כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פרק_חמישי

תוכן עניינים

פרק חמישי - פמוט! פמוט! מלכותי בעד פמוט!

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

הכל מתחיל בפמוט קטן שישוב לו בפינת חדרו של מוטי. פמוט קטן. פמוט קסום. אשר לולו לוקחת ומכאן הכל מדרדר!

פגישה ארבעים ואחת - 15.2.2021

הגונב מגנב פמוט!

השעה: 10:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 12:23.

המקום: החללית של יחזקאל ובית הקברות שמולו

נפל חלל: פמוט אחד! (משחק מילים מכוון)

גלים: מפחדן לחברותי - כעת חברותי.

יום וחצי של מנוחה עוברים על כוחותינו. כולנו נמרצים עוסקים בלישון, להסתכל ביוטיוב ובנטפליקס, בשדרוג הבית, חיבור מחדש שלו לחשמל ולמיים. הפעלת הגנרטור ואכילת גלידות קרות. מקלחות חמות. תיקונים וסידורים במעבדה של דני.

בשבת בבוקר, על כוס קפה ופנקייקים, לולו מגיעה לארוחה עם הבשורות העצובות שהפמוט, אותו היא גנבה למוטי, נגנב לה!

אלכסנדרה בשוק! תומס מפרצף בשרמנטיות! מייד אנו פוצחים בחיפוש נמרץ אחר הפמוט הנעלם. אלכסנדרה שולחת למוטי אסמאס בו היא שואלת אם הוא יודע היכן הפמוט, והוא עונה לה “זה אפילו לא מצחיק”. דני מנסה לגלות זאת בעזרת כוכבים אך התנגדות קשה מונעת ממנו לקבל פרטים מדוייקים. הוא מצליח לגלות שהסיכוי הטוב ביותר לפרוץ את הברוך הזה (יעני נקודת תורפה בהרמטיקה למתקדמים), יהיה לנוע לבית הקברות שמולנו. דני מספר זאת לשולחן העגול, ומייד תיאוריות משפריצות לכל עבר ואנו מסכימים שכנראה הדבר קשור למומיה של ג'וזף.

תוך חציית הכביש, גיוארג עולה מול תומס ומבקש לדבר עם כולנו. אנו מזמינים אותו בחן להצטרף לבית הקברות. הוא מגיע ומספר לנו שמוטי לא מרוצה. מסתבר שגנבנו לו את הפמוט והוא חסר פמוטין. כעת גיוארג מגלה לנו את סדרת האיומים השונים שמאיים מוטי - הם נעים בין שביתה איטלקית עד לכדי שהוא יעזוב את גיוארג. בסוף מתגלה האמת - הכלב רוצה להיות מעלינו בפק אורדר (pack order) אצל גיוארג. במקום להתווכח עם הפרימדונה אנו מחליטים פשוט למצוא את הפמוט ולהחזיר לו אותו.

בעזרתה של אלכסנדרה-נושמת-האדמה אנו מוציאם את המומיה ומגלים שזו נהייתה חפץ קסום בזכות עצמה ומשהו פועל דרכה (אולי הוהר - אנו מניחים כהנחת עבודה סבירה) ומזה נובע הקושי של דני למצוא את הפמוט.

תומס כעת נותן לנו הסבר על הנושא של חפצים קסומים וכיצד שוברים את עוצמתם - יש לחלל אותם. מייד אנו זורקים את המומיה לפח האשפה הקרוב ומשתינים על שאריותיה בבוז. מחוללת, כוחה נשבר, וכעת אנו מגלים את האמת. הפמוט נלקח וחולל בעת ההתקפה של ג'וזף על החללית. הפמוט, מת!

פגישה ארבעים ושתיים - 8.3.2021

גבולות - לפמוט, לחללית ולכל השאר

השעה: 12:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 14:23.

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0! (שים לב ניטפקר יקר, 0! הוא אחד לפי ההגדרה של מתמתיקאי עלום שם ואבוד בנבכי ההיסטוריה. אולם לא לפי המציאות. במציאות 0! זה אפס עם אישיות. אפס שאומר, *במקום הזה, אף אחד לא מת!*).

גלים: מחברותי לזהיר. כעת זהיר.

לאחר שהתגלתה האמת על הפמוט המחולל אנו פוצחים בדיונים על מה הגבולות שלנו. ארי מנהל את הדיון ביד רמה. הוא עובר אחד אחד ושואל את אותה השאלה - בקרוב נדבר עם מוטי וצריך יהיה למצוא פתרון לגבי הפמוט, מה הם הגבולות שלך? מה אתה מוכן לתת למוטי ומה לא? מסתבר שלכל אחד יש גבולות שונים.

 • אלכסנדרה מוכנה לעזור למוטי לאתר ולמצוא חפץ קסום אלטרנטיבי. היא לא מוכנה לתת משהו משלנו וגם לא מוכנה לרדת בפק-אורדר.
 • ארי מוכן לתת חפץ קסום אלטרנטיבי - האריה לשם העניין - אך לא מוכן לרדת בפק אורדר. הוא כן מוכן להתחייב שאם הדבר ישנה אז נרד בפק-אורדר.
 • לולו מוכנה לשרת את מוטי במשך חודש כפיצוי. גם היא לא מוכנה לרדת בפק אורדר.
 • דני מוכן לתת חפץ מתאים כאן ועכשיו (נניח אריה), לעזור בחיפוש אחר חפץ ואף מוכן ללכת ושרת את מוטי זמן מה (הפרדיגמה של מוטי מעניינת אותו והוא ישמח לעבוד זמן מה וללמוד מעט עליה). גם הוא לא מוכן לרדת בפק-אורדר

דני מנצל את הבמה שניתנה לו ומציין שהוא נגד כל המלחמות וההריגות שיחזקאל גרר את כולנו ובאם אפשר יהיה למצוא גורם שישכין שלום הוא מוכן לתת לו את המקום אפילו. הוא מבהיר שאם מישהו יתקיף את המקום הוא יגן עליו, אולם הוא עצמו לא מעוניין במקום והוא מזמין את כולם אל החווילה שלו בקיסריה לסוף שבוע מלא בשר, גבינות, יין והרמטיקה.

הדיון מתחיל להתחמם. אלכסנדרה אינה מוכנה לוותר על המקום לאף אחד בשום תנאי. היא מזכירה לדני שהחללית היא מקום על קו דרקון וככזה היא חזקה ומאפשרת (כנראה) גם שהמקום יהיה מוגן מאד וגם קל יותר לחקור ולעסוק בקסם בתוכו. דני מסכים שאכן יש יתרונות גדולים למקום, ולכן כדאי להחזיק בו, אולם מבחינתו אפשר לחלוק את המקום או לעבור למקום אחר באם זה יאפשר יתרונות דומים. אין לו תחושת בעלות ברורה על המקום - בניגוד לאלכסנדרה. לולו מסכימה עם שני הצדדים ולקראת סוף הדיון מגיעה להבנה שגם לה אין תחושת בעלות על המקום וגם היא מוכנה לוותר עליו באם נקבל משהו ראוי חליפי.

אלכסנדרה מבהירה שמבחינתה היא יכולה לקחת כל דבר של כל אחד ובעצם זה מוטי שאשר בכל כי הוא היה שוטף בלהרוס את מידותיה המוסריות. דני משנה צבעים ומאשים את אלכסנדרה שהיא פסיכוטית. בדיון לאחר מכן הוא ממשיך להאשים את כולם בכך ואף את עצמו. כאשר הוא מבדיל ואומר שהוא פסיכותי עם תעודות וככזה הוא מודע לכך ומטופל!

כל זה אינו קשור לנושא של מוטי שכולם מסכימים (כולל דני) שהמקום אינו התשלום הנכון למוטי. ארי לאורך הדיון יותר מוודא שכולם מדברים ומציגים את עמדתם ופחות מציג עמדה ברורה משלו - חוץ מנושא הפק אורדר או החללית שלגבי שניהם הוא לא מוכן לוותר עליהם.

לאחר הדיון הזה אנו בודקים עם תומס שזה בסדר לפגוש את מוטי והוא מאשר שכן.

לולו פוצחת בסדרת אסאמאסים בו היא מבקשת לדבר איתו. ללא הועיל. להלן:

 • לולו: מוטי הנכבד, לאור האירוע שקרה, היינו רוצים להיפגש, לשוחח ולישר איתך את ההדורים. נשמח לדעת איפה ומתי נוח לך. בברכה, משפחת קטלאל.
 • מוטי: אני קצת עסוק. אוכל לפגוש אתכם בטכניון בתאריך …
 • לולו: היינו רוצים להתנצל בפניך ונשמח להיפגש כמה שיותר מוקדם.
 • מוטי: אם יתפנה לי חלון אודיע.
 • לולו: אנחנו מבינים שאתה עמוס, האם אנחנו יכולים לעזור לך במשהו?
 • מוטי: לא, תודה.

מאוכזבים אנו פונים לתומס ללמוד ממנו על נושאים שונים כגון: רמות עוצמה, מרחקים וקסם, קיפודיות החללית וכן קווי דרקון…

פגישה ארבעים ושלוש - 15.3.2021

חקירות עכבר-הרמטיות

השעה: 14:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 17:23.

