כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_שני

פרק שני - "עלייתו ונפילתו של יחזקאל"

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

בפרק זה נספר על כל שהוביל לניצחונו ולנפילתו של גדול קוסמי ישראל - יחזקאל

פגישה אחת עשרה - 10.1.2020

על רגשות ומחשבות

השעה: 09:23 בבוקר עד 12:23 בבוקר ה 5.3.19 הוא יום שלישי.

המקום: החללית של יחזקאל

סוגת הדני: הפחדן

מספר ימים לאחר ארועי פרק קודם, הגיבורים השונים אשר נחו, אכלו והתאוששו, חוזרים להתקבץ יחדיו תחת ידיו הנוקשות של יחזקאל.

יחזקאל עובר תלמיד, תלמיד ומכל אחד מנסה להבין כיצד הוא היה רוצה להתקדם וללמוד בקסם ההרמטי. מכל אחד הוא מנסה להוציא לא את המחשבות הרציונליות, אלא את הרצון, את הרגש והכח האנושי שמאחוריו, הוא מנסה להבין מה יש שמה, בתוך תוכו של כל אחד, שרוצה להתפרץ החוצה כוולקנו של כח הרמטי אל תוך העולם.

בנתיים רן מעלה את בפני שאר החברה את השאלה - האם אתה מעוניין להמשיך ללמוד אצל יחזקאל, כאשר אתה מבין שלימוד אצלו כולל את מלוא העולם שיחזקאל מביא, ובמיוחד העובדה שצריך יהיה להלחם על העולם עם יחזקאל כנגד אויבים שונים. אויבים שצריך יהיה להרוג אותם.

לכל אחד היו תשובות קצת שונות:

  • רן - רן אשר מגיע מרקע צבאי היה הראשון שהבין את הנושא הזה ובהתאמה הוא העלה את השאלה הזו. מתוך הבנה עמוקה על המשמעות של הנושא הוא כבר הגיע למסקנה שהוא מוכן לעשות את זה למען יחזקאל וכולנו.
  • אלכסנדרה - אלכסנדרה כבר יודעת שהיא רוצה את העולם ואת הכוחות האלו. אם התשלום הוא להלחם למען זאת ולהרוג היא מוכנה לתשלום זה.
  • ארי - ארי שמגיע מעולם רצחני, עולם שבו הוא כבר הרג, גם שלם עם החלטות מסוג זה ולמען שהוא יתקדם ויוכל לעזור לעולם, לחבריו ולעצמו, הוא מוכן לעשות מה שנדרש.
  • לולו - לולו מתחבטת בשאלות מהותיות לגבי עצמה ומקומה בעולם, היא רבה עם עצמה ועם יחזקאל וכך נושא זה פחות מעסיק אותה בדיון הנוכחי.
  • דני - למרות השאלה הישירה דני ניסה שוב ושוב לחמוק מלעמוד מול האמירה הקשה הזו ולתת לה תשובה. רן לא הניח לו ושוב ושוב עמד כנגד כל חמיקותיו עד אשר דני, בלב לא שלם, אמר שהוא מעוניין ללמוד אצל יחזקאל ולשלם את הנדרש - גם אם זה להלחם למען יחזקאל ולהרוג באויביו.

פגישה שתים עשרה - 17.1.2020

עלילות אלכסנדרה ורן בעיר הגדולה

השעה: 14:23 בבוקר עד 19:23 בבוקר ה 8.3.19 הוא יום שישי.

המקום: מקומות שונים בתל אביב

סוגת הדני: החברותי

מחזה ב-3 מערכות (תמונה אחת בכל מערכה)

נכתב על ידי הוד רממותו הברווזוי. עריכה על ידי איוב

דמויות:

אלכסנדרה - קוסמת מתלמדת. רן - אחיה הקטן וקוסם מתלמד. יחזקאל - המורה שלהם. גיאורג - אויב משכבר הימים.

מערכה ראשונה

המיקום: החללית של יחזקאל

- ביתו של יחזקאל ואזור ההוראה - בניין נטוש ומתפורר לא רחוק ממרכז עזריאלי בתל-אביב. כמה ימים לאחר נצחון על מופז, אויב של הקבוצה. הבניין הנטוש צויד בהתקנים המאפשרים לתלמידים לשהות במקום (אסלות אקולוגיות, מזרונים, אמבט…). נראה שרוב הסביבה נמנעת מלהתקרב לאזור ויחזקאל מציין שכנראה הנצחון על מופז מרתיע גורמים מלהתעסק עם הקבוצה ולכן התקופה הנוכחית יחסית רגועה.

באחד החדרים יושבים אלכסנדרה ורן בזמן ששאר התלמידים שוקדים על לימודיהם.

אלכסנדרה ורן משוחחים על מהות הרצון בכוח החדש. אלכסנדרה אומרת שברור לה שהיא רוצה להתעסק עם חפצים, אבל היא לא יודעת בדיוק באיזה אופן. כלומר היא יודעת כמה אופנים ורוצה את כולם. אין משהו שבולט מעל לאחרים מבחינת מידת הרצון שלה לעסוק בו. רן אומר שיש הרבה דברים שהוא רוצה, אבל אף אחד מהם הוא לא קסם או כוח במובן שיחזקאל מתכוון אליו.

יחזקאל מצטרף. הוא מאשר את אמירותיו של רן ואומר שמה שרן מגדיר כרצונות שלו זה שאיפות נעלות. הוא (יחזקאל) מדמה את התהליך שהתלמידים אמורים לעבור למה שקורה לילד בחנות צעצועים או ממתקים, שהוא לפתע פתאום מושיט את ידו לממתק או הצעצוע שמדברים אליו, אפילו לפני שהוא יודע בדיוק מה הממתק/הצעצוע הזה. אומר שיש משהו שמונע מרן את הרפלקס הזה, אולי העובדה שהכוח שעלה בו בעת הצורך, בלי התהליך של מודעות לרצון, הוא בעצם בדיוק מה שרן רצה.

יחזקאל אומר שכששאלו אותו מה הוא רוצה הוא אמר כוח, וחטף על זה. אומר שהוא היה בערך בגילינו כשהתחיל ללמוד, וזה נחשב לגיל צעיר בשביל קוסמים הרמטיים, אבל כמה דורות אחורה בשושלת שלנו היו קוסמים צעירים. בשיחה מוזכר גם ארי - שהבעיה שלו להביע רצון קשה אף יותר מזו של רן, עד כדי כך שהוא אפילו לא מבין את המהות של לרצות משהו. כנראה בגלל שילדותו הייתה כה קשה, שהורצה נדחק ע“י הצריך. עולה התהייה מה גורם לקשיים אצל רן. כמו כן, יחזקאל אומר שאם רן יתחבר לרצונותיו ויפעל כדי להשיגם, זו תהיה הדרך הטובה ביותר להגשים את השאיפות הנעלות שלו.

מהערכה שנייה

המיקום: רחוב טאגור ברמת אביב.

אלכסנדרה רוצה ללכת חדירתה לאסוף כמה דברים. רן מתלווה אליה לבקשתו של יחזקאל.

רן יוצא מהחללית זמן קצר אחרי שאימן את גארי אך זלזל ביכולותיו של האחרון ולכן כמעט וספג פגיעה, מה שגרם לו לבלום את ההתקפה באגרסיביות יתרה. כתוצאה מזה הוא מעט חששן.

בדרך אלכסנדרה מנסה לגנוב מכשיר שמיעה מזקנה בכסא גלגלים. היא נתפסת. בהתנצלות היא מחזירה את מכשיר השמיעה ואומרת :סליחה, לא ראיתי אותך.

