כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:עלילות_הארץ_-_סיפורי_עבר

סיפורי הארץ - סיפורי עבר

מכלא ארץ, קבוצת שוטרי חשכה, פתחה תיבת פנדורה.

תיבת פנדורה - הטיול הראשון

בפעם הראשונה, צללו שוטרי החשכה אל תוך החשכה העמוקה בצפון העמוק והחשוך. בחשכה זו הם הכירו את שבט להט. הם חוו את נרדין, שארקאלישארי וכל שאר השבט, חוץ מטימי. בתור השבט הם ראו את הצב המעופף כחללית של קבוצת תריסר הקופים. ולאחר קרב מסעיר נפש ומתיז דם, שלושה קלאקרים מתים על הרצפה, עמדה הקבוצה גאה ועשתה סלפי.

אז משהו קרה, ושוטרי החשכה נסחפו לחשכה ממש אבל ממש עמוקה. אולם מצד שני כה קלושה עד שקשה לעשות מעשי חשכה. וגם האור, לא היה משהו. עני ואכזב. הם חווה את שבט להם שוב, וארוע דומה לקודם, שוב. הפעם הם (כשבט להט) היו בתוך קליסטר, ליד הצב המעופף (שנראה כמו מבנה של צב, בנוי מבלוקים ואדמה ובהחלט לא מנועים וסילון), שבט להט כולו כולל טימי הורידו את שלושת הקלאקרים (שוב, אבל נכון יותר למה שקרה אי שם בעבר) ואז הם פגשו את ההסיטוריון ברונסון (אשר ישב לו בנוחות בגופו של א'סטן). אחרי שיחת הבהרה קצרה איתו, ואחרי חקירה פנימית קצרה, השבט גילו שהצטרפה אליהם עוד קבוצה מהעתיד, וגם אלו מנסים להדחף אליהם. הם הגיעו להחלטה מהירה שנמאס להם מהחברה מהעתיד ובבעיטה קלה שלחו את כולם בחזרה לעתיד - 5000 שנה - אל כלא ארץ.

תיבת פנדורה - הטיול השני

שוטרי החשכה עושים שטויות בדרום אפריקה, וביחד (כולם, ממש, אבל ממש, כולם, ביחד) נלחמו בטייג ייאוי לי עד מותו הכאוב אך הראוי לפושע ידוע זה.

במקביל סנדרה וקורווין קפצו לחשכה העמוקה שבתוך הבקבוק (אשר אדריאן גילתה ששם שוכנת נפשו (?) של דילן) וקורותיהם מסופרים ב אורחים לא מוזמנים.

סיפורי עבר

seeds/עלילות_הארץ_-_סיפורי_עבר.txt · מועד השינוי האחרון: 2017/08/18 14:17 על ידי jobu523