כלים של משתמש

כלים של אתר


resha:אוננות

טוב, אז אני רוצה לכתוב היום על אוננות.

כל העיניים עלי כבר? אני ממש מרגישה את המתח באויר, את הנשימה הכבדה של החרמן המיוזע שמרייר לו עכשיו מול המקלדת. ילדה-נערה כותבת על אוננות, והיא עוד כל כך מתוקה עם הורוד הזה בשער שעושה חשק לאונן מיד עליה חזרה. אז בכיף, באמת, אל תתביש, להפך - אני באמת באמת בעד.

הדלקתי אתכם?

טוב.

עכשיו אתם שלי. ;-)


אני די בטוחה שכולם מאוננים (ומי שלא מצבו רע במיוחד) ולמה לא בעצם? זה באמת אחד הדברים הטובים והיפים שיש. אלא שיש משהו דפוק כל כך בכל הגישה שלנו למין שגם עניין האוננות סובל ממנו. אני יכולה לתת את אבא שלי, שכמעט תפס אותי על חם לפני שנתיים, כדוגמא. הוא פתח את הדלת לחדר שלי וקפא - לא בטוח אם הוא באמת ראה מה שנדמה לו שהוא ראה. וכל הפרצוף שלו התעקם, ממש נסדק בעווית כזאת, ויכולתי לראות איך הוא נקרע מבפנים,מתלבט מה גרוע יותר: לא להעניש אותי אם באמת אוננתי, או להעניש אותי אם לא - אבל בכך למעשה לרמוז לי שיש בדחיפת היד בין הרגליים פוטנציאל למשהו אסור. “נראה לי שעקץ אותי משהו” יללתי בקול קצת מתבכיין של ילדה קטנה שאז עוד יכולתי להשתמש בו . “תשטפי ידים” הוא אמר לי והלך.

אז נכון, אני הראשונה שאודה שהוא אידיוט , אלא שהבעיה היא שהוא בעצם קורבן: שמעתי פעם תוכנית רדיו, קטע לא ארוך ממנה, שדיברה על מין בדתות. הם אמרו שם שדתות תמיד רתמו את האנרגיה המינית, מיסדו אותה, השתמשו בה כאמצעי שליטה. וזה ממש נתקע לי בראש. אני חושבת: לאונן הרי זה כל כך כיף, זה זמין, זה חינם, וזה נעשה תמיד תמיד בהסכמה מלאה . בעצם זה הדבר הכי הפוך מאונס שקיים; זאת מתנה. איך בכלל אפשר להעלות על הדעת שזה רע? ומי מרוויח באמת מהתפיסה הזאת, כולנו רק אוכלים את החרא של זה.

אז בטח יהיו כאלו שיגידו “מי חושב שזה רע ? אני מאונן 10 פעם ביום ומאד גאה בעצמי”, אז חוץ מ-“יופי לכם!” אני אגיד שאם אתם לא קולטים שיש בעיה אתם בהכרח חלק ממנה. כי יש בעיה. כי הוא אומנם אידיוט אבל ממש לא היחיד. כי יש מפלצות ושדים בעולם, ולא תמיד יש להם גוף או צורה, לפעמים הם פשוט רעיון או אמונה או מוסכמה חברתית. משהו כמו זה, שלא משרת שום אדם, אבל משפיע על כולנו, מרעיל לנו את הראש ומונע מאיתנו להנות בכיף ממה שמגיע לנו.

אני מאמינה בקסמים, ואני מאמינה שאפשר להילחם במפלצת הזאת אם נבחר. ואני בוחרת שכן. תשאלו אותי בטח “איך נלחמים במפלצת, ועוד אחת שהיא רק רעיון” והתשובה היא במה שנבחר לעשות. אני מאמינה גם שהבעיה נמצאת בשני מישורים, בזה שלנו המציאותי בו יש ילדה ואבא דפוק, ובמישור אחר שיש בו מפלצת גדולה שלועסת את המין האנושי. אישית מעדיפה לפעול מהמישור השני, וזה אפילו ממש ממש קל כי מין זה תמיד היה כלי מעולה לטקסים פאגניים. בגלל זה כל הדתות תפסו עליו טרמפ, כי כשגומרים משהו בעולם סביבך מתפוצץ ולשניה אחת אתה נמצא במקום האחר, ואם אתה יודע מה אתה עושה אתה באמת יכול לעשות דברים גדולים.

אז החלטתי ליזום פולחן קטן משלי שמטרתו להביא כמה שיותר אנשים למקום ההוא באותו הזמן: מסיבת אוננות אינטרנטית. לא משהו מפואר, אין לי שום כוונה להיכנס לאיזה פורום ולגנוח למישהו באוזן, רק אתם מול המסך שלכם, וגם אני מול המסך שלי. וכולנו מאוננים ביחד בסבבה שלנו, ויודעים שבשניה הזאת אנחנו לא רק שאנחנו לא לבד, אלא גם עושים איזה קסם גדול - שאולי אפילו ישנה את איך שהעולם שלנו נראה (טוב, כנראה נצטרך הרבה טקסים - אבל זה הראשון).

אז,


אני מתכבדת להזמין אותך למסיבת האוננות של אנה

שתערך ב-06.06.2008 בשעה 22:00

תביא את עצמך ותהיה בקטע

(אם אתה לא אז באמת לא חובה להגיע)

ותזמין כמה שיותר חברים!!!

מאד מאד אשמח אם תבוא

אנה :-P

לדף הראשי

~~DISCUSSION~~

resha/אוננות.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/05 02:09 (עריכה חיצונית)