בעודם מתקרבים אל מעונה של אלכסנדרה, רן מבחין בצללית מוכרת עומדת בכניסה לבניין. הצללית מתבררת כגיאורג. רן מושך את אלכסנדרה לאחור בנסיון להתחמק, אך גיאורג מפנה אליהם את מבטו. הוא מתקרב אליהם, אך כל שפת גופו מדגישה חוסר איום. הוא אומר שהוא רוצה לפתוח דף חדש. אלכסנדרה אומרת שהיא בסדר עם זה. רן מתחקר אותו על למה הוא עשה מה שהוא עשה. גיאורג אומר שזה בגלל שהוא התפתה לתשלום ממופז - שליטה בנתב”ג. אומר שלמופז (וגם ליחזקאל, אך בצורה שונה) יש הרבה כוח שנובע מקשרים עם האנשים הנכונים בעולם. הוא נותן לאלכסנדרה את האבן שדני זרק עליו בזמנו. אומר שיש לו מתנת פיוס גם ללולו. אלכסנדרה אומרת שאם זה התשלום שהוא קבל ממופז , אז הוא צריך לחלוק בו איתנו במסגרת הדף החדש שנפתח. גיאורג מסכים. אלכסנדרה שואלת אותו על הקסם שלו הוא אומר שהקסם שלו הוא גיאומטרי. הוא מתעניין במרחקים הגדולים. הוא משתמש בשליטה על נתב“ג כדי לנתב אנשים בנתיבים הנכונים מה שיוצר את הקסם שלו. בסופו של דבר אלכסנדרה חוזרת ואומרת שהיא מוכנה לפתוח דף חדש, רן אומר שהוא לא מתחייב לכלום. גיאורג עוזב ואלכסנדרה ורן ממשיכים אל הדירה.

מערכה שלישית

מיקום: החללית.

אלכסנדרה, רן ויחזקאל דנים בכוחות הרצון.

אלכסנדרה אומרת ליחזקאל שהיא לא בטוחה מה היא רוצה יותר - את היכולת למצוא חפצים, לצקת משמעות לתוך חפצים, להשתמש בתכונות של חפצים ולהכיל אותן על העולם, או לתקשר עם חפצים. לאחר דיון מסויים בהשלכות של כל אחד מהאפיקים האלה, יחזקאל עוצר ופונה לרן. אומר שרן נראה כאילו משהו יושב עליו ושואל האם עלה ברן רצון. רן אומר שהוא חושב שכן אבל לא יודע בדיוק למקד אותו. הרצון הוא להשתחרר ממגבלות הגוף. לא להתגבר עליהן או להקטין אותן אלא להשתחרר מהן. יחזקאל מציע לרן אופיטיים כדי לעזור לו למקד את רצונו. רן לוקח וחווה חוויה חוץ גופית. כך נולד הכוח החדש של רן.

שם: זרוע. (! הערת מחבר: כן, אני נשאר בתמת ניבן בינתיים!)

גם כוח זה יושב תחת נצחון הרוח על החומר.

טקס - יש שני חלקי פנטגרמה על ידיו של רן. הוא שורט את עצמו בנקודות החיבור ואז מצמיד את ידיו. אפקט - גופו האסטרלי של רן יוצא מגופו הפיזי ויכול לנוע ולפעול בעולם. מידת הדיוק והכוח שגוף זה יכול להפעיל יתגלו בהמשך.

לאחר שרן יורד מההיי, יחזקאל מנסה לעבוד עם אלכסנדרה. הוא אומר לה לעצום עיניים ולדמיין את עצמה במקום במקום שבו קיים הרצון שלה. היא מתארת מחסן ענקי ובו חפצים רבים. יחזקאל מבקש ממנה לתאר את מה שהיא עושה במחסן. אחרי כמה false starts מצליחים להתאפס על הדבר, מה שנותן לנו את הכוח החדש של אלכסנדרה.

שם - עדות דוממת.

טקס - מובא פה בצורתו המלאה, תחת לחץ ניתן לקיצור - אלכסנדרה משייפת מאת חומר מחפץ מסויים - כד במקרה של הדמיון המודרך בסשן - מערבבת אותו במים, טובל בנוזל את עט הציפורן של ומניחה את הציפורן על דף ריק במחברת שלה. העט מתחילה לכתוב.

אפקט - במחברת נכתבת היסטוריה של החפץ - בעלים שונים, אירועים שקרו בנוכחות החפץ וכדומה. אלכסנדרה יכולה להתמקד בדברים החשובים לה ושהם יהיו אלה שיכתבו.

וילון יורד.

פגישה שלוש עשרה - 24.1.2020

הרמטיקה, כתה ג1, בבית ספר 'החללית'

השעה: 11:23 בבוקר ה 9.3.19 הוא יום שבת עד 11:23 בבוקר ה 15.3.19 הוא יום שישי.

המקום: החללית של יחזקאל, דרום תל אביב

סוגת הדני: הזהיר

דני ולולו נסעו לארוחת ערב עם המשפחה של דני בקיסריה. הם עוברים דרך הביית שלו, לוקחים איתם דברים רבים לחללית. הם מחברים למכונית גרר ומעמיסים עליה ציוד רב שדני צריך. אז הם נוסעים לארוחת ערב משפחתית אצל דני שם לולו מכירה את המשפחה. השף מכין אוכל רב וטעים ולולו ודני חוזרים שבעים ומרוצים לחללית. ארי הלך לישון.

דני פורק את הציוד, משתלט על אחד החדרים בחללית ושם הוא בונה את המעבדה שלו. בן השאר הוא מביא איתו גנרטור קטן לחשמל אשר מרעיש רבות. תחת לחץ חברתי הוא מרחיק את הגנרטור, ואלכסנדרה אף חופרת בשבילו מחפור לשים את הגנרטור בתוך האדמה כך שירעיש פחות בחללית. דני שהצרכים החשמליים של החללית גדולים עד למאד והוא מתחיל לחפש פתרונות חדשים.

כולם נפגשים בחזרה בערב בחללית. אלכסנדרה ורן מעדכנים את השאר בפגישה עם גיאורג.

יחזקאל מצטרף ויש דיון בנוגע להבדל בין רצון מושכל לבין תשוקה, בהקשר של ארי.

דני ורן קופצים לבלאק בעזריאלי. בדרך הם דנים באיך אפשר לארגן תשתיות לחללית. דני רוצה לשדרג את החיים בחללית. בשביל זה צריך גם מיים/חשמל וגם ביוב. הוא קונה מבחר רהיטים, טלוויזיה ומתחיל לשדרג את החללית למאה העשרים ואחת.

כשהם חוזרים אלכסנדרה עובדת עם יחזקאל על הטקס של הקסם החדש שלה.

לולו וארי משוחחים ולולו מצליחה לגלות תשוקה חוויה של ארי - סטייקים. מייד הם מזמינים מחוות צוק ערמת סטיים ועוברים להכנתם על האש. כל ההתעסקות בסטייקים ולולו אשר מנסה להתעמק במאוויו של ארי גורמים לו שיש לו תשוקה לשלוט בשרירהם של אנשים. אלכסנדרה מסכימה עקרונית שהוא יתאמן עליה. יחזקל וארי מדברים על הקסם ועל צורת עבודתו רבות.

דיונים דומים מתנהלים עם שאר התלמידים. במהלך הדיון יחזקאל מצפה שכל אחד יעשה קסם על האח/ות הגדולים ממנו ברצף ההגעות שלנו לחללית.

דני בנתיים עובר בשכונת נחלת יצחק, בדירות הצמודות לאזור החללית על מנת למצוא דייר שאיתו הוא יוכל לעשות עיסקה למיים וחשמל. הוא מוצא את אופיר, אב בודד לשני ילדים (בני ודנה). הם מסכימים שהוא ישלם לו שכר חודשי נאה ובתמורה יוכל למשוך הן חשמל והן מיים מהדירה. דני לומד לחבב את המשפחה הענייה והוא עוזר להם בטיפול בביית, הוא מתקן את מערכת החשמל והמיים, מטפל במחשבים (עמוסי הוירוסים), מסדר את הראוטר ומשחק עם הילדים.