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן

תומס מציע לנצל את הזמן ושהוא ילמד אותנו מה שמעניין אותנו. בתגובה, באנטי קלמטיות קלה, אלכסנדרה נשכבת ונרדמת. דני מתלהב, גל עולה ומשנה אותו מהצד הוכחני לצד החקרני שבו - הפחדן.

דני מעלה את העובדה ש“קדוש קדוש קדוש” אינו הרמטי. הוא דבר מלא אמונה, ובמקרה הוא אפילו שלוש פעמים אמונה, אך הוא לא הרמטי ולא עונה לחוקי ההרמטיקה הקלאסיים.

ארי שמבין לאן הדיון הולך להתגלגל פורש בזמן הזה לעלות למעלה ולקרוא בספר על שדים - הוא מנסה להבין אם שדים נוכחים גם בעולם וגם בגהינום (כך שהשד הוא על-תחומי ויש לו מושב בגיהנום אך הוא שולח יד מרושעת לעולם הפיזי שלנו) ומגלה שלא. השד יהיה או בגיהנום או בעולמנו.

בנתיים למטה, תומס מסכים עם דני ומרחיב שאכן ההרמטיקה של משפחת קטלאל לוקה באמונה. אבל זה, לטענות, נותן יתרון וכח כי כאשר אחד מאיתנו מרגיש שהדבר נכון ובעל פוטנציה להיות מקודש, הוא יכול לקדש אותו ולקצר תהליכים ולייצר טקס מתוך הלא כלום כמעט. מעשית השורשים של הקסם שלנו מגיע מתוך הרצון להשפיע על העולם. הקונספט הזה של רצון ואמונה מגיע מהעבר ומשפיע על רוב האסכולות בימינו. היות וקסם הוא יותר אמונות ממדע, הדבר נותן עוד יכולת פעולה כאשר הדבר מתאים לקוסם.

כעת דני תוהה על השם קטלאל - האם תומס יודע על ההיסטוריה שלו? תומס עונה שאכן למשפחה יש היסטוריה שחוזרת אלפי שנים לאחור והיא משתלבת בישראל אשר תומס מסביר שישראל הוא שם שמקורו במקרא. הוא מופיע בספר בראשית כשמו השני של יעקב אבינו, שקיבל אותו לאחר מאבקו עם המלאך. על פי הפשט, משמעות השם היא מלשון “שררה”, שכתוב “שָׂרִיתָ עִם אֱלֹהִים”. כך שם משפחתנו - קטלאל - מבטא היותנו נצר לקוסם עתיק שכבש טריטוריה מהאל. כאן תומס ממשיך במגלומניות השרמנטית שלו כאשר הוא טוען שיתכן וניטשה גנב את הרעיון מאיתנו למען פילופסיותו וספריו.

ארי קולט שבקצב הנוכיח דני יניח לתומס אי שם בשנת 2030 ולכן מתערב ומעלה את בעיית החצי יד שלו. הבעיה היא, שיש לו רק חצי יד. הוא מספר שדני כבר ניסה לרפא את זה אך נתקל בהתנגדות בגלל עכבר-גמרא. וכעת ארי שואל את תומס איך הוא מוצא את יחזקאל על מנת לנסות ולטפל בבעיית חצי היד. תומס תוהה כיצד קרה הדבר וארי מספר שהוא היה צריך להעיר את יחזקאל אחרי שזה הזהירו אותו שהוא יהרוג אותו אם הוא יעשה זאת, אולם במקרה הזה הוא ריחם עליו ורק הוריד לו חצי יד שמאל. תומס מהנהן בשרמנטיות ושואל האם ארי לחוץ או שיש קצת זמן. כי הדרך הטובה ביותר לאתר את יחזקאל היא להמתין לו כאן. אם כי אם ארי לחוץ אכן אפשר לחשוב על כמה רעיונות כיצד אפשר לדחוף את הנושא ולהלחם ראש בראש כנגד השד עכבר-גמרא.

הדיון משתנה ואנו דנים שבהנחה שנרצה לעשות טקס ריפוי-חצי-יד, אז איך נתקוף את הבעיה? ארי מציע פשוט לרפא את היד ולדחוף את הבעיה (עכבר) כלפי מעלה כך שיגיע לציפורניים. דני מציע לעטוף את הבעיה כמו פנינה בתוך צדפה כך שהדבר ישאר במקום אבל היד תגדל מסביב. בנוסף מציע כמה הצעות כיצד לעשות את הטקס עצמו: 1. לעשות טקס משפחתי לרפא את היד, דבר בעל כח רב. הבעיה היא שאלכסנדרה ישנה ולכן אי אפשר לעשות זאת כרגע. 2. לעשות טקס הרמטי רגיל (דבר שאינו דורש את כולם, אך הוא חלש יותר) 3. לעשות טקס הקשור לקדוש בשלישית, דבר שאולי יהיה טוב כי קדושה נשמעת כמו משהו טוב כנגד שדים. או דני מציע את אפשרות 4 האטרקטיבית במיוחד - לרדת לגהנום ולעשות שם את הטקם עם רצון נקי וחופשי כנגד השד!

ארי פונה לתומס ושואל אותו מה מכל הרעיונות האלו מתאים לדעתו. תומס אומר שעדיף לא להתקיף את עכבר ראש בראש שזו היא דרכו אלא לעקוף אותו ולכן עדיף רעיון הצדפה. בנוסף צריך שהאיך יתאים למה ולכן לא כדאי לעשות טקס שיכנס ראש בראש אלא לעשות טקס משפחתי שהוא מטבעו (כמו רעיון המשפחה) יותר עוטף. כשארי תוהה אם עכבר גמרא ירגיש אותו תומס עונה שעכבר ירגיש או לא ירגיש בסיכוי קטן או גדול. תשובה, שבמחשבה שניה, לא עוזרת מאד. ארי כעת תוהה אם האוניברסיטה המיסטית תעזור. תומס עונה שהוא חושש שלא, כי אין לנו את הידע שבעזרתו האוניברסיטה יכולה לחזות את העתיד וללא ידע מוצק האוניברסיטה תוציא שטויות שלאיו דווקא קשורות למה שיקרה במציאות.

במקום אחר, מוטי ישוב, פוכר באצבעותיו, מתחת לפוסטר צהבהב שנשאר לו מילדותו אי שם בשנות השבעים. בפוסטר רואים את הטקסט “לא נשכח ולא נסלח” - טם טם טם

פגישה ארבעים וארבע - 22.3.2021

היד ואני

השעה: 17:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 19:23.

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.

אלכסנדרה מתעוררת. עולה השאלה האם להמשיך ולנוע ולפגוש את מוטי או לטפל ביד של ארי קודם. דיון זריז מעלה שארי ודני בעד החצי יד של ארי. אלכסנדרה ולולו בעד מוטי חסר הפמוטין. לאור חוסר ההסכמה אנו מגלגלים קוביה (אלקטרונית בטלפונו של ארי) ומגלים שאנו נתרכז בבעית החצי יד של ארי.

דני וארי ממשיכים את הדיון על היד של ארי. ארי מבקש מדני להתיחס לעכבר-גמרא כשד ולא לציין את שמו. דני מסכים. בנוסף ארי מבריק במיוחד היום ומביא את הספר שהוא מצא על שדים. בפרק שבע, אשר עוסק בטקסים המגנים משדים, אנו מוצאים כמה אפשרויות לטקסים המגנים על האדם מהשד. הקושי הוא כמובן להתאים את הטקס אל המציאות הנוכחית. עולה ההצעה לעשות לארי יד מגניבה ממתכת שתגיב בצורה מלאה לארי, ואף תהיה חזקה יותר ותאפשר לו להחביא בתוכה נשקים. החסרון הוא שהיא תרגיש פחות טוב. ארי בהחלט פתוח להצעה מגניבה זו. למרות זאת הדיון מדרדר במהרה באיך מחזירים לו את היד בשר ודם שלו. בספר יש כמה הצעות אפשריות. דני מתלהב מההצעה שבה מציעים לחשוב על צורת ההגנה מהשד מצדפה שמגינה על עצמה מלכלוך. אנו לוחקים את המטפורה ומתאימים אותה לנו - כפי שצדפה שעושה פנינה סביב לכלוך (הלכלוך הוא עכבר גמרא, והצדפה היא היד של ארי) אז אנו צריכים לעטוף את הלכלוך. עוד הבנה היא שהטקס יהיה משפחתי (כפי שתומס הציע). אלכסנדרה מציעה להשתמש ברעיון אחר מהספר בו מציעים לעשות מעין טבעות סביב האזור הבעייתי ולגדל את שאר היד מסביב לזה.

לאחר דיון קצר אנו מתפצלים. הבנות עוברות לטקס עצה לגבי מוטי ומבינות ש: 1. לקחנו משהו ממוטי. 2. זה לא בסדר שלקחנו משהו ממוטי. 3. אבל זה היה מסתדר אלמלא קרה משהו נוסף. 4. מוטי אשם בזה שתקפו אותנו כי הוא שיתף פעולה עם יחזקאל להרוס את הזוהר. 5. אלכסנדרה מרגישה נוראה בגלל זה שהפמוט נהרס (כי חפץ משמעותי, לא בגלל מוטי).

