כלים של משתמש

כלים של אתר


miflaga:ישראל_לוין_שיחה

הועבר מכאן ואז מכאן:
אני מקוה שלא תכעס ששיניתי את דף המשתמש שלך, פשוט רציתי לפנות אליך ולא ידעתי כיצד. הבנתי שאתה מומחה לתוכנה הזאת, ישנן שאלות לא פתורות בדף עזרה טכנית אבקש שתתייחס אליהן שיהיה לך פנאי.

שים לב לדבר שמטריד אותי יותר מכל כרגע לעובדה שבשיחה של תומאס כאשר לוחצים על שמך או על שם משתמש כלשהו מגיעים לדף שאינו קיים, ממש מוזר. יהיה חבל לי אם פרויקט זה ייכשל אך עוד יותר יהיה חבל אם זה יהיה מסיבות טכניות מטופשות. אני עדיין בעד להעביר את המפלגה שהיא עודנה צעירה לתוכנה של ויקיפדיה.

תודה רבה, וסליחה שוב ששיניתי את דף המשתמש שלך, תומאס (לא מחובר מעצלות)

הערה נוספת: גם מדף שיחתך לא ניתן להגיע לדף “עזרה טכנית”, שים לב…


לך על זה, תומאס. אם לא הייתי רוצה שישנו לי את הדף לא הייתי שם אותו בויקי, נכון?

בכל-אופן, אם הבנתי את הבעיה שלך הרי שהיא נובעת משימוש יתר בנקודותיים (ניימספייסים). אולי כדאי שתקרא שוב את הקטע הבא מדף התחביר. אולי כדאי גם שתכתוב אותו מחדש כך שהוא יהיה ברור יותר.

הרעיון הכללי הוא שכרגע אתה נמצא בתיקיה “ישראל לוין”, תיקיה שאתה יצרת (בכך שיצרת את הדף הנוכחי). אם תיצור כאן קישור כזה: [[ישראל לוין]], הויקי יניח שאתה מתכוון לדף “ישראל לוין” בתיקיה הנוכחית, או במלים אחרות, לדף “ישראל לוין:ישראל לוין”. זה דף שעדיין לא קיים. אם אתה רוצה ליצור בתיקיה הנוכחית קישור לדף המשתמש שלי אתה חייב לרשום [[ישראל לוין]]. הנקודותיים בתחילת הקישור אומרות לויקי שאתה מדבר על התיקיה הראשית.

האמת? אני לא חושב שצריך להשתמש בתיקיות כל-כך הרבה, ובטח לא בקישורים בין-תיקיתיים. תיקיות הן מודל די מיושן. למה שלא נעביר את הדף הזה לכאן? בתיקיות נשתמש כשתהיה לנו סיבה טובה לעשות זאת (למשל כשנקים אזור סגור לחברי-מפלגה בתשלום 8-o).

בכל מקרה, בינתיים שיניתי את פונקצית החתימה כך שהיא תוסיף נקודותיים בתחילת הקישור, אז החתימה שלך אמורה לעבוד עכשיו מכל מקום בויקי.

גם שלי,
ישראל לוין 2006/07/20 02:47


הרבה תודה, בזמני הפנוי אתפנה להסתכל על דף התחביר. בכל אופן אעביר את דפי ואת דפך למקום שהצעת, ונותר למחוק את דפים אלו, אני מאמין שיש לך את האפשרות לעשות את זה, אז נא תעשה… ביי תומאס


תראה תראה, נפלתי בדיוק באותו מקום שאתה נפלת בו. שחכתי נקודותיים בתחילת הלינק ועכשיו תראה באיזה ניימספייס הדף הזה נמצא.

אתה יודע מה? אני אשאיר את הדפים האלו בינתיים, למען יראו ויראה. הכתובת הנכונה לדף השיחה הזה היא כמובן פה. הפעם ההעברה עלי.

כדי למחוק דף, אגב, פשוט מוחקים ממנו את כל הטקסט ושומרים. הדף נמחק והגרסאות הקודמות נשמרות.

בריאות ואושר,
ישראל לוין 2006/07/22 23:45

miflaga/ישראל_לוין_שיחה.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/06 23:47 (עריכה חיצונית)