שעות וימים חולפים להם כחלזונות מירוץ בשדה בר. התלמידים לומדים והמורים מממרים

המשפחה כולה התקדמה רבות בימים אלו. ההצלחות באות אחת אחרי השניה, קסמים פורחים באוויר וההרמטיקה משגעת.

אלכסנדרה משייפת מעט חומר מהטלפון שלה, מערבבת חלק בג'ין שהיא שותה וחלק בדיו ומתחילה לכתוב את קורות הטלפון במחברת חדשה שהיא קנתה לצורך הנושא, מרגע הרכבתו ועד לרגע הטלת הקסם. עם הסיום ארי דוקר אותה בכפיס עץ ושולט בשריריה. לולו מחכה את קולו של ארי ומקבלת תובנות עליו. דני מבטא את השם המורכב מאדם ומקק ומאפשר ללולו לחוש ברעד קל באדמה כמו מקק, רן מצרף את 2 חלקי הקעקוע שלו (שאפשר לראות בתמונה המצורפת) ודוקר את נקודת המרכז. הוא מצליח ללחוץ החוצה את הגוף האסטרלי שלו ולצבוט באפו של דני (כפי שסוכם מראש).

בנתיים גם החללית משתדרגת. יש חשמל ומיים (לשתיה אך לא לרחצה כי אין טיפול בביוב), טלויזיות וחיבור לאינטרנט, שולחנות וכסאות והמקום מתחיל להיות בייתי ונעים.

דני מתחיל לתהות איך הוא מטפל בביוב…

פגישה ארבע עשר - 31.1.2020

חמשה נסיונות לבני התמותה, ילידי האדם, יחזקאל למשל בם ולאתרם, יחזקל למשך בם ולקשרם

השעה: 06:23 בבוקר עד 13:23 בבוקר ה 24.3.19 הוא יום ראשון.

המקום: החללית של יחזקאל, כביש החוף לכיוון חיפה, ואז הטכניון בחיפה.

סוגת הדני: הפחדן

הבלאגן התחיל אתמול בלילה. כולנו היינו בחללית ששודרגה בשבועות האחרונים. קירות סוידו, ריהוט הוכנס, טלויזיות פלזמה חוברו לרשת, מקרר ומטבח זוטא צמחו. ישבנו ואכלנו ביחד מסביב לשולחן האוכל החדש. יחזקאל אמר שכדאי שנלך לישון מוקדם כי מחר קמים מוקדם לטקסי הטהרות ואז נוסעים לפגוש קולגה שלו בטכניון ואח”כ יציאה לשטח. או משהו. הוא היה מאד לא ברור ולדלות ממנו מידע זה כמו להוציא משאית ששקעה בבוץ. לא מרוצים אך עייפים הלכנו לללמוד ואז לישון. בסוף הוא אמר שיהיה מוטי בטכניון ואז ג'וזף בגנים הבהיים ואז מסע רוחני לזוהר.

הלכנו לישון, קמנו, הטהרנו, יחזקאל אומר שעוד שעה זזים והולך, אז באופן טבעי אנחנו מתחילים לעשות נסיונות. בעיקר נסיונות של טווח הכוחות שלנו. דני מוודא שהנסיונות ייעשו על פי הפרקטיקה המדעית.

הנסיון הראשון החל כאשר דני שאל מי מעוניין בחזזית הכחולה שלו. לולו וגארי ביקשו מהחומר. דני אומר ללולו לשמור את זה עד שנגיע ליד ארועי קסם/קוסמים היות והחומר מחזיק שעות בודדות. את גארי הוא מזהיר שהוא לא בטוח שהחומר ישפיע עליו, אבל אם לא ננסה איך נדע? אין ספק שזו תהיה חקירה מדעית חשובה אם הוא יבדוק את הנושא וידווח על התוצאות.

בנסיון הבא דני עשה לרן עור פיל. לאורך השבועות האחרונים דני חקר חיות שונות ואת המן'ים שלהם. הוא לקח את אחד החדרים המוזנחים בחללית והקים את המעבדה שלו, מעבדה מלאה בכל טוב מדעי והרמטי. החדר מחולק למספר חלקים כאשר כל חלק מוקדש לחקירה של חיה אחרת. כך לדוגמא היה חלק שניתן לחקירת הפיל. בשביל החקירה הוא היה זקוק לחומר מגופו של פיל, אך אלו לא התנדבו לתת לו חלקים מגופם. בסופו של דבר רן הלך עם דני לסאפרי שם בצורה אסטרלית, הוא הביא לו שערה של פיל. דבר זה קידם את החקירות של דני עד מאד.

מלא גאווה על המידע החדש שברשותו דני הדגים את עור הפיל על רן. רן העצל לא רצה ללכת על מנת לבדוק את נושא המרחק, אז דני העצל לא פחות, אך סקרן הרבה יותר, נאלץ להתרחק. הוא גילה שאין לו בעיה להחזיק את הקסם ולהיות מודע לקסם ולקיומו, עד שהוא יצא מתחום החללית. כשהוא פסע מעל הגדר בין אזור החללית לבין תחנת הדלק, הקסם ברח כשילשול רטוב הבורח מהישבן (OOC - תיאור DM).

נסיון שלישי - רן שולח את גופו האסטרלי החוצה. מצריך מאמץ מסויים אבל לא נוראי. קל יותר רק לייצר יד או רגל אך זה מוזר מאד. כשהוא מתקרב לגבול המתחם הוא מרגיש שאם הוא יצא מהמתחם המאמץ יגדל בצורה חדה, עד כדי שהמשיך להאבק יוכל לנתק את הקשר בין הגוף האסטרלי לגוף הפיזי. הוא מחליט להיכנע, עובר את המעבר, וגופו האסטרלי נמשך בחוזקה וחוזר בתחושת חביטה אל גופו הפיזי.

אלכסנדרה עושה גם היא נסיון (רביעי) עם תוצאות דומות. היא מסיימת בתחנת הדלק. בשיחה משותפת אנו מחליטים לבדוק את האם נושא המרחק הוא כתוצאה מהחללית או החיתוך החד של המרחק הקיים כללית. אלכסנדרה מנסה למשוך אויר מדירה באחד המגדלים, אשר הוא רחוק יותר מאשר החללית ממנה, ולהעביר את הרוח לידה. היא מגלה שאכן זה יותר קשה אך לא כמו מהחללית. נראה שמחוץ לחללית אכן יש חשיבות למרחק, ככל שהמרחק גדל כך הקושי גדל. אולם אין את החומה הברורה של נפילת כח כמו עם החללית. אנו משערים לעצמנו שמדובר בהגנה של החללית שנכנסת לפעולה וגורמת לחייץ הזה.

כשאלכסנדרה בחוץ הגיע אבי הנהג, בכבאית. היא מחכה איתו ליחזקאל ולשאר החבורה.

דני, לולו ואלכסנדרה מנסים, כנסיון חמישי, לראות את השפעת הכוחות של לולו על פני מרחק. דני בקשר טלפוני עם אלכסנדרה המרוחקת ומדבר איתה כאשר לולו מחקה את אלכסנדרה ומנסה להבין את מה שאלכסנדרה עושה באותו הזמן, אלכסנדרה חוקרת את הכבאית. למרות המרחק לולו מצליחה להבין מספר דברים הן לגבי עצמה והן לגבי אלכסנדרה.