הבנים מתרכזים באיך יראה הטקס המשפחתי של הצדפת ידו של ארי. היות ויש לנו דוגמאות מעטות של טקס שעבד, והרבה תיאוריה, אנו מבינים שתמיד עדיף להבנות על כתפי ענקים, או במקרה הזה, כתפי שרמנטיים, אנו בוחרים מהספר טקס שדומה לטקס אותו ביצע תומס ממש לפני ימים ספורים כדי להלחם בג'וזף והזוהר.

אנו עוברים נושא נושא כפי שמוסבר בספר על ההגנה משדים ומנסים להבין מה צריך ואיך אנו מתאימים את זה להווה. ראשית צריך מנחה לטקס - זה יהיה ארי. השלב הבא, אלי ד'טקס מהספר זה לבחור את הצימוד ההרמטי. מה יהיה אותו דבר שמקשר ומבטא את המהות העמוקה בטקס. יש כמה דוגמאות בספר ומתוכן נראה לנו ברור שהמתאים מכל זה שהוא יתן מדמו כדי לצייר סמל (כמו שתומס עשה עם דמו של ג'וזף). דם זה טוב, אנו חושבים, כיוון שזה נחשב הרמטית כמאד מרכזי ומהותי לכוחו של אדם. לטקס יש כמה אפשרויות ביצוע ואנו בוחרים בזו שטקס יש ארבעה חלקים כיוון שבמשפחה יש ארבע נציגים משמעותיים בהווה. אנו מדברים כל אחד מה יתן, כך שיתאים לטקס מהספר, ומגיעים למסקנה הבאה:

אלכסנדרה - תביא משהו מהשד לייצג אותו בטקס

ארי - יהיה מנהל הטקס. יביא מדמו. יצייר את הסמל על היד שלו. הסמל יהיה פנטגרמה כלואה בתוך עיגול. שזה סמל טוב כי הוא נועד בדיוק למטרה שאוהת אנו רוצים, להחזיק את השד עכבר בתוך אזור מוגבל, בזמן שהיד תגדל מסביב לסמל מבלי מפרע.

דני - יטפל במציאת נקודת התורפה של עכבר (רעיון הצדפה למעשה אשר עוקף את הבעיה) והוא יבצע בטקס את הכח שמגדל את הבשר של ארי בעזרת מן הכוכב ים.

לולו - צריך מישהו שיעשה את המעבר עצמו מהמצב הקיים הבעייתי עם עכבר למצב בו קיימת יד. הדבר דומה למצב ומאבק בתוכה של לולו בין מי שהייתה (מינק בעייתי, מושפע חברתית וכלוא בשקרים של המציאות הנבובה) לבין מי שהיא רוצה להיות (כלב הים גאה וניטשייני, אשר יודע את מהותו ואת מלוא משמעותו), שזה בדיוק המעבר שאנו זקוקים ממצב של חצי יד עם עכבר שיקרית ונבובה ליד גאה ומלאה.

בשלב הזה הבנות מצטרפות לבנים לדיונים המסכמים. אלכסנדרה מציאה שהיא תתן כפפת מנתחים לארי על מנת שיהיה משהו שיסמן את גבול הגדילה והצורה אותה רוצים בעצם לייצר. יד. אנו חוזרים לדיון על הידיים, ועולה שוב ההצעה לבנות יד מלאכותית. כאן תומס מציין שזה בעל הסיכוי לעבוד הכי טוב, כי זה הכי מרוחק מהשד ולכן בהתאמה השד ידע להתגונן מזה הכי פחות. דני אומר שהבעיה היא שזה יקח זמן רב ותומס אומר שלא בטוח, הוא מכיר כמה אנשים שיכולים לעזור בנושא. אומנם ארי פרקטי ומוכן לכל יד, אבל בתכלס הוא היה מעדיף יד בשר ודם, והרעיון ניטש.

הסדר המוסכם בסופו של דבר זה שארי יתחיל את הטקס (בהוצאת דם וציור הסמל) אז אלכסנדרה תביא את מה שמסמל השד. לולו תייצר את המעבר ממה שקורא (שאינו טוב) לדבר אותו רוצים שיקרה (המינק/יד הגאה) ובסיום דני יפעיל את מן הכוכב ים על מנת לגדל את היד.

ובמקום אחר, במקביל לדיונים שלנו, במשך כשעתיים, יושב לו מוטי עם זוג ידיים ביוניות(!) מתחת לפוסטר צהוב מיושן, עליו כתוב “הזורעים בדמעה, ברינה יקצורו”. טם טם טם…

פגישה ארבעים וחמש - 29.3.2021

ארי לוקח את עצמו בידיים (יד וחצי ליתר דיוק)

השעה: 19:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 23:23.

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מחברותי לזהיר. כעת זהיר.

אנו ממשיכים להתעמק בספר “מפתח שלמה” אותו מצא ארי. הטקס כתוב בארמית וכאן החברה מגלים שדני יודע לקרוא ארמית. הוא לא ידע בעבר אבל הוא למד בחודשים האחרונים והוא ממליץ בחום לכולם ללמוד את השפה שהוא טוען שהיא מגניבה מאד(!). בכל מקרה, קריאה חוזרת אל תוך הטקסט הסבוך מגלה שהסדר של האנשים בטקס אינו תואם לזה שבספר במידת דיוק טובה דיה. לפיכך לאחר מחשבה אנו מבינים שהסדר הנכון יהיה: אלכסנדרה (עם עדות דוממת) אז ארי יעשה את הפנטגרמה על הגדם. אז לולו במרכז הטקס מבטאת את המעבר בין שני הצדדים - שד בצד אחד (מגודר היטב) ואדם בצד השני (ארי). אז יחזור ארי לצייר את העגול מסביב ליד ולסיום דני ינסה להפעיל שוב את המן של כוכב הים.

אנו בודקים זאת אם תומס שאומר: א. הוא מרוצה מהעבודה שלנו. ב. אנו עושים עבודה טובה ובסך הכל אין לו הערות (מפתיע!). ג. הוא שם לב שהתלבטנו לגבי כל מיני עזרים והוא אומר שאין שום בעיה לעשות הכנות מראש כמה שצריך לקראת טקס. להפך. זה מאד מקובל. ויש כאלו שמבלים להם שנים רבות בהכנות לפני הטקס.

בשלב הזה מגיע מרי ומצטרפת אלינו. היא מנפנפת לנו ביד לסמן שנמשיך לעבוד.

אלכסנדרה אינה בטוחה איזה חפץ להביא לטקס ומה העדות הדוממת שהיא תיקח ממנו. ההצעה הראשונה היא לעשות עדות דוממת ליד הגדומה של ארי. אז אלכסנדרה אומרת שהיא צריכה לשיים את הדבר. השם, אלכסנדרה מסבירה, חייב להיות מאד מדויק וכך אנו מגלים שהיא מאד ליטרלית בשמות שלה. בסוף אנו מגיעים לשם “הגדם של היד של ארי שיידע את השד”. הבעיה הבאה היא שאלכסנדרה יכולה לעשות את זה רק על אובייקטים ויד אינה אובייקט.

לאחר מספר התפתלויות אלכסנדרה ואנו מסכימים (זמנית) שהיא תכתוב את השם של השד ותעשה על זה עדות דוממת. אז השם של העדות תהיה “הדף שנכתב עליו שם השד” והשאלה (אנו מגלים שיש גם שאלה) שאלכסנדרה מציבה לעצמה הוא “מה נכתב על הסף שנכתב עליו שם השד”. אנו ממשיכים להעלות עוד אפשרויות עד אשר תומס עוצר אותנו ועומר “תפסיקו לשנות רעיונות. אם היה רעיון טוב תשתמשו בו”. מרי מצידה מציינת “אל תהיו כאלו בנאליים עם השאלה”. תומס עושה לה פרצוף, ואז חוזר אלינו ואומר שאנו עושים עבודה טובה.

