כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:מחשל

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
seeds:מחשל [2013/11/10 22:37]
dm נוצר
seeds:מחשל [2013/11/21 20:15]
dm חתימה
שורה 1: שורה 1:
 ====== מחשלים ====== ====== מחשלים ======
  
-חיזרים תבוניים מבוססי פסי שחיים [[עדן|בעדן]]. תואמים רבייתית לבני-האדם המקומיים. לא ידוע עדיין אם הם מקומיים או שהם יובאו לשם ​(בטח על-ידי אותו ​גורם שייבא לשם בני-אדם והינדס ​אותם לתאימות ​עם המחשלים).+חיזרים תבוניים מבוססי פסי שיובאו ​[[עדן|לעדן]] בידי ​[[השומרים]], שייבאו לשם גם בני-אדם והינדסו ​את שני הגזעים לתאימות ​רבייתית.
  
-הם מתגוררים בתוך [[תל|תלים]] שנבנים סביבם על-ידי יצורים אחרים שנמצאים תחת שליטתם המנטאלית ובעזרת הכח הטלקינטי שלהם. מחשלים בוגרים כמעט לעולם לא עוזבים את התל שלהם.+כמעט כל האינטראקציה של המחשלים עם העולם עוברת דרך כחות הפסי שלהם. ​הם מתגוררים בתוך [[תל|תלים]] שנבנים סביבם על-ידי יצורים אחרים שנמצאים תחת שליטתם המנטאלית ובעזרת הכח הטלקינטי שלהם. מחשלים בוגרים כמעט לעולם לא עוזבים את התל שלהם. ​הם מזקקים מתכות מן הקרקע העשירה של עדן בעזרת איבר שמשמש אותם ככור היתוך וצרים אותה לשלל צורות. המתיישבים האנושיים משתמשים בהם לבניית מכשירים מאיכות מעולה. המחשלים משתמשים במתיישבים האנושייים לפורקן צרכיהם המיניים. 
 + 
 +באופן כללי הם די נייחים וכמעט לגמרי אלמים. יוצא הדופן היחיד הוא קריאת התיגר שלהם, שהם מייצרים בעזרת שדה טלקינטי רוטט שמקיף אותם ושנשמעת באופן מחשיד כעדת מרוקאיות צוהלות(("​קולולולולולולולו"​ - המתר'​)). 
 + 
 +----
  
 כשכתבתי את [[האבקות פסי|הכח של הברווז]] תיארתי מחשל בתור מין בלוב, ואז גולה הזכירה לי שבסשן שמופ אמר שהם משהו מאד פרדאטורי. אולי אפילו דינוזאורים. כשכתבתי את [[האבקות פסי|הכח של הברווז]] תיארתי מחשל בתור מין בלוב, ואז גולה הזכירה לי שבסשן שמופ אמר שהם משהו מאד פרדאטורי. אולי אפילו דינוזאורים.
שורה 10: שורה 14:
  
 חוץ מזה, יעברו עוד כמה שנים לפני שנוכל לומר בלי דינוזאורים בלי לחשוב על [[:​supernova:​דינוזאורים|הדינוזאורים של הסופרנובה]]. חוץ מזה, יעברו עוד כמה שנים לפני שנוכל לומר בלי דינוזאורים בלי לחשוב על [[:​supernova:​דינוזאורים|הדינוזאורים של הסופרנובה]].
 +
 +--- //​שרול//​
 +
 +הבה נקבל החלטות. המחשלים יהיו בלובים של חומר חי אשר כמעט ואינו מסוגל לזוז. האבקות הכח של הברווז תהיה כנראה באחד החדרים הפנימיים היכן שהמחשל שוכן. בני אדם וחיות משרתים אותם ומאפשרים להם להתקיים.
 +
 +-- //א.//
 +
 +אני כמובן בעד הבלוב, אבל לא חייבים להזיז את התמונה של הברווז. גם אם הם בלובים שכמעט לא מסוגלים לתנועה של שריר ושלד, עדיין יש להם טלקינזיס,​ ואין מניעה שמחשל מוצלח יוכל להזיז את עצמו ולצוף אל מחוץ לתל.
 +
 +אולי זה לא צעד נבון במיוחד,​ אבל יכול להיות שיש להם ציווי חברתי להגיב לקריאות תיגר. חוץ מזה, אם יש בחוץ מישהו שקורא עליך תיגר ואתה לא מצליח לעשות לו דומינייט,​ הוא יכול להפיל לך את התל על הראש, אז לצאת החוצה ולמות כמו גבר זו אופציה די סבירה.
 +
 +חוץ מזה, רק דמיין לעצמך כמה יהיה מגניב אם יום אחד כל המחשלים צפים החוצה מהתלים שלהם כמו בלוני הליום ומתקבצים לבלוב אחד ענק שמשתלט על היקום...
 +
 +--- //​שרול//​
 +
 +אז, תהיתי כמה קת'​ולהואי יכול להיות מחשל. פשוט מצאתי תמונות נהדרות של אזאת'​ות'​...
 +
 +--- //תום//
 +
 +לדעתי, אם הוא בלוב טלקינטי,​ הוא יכול ללוש את עצמו לכל-מני צורות מעניינות
 +
 +<​html>​
 +<iframe width="​560"​ height="​315"​ src="//​www.youtube.com/​embed/​PmDTtkZlMwM?​start=15"​ frameborder="​0"​ allowfullscreen></​iframe>​
 +</​html>​
 +
 +וזה עוד בהנחה שהוא לא משתמש בטלפתיה שלו כדי להטיל עליך לחש אשליה.
 +
 +--- //שרול הבעל של שלול//
seeds/מחשל.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/21 20:15 על ידי dm