יחזקאל שמגיע מאזור השדרה אומר לכולם להגיע. רן מתחיל מייד לנוע לכיוון הכבאית. בדרך הוא רואה את גארי. גארי מרחף בעננים ולא קולט מה קורה סביבות. רן משאיר לו בקבוק מיים לידו וממשיך לכבאית. דני ולולו מבקשים עוד רגע לבדוק את יכולותיה של לולו. השעון מתקתק והחקירות חוקרות…

יחזקאל מתעצבן ואומר לנשרכים להזיז את ישבנם ובאי מרוצות, דני ולולו מצטרפים לכבאית מאחור.

אלכסנדרה חוקרת את המשקפיים של דני. אלכסנדרה רצתה להתעסק במשקפיים. דני תהה אם יש בהם מידע שלא מגיע אליו. אז היה דיון על חיישנים והאם הם קולטים יותר ממה שעובר. אלכסנדרה לקחה מעט חומר מהמשקפיים. על מנת לעזור לחקירה, דני מוריד אפליקציה של אסקלוסקופ להציג את המידע. אלכסנדרה משיימת את המשקפיים. ואכן היא מצאה שיש מידע שלא עובר לדני. אלכסנדרה מנסה להציג את המידע החסר לדני, ודני נהיה במצוקה הולכת וגדלה. הדוגמה היא מהקרב עם מופז בו דני קיבל מידע אך לא יכל לעבוד איתו. דני החליט שהדבר יחכה לדני הזהיר לחקירה מעמיקה יותר. דני בלחץ, הוא מבקש מאבי לעצור. ואז דני יורד מהרכב ומקיא הרבה החוצה.

תוך כדי נסיעה יחזקאל שם את מבטו והצקתו על דני. הוא מדבר איתו על הפחדנות שלו. דני נעלב מהגדרתו כפחדן, אבל אחרי שיחה מסויימת הוא מודה שהיו דברים שהוא לא עושה מתוך פחד, שהוא היה רוצה להיות מסוגל לעשות. טיולים בטבע למשל.

כאשר מגיעים לחיפה אנו נוסעים לטכניון. יש שריפה בגדר חיצונית. אבי מחנה את הכבאית ליד הכבאיות האחרות, ואז הוא פשוט עולה על אמבולנס שנמצא שם ונוסע איתו לאן שהוא. אנו ממשיכים ברגל לשער. השומרים אינם מרוצים ממראו של יחזקאל, מהתיק של אלכסנדר ועוד, אך מוטי מגיע ומכניס אותנו לפני שיהיו בעיות עם השומרים. היחס של השומרים אלינו משתנה ונהיה איכותי וסלבס'י.

בפנים אנו פוגשים את מוטי שמזמין אותנו לחדרו. הולך ממסדרון גדול ורועש לפתע בדילוג הצידה, אל תוך מסדרון ישן ושקט. חדר עבודה עם שולחן גדול מידי. הוא נותן ליחזקל דיסק און קי. הוא שואל מה נרצה? אלכסנדרה רוצה כנפיים, יש כאלו שרצו קולה ומיים וכדומה. שם הוא מספר לנו שהוא עוסק בחקירות מטא-מדעיות עם השפעות פרדגמטיות. הוא מתחיל להסביר על הקשר בין קסם לבין תורת המיתרים ופיזיקה באופן כללי. דני ומוטי פוצחים בשיחה מלאת מדע, פיזיקה וקסם. שאר החבורה מתעלפת משעמום עד שיחזקאל עוצר את השיחה בחוסר נימוס.

מוטי תוהה איזה סוג קסם יש לנו, וכל אחד מאיתנו מספר לו במשפט קצר על קונספט הכח שלו. מוטי מאד מתרגש לשמוע. ראוי לציין שמוטי מריח היות והוא בתקיפות לא משתמש בדיאודרנט. מוטי נתן לדני את הכרטיס וכשהוא סורק את הכרטיס מוטי אומר שהוא קיבל את הקישור. מוטי מדבר עם יחזקאל ואומר “ותגיד לו, שאני עושה את זה במלוא הערכה.” לאחר אמירה סתומה זו, אנו אומרים שלום זה לזה ויוצאים משם להמשך דרכנו.

בחוץ מחכה לנו אבי שחזר ואנו עוברים לאמבולנס. דני שואל אותו האם הוא קוסם, כיוון שהוא נכנס לרכבים שאינו שייכים לו ולא נראה שזה מפריע או מורגש על ידי מישהו. אבי אומר שלא ויחזקאל אומר שהוא לא יודע מהו אבי וכיצד זה קורה. יחזקאל קופץ על משאית הבוץ מהערב הקודם ואינו מסביר מה כוונתו.

אחרי נסיעה ארוכה במפתיע, מגיעים לגנים הבהיים. וכאשר אנו מלמעלה מסתכלים, רואים מהבניין המרכזי שעולה אור מופז

פגישה חמש עשרה - 7.2.2020

עלילות בני יחזקאל בגן הבהאיים

השעה: 13:23 בבוקר עד 22:23 בבוקר ה 24.3.19 הוא יום ראשון.

המקום: הגן הבההי בחיפה

סוגת הדני: החברותי

תוך כדי נסיעה, דני פותח את הטאבלט שלו ועובר על דפי המחקר בנושא הדיונון. הוא החל לחקור את הנושא לפני מספר ימים בעקבות דיון על ההבדלים בין דיונון לבין תמנון ודני החליט ללכת ולחקור את המנ“א של הדיונון.

אנו יורדים מהרכב. דני מבקש מאבי אם הוא יכול לחזור עם ניידת משטרה על מנת להשלים את שלישיית כלי הרכב בעלי התראה קולית וויזואלית. אבי אינו מבטיח דבר ונוסע. פוגש אותנו בחור אפרו-ישראלי לבוש גלביה בלבן על לבן בשם ג'וזף. יחזקאל נותן לג'וזף את הדיסק-און-קי ממוטי. הם מחליפים ביניהם כמה מילים בנוגע למוארים. בבירור ג'וזף רוצה לספר לנו עליהם, יחזקאל מתנגד. ג'וזף עושה לנו סיור קצר במקדש, כולל בספרייה גדולה עמוסת כרכים הכתובים בכתב יתדות. דני שואל לטיבם וג'וזף עונה שהם יומנים של הבהאיים. ארי תוהה מדוע בהואה אללא (???), מייסד הדת שחי אלפי שנים אחרי השומרים שהשתמשו בכתב יתדות, השתמש בכתב זה. מתשובתו של ג'וזף ניתן להבין, אם כי זו לא נאמר ברחל בתך הקטנה, שזו היא שפת המוארים.

ג'וזף מציע להעביר את הזמן שנותר עד לשקיעה - שאז באים המוארים - בגנים.

אלכסנדרה מחליטה ללכת לבצע דברים אישיים איפשהו [גולה - ספרי לנו מה זה היה], ולולו הולכת איתה לחקות אותה. ארי הולך לעשות מדיטציה [תומי - ספר מה עבר עליו].

דני הולך לעיין ביומנים. הוא מקבל אישור מג'וזף, שרק אוסר עליו לצלם. אז דני מייד עומד בתנאי ההסכם ואינו מצלם את הספרים. הוא כן משתמש בתוכנות זיהוי שלו על מנת לנסות לזהות כל סמל מה הוא אומר, והוא רושם אצלו את התרגום בלבד. לדאבון ליבו הוא מגלה שיש מעט מאד תרגומים זמינים לגליפים האשוריים ואלו שקיימים ברמה נמוכה עד מאד. תוך כדי העבודה דני גם מנסה לתארך את הספרים והוא מגלה שהם נעים בין 50-100 שנה לאחור.

עם רדת השקיעה ג'וזף אוסף את כולם לקומה השניה במרכז הבההי. בשלב הזה דני אומר ללולו שזה זמן טוב לחזזית, ושניהם לוקחים להם מהחזזית הכחולה. לולו בהיותה פחות מנוסה בסמים הזהתיים עפה לה לעולמות אחרים כבר בפתיחה.