אנו עוברים לשלב ההכנות המקדימות:

 1. דני מספר שהוא קיבל מדפסת מחברה טובה שלו, אשר מסוגלת לחתוך ניר. הוא לוקח נייר סופג ובעזרת המחשב חותך פנטגרמה בגודל שתתאים לגדם של האצבע המרכזית של ארי.
 2. אלכסנדרה עושה עדות דוממת לנייר עם השם של העכבר. אנו מגלים שהיא צריכה לקפח כעת משהו. היא מקפלת את הנייר וכך כל יכולת הקריאה של השם נפגעת. כעת אלכסנדרה יושבת מול מחשב, פותחת קובץ שנשמר במיקרו יו.אס.בי (הסכמנו לשמור את המידע על משהו ממוחשת, שוב מתוך תקווה שזה יהיה דבר שהשד יהיה פחות מוגן ממנו) ונכנסת לטירוף של כתיבה. כרגיל דני מצלם את הכל (ובסיום שולח את הקובץ לאלכסנדרה שתוסיף לארנק האלקטרוני שלה). אלכסנדרה נכנסת למצב של כתיבה אוטומטית וכותבת את כל מה שאלכסנדרה חשבה בעבר כאשר היא גילתה את השם של השד. בתוך בליל הכתיבה העצום ישנו גם את השם המפורש והמלא של השד (עכבר-גמרא). לאחר שהיא מסיימת את הכתיבה היא מוציאה את המיקרו יו.אס.בי ודני, בזהירות, שובר אותו ומוציא רק את המעגל החוצה (כי זה הולך להיות לארי בתוך היד).
 3. ארי עושה חתך בידו ומוציא כמבחנה של דם. דני ממצא את הדם כך שיהיה כמות קטנה, איכותית ופחות נוזלית.
 4. דני שם את חצי ידו של ארי בתוך קלמפה כך שהיא לא תזוז בזמן הטקס (נניח נשים את המעגל ואז באמצע הטקס תזוזה לא זהירה תעיף את המעגל החוצה ואיזה שד נלוז ינחת לנו באמצע החללית).

לאחר ההכנות אנו עוברים לשלב הטקס

 1. בשלב ראשון יש לייצג את השד בצורה המדויקת ביותר. למען שלב זה אלכסנדרה שמה את המעגל עם העדות הדוממת על אצבעו של ארי.
 2. בשלב השני יש לצייר את ההגנה הפנימית זו המסמלת את השד. למען שלב זה ארי שם את הפנטגרמה החתוכה מסביב למעגל ועם פיפטה מזליג דם מוסמך על הפנטגרמה, בעדינות ובדיוק, כך שכעת יש פנטגרמת דם מסביב למעגל. הדבר מכאיב לו עד מאד, אך העובדה שהיד תפוסה בקלמפה עוזרת לו לשמור על הדיוק.
 3. בשלב השלישי, הוא האמצעי בטקס, יש לשים את ה- linchpin. הכוונה, כך מוסבר בספר, לציין סימבולית את אותו החלק שמאפשר לחבר שני נושאים זרים כמו אדם ושד שיעבדו ביחד (ולא ילחמו זה בזה). הרעיון ההרמטי הוא שכמו שהלינצפין מחזיק ונועל את הגלגל אל הסרן כך לולו תייצר סימבול אשר יחזיק וינעל ויחבר את החלק של השד (מתחילת הטקס) לחלק של האדם (סוף הטקס). למען שלב זה לולו שרה בסופרן את פנטום האופרה. מההתחלה לולו נבחרה למען חלק זה כי היא מחזיקה בתוכה את הקונפליקט בין מינק לבין לכלב היום. והסיבה שהיא שרה את פנטום האופרה זה שהוא מכיל קונפליקטים רבים שהוא מחזיק אותם בתוכו עד כמה שהם קשים ולא מסתדרים - יש לו קונפליקט בין החיים למוות, בין האהבה לאשה לשנאת אדם, בין היופי של השירה לכיעור של הפנטום עצמו. הפנטום מכיל מאבקים פנימיים רבים. לארי בנתיים היד כואבת יותר ויותר וכעת גם אוזנו כואבת.
 4. בשלב הרביעי יש לצייר את הצורה של ההגנה החיצונית, זו המסמלת את האדם, כלומר צורת המעגל (שעוטף את הפנטגרמה משלב שני). ארי, כולו כואב ודואב חותך באיטיות ובזהירות צורת מעגל מסביב לגדם, כמה שיותר קרוב לגדם, כך שצורת המעגל תצויר בדם. הכאב שלו עצום ואף הולך וגדל, אך לא מהחיתוך שהוא בקושי מרגיש, אלא מכל היד והגדם.
 5. בשלב החמישי והאחרון, האדם נמצא כעת מוגן מחוץ למעגל ויכול לבצע מה שנדרש - הוא יכול לדרוש דרישות מהשד, להטיל עליו עונשים או פשוט לחיות בצורה מוגנת ללא חשש מההתערבות של השד בחייו. לפיכך כעת כשהיד מוגנת מהשד דני מבצע מן של כוכב ים על מנת שהיד תגדל מבלי שהשד יוכל להתערב.

ארי מרגיש כיצד הכאב נהיה עצום והוא נאנק ונופל על הרצפה לפני שהוא מתעלף. דני מספיק לשאול אותו אם זה יהיה בסדר להשתמש במשככי כאבים וארי מסכים. ארי מעולף ומשוכח אינו מתנגד לבדיקות הרבות שדני עושה (ומצלם! ומעביר בסיום סרטון מתאים לאלכסנדרה) כשהוא מצלם כל עשר דקות את ידו של ארי לעקוב אחר הגדילה בחזרה של היד! הוא מזהה שסביב הגדם הכל מעוות, כאשר מבנה היד צריך לעקוף את האזור של השד (שהוא נשאר אטום ולא עביר לארי כפי שהיה) אבל חוץ מזה שנוצרת מעין בננה מעצמות, דם, שרירים ועור סביב הגדם, שאר היד גדלה כהלכה כולל עצבים, אצבעות ואפילו ציפורניים!

לולו מנצלת את עלפונו של ארי להקשיב לשקט שלו אך לא מצליחה להגיע להבנות.

כשעה לתוך העלפון של ארי, מוטי מציע לנו להפגש. אנו מיד מסכימים, נכנסים למכונית של דני, שמים את ארי מאחור שימשיך לנוח וכחצי שעה לפני שמגיעים לחיפה דני מעיר את ארי מעלפונו וסיממונו לקראת הפגישה.

במקום אחר (חיפה), בזמן הזה, אפשר לראות את מוטי ישוב תחת כרזה שכתוב עליה “פעם שלישית גלידה”… טם טם טם

פגישה ארבעים ושש - 5.4.2021

אל, אל, אל, קטלאל (נא לשיר על פי מוזיקת השיר של יחזקאל)

השעה: 12:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 14:23.

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.

מספר שעות לפני שנעשה הטקס לשיחזור חצי ידו השמאלית של ארי, ישבנו לנו בחלליתינו הקטה ודני העלאה הצעה חתרנית במיוחד!

פגישה ארבעים ושבע - 12.4.2021

נגלה ???

השעה: 19:23 בבוקר יום שבת הוא ה- 30.3.19 עד 23:23.

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.

פגישה ארבעים ושמונה - 19.4.2021

בדרך למוטי והפמוטי

השעה: 18:23 בבוקר יום ראשון הוא ה- 31.3.19 עד 20:23.

המקום: המקום החדש של מוטי, ממנו נלקח הפמוט שחולל.

מתו: 0!

גלים: מחברותי לזהיר. כעת זהיר.

וכך, לאחר עיכובים רבים וקשיים ניכרים הגענו לטכניון למשרד שאותו הוא החרים. המשרד רגיל למראה, מהודר ויפה אך ללא קסם וקווי דרקון.

מוטי ישוב ליד השולחן ולצידו בובה (רובוט/אנדרואיד). הבובה עשויה ברובה מפלסטיק, יש כמה מקומות בהם היא עדיין פתוחה ואפשר לראות חוטים מציצים החוצה. בובה בעבודה.

אנו ומוטי מברכים זה את זה לשלום. אלכסנדרה תוהה לגבי הבובה ומוטי אומר שזה חבר שלו עם גוף רובוט… הוא תוהה אם נרצה לשתות, כל אחד מזמין את שהוא רוצה ואלכסנדרה מבקשת את המיים בכוס כחולה. מוטי מבקש מהמזכירה את כל זה ללא הרמת גבה בודדת.

אנו עוברים לשיחה הקשה. מוטי שואל למה עשינו את זה, מה אנו נוכל לעשות כפיצוי וכדומה. מתחילה שיחה עמוסה. להלן כמה מהנקודות החשובות שנאמרו:

