם גם במפלגה שלנו מקום שהם יכולים להסתודד בו עד שמישהו יקח יוזמה ויתן להם פינה משלהם. — רם-און אגמון 2006/07/31 18:13

פלוני אלמוני

רם-און, זה שאתה קורא לאחיך “טרולים” ומבקש להרחיק אותו מאתר מסוג זה, רק מעיד על כך שהשמאל כולו מבוסס על “אנטי” ושנאת מי שחושב אחרת ממנו. הימין לעומת זאת, מבוסס על אהבה וראיית התמונה באופן כולל

רם-און

טרול יקר וחביב, אני מבין שנעלבת. לא נורא, בוא נעזור לך בהבנת הנקרא, וזה יעזור לך אולי, להתגבר ולהתבגר. לא אמרתי שכל הימנים הם טרולים, למרות שאני באמת מתפתה להאמין כך. במקרה, כתבתי שיש ימנים ויש טרולים. אני נוטה לייחס את השגיאה שלך לשעה המאוחרת. אך זה לא ימנע ממני לחבוט בך טיפה, וירטואלית כמובן.

יש גם טרולים שמאלנים. מעבר לכך, אני לא בטוח שטרול היא כזו היא מילת גנאי איומה. לעומת “סמאלני, עוכר ישראל, מרעיל בארות, סכין בגב האומה, פאשיסט, נאצי, אוהב ערבים, יפה נפש” - מדגם קטון של דברים ששמעתי כאיש שמאל, לפני שירקו עלי, ניסו להכות אותי ושפכו עלי מים.

אתה יודע מה, ונגיד שאני אומר שנמוכי המצח מהימין הם באמת טרולים, ובאמת נקצין את זה, אני אגיד שרובם הם כאלו. מה אני? מי אני? האתר הזה כבר הרבה יותר מאשר הדעה שלי. יש בו כל כך הרבה דברים יפים, וגם קצת נכנסים בימין. מזה להסיק שהשמאל מבוסס כולו על “אנטי”. וואלה, צריך להיות ממש טרול כדי לחשוב ככה. — רם-און אגמון 2006/08/02 09:38

miflaga/מצע.דיון.משאומתן.פלסטינים.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/06 23:47 (עריכה חיצונית)