רן יושב על ספסל, מופיעה מולו דמות קצת זוהרת, זהה לו. הדמות אומרת שעכשיו הם אמורים להתחלף. רן מעגן את עצמו למקום. למרות העיגון הוא נמשך לאיזה חלל מוזר עם נקודות זוהרות באוויר, הדמות מולו.

במקביל יחזקאל מדבר עם דני. מבקש ממנו לעצור את הנשימה ומדריך אותו לעצור אותה עד קצת גבול היכולת שלו. אז כשדני עומד לנשוף את האוויר העכור מראותיו ולקחת שאיפה חדשה וצלולה, יחזקאל מכסה את פיו ואפו וחונק אותו עד לאובדן הכרה. במהלך ארוע זה דני עובר שלוש שלבים ברורים של קושי להחזיק את הנשימה. בכל שלב קשה יותר מהאחר, אולם בסוף הוא מצליח להתגבר על כל השלושה והוא חווה את האורות המדהימים הסובבים אותו והדמות מולו גם כן.

גם לולו חולפת דרך עולמות הולוצוגניים עד שהיא עוברת גם דרך עולם האורות של הבההי. לולו מציעה לדני ורן ללמד אותם לשיר כדי לשפר את נשימתם.

גם ארי ואלכסנדרה מוםיעים בחלל הזה [תום, גולה - מלאו אתהחסר כאן].

הדמות הזוהרת פונה אל כל אחד/ת בתורו, בסדר גיל הפוך, משנה את מראה למראה שלו/ה ואומרת “תראה/י לי”.

כל אחד/ת מראה לדמות משהו. דני, אשר נזכר בחקירה האחרונה שלו, על דיונון, מייד משתמש במנ”א שלו על מנת להציג את האורות בחזרה אל היישות כאילו היה מראה דיונונית.

ראוי לזכור שבמקביל לכל הארועים האלו, היו בימים האחרונים שיחות על נושא התשתיות בחללית. ארי טוען שיש לו מכר במחלקה המתאימה בעירייה שתמורת 75 אש“ח יארגן את האישורים המתאימים להכרה בחללית כביית תקין בעיר, דבר שיאפשר לחבר את החללית לכל התשתיות.

פגישה שש עשרה - 14.2.2020

לא משפחה כן בוחרים

השעה: 22:23 בבוקר עד 01:23 בבוקר ה 24.3.19 הוא יום ראשון עד ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: הגן הבההי ונסיעה חלקית לכיוון תל אביב עם עצירה קלה במסעדה טובה.

כמות שנהרגו: 1 (דני בבעיטה).

סוגת הדני: הזהיר

הכל התחיל כאשר ג'וזף הכניס את הדיסק און קי למחשב. הטמפרטורה בחדר לפתע צונחת. יחזקאל בפזזצטה לריצפה מתחיל לצייר בטירוף וצועק “תשמרו עלי.” ג'וזף צועק “מה עשית?” מרים כיסא וקופץ לכיוון יחזקאל. ארי מתקל אותו. רן קופץ לפינה ויוצא אסטרלית. דני מככב ומרגיש שיש סכנה מכיוון ג'וזף, שמנסה לומר משהו (כנראה קסם) אך דני מקדים בטריה למכה וזורק לו בטרייה לפה (מגלגל 20!). רן האסטרלי מצטרף לבלאגן ותופס את האוזן התיכונה של ג'וזף ומנער אותה. ג'וזף מתחיל להקציף מהפה, אבל דני עדיין מרגיש סכנה ממנו. רן מרגיש שג'וזף עושה משהו ונעמד בין ג'וזף ליחזקאל ומנסה לחוש בקסם. הוא מרגיש מעין נוכחות שמנסה להגיע ליחזקאל ונאבק בה. דני מרגיש סכנה מגופו של רן שמתחיל להתרומם מהרצפה. דני מזנק עליו ומוריד אותו לרצפה. רן מכריע את הישות האסטרלית שבה הוא נאבק. ארי מחליט להציל את חייו של ג'וזף ומוציא לו את הבטריה מהפה. יחזקאל צועק נתראה בחללית ונעלם לו לבדו, משאיר את כולם למות, כל זאת אחרי שהוא ביקש שיגנו עליו והוא אינו מגן על אף אחד. רן חוזר לגופו. בכל המהומה אלכסנדרה לוקחת את הדיסק און קי וחוט מהגלביה של ג'וזף.

אנו מבינים שאנו תקועים בחדר, עמוק מתחת לאדמה, עם כל הכוחות של מגיני המקום באזור, אחרי שהמורה שלנו נטש אותנו למות פה בחושך לבד. בדיקת שמיעה קלה מגלה שאפשר לשמוע שומרים נעים לכיוון. דני מתחיל לנסות לאתר את הדרך הטובה החוצה, אבל זה לוקח יותר מדי זמן במקום זה אנו פשוט מתחילים לנוע במעלה המדרגות. ארי תופס את גוזף ולוקח אותו על הכתף על מנת שיהיה שבוי שלנו. במהלך התנועה דני משתמש במנ”א של צ'יטה או של פיל, על הקבוצה או על עצמו, כדי לתת מהירות/שריון/כוח. ארי נוטש את גוזף מאוחר יותר ליד המעלית לאחר שרן אומר לו לעזוב אותו, וגם כך אנו עסוקים מידי. ארי מושך בכתפיו ומבצע. ג“וזף מסנן לעברם: “מכאן אתם לא יוצאים!”. בתשובה ארי מחייך אליו, ורץ במעלה המדרגות.

אחרי מאבקים כאלה או אחרים שכוללים את אלכסנדרה מחוללת סופה בזעיר אנפין כדי להעיף שומרים לכל רוח (see what I did there? ב.א.) ודני שבועט דלת ברזל ומועך את אחד השומרים, אך במאמץ כללי לצמצם את כמות הנפגעים, החבורה מצליחה לברוח מהגנים, שכבר אין בהם אור מופז והם נראים קצת יותר נבולים.

בחוץ מגלים שאין אבי אולם יש מוטי שיושב לו כולו מתוח במכונית. נכנסים ואמרים לו להתחיל לסוע. הוא נוסע לכיוון העיר. בדרך הוא אומר שהוא בא לחלוק כבוד אחרון למקום. הוא מספר שהזוהר הם טפילים וצריך היה להשמיד אותם, חבל שג'וזף נדפק בדרך. אומר שיש לזוהר עוד מרכז בעכו, אבל שחיפה היה כנראה המרכז הגדול בעולם. הוא מאשר שכל זה תוכנן מראש בין מוטי ליחזקאל ואף הוא מופתע קלות שיחזקאל זרק עלינו זיין ואפילו לא עדכן אותנו בתוכניותיו. הוא לא משיב במיוחד על שאלות התכנון מראש שלהם, אז ארי מיד מסביר לו, חצי בצחוק, שיש עוד דרכים לקבל מידע, וזה מיד נעלב. ארי מתנצל וזה מתחיל “לזמר”. לפחות ביחס ליחזקאל הזמיר האילם.

מוטי מביא את הקבוצה למרכז חיפה, שם שוכרים רכב ומתחילים לנוע לכיוון ת”א. החברה עוצרים במסעדה ערבית איכותית וממשיכים דרומה לתל אביב. בדרך כולם דנים האם זה ראוי שיחזקאל לא חלק איתם את התוכנית ונעלם להשאיר אותם להסתדר בגנים. נראה היה שאלכסנדרה בסדר עם זה, ארי לא אבל נתן את מילתו ולכן יישאר, דני מהסס. כאשר שואלים את רן לדעתו הוא אומר שהוא גמר עם יחזקאל, הוא לא מוכן להרוג יותר גם אם זה לכאורה למען מטרה חיובית. ארי אומר שיש סיכוי טוב שיהרוג את יחזקאל, אבל רק כשיסיים הלימודים, לגביהם נתן מילתו.