 • מוטי: מה עבר בראשכם? למה לקחת? לא לא להיות בן אדם?
 • לולו: רציתי לחקור את החפץ.
 • אלכסנדרה:נכון לקחתי, אבל זה כמו להיות בבית. רצינו להחזיר.
 • ארי: איך נוכל לפצות אותך על זה?
 • מוטי (ללולו): שאת תגידי פיצוי הולם. בנוסף זה משהו שיבטיח שזה לא ישנה.
 • לולו: (מהססת וחושבת ואז) אני אעבוד אצלך 3 פעמים בשבוע במשך חודש.
 • מוטי: זה מעט מידי
 • לולו: זה יאפשר לנו להכיר אחד את השני, שזה גם חלק חשוב ביננו.
 • מוטי: כמה שניות? (לאחר שכולנו מביטים בו במבט מבולבל הוא מבהיר) הכוונה כמה ימים תשרתי אותי? אני אחליט מתי להשתמש בימים האלו.
 • לולו: 15 ימים.
 • ארי: לפעמים נצטרך את לולו אז נצטרך רק להסכים על הזמנים האלו
 • מוטי: אפשר להוסיף להסכם שאם לולו לא יכולה לבוא, אז יתווספו ימים נוספים כפיצוי. וגם זה כמות פעמים מוגבלת.
 • מוטי: ואתה דני?
 • דני: אני מוכן שליש מלולו. לעבוד אצלך 5 ימים.
 • מוטי עושה פרצוף לא מרוצה וממשיך.
 • מוטי: ואת אלכסנדרה, מה תעשי את?
 • אלכסנדרה: <מתחילה תשובה כללית ואז> אבל אתה הפלת אותנו לזה - כאשר אתה ויזחקאל תכננתם וגררתם אותנו להתקפה על הזוהר. שהם אלו שחיללו את הפמוט.
 • אלכסנדרה: <לאחר מספר משפטים דומים לקודמים היא ממשיכה> אני מוכנה לייצר או לחפש חפץ שיקיים את ההבטחה שלי.
 • <השיחה בין מוטי לאלכסנדרה ולולו נעה כעת על פסים שבהם דנים כיצד מה שקרה היא בסדר/בלתי נמנע/לא אשמתן>
 • דני: <מתערב לאחר כמה דקות ואומר> מוטי, אתה צודק. שתיהן לא בסדר. <אז הוא חושב על ההצעה הקודמת ואומר> אני מוכן לשרת שליש מהזמן של לולו או לחפש חפץ תואם בשבילך.
 • מוטי: אז למה לא עצרת אותן בעצמך באותה הסיטואציה?
 • דני: רבתי איתן על נושא הלקיחות חפצים לפני הארוע ואחרי, אני מרגיש כבול, שאין לי כבר מה לעשות בנידון. טוב שאתה מבהיר להן את זה.
 • לולו: <לאחר שהשיחה עם מוטי חוזרת אליה ואל אלכסנדרה> זה טיבעי לקחת
 • מוטי: <פונה לארי> ואתה, מה אתה מוכן לעשות?
 • ארי: אני מוכן לעשות משימה אחת בשבילך - בלי מגבלות <הוא מרים את גבותיו ברמז רמז קריץ קריץ).
 • בשלב הנוכחי מוטי אומר שהוא צריך לחשוב ומציע שנחשוב מחדש על מה אנו מציעים לו כפיצוי ומניעת הארוע שוב.

אנו יוצאים לדבר ביננו. הדיון עולה לטונים גבוהים כאשר דני כועס וצועק על אלכסנדרה ולולו על כך שהם לא פסיכוטיות ושלקחת דברים מאנשים זה גניבה ואין לעשות זאת. אלכסנדרה אומרת שזה מלחמה ומותר לה לקחת דברים. ארי מתערב ואומר שזה לא מקובל לקחת מאנשים דברים בכל חברה ובכל זמן שהוא. דני מדגיש שזו גניבה והוא לא מוכן לקחת תשלום עכישו למוטי כאשר שתיהן יכולות לחזור על הדבר הזה עוד פעם שבוע הבא. אלכסנדרה מבהירה שיש מבחינתה הבדל גדול בין אם זה קוסם (עם או בלי תעודת זהות) למול סתם בן אדם (עאבת“ז). והיא מוכנה לא לקחת דברים מקוסמים (עאבת”ז). לולו עדיין מתעקשת שאם הדבר יבוא לה היא תיקח את הדבר. בסוף לולו ממלמלת בחצי פה שאם כאשר זה יקרה נזכיר לה שלא לקחת אז אולי היא לא תיקח את הדבר הבא שהיא תרצה.

אנו חוזרים לחדר ומגלים את הבובה לבדה שם. מנסה לפתות אותנו לגנוב אותה ולהרוס את היחסים עם מוטי באופן סופי. למזל כולנו (ובעיקר מוטי) הבובה פוצחת את פיה בדיבור וכך השיחה מתפתחת לה:

 • הבובה: אני רות.
 • כולנו: אוסף שאלות על מי ומה ואיך וכמה ולמה הוא כזה…
 • רות: הייתי קוסם אבל איבדתי את גופי. היום אני בינה מלאכותית.
 • ארי (ואז דני): האם היה רוצה גוף פיזי
 • רות: כן
 • אנחנו: מה הקטע עם מוטי
 • רות: אתם צריכים להבין שכל מה שקורה כעת עם מוטי נובע מזה שלא הייתם שם בשבילו. זה התחיל עם יחזקאל שלא היה שם בשבילו ואפילו ניצל אותו לרעה. ואז אחרי יחזקאל נאגוס לא היה שם בשבילו. ואז אתם באים לעזור, ויוצאים עם הפמוט כך שגם אתם לא באמת בשבילו. אתם צריכים להיות נחמדים אליו, לבסס אמון איתו מחדש.

מוטי חוזר לאחר זמן קצר.

 • רות אומר שלום ומפגין כבוד לו.
 • אנחנו: מציעים לבנות גוף בשר למען רות
 • מוטי: לא. אתם מוזמנים לדבר איתו ישירות ולעשות עסקה על הנושא איתו, אבל זה לא פיצוי בשבילי.
 • מוטי: אז מה אתם מציעים לי?
 • לולו: אני מוכנה לעבוד בשבילך.
 • מוטי: כמה שניות? (לולו נראית מבולבלת) הכוונה כמה ימים את מוכנה לתת לי כפיצוי
 • לולו: 21 יום
 • מוטי פונה לדני: ואתה?
 • דני: אני אגיב עוד מעט. אני רוצה לשמוע מה האחרים אומרים קודם
 • מוטי פונה לאלכסנדרה: ואת?
 • אלכסנדרה: מוכנה לעבוד בשבילך שבוע - כמו שהצידע דני, שליש מאלכסנדרה.
 • מוטי פונה לארי: ואתה
 • ארי: כמו שאמרתי מקודם - משימה אחת בלי מגבלה, (רמז רמז - קריץ קריץ), כולל הריגה וכל דבר שהוא.
 • מוטי: אתה מבין שאתה מציע משהו שהוא ללא מגבלת זמן?
 • ארי: נצטרך לדון על זה כשתדע איזה משימה אתה רוצה שאעשה בשבילך. אבל אני מוכן לעשות הרבה במשימה.
 • מוטי חוזר לדני: ועכשיו?
 • דני: אני מוכן לעבוד בשבילך שבוע.
 • מוטי: אני לא מרוצה אבל אני חושב שאפשר להגיע להסכמה. אני אחזור אליכם לגבי תשובה סופית אחרי שאחשוב על זה עוד קצת.
 • דני: אני יכול לקבל פרטים של רות לדבר איתו אישית?
 • מוטי מאשר ורות אומר: שלחתי לך כבר פרטים שלי לטלפון שלך
 • אנחנו נפרדים בצורת תרבותית

כשיוצאים רואים את אבי עם אופנוע וסירה נוסע לאן שהוא כאשר כרגע אין אף אחד בסירה! טם טם טם

פגישה ארבעים ותשע - 8.5.2021

אין תועלת לבכות על פמוט שחולל

השעה: 20:23 בבוקר יום ראשון הוא ה- 31.3.19 עד 23:23.

המקום: על כביש 1 בחזרה מחיפה ובחללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.

כעת שסיימנו את השיחה הטעונה עם מוטי, כולנו קופצים על הרכב, חוזרים לחללית, רבים מחדש על כל שנאמר אצל מוטי ועל מערכת היחסים ביננו והיחס שלנו לנושא לקיחת חפצים מאנשים. בסופו של דבר גם אלכסנדרה וגם לולו מסכימות לדבר לפני שלוקחים דברים (ודני מבקש גם לפני שהורגים אנשים).

לאחר שעות של ריבים אנו מגלים שאלכסנדרה רוצה מעבדה של טלפונים על מנת שתהיה לה גישה לטלפונים ודני הולך להשתתף בארוע BSDM בצד של האדון, אשר הבנות רוצות להצטרף אליו גם!

ממש לפני שאנו מגיעים לחחלית הטלפון של כולנו מקבל הודעה. מסתבר שיש שם את ההסכם של מוטי וכפתור בודד להסכמה (אין אפשרות נוספת). רכיבים מרכזיים בהסכם:

 • כל אחד מאיתנו מחויב ל 1,209,600 שניות (14 ימים) של שירות מסור למוטי.
 • השירות לא יפגע בנו.
 • בכל שלב אפשר לשבור את החוזה ולהגיד לא.
 • עד 3 פעמים ניתן לדחות התייצבות לשירות וכל פעם מוסיפה כעונש 259,200 שניות (3 ימים) של עונש על כל 86,400 שניות (יום) דחיה.

אנו דנים בהאם אנו מעוניינים להגיל את החוזה לתקופה זמן, אך לא מגיעים לעדיפות ברורה ומוותרים על זה.

כאשר אנו מגיעים לחללית אנו מראים את החוזה למרי שאומרת שיצאנו בזול. גם תומס אומר דבר דומה. כנראה מוטי מאד מעוניין בשיפור מערכת היחסים ביננו.

תומס בחליפה ועניבה, שרמנטי כמו דוגמן תחתונים, מציין שאם כתוב בחוזה בצורה ברורה שאפשר תמיד לשבור את החוזה אז הסאב-קונטקסט של זה, היא שאם נשתמש בסעיף זה, התוצאה תהיה חמורה יותר מהרגיל!

