כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:אהסן

שאר־קאלי־שארי (אהסן)

התמונה להמחשה בלבד

שכיר־פסי נודד, ידוע, מוכשר וקצת תאב־בצע. הציל את הנסיכה אישתאר מהשתלטות עויינת בידי מחשל טלפאתי בהיותה ילדה קטנה. שמו האמיתי, השמור למקורבים בלבד, הוא אהסן. הגיע אחרי שגירשו אותו בבושת-פנים מהגילדה. עכשיו הוא מבוקש בשלוש יבשות.

בעידן פרלוד מרושע המאפיינים והמניעים שלו היו אלו.

כוחות

כוחותיו של אהסן אדירים.

האבקות פסי

סיכת הגילדה של שאר-קאלי-שארי מנצנצת באור החמה כשהוא פוסע ברוב רושם, הישר אל עבר התל המתנשא. הוא נוטע את רגליו באדמה אל מול אותו חלק של התל שהמומחים מכנים “הכניסה הראשית” ושואף מלוא ריאותיו.

“קולולולולולולולולולולולו”, הוא מפשיל את ראשו לאחוריו כשהוא משמיע את קריאת התיגר המנטאלית של המחשלים. פתח נפער בגג התל ומבעדו צף יצור עגלגל, בערך במימדים של כדור-סל. הוא שט כמה מטרים לכיוונו של של הפולש, ואז נעצר ומתחיל להסתובב לאיטו באוויר.

הם עומדים כך במשך דקות ארוכות. שאר-קאלי-שארי מאדים. וריד פועם מופיע על רקתו. הוא מזיע נמרצות. המחשל מסתובב יותר ויותר מהר. שאר-קאלי-שארי מתחיל לרעוד. הוריד מאיים לפקוע. ואז, בבת-אחת, המחשל מפסיק להסתובב. עווית חולפת בגופו הרכיכתי והוא צונח לקרקע בקול *פלופ* רטוב. קול בכי של ילדה קטנה נשמע מתוך התל. משהו מהרשמיות נושר מעל כתפיו של הלוחם הפסיוני.

אהסן פוסע אל תוך התל.

טליקינזיס

אהסן יכול להזיז דברים!

גרביטוקינזיס

וגם כזה יש לו!

seeds/אהסן.txt · מועד השינוי האחרון: 2018/03/22 21:22 על ידי dm