לפתע הטמפרטורה צונחת, חורים נפערים במציאות ומהם נשקף אור מופזינרי (א.ק.).

פגישה שבע עשרה - 21.2.2020

50 גוונים של יחזקאל

השעה: 01:23 בבוקר עד 04:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: כביש חיפה-תל אביב, והחללית של יחזקאל

סוגת הדני: הפחדן

כולנו נסענו ברכב השכור בחזרה לתל אביב ממשיכים את הדיון החם בנושא של יחזקאל. דני מגלה לכולם את הצד האובססיבי שבו, כאשר החל לספור את כמות האנשים שמתו מאז שיחזקאל זימן אותנו. כנראה מדובר בכ-38 בני אדם! אלכסנדרה מצידה מתחילה לזהות את הגלים השונים שעולים בדני ובהתאמה בדעותיו בציבור. בדיון עלו דעות כגון: הבה נעזוב את יחזקאל, ליחזקאל לא באמת אכפת מאיתנו, הוא משתמש בנו כי אין לו ברירה אחרת אם הוא רוצה להשיג את המטרה שלו, שאנו לא יודעים אפילו מה המטרה שלו. אבל בטוח שלא באמת אכפת לו מאיתנו. האם אנחנו יכולים להסתדר לבד. האם ירדפו עכשיו אחרינו בגללו וכדומה.

בדיוק עברנו את האורות של זיכרון יעקב כאשר הטמפרטורה שוקעת ויורדת, אורות מוזרים החלו להבהב מסביבנו, הראיה קצת משתנה מזכירים את האורות שפגשנו בגן הבההי. אפשר היה לראות מקדימה את רן עומד כשלושים מטר לפני המכונית, בלי קשר לעובדה שהיה גם רן במושב האחורי ברכב. דני שנהג, שם גז. דני האיץ והוריד את הראש מתחת להגה. ארי תפס את ההגה על מנת שלא נעוף הצידה. פגענו ברן הזוהר, החלקנו, והתפוצצנו בחדווה כנגד מיכלית.

בפעם השניה דני ניסה לבלום בפתאומיות על מנת לא לפגוע בו, דבר שהכניס אותו לסחרור, הרכב עף, עשה גלגול באוויר, נחת על גלגליו בשלום…. ולפתע שוב היינו ברכב הנוסע כשרואים את רן מקדימה.

חלקנו התחילו לזהות שקורה משהו הדומה לזה שקרה לנו לפני מספר שבועות כאשר היינו בדרך מהחללית לריינס. שהעולם עושה ריסט שוב ושוב.

דני התחיל להפעיל את טקס הכוכבים שלו. לקח לו מספר התרסקויות לפני שזה החל לפעול. הפעולה שלו החלה לתת לדני כיוונים לאיך כדאי לסוע, אך עיקר התועלת הייתה בכך שהיא הרגיעה את דני, אפשרה לו לעבוד כמו במשחק מחשב, בו מתים שוב ושוב ומחפשים את הדרך לפתרון הסופי. לאט לאט הוא החל ללמוד את המוגבלויות שאפשר לפעול תחתיהן כאן, וכאשר קסמים אחרים החלו לפעול, זה שינה לו את המצב והאפשרויות, דבר שהוא היה צריך להתרגל אליו וללמוד אותו מחדש. כל הזמן נשאר המידע מהעבר ולכן נשארו פחות ופחות אפשרויות, כי צריך היה להזהר גם ממה שהיה בעבר וגם ממה שמגיע מעכשיו.

ארי הציע, אחרי כמה ריסטים, לבדוק את הקסם, ואז התחילו קסמים לעוף בטרפת.

אלכסנדרה לקחה אדמה ועשתה תלולית לבלימת המיכלית, פעם אחת, פעם אחרת היא שאפה מהאש של הדמות ונתנה אותה לכולם וכולם נכנסו לטריפ, פעם אחרת היא לקחה את האש מהפיצוץ והתלבטה לאן לשלוח אותה - וכל האוטו התפוצץ (ואלכסנדרה הרגה את כולנו בפעם הזו) ואז היא עשתה את הקסם השני שלה, עדות דוממת, על הדיסק-און-קי שגרם לכל הבאלאגאן, ושיימה אותו בתור 'משמיד הזוהר' - וזמן קצר לאחר מכן היא שוב התרסקה ברכב עם כולנו.

ארי ניסה להחלים את מי שנוגע בו, ולתת לו חלום רגוע.

לולו עשתה קסם. השתמשה בעצמה כחפץ, נעטפה בשקית והכילה את זה על מי שישב במכונית. המטרה הייתה להגן מהאור. ואכן האור התמתן לאחר מכן ונשאר איתנו בהתרסקויות.

לאורך הדרך רן הזוהר גם הופיע במושב האחורי ונותן בו מבט פולני של מחשבה שסמכנו אחד על השני.

באיזה שהוא שלב רן הזוהר אומר: “אני לא יודע מה אתה חושב שאתה עושה, אולם שניים יכולים לשחק את המשחק הזה” ואז עברנו למצב מנטלי מוזר:

אלכסנדרה »ארי - אתה בחור די טוב ונחמד, בטוח שהיית פושע? ארי»אלכסנדרה - מה את? סוג של אוטיסטית?. אלכסנדרה»לולו- את לא ברורה אבל גם נעימה. לולו»אלכסנדרה-בא לי לטלטל אותך לפעמים. אלכסנדרה»דני-מעריכה את הגאונות שלך. אל תפחד, אני אגן עליך. דני»אלכסנדרה- את מפחידה אותי. אלכסנדרה»רון- אתה די מפלצת, אני רוצה שתדבר יותר ותתרחק פחות. רן»אלכסנדרה - מטרף אותי שאת צודקת בכל השלבים מהראשון עד הלפני אחרון, ואז באחרון טועה לחלוטין.

ארי ללולו- את הנעלם במשוואה. לולו- אתה לא סומך על אף אחד. אני תוהה אם אתה מעריך מישהו מאיתנו. לולו לדני - אתה לא פחדן, איבדת את הביטחון מול יחזקאל. דני ללולו - את כל הזמן מחקה אנשים. נסי להבין מי את בעצמך. לולו לרן- אתה נע בין שבריריות לאלימות. אתה קצת מפחיד אותי. רן לולו - את לא ברורה לי אבל את בסדר. לולו לאלכסנדרה - יש בך תשוקה שאת לא מבטאת.

ארי לדני - אתה הכי אחי אני אגן עליך. ארי לרן - אתה היחיד שבאמת מהווה איום. רן לארי - אתה יצור מתועב והסיבה היחידה שאני לא הורג אותך בעצמי זה שאני לא בטוח שאני זכאי לזה.

רן לדני - אתה לא עיקבי וזה מתסכל. דני לרן - אתה מאד עיקבי והיה אפשר לסמוך עליו אלמלא אתה לא אומר כלום וזה גרוע כמעט כמו יחזקאל.

בסוף חלוקת הרגשות הייתה התפקסות על יחזקאל ועל הרגשות שלנו אליו (כפי שכבר עברנו ממש לאחרונה), והחל להיווצר אותו קשר עם יחזקאל, והצלחנו להתקשר ליחזקאל - ראינו אותו תלוי על צלב הפוך באזור מואר/זוהר. משופד שם. ואז יחזקאל חתך את האמפטיה ביננו בקלות - אך לא את הקיר של הקשר אליו. ובמאמץ מאד רציני, אז הוא אומר “אמרתי לכם…!!!!” ואז הכל מתבטל.