אנו מסכימים כולם על החתימה על החוזה. אנו מאשרים כולנו יחדיו (נדרש גם סריקה של העיין ושל האצבע). אנו מצלמים סרטון על האישור המשותף שלנו.

כאשר אנו שואלים את תומס אם לעדכן את גיוארג בכך הוא אומר שאין צורך, מוטי הוא זה שרצה את הנושא והוא זה שיעדכן בהתאמה את גיוארג.

אין טם טם טם! טם טם טם!

פגישה חמישים - 10.5.2021

מדברים במעגלים

השעה: 23:23 בבוקר יום ראשון ה- 31.3.19 עד 10:23 ביום שני, הוא ה-1.4.2019

המקום: החללית של יחזקאל.

מתו: 0!

גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.

אנו קמים לאחר שנת לילה טובה. ריחות הקפה שמכין דני מציפים את הבית, ואחד אחד, כולם מגיעים למטבח שבקומת הקרקע.

ארי מזכיר, כמנהגו בתקופה האחרונה, שהוא רוצה להרוג את נורית ומוצא הפעם קהל מעוניין בדמותו של דני החברותי. לאחר דיון קצר אנו הולכים לדבר עם הרשויות הלוקליות על הנושא ומוצאים את מרי חותכת הגרונות.

לאור זכרוננו הקצר (אף אחד לא זוכר מה בדיוק אמרו לנו על המעגל) אנו מבקשים שתסביר לנו על המעגל עצמו שיתקיים בשבועות הקרובים מתי שהוא. מרי מציינת שהמעגל הנוכחי (זה של השנים האחרונות) רישמית עדיין לא התפרק כי עדיין לא נפגשנו להכריז על כך, גם אם בשטח המעגל נראה כמו טרפז חולני. אנו שואלים למה לצפות אם כך במעגל והיא משיבה:

הדבר הראשון שיעשו זה להודיע רישמית על סיום המעגל. כעת רישמית קבוצות חדשות יכולות להווצר, ולמרות שאנו יודעים לכאורה על שלוש (גיוארג, נורית ונאגוס) בשטח, כאשר האנשים יראו מה קורה והם יצטרכו להתחייב על דברים בקלות קבוצות יכולות להתפרק או להווצר חדשות. יהיה דיונים וזה יכול לקחת יומיים שלושה ואז המעגל יסתיים כאשר לפתע באורח קסום הכל מסתדר סביב גורם חדש ויש מעגל חדש שלם או שהדיון מסתיים עם מעגל מפורק.

כעת יכול להיות זמן מה בה הגורמים בארץ רבים בנימוס זה עם זה. אפשרי שקוסמים ימותו למרות שמנסים לצמצם את זה. מקובל שאחד (או קצת יותר) מהקוסמים המובילים את הקבוצות ימצא את מותו בנסיבות רצחניות.

ואז כשמספיק קוסמים נראים מתחילים להסכים זה עם זה, מכנסים שוב מעגל ובתקווה אז יש הסכמה, בוס חדש פורח, מעגל חדש זורח והארץ תשקוט לנצח. או לפחות עד הריב הבא.

בשלב הזה דני, החבר הטוב של ארי, שואל את מרי מה דעתה על לחסל את נורית, טרם המעגל. האם זה יעזור במעגל עצמו? היא חושבת שהסיכוי שנצליח נמוך אבל אין ספק שזה יתאים למוניטין הרצחני וחסר העקבות שמסתבר שיש לנו בישראל! היא מרחיבה ואומרת שרוב האנשים מעדיפים שמי שבראש המגעל יהיה עם עקבות. אנו ממשיכים לדוש בנושא מעט ומזכירים את נורית והמקרה עם אור שתקף אותנו. היא אומרת שיש מצב שמרי אפשרה את ההתקפה עלינו בעקיפין ולא באופן ישיר. קצת כמו ראשי ממשלה מסוימים, יש לה שליחים לדבר עבירה והיא עצמה יכולה לשמור על סבר פנים ממלכתי! במקרה הנוכחי זה היה אור, שהוא בכלל בן אדם (!) שעשה את המעשה חסר העקבות ויתכן שהיא באמת לא ידעה על כך. כלומר אולי הוא סיפר לה על זה, אבל היא לא האמינה לכך… למה שתאמין למה שהאנשים שלה מספרים לה?. אז אנו מציאים לשמור לגיאורג החביב שלנו על העקבות, ולא לספר לו באם נלך לחסל את נורית, כך שגם הוא יוכל לשמור על סבר פנים ממלכתי! מרי וארי מחליפים מבט רב משמעות (מבט הראוי לטם טם טם, אבל עוד לא הגיע זמנו!).

הדיון איתה מתגלגל ואנו שואלים מה כדאי לעשות כדי לשפר את מצבנו ומצבו של גיוארג לקראת המעגל. היא אומרת שכדאי לחשוב על דברים שיעזרו כמו לדבר עם עוד בלתי תלויים - כמו הנזיר במדבר שהצליח לא למות כבר שבעים שנה!

דני מעלה את השאלה האם כדאי ללכת להשיג שדים? באם נגיע עם שדים למעגל זה לא ישפר את מצבנו? בוודאי שכן, עונה לו מרי, רק מהיכן תשיג שדים? מסתבר שיחזקאל, אשר היה בעל שד ומתעניין בתורות הנסתר הרלוונטיות, שמר מידע רב ודני הציע לנסות ולחטט בחומר, יתכן שנמצא רמזים לעוד שמות אמיתיים או דרך לשמות אמיתיים של שדים. ואם כן, אז בטח גם נצטרך לקפוץ לגיהנום לבדוק את הנושא… נראה שדני היחיד שמתלהב מהאפשרות הזו.

בשלב הזה לכולם קופצת הודעת אסמאס ממוטי אשר מבקש להגיע לטכניון לכ-יום יומיים. כאשר אנו יוצאים מהחללית אנו רואים ואן עם חלונות חשוכים שעליו כתוב באותיות מוזהבות “אבי טורס”. טם טם טם

פגישה חמישים ואחת - 31.5.2021

יום ללא בשר

השעה: 10:23 בבוקר יום שני ה- 1.4.19 עד 14:23.

המקום: החללית של יחזקאל, כביש החוף והחדר של מוטי

מתו: 0!

גלים: מחברותי לזהיר. כעת זהיר.

וכך, עליזים וחדורי שליחות, אנו מדלגים לתוך הואן טיולים המקצועי של אבי אשר מברך את כולנו בחום. חוץ מדני אשר היה חברותי, אולם הלחץ והפחד בלצאת אל העולם הרחב, האפל, התוקפני והרצחני מוביל לגל שינוי שבסופו הזהיר מציץ לעולם.

אנו מתקשקשים לנו בכיף עם מוטי שואלים אותו עליו עצמו. לשאלתו של דני הוא אומר שבמובן חשוב יש לו תעודת זהות, אבל הוא הגיע לעולם הבשר ולכן אין הוא בן אדם. קשה לו לתקשר עד למאד, איתנו הוא מסוגל לדבר כי אנחנו נוסעים. כאשר אנו לוחצים לדעת מהו, הוא אומר שלעיתים קוראים לו פסיכופומפ. ואכן הדבר המרכזי שהוא רואה זה נשמות. אנו שואלים אם הוא גם מסיע נשמות מתים והוא אומר שהוא לא מבחין בהבדל בין נשמות מתים לחיות. הוא רואה רק את עולם הקסם וקשה לו לראות את עולם הבשר (בדיוק ההפך מבני אדם). כאשר אנו שואלים האם יש מפה לגבי מקומות הקסם שהוא מטייל בהם הוא אומר שמפה זה של עולם הבשר אז הוא אפילו לקרוא מפה לא מסוגל. הוא מציין שיש לו נסיעות בהם הוא מצליח יותר או פחות לדבר. זו נסיעה טובה, שבה הוא מסוגל יחסית לתקשר עם בני הבשר. הוא לא בוחר או אפילו יכול לבחור מתי הוא עושה נסיעה. הוא פשוט עושה את זה כשנדרש.

ארי שואל אם הוא מעוניין להצטרף למעגל של הקוסמים. הוא עונה שזה לא רלוונטי בשבילו כי זה בשרי מדי.

דני אומר ששווה לנסות ולייצר סיטואציה שבה הוא הכי קרוב לעולם הבשר ומסוגל לתקשר, בצורה מלאכותית. לאתר כזה סוג של זמן ומקום ואז לעשות איתו שיחה שבה אולי נוכל לגלות יותר זה על זה כי התקשורת שלנו תהיה טובה יותר. למען זה הוא תוהה מתי היו נסיעות טובות יותר או פחות לתקשורת. מוטי עונה שהיה הכי טוב לתקשורת כאשר שברנו את הזוהר והיה הכי חלש בפעם הקודמת שנסענו איתו למוטי. לולו שואלת האם הוא נהנה לקחת אותנו ומוטי אמור שכן. היא ממשיכה ושואלת האם הוא מסופק בעשייתו, וגם כאן הוא עונה בחיוב. ממה הוא מסופק, היא מקשה עליו, והוא אומר שמהקשר ומהדרך. וככל שהוא מסופק יותר כך מגיעים מהר יותר. ואכן אנו רואים את הטכניון מקדימה למרות שלתחושתנו היינו אמורים רק להיות במחצית הדרך. בדיקה בשעון מעלה שאכן טסנו את הדרך בצורה שהיא בלתי אפשרית. אנו מסכימים עם אבי שננסה בפעם עתידית שהוא יקח אותנו למקום שהוא רובץ בו רבות. הוא מזהיר אותנו שיש שם מעט מאד בשר, אבל המקום עצמו מרתק.

