כלים של משתמש

כלים של אתר


supernova:הקלף_של_בופסי

הקלף של בופסי

לקראת הפגישה הקרובה חשבתי על רעיון לשיתוף עבודה בנושא המשחק.

התחלתי לעבוד על השירים של הפגישה אך בסוף עלו אופציות רבות מידי. כל שיר התאים אך נתן גוון אחר. וחשבתי שיהיה מעניין אם אתם תבחרו את הגוון שנראה לכם הנכון ביותר. הדבר גם יתן לכם לטעום מהשפה הפנימית של השירים ולהשתמש בה.

שימו לב שאני זקוק למידע זה עד יום שישי.

רקע: הפגישה הקרובה תהיה אצל בופסי, המקורית, האצילה, זו שעומדת ומחכה מחוץ לשיקגו. היא מחכה כאשר המאורע (שבו אתם תהיו) יפול עליה כשיקגו ביום בהיר. הדבר אומר שאתם יודעים מי נמצא שם (כלומר מי הגוף ברמת המסטיק שעומד שם ליד בופסי) ואתם יכולים גם להחליט מראש איזו אישיות תשתלט על העצמי שלכם שם.

מה נדרש:

  • לבחור שיר לקלף של בופסי (חשוב לשים לב, לא לבופסי עצמה, אלא לקלף שלה, אם כי זה נכון שבמשך הזמן בו הקלף קיים, זה גם השיר שלה).
  • לבחור שיר לצד של הפרוטגוניסט של המאורע (עד כמה שהדבר יעבור תירגום ענוג למציאות ההמומה.)
  • לבחור שיר לצד של האנטגוניסט של המאורע (עד כמה שהדבר יעבור תירגום ענוג למציאות ההמומה).

השיר: יש שפה פנימית לבחירת השירים, שהיא מוגדרת ובו בזמן אינטואיטיבית. להלן מבחר ביצועים לאותו השיר “שומר החומות”, כל ביצוע מדגיש דברים אחרים. מה שתבחרו ישפיע על המאורע כפי שיקרה.

היה לי חשוב לשתף אותכם במה שאני שופט לפיו את השירים, ולכן יחד עם כל שיר, נתתי את הדגשים על פיהם אני שפטתי את השיר. על מנת שזה לא ישפיע על החוויה וההבנה הראשונית שלכם, טמנתי את המידע בדף אחר. אחרי שתראו/תשמעו כל בצוע, אתם מוזמנים להציץ בדגשים שלי. כמובן, אתם מוזמנים להוסיף דגשים שאתם רואים.

מילים: http://www.shiron.net/artist?type=lyrics&lang=1&prfid=585&wrkid=2918

רקע לשיר המקורי וללהקה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7%94%D7%A7%D7%AA_%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%93_%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96 מוייקי על להקת פיקוד מרכז. הקטע צולם במסגרת תוכנית בשנת 77.

הביצועים:

כיצד להגיב: בוויקי עצמו. הוסיפו תגובות והחלטות בסוף הדף.

נ.ב. ברור מאליו שאם יש לכם סיבה טובה לבצוע אחר של השיר אז אפשר להציע גם כן.

כמה הגיגים ומחשבות (של סמדר): גם בביצוע החמישי (הילדות עם המדים) יש משהו פוסטמודרניסטי, נניח, בובסי שמתבוננת בעצמה, ההזרה (שלה עצמה או של הסביבה שהיא רוצה לייצג) שנוצרת על ידי לבוש המדים. משהו קוסם לי בביצוע הזה. אני לא בטוחה כמה בובסי מגובשת מבחינה אישית ויודעת מה היא רוצה, אבל זה נראה לי מתאים לשלב הנוכחי. בביצוע הראשון יש חן כה רב, לא יודעת אם זה משום שזה המקור, או דורי בן זאב. אכן קלאסיקה, שרלוונטית גם לימינו אנו. הייתי מגייסת את זה לפרוטגוניסט (אני מקווה שאנחנו מתכוונים לאותו הדבר), אולי בגלל התמימות הראשונית הנושבת מהביצוע. סתם הערה לביצוע השישי, נראה לי שהמינוח התקני לז'אנר הוא אומצה (סטייק) ולא אומצי. ומעבר לכך, קצת אנמי. בקשר לביצוע החמישי, יש איזו הבטחה שאינה מתממשת. הביצוע עשוי היה להיות רוקיסטי מעולה, הנגנים נראים מבטיחים בחיספוסם ובאחיזתם הקלילה אך השולטת בכלים, אך עד מהרה הם נעלמים לטובת תמונות (בהחלט נאות) מנופי ירושלים, מה שמשנה את אופי העניין והציפיות כמעט לגמרי. הייתי נותנת את זה לאנטגוניסט, למרות הכוונות הטובות ולמרות האמפתיה הבסיסית שלי לדמויות ומצבים מבלבלים, אבל לאריאה כיום יש שאיפות אחרות מעצמה.

supernova/הקלף_של_בופסי.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/02 18:00 (עריכה חיצונית)