אז כשמרגישים את המציאות כפי שהיא באמת, דני מגביר מהירות ומצליח להחליק ימינה ותוך השתמשות בכל הידע שלו הוא מצליח להחליק בין המיכלית לבין נהג אופנוע ולעצור בצד בשלום. המיכלית והנהג מתרסקים. אנו יוצאים לבדוק ומגלים ששניהם מתו (כ-40 מתים!) וההדמות הזוהרת של רן התפוגגה.

אלכסנדרה שזוכרת את חווית הטקס 'משמיד הזוהר' אינה רוצה לאבד אותו. על מנת לשמר אותו היא מתחברת מחדש אל החוויה שהייתה לה בטקס והיא יורקת את הסמוכטה על נייר. על מנת לתת ולחלוק את הכח עם כולם, היא חותכת את הנייר למספר ריבועים קטנים ומחלקת לכולם לאכילה, בלי שהיא אומרת שהיא יצרה זאת מסמוכטה חיננית. רן שראה את מקור הנייר לקח לו כמה דקות להגיע להחלטה שזה ראוי לבליעה, ואז הוא בלע זאת. ארי היחיד שלא בלע זאת בזמן הנסיעה.

המשכנו לתל אביב, כשהגענו לחללית יחזקאל לא היה שם אך יש גארי סרוט שמסתכל על גארי במבטים חושדים. אלכסנדרה הזכירה שהיא ראתה את יחזקאל כלוא בעולם של הזוהר. ומה שהיא נתנה לנו מאפשר גישה לאותו עולם. אז ארי בלע את ריבוע עם סמוכטה.

אלכסנדרה לקחה את הטבעה של השד (גמרמרמרמרמרמרא) ונסיתה דרכו להבין איך אפשר לעזור ליחזקאל. על ששדים וזוהר הם הפוכים אולי אפילו אנטי-תמות. שהוא לא מרגיש את יחזקאל בעולם שלנו.

דני, התפלש במיטה של יחזקאל (שהייתה מסריחה במיוחד) על מנת לקשר אותו ליחזקאל ובזכרונות של יחזקאל בו הוא על צוק ליד הים הואז בעזרת טקס הכוכבים מה האפשרות הטובה ביותר לשחרר את יחזקאל. הצלחתי כמו למשוך את המצלמה הצידה שזה יעבוד על יחזקאל ולגלות איך אפשר להציל את יחזקאל. הוא גילה שאם יחזקאל יהיה מוכן לוותר על המטורה המרכזית שלו הוא ינצל. ומה שהוא גילה זה שאנו יכולים לעשות את זה בשמו של יחזקאל וזה גם יעזור לו להנצל אך הוא יאבד את המטורה שלו. את כל זאת הוא סיפר לחבריו. מסקנה של רן ממה שדני אמר היא שאנו מתוקף מעמד הסטודנטים המלה שלנו מחייבת את יחזקאל. לדעת רן גם זה שיחזקאל בעולם הזוהר אומר שהוא מת.

היו לנו שתי בעיות מרכזיות עם זה - 1. יחזקאל לעולם לא יוותר על המטרות שלמענן הוא זימן אותנו, שהוא מוכן למות, וכבר הרג (בעקיפין) לפחות 40כ- אנשים שאנו יודעים עליהם. 2. יחזקאל אמר לנו בפירוש להגיע בחזרה לחללית ולא לעזוב אותה ולסוע לעכו.

טיכסנו עצה כיצד אפשר לעזור ליחזקאל. אחרי דיון בכל מיני תוכניות אזוטריות יותר או פחות שכללו להכנס לעולם הזוהר ושם להלחם במי שיש, בגבורה ובנחישות, עד שנצא בצד השני עם הנסיכה יחזקאל בידינו. היה ברור לנו שזה כנראה לא יעבוד, כי בעולם הזוהר החברה הזוהרים בשיא כוחם. כמו שאנו בשיא כוחנו בחללית של יחזקאל (ראה מחקרים מדעיים מהעבר שהוכיחו נקודה זו!!!!111).

אלכסנדרה העלתה את המחשבה שאנו מעין שדים. רובנו לא הסכמנו איתה.

הטבעת של יחזקאל גרמה לנו לחשוב שאולי אפשר לנסות ולזמן אותו כמו שמזמנים שדים. הבעיה שלנו הייתה איזה סמל לצייר על הרצפה שאיתו נוכל לזמן את יחזקאל. מצד אחד, בגלל שאנו רוצים להשתמש בחיבור שלו לטבעת (ולשד) ואנו חמישה, צריך פנטגרמה. מצד שני, היות והוא בעולם הזוהר, שהזכיר לנו מלאכים, צריך להשתמש במגן דויד.

כאן היותו של דני תלמיד עילוי וחרשן עד למאד, העלה פרי. הוא זכר שהוא קרא ב“על מלאכים, שדים ויצורי ביניים”, ספר בספריה של יחזקאל, על טקס שבו שולבו וצוירו שני הסמלים ביחד. הוא חיפש את הדף ומצא את הציור הבא:

הסמנו לנסות ולזמן את יחזקאל בעזרת הסמל הכפול הזה. על מנת לייצר את הדיו בו השתמשנו לצייר את הסמלים, לקחנו שאריות גוף של יחזקאל (מהמיטה שלו, ממברשת השניים והשערות וכדומה), טחנו את כל השאריות ביחד עם דיו, ואלכסנדרה ציירה על הרצפה את הסמן המשולש - אדם/פנטגרמה/מגן דויד. במקביל רן עשה דיו ומברשת אסטרלית ואז יחד עם אלכסנדרה הוא צייר את הסמל בצד האסטרלי.

פגישה שמונה עשרה - 28.2.2020

להציל את טוראי יחזקאל

השעה: 04:23 בבוקר עד 05:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל ואיזור זוהר המקביל ליקום שלנו

סוגת הדני: החברותי

התדרדרנו שוב לדיון על יחזקאל והעלנו את העובדה, שעל פי הזכרונות שלנו מיחזקאל, הרי שליחזקאל הובהר שנים רבות לאחור שללא התלמידים הוא לא יצליח להוריד את הזוהר. ככה שהוא ניצל אותנו בכמה וכמה רמות שונות. אלכסנדרה נשארה נאמנה ליחזקאל לאורך כל הדרך והדגישה את העובדה שהוא המורה שלנו והוא לימד אותנו.

התרכזנו בעשיית הטקס. הגענו לאזור זוהר, שלתחושתינו, אינו חלק ברור מהעולם ויתכן שהוא אף ביקום אחר/מקבילי לשלנו או כל דבר דומה.

הבעיה הייתה שהכל זהר מסביב אך לא היה לנו יחזקאל לידנו.

חשבנו לעשות אולי לעשות את הטקס ברוורס, אולם אז זה רק יחזיר אותנו בחזרה ולא יביא לנו את יחזקאל.

ארי לבש את עכברגמרא על מנת להגן על עצמו. גילינו שיש אינטרקציה שלילית בין השדים לבין זוהר.

לאחר מספר מחשבות על טקסים אפשריים ביצענו טקס זוטא לאיתור המקום של יחזקאל. למען הטקס השתמשנו במקק שנכנס לאוזן של אלכסנדרה ונע לכיוון יחזקאל, ואנו בעקבותיו. הגענו לאזור בו יחזקאל כלוא.

במקום היה צלב שיחזקאל קשור אליו. הורדנו אותו. הוא שוב ברח לנו לאן שהוא (כנראה לחללית כך חשבנו) והשאיר אותנו שוב לבדנו כאן בזוהר. אלכסנדרה לקחה שלשלאות משם. אז הגיעה דמות זוהרת ולולו רצה אחרי הדמות. ודני רץ אחריה, ואז כולם אחרי שנינו.

מהון להון הגענו לנקיק עם מראות שמראות אחת את השניה והבנו שצריכים לקפוץ פנימה לנקיק על מנת לצאת מאזור הזוהר.

דני ביצע טקס כוכבים והבנו איך אפשר לפגוע בזוהר כך שנוכל לברוח. רצינו לצאת בלי לפגוע בזוהר אולם אז הטקס הראה לנו שלא משנה כמה עדינים נהיה אנחנו, כשנקפוץ לנקיק על מנת לחזור לחללית, יחזקאל ישתמש בזה כדי לעשות נזקים קשים בזוהר. בחוסר ברירה זה מה שעשינו. קפצנו, יזחקאל טחן בזוהר מאחורינו, ואנו נחתנו לתוך החללית.

פגישה תשע עשרה - 2.5.2020

החללית נחתה, הסביבה באה לפגשה

השעה: 05:23 בבוקר עד 07:23 בבוקר ה 25.3.19 הוא יום שני.

המקום: החללית של יחזקאל והסביבה

סוגת הדני: הזהיר

שניה לפני שקפצנו אל הנקיק הסתכלנו מסביב וזה מה שקלטנו:

  • אלכסנדרה - רואה המון זוהר, הבועות האלו כמו מפל שמחליפות צבעים, בועיות מזכוכית דקה, עושה צורות וכשנופלים הם מתפצחות…
  • ארי - האור לא יוצא מהבועות. הוא לא מתנהג כמו אור אלא כמו ערפל זוהר, והוא בערך כלוא בבועות, דבר שהוא מרגיש שהוא רע.
  • דני - חש עד כמה מאחוריו יש את המרכז של הזוהר והסדר שבו, אך הנקיק הוא ההפך המוחלט של מה שמאחורי (זוהר). הנקיק - יש בו תחושת גועל/קבס מהמקום. יש בנקיק משהו נורא ולמרות שאינטלקטואלית יידרש לקפוץ קשה לו עם זה כי המקום מבטא את הדבר הלא טוב/מבולגן
  • לולו - הנקיק נראה כמו הארמון של אלזה, מעין ארמון קרח, מאד זויתי עם המון מראות, נוף שלולו לא אוהבת, מעורר בה תחושה שבו הייתה להיות לבד, אך לא נעים לה לבד. יש מבנה שלם שם, והיא מבינה שהיא הולכת לשבור אותו לרסיסים.
  • רן - לכל המקום יש מערך קולות מאד מורכב. מי שנמצא מספיק זמן יכול לזהות: 1. שיש מגא-תבנית בתנועה של הבועות האלו. 2. התבנית תואמת למערך ההרמוניות הקוליות.

אז כולנו מזנקים פנימה לנקיק, ארי ואלכסנדרה מתחרים בלקפוץ ראשון (אלכסנדרה אוספת שברים של בועיות זוהר בדרך), רן קופץ, דני ולולו קופצים יחד אוחזים ידיים. אפשר לפול לכיוון החללית של יחזקאל. ואנו מרסקים ופוגעים במבנה השלם של הזוהר וזה נשבר.

בחללית אנו רואים את יחזקאל. הוא לא נראה טוב. הוא מוכה וחבוט. יש לו בעתה בעיניים (הרבה לבן). אנו נמשכים אל הסיגיל שהוא מייצר ואנו נפלטים לחללית.

ארי נגש לעזור ליחזקאל הוא עוזר לו לעבור למיטה שלו.

רן אומר פרשתי, זורק את הטבעות שלו בדרמטיות ויוצא (ארי אוסף את הטבעות), דני רץ אחריו ופותח איתו שיחה קצרה על נושא העזיבה. רן ממשיך בדרכו ודני נע לכיוון נחלת יצחק היכן שיש לו דירה ורכב על מנת לסוע לקיסריה לוילה שלו.

כאשר הוא יוצא מהתחום של החללית הוא שם לב שבעוד שבדרך כלל החללית קיפודית ואנשים מתעלמים ממנה, עכשיו היא פחות קיפודית, אנשים מסתכלים על הבנין. אנשים מסתכלים עליו. דני שולח אזהרה לחבריו בוואטסאפ. לא פחות חזקה גם התחושה, כאשר דני יוצא החוצה מתחום החללית, עד כמה הוא עובר מאזור שבו הוא שולט לאזור שהוא אינו שולט בו.

דני מגיע לרכב שלו - אוטו ספורטיבי, אדום, מתניע. הוא מאד עייף ולכן הוא מנסה להתעורר, הוא שם רדיו, מסתכל על הסביבה וקולט שישנם היבהוהים המזכירים את ההיבהובים שהיו כאשר הם חזרו מחיפה והזוהר נפל עליהם. דני יוצא מהרכב ופותח בריצה מטורפת לכיוון יגאל אלון, ההיבהובים מתרבים וסוגרים עליו. דני חותך לחללית ומגיע בעור שיניו. לאחר שנכנס לתחום החללית (מעבר לגדר עם התחנת דלק) הוא עומד ומסתכל לאחור ומזהה את ההיבהובים, הוא גם רואה שהאורות נראים כאילו הם איבדו אותו והם מנסים לחפש אותו ללא הצלחה.

הוא עומד ונרגע, מעשן סיגריה. אחרי כמה דקות הוא מקבל מאלכסנדרה הודעה שיחזקאל כבר לא כאן. הוא זורק ת'סיגריה ומצטרף לחבריו בחללית אשר עומדים ליד גופתו הישנה של יחזקאל.

בזמן זה ארי דאג לעשות קסמים ולהחזיק את יחזקאל - חלקית ויתכן שלמענו. יתכן גם בגלל שלא בטוח שיחזקאל הוא אכן יחזקאל. ארי, בכעס ופחד, כמעט יורה ליחזקאל בראש.

מה נעשה כעת, כולם תוהים - נשאר או נעזוב? החלטנו להשאר.

איך נגן על המקום, תהינו בהמשך? עלתה מחשבה להגן על המקום - לעשות טקס של כולנו ביחד להגן על המקום. דני מציע שצריך לחבר את המקום אלינו לדוגמא תוך שימוש בדם שלנו.

כל האורות בחללית נכבים. לא מוצאים את הסיבה.

ארי אומר שהוא מרוכז על יחזקאל ויצטרך לעצור את זה על מנת להצטרף לטקס. דני מציע בוא נבודד את יחזקאל וכך לא יהיה סיכון עימו. אנו מסכימים לנסות לעשות טקס של מערכת היחסים שלנו עם החללית: לחזק את הקשר של המקום אלינו, ולחזק את עוצמת המקום

לפתע ארי אומר - יחזקאל מנסה להתעורר. אנו הולכים לבדוק אותו. לולו בודקת אותו ועושה לו הנשמה צלילית. היא שולחת צליל לתוך יחזקאל. הצליל חוזר אליה. היא בודקת את יחזקאל ואילו תהליכים עובדים בו. היא מזהה שמשהו מחזיק אותו כפי שהוא. אז דני מזריק ליחזקאל חומרי הרדמה. יחזקאל מפסיק להתנגד.

ארי מפסיק להחזיק את יחזקאל ישן, זה מתעורר ואומר “הייתם תלמידים למופת!, סיימתם את זה יותר מהר ממה שהייתי מאמין, אני חייב לכם” והוא סיים ב “ארי, אם עוד פעם תעשה את זה, אולי אני אהרוג אותך”. ארי תוהה אם להרוג את יחזקאל אך הוא מוותר על כך. ונותן לעצמו להרדם.

הקליף האנגר: אנחנו ממש עייפים, היום עולה, ניידת משטרה, חבלן, אוטו מכבי אש ווואן לבן וממלכתי עוצרים בדרך השלום ממש ממש קרוב, ובאף אחד לא נוהג אבי.

ezekiel_s_spaceship/פרק_שני.txt · מועד השינוי האחרון: 2020/10/26 16:42 על ידי jobu523