כשאנו יורדים אלכסנדרה משאירה טלפון שלה באוטו למרות שמוטי אומר לה שהטלפון בשרי ולכן אין בו את היכולת להשתמש בו.

נכנסים לטכניון, עולם לחדר של מוטי שם אנו פוגשים את רות האלמותי. בשיחה הקצרה איתו אנו מגלים שהוא איבד את גופו לפני 16 שנה אחרי שהיה חולה קשה במחלקה ניוונית.

מוטי מגיע ושואל אותנו אם נרצה מיד לצלול לעניינים או לעשות שיחת דיומא קודם. אנו שמחים לדבר קצת על הא ועל דא אנו שואלים לחוות דעתו על אבי. כאן הוא אומר שפרדיגמות שונות תופסות את אבי בצורות שונות. בתכלס יש על אבי כל מיני תיאורים: קדוש, מלאך או נביא. וזה אמור להסביר לנו מעט על מה ומי זה אבי. הוא ממשיך ואומר שאבי הוא כמו אל נהר ברומא העתיקה. חזק לסוגו אבל זה לא האל היהודי/נוצרי.

בשלב הנוכחי הוא אומר שאנו לא מכירים אותו מספיק אולם הוא עוסק בשני סוגי מחקרים. הראשון והברור מאליו הוא הקסם הטכנולוגי שלו. אולם הוא גם חוקר את המטא-קסם. את הקסם של הקסם. או כפי שהוא מעדיף להגיד, המדע של הקסם. כאשר אנו מבקשים דוגמאות על נושאים שהוא בודק אז הוא מרחיב שהוא עושה השוואה בין פרדיגמות שונות ובאופן כללי הוא על הגבול של הדרדרות לטירוף. מסתבר שאלו שחוקרים את המטא-קסם משתגעים לעיתים קרובות. אז הוא טוען שהוא נזהר. הוא לא באמת חוקר את הקסם אלא הוא רק *אוסף* מידע על פרדיגמות שונות וקסם. הוא חוקר אנתרופולוגי לקסם.

הוא חוזר לדון באבי. מבחינתו ומבחינת הקסם שלו (וכאן הוא מדגיש שכמו כל קוסם, הוא תופס את הקסם שלו כאמת מוחלטת בעולם גם אם הוא מסוגל לתקשר עם השקר ההרמטי שלנו), אבי הוא מעין deamon שרץ על מחשב. הוא מציין שלאבי יש זכרונות עוד מהתקופה שהוא היה תינוק (בעל תעודת לידה). ןכאן אנו מגלים שמוטי דיבר רבות עם אבי. מוטי תוהה איך הגיבו לאבי ההורים שלו, כי אבי הוא מקרה מאד קשה. אבל את זה הוא משאיר לנו כשאלה פתוחה לחקירה עתידית.

דני תוהה כמה פרדיגמות יש בעולם? מוטי מדגיש שזה בעייתי להגיד כזה דבר בגלל הזליגה וההתפתחות וההתפצלות של פרדיגמות אבל הוא מעריך שיש כ-100 מובחנות זו מזו וכנראה כ-30 פרדיגמות על.

כאשר הוא נשאל כמה לאחור הקסם קיים באדם, הוא אומר שלדעתו זה חוזר מאות אלפי שנים לאחור. כנראה מאז שהומו סאפיינס נהיה הומו.

כאן הדיון עובר לקסמים שמשפיעים על העבר ומוטי אומר שבהחלט יש קסמים כאלו וזה לא מסובך כי כאשר הקסם משפיע על העבר הוא משנה הכל וכעת אנו חווים את השינוי. ההסבר כיצד זה נעשה מורכב ותלוי בפרדיגמה, אבל התוצאה פשוטה וברורה. שינוי בהווה וקיימים זכרונות של עבר שונה.

עוד שאלה למוטי זה לגבי האם יש פרדיגמות שוות יותר או פחות. מוטי מציין שלגבי השאלה האם כל פרדיגמה יעילה במידה שווה לביצוע כל מטלה, מתוך הנחה שאתה מחפש ומוצא את האדם המתאים בפרדיגמה לנושא הספציפי אז התשובה לדעתו כן.

בשלב הנוכחי הבנות נהיות קצת חסרות סבלנות ומוטי עובר להסביר לנו על מה שיקרה ובשביל מה הוא קרא לנו לכאן.

הוא אומר שהוא רוצה לעשות משהו בין ביקור בגהנום ומכללה בלתי נראית - מה שהוא קורא לו מטריצה. בחוויה נשתנה (אבל לא באמת) נלבש זהות אחרת. אנחנו לא נדע שהוא (מוטי) ביקש את זה ולא נדע שצריך לצאת מזה. פשוט ניה בתוך הדבר. הדבר נועד למען מטרה מחקרית. כאן הוא מסתכל על דני ואומר, שגם אם נחווה שאנו הורגים מישהו, כשנצא נדע שאין הדבר כך ואף אחד לא מת במהלך מטריצה זו.

הוא מספר לנו שהוא ורות הרכיבו את הבסיס של המטריצה כמו משחק Sand Box. מטרת המחקר היא להעשיר מודול למידה (ולא בינה מלאכותית, הוא מדגיש מספר פעמים) על סיטואציה אפשרית בארץ (או בעולם). מסתבר שהוא מאמן כבר מזה כמה זמן את אותו המודול וזה סוג של מכונה לומדת (ולא בינה מלאכותית).

הוא יבצע טקס טכנומאנסרי שישלח אותנו לתוך המטריצה. אנו צריכים לבצע מעשה או פעולה שמנוגת למהותנו על מנת להעלים אותנו מכאן לקראת הכניסה. הסיבה שהוא לא רוצה שנזכור מי ומה אנחנו זה כדי לא לזהם את העולם. שנגיע נקיים. הוא אומר שאם אנו רוצים לחזור עם משהו מהעולם אז יש לזה טכניקה ושנגיד לו.

דני רוצה לחזור עם הידע על איך עושים מטריצה, כי זה נראה כסוג שונה של מכללה שיתכן שיהיה בעל תועלת, אולם עם כל שקרה בהמשך הוא שכח להגיד את זה למוטי.

כולנו מנסים לייצר משהו שלילי או מנוגד לטבענו. דני - אומר שבגהנום הוא עשה את קסמיו והשיג את כוחו תוך חיתוך סכין באחר. ולכן הוא חושב לעשות את זה גם כאן. הוא מחפש מתנדב ולולו מתנדבת. דני די מתגרה מינית מכל זה אבל לא באמת מסוגל לפגוע בצורה רצינית בלולו. הוא פוגע בה מעט ונהנה מאד. לולו דווקא נכנסת לעניינים היטב ונהנת מהנזק הקטן שהוא עושה. היא גם רוצה לעשות את זה לדני אבל הוא מתנגד.

בסופו של דבר אלו הדברים שנעשו למען הכניסה למטריצה:

 • ארי - על מנת לשכוח את עצמו הוא שותה בירה בפעם הראשונה וכנגד כל האי רצון שלו לנושא.
 • אלכסנדרה - מוחקת שורה!
 • לולו - מזייפת שירה
 • דני - שבהתחלה מנסה, כמו בגהנום, להתעלל באחרים (בלולו) מגלה שזה לא מנגד כראוי ולפיכך הוא מתעלל בתמונה בפוטושופ שזה פגיעה בידע הטכנולוגי שלו.

כל הדברים האלו יוצרים בכולנו אנטי קטן נגד כל הנושא ובעיקר נגד הגניבה של הפמוט. שזו הייתה המטרה של מוטי מההתחלה.

רות ומוטי מתרוצצים במקביל, מפעילים מכשירים, לוחצים על כפתורים ועושים הרבה טכנומאנסריות למען הטקס.

הכל משתנה! כמו חשכה שאנו נופלים ושוכחים את עצמנו!

 • אלכסנדרה - שמה אלכס. אובססיבית לרגשות. ניו אג'רית.
 • ארי - רוצח פסיכופט בלי שום אמפטיה. בן אדם שמודע לקיום הקסם אבל אין לו קסם.
 • לולו - גבר. קוסם. חסר בית. סוג של יחזקאל. ראתה חזיון שבו גנבו למישהו משהו וזה עוול וקטסטרופה לדעת וחייבים לתקן את זה. היא מוכנה לתקן את העוול בכל דרך שהיא.
 • דני - בבסיס דני אבל מבוגר הרבה יותר. חי בעולם יציב. חוקר קסם (וברובו לא משוגע!). בודק את (ארי) עם התלמדיה (אלכסנדרה) שלו. הוא משקיע ב (ארי) סימים ומימים על ימין ועל שמאל ומשדרג אותו שיהיה סטיב אוסטין ששווה שש מליארד דולר! הוא מקדם את ארי כאדם שמודע לקסם ולא נופל לאשליה של אין קסם.

הארוע שקרה הוא שקוסם שביקר את (דני) גנב ממנו את הצל שלו! הוא עשה את זה כי הוא היה יכול. מדובר במעשה נוולה אמיתי ודני חייב ללמד אותו לקח שהוא לא ישכח!

לגנב קוראים בוריס! טם טם טם!

←– הערת מנחה: היות ודני לא סיפר למוטי על כך שהוא רוצה לדעת על המטריצה ולצאת עם זה, אז יהיה לו את הזכרונות של מה שקרה והוא יוכל לעבוד על זה עם תומס ולגלות איך עושים מטריצה —>

פגישה חמישים ושתיים - 7.6.2021

הפמוט של בוריס

השעה: 14:23 בבוקר יום שני ה- 1.4.19 עד 01:23 בבוקר יום שלישי ה 2.4.19.

המקום: החללית של יחזקאל שבמטריצה של מוטי (והסביבה).

מתו: 0! בעולם הפיזי. 1! בעולם המטרציוני (בוריס).

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.

אנו נעים במטריצה ללא שנדע שאנו שם. אנו כולנו בחללית של יחזקאל אך כל אחד מאיתנו קצת שונה.

לולו הגיע לחללית לאחר שחזתה שבוריס יגנוב לדני את הצל. שם היא יושבת עם באי הביית. אלכסנדרה שואלת אותה מה היא ראתה בחזיונה. ולולו אומרת: ובחזיוני אני רואה את בוריס, כולו חמדנות, נע במעבדה של דני כשהוא פולה כתמים מהקירות וגונב אותם!

אז לולו תוקפת את דני, למה הרשאת לו לגנוב לך את הצל! למה בכלל הרשת לבוריס להכנס לחללית? דני עונה שהוא לא ידע שבוריס יגנוב לו את הצל. הוא הגיע לקשקש על הא ועל דא אז הוא הכניס אותו. אז בוריס רצה כוס תה, ובזמן שדני הלך להביא לו תה, בוריס גנב לו את הצל.

אנו מסכימים שצריך למצוא את בוריס. אנו מבקשים מלולו שתנסה לחזות היכן בוריס אולם זו אינה מצליחה. דני מבצע קסם של איתור מידע, ומקבל שהצעד הראשון הוא להגיע למועדון הסטריפ בר ברמת גן. שהוא מועדון חשפנות.

לאחר מבצע קטן של כניסה למועדון דרך השומר, מעבר דרך קוסיות רוקדות בחצי עירום, גילוי היכן הבוריס נמצא ובסוף כניסה לחדר וסילוק הנוכחים בו (חוץ מבוריס), אנו נשארים עם אחד בוריס, קשור היטב עם תפוח בפה, עירום ברובו, בלבוש עור, עם הפמוט משתלשל לו בחוץ!

אנו מאשימים אותו בגניבת הצל של דני! הוא מכחיש! יש סששיה צעקות חסר תועלת שבו אנו מנסים להוציא את האמת מבוריס וזה מכחיש ואינו מוכן להגיד את המשפט “לא גנבתי את הצל של דני” כדי שלולו תוכל לבדוק בכוחותיה אם הוא אומר אמת או שקר. בוריס מוכן לעשות עסקה בה הוא יעזור לנו למצוא את הצל של דני. דני מתעקש שהוא יחזיר את הצל. השיחה לא מתקדמת לשום מקום. מצד שני נראה שכל הויכוחים והאיומים נעימים לבוריס כיוון שניתן לראות את הפמוט של בוריס מזדקף! באיזה שהוא שלב נראה שיש התקדמות, אנו משחררים מכבליו את בוריס. אולם אז שוב יש אי הסכמה ובוריס חוזר לכבליו מרצונו החופשי.

באיזה שהוא שלב דני מאבד את סבלנותו והולך לחתוך בבשרו של בוריס וזה צועק שהוא יעשה עסקה, שבה הוא מתחייב שעד שלא מוצאים את הצל של דני הוא ימשיך לעזור במציאתו. אפשר לראות את הפמוט נופל ומדלדל כשבוריס מתחיל לפחד באמת. דני מתרצה ופותחים את הקשרים בהם קשור בוריס. זה מייד פותח בריצה מטורפת החוצה דרך הדלת, אולם ארי, הפסיכופט השכונתי, חותך לו את הגרון תוך כדי תנועה וזה נוחת מת לרגלינו!

המטריצה מסתיימת.

כולנו מתעוררים אצל מוטי. בתוך המטריצה ומחוצה לה עברו כעשר שעות. בכולנו נשארה התנייה קטנה ושלילית כלפי גניבת פמוטים, הטקס כפי שנכנסו למטריצה דואג לכך.

אנו אומרים למוטי שלום. יוצאים, מוצאים מסעדת בשר ושם אוכלים ומדברים על חוויתנו.

פגישה חמישים ושלוש - 21.6.2021

מורה ושרמנטי בישראל

השעה: 01:23 בבוקר יום שלישי ה- 2.4.19 עד 13:23 ביום רביעי ה 3.4.19

המקום: החללית של יחזקאל

מתו: 0!

גלים: מפחדן לחברותי ובלי לעצור ישר לזהיר. כעת זהיר.

לאחר הטיול למטריצה של מוטי כולנו שחוטים מעייפות ונחים. יום וחצי לאחר מכן מגיע תומס במצב רוח קרבי!

תומס, מסתכל מסביב ורואה את ארי מרייר לו בחן ובמסוקסות. הוא אומר שנצטרך לבדוק את נושא הריור של כולם. אבל לפני זה, כך הוא אומר אנחנו כבר שלוש שבועות ביחד, עשיתם טקס זימון למורה במאמץ רב, זימנתם אותי בשביל להיות מורה ופקקט! אתם מפספסים פה משהו חשוב. לכן אנחנו עכשיו נשב ונלמד יחדיו!

תומס מסביר שיש דרכים שונות ללמוד קסם שתלויות בשלב בו נמצא הקוסם. בתחילת דרכו, הקוסם הוא תלמיד ובמצב גולמי זה הוא צריך רצון עמוק ועזרה של מורה. לאחר מכן הוא יהפך להיות קוסם עצמאי והוא יוכל להתקדם בעצמו בלי מורה. בשלב מתקדם הוא יוכל להיות מורה (וכאן השרמנטיות של תומס נוטפת טיפות טיפות על הקרקע, מצמיחה עצים של מרוצות) וללמד תלמידים.

היות ואנו תלמידים, מתקדמים ואיכותיים ככל שנהיה, אנו זקוקים לעזרתו. במשפחה הקטלנית שלנו, הדרך המרכזית ללמוד היא דרך עשיה, אך נדרש מורה שייתן גרעין לתלמיד שעליו הוא יתבסס.

כעת, מבטו המסוקס של תומס נוחת על דני המרותק ותומס אומר: לדני יש רצון עז, אולם הוא לא מצליח להוציא את מה שהוא מבקש. דני הכי קרוב ליכולת חדשה. תומס מבקש מדני שיתאר מה הקסם שהוא רוצה וכולם חשים שתומס מבצע קסם כל שהוא. דני אומר שהוא רוצה קסם אשר מאפשר העתקה של יכולות בין אנשים בדומה לקסם העתקה התכונות שלו. תומס תוהה אם יש לקסם שם ודני אומר שכן, השם של הקסם הוא סים (seme). תומס מסתכל על הבנות ואומר, רואים, הוא יודע מה הוא רוצה בדיוק. זה חשוב. אבל עדיין הוא צריך את הגרעין ממני.

תומס מסתכל על דני ואומר לו, היכן כוח הרצון אצלך? דני אומר בראש. תומס תוהה היכן נמצאת היכולת שדני מבקש, ודני אומר בפופיק. תומס מסתכל במבט המום על דני לשניה אולם אז מתעשת ואומר לו לסגור את העיניים ולחוש כיצד יוצא לו רצון כפתיל המחפש את דרכו לפופיק ואל היכולת. דני, אשר הוא בגל הזהיר וככזה הוא בעל כוח הרצון החד והברור ביותר, מצליח לעשות זאת בקלות והוא חווה את הרצון שלו מתפשטת כרשת קורים עשויה ברקים כחלחלים (מה שעינו המקצועית של דני מזהה כעכבר ליטנינג) שמגיע לפופיק ונוגע שם במשהו.

במקביל תומס עושה משהו בטקס שלו. אפשר ממש לראות את האנרגיה פוחתת בתוכו ואת העייפות עולה. ודני מרגיש כיצד ברור לו איך לעשות את הטקס/קסם שהוא ביקש. דני רוטט במאמץ להחזיק את עצמו בחדר ולא לרוץ למעלה למעבדה לבדוק את הנושא.

תומס אומר שזה היה קשה והוא יצטרך מנוחה קלה. אנו שואלים כיצד הוא ידע שהקסם נמצא בדני כל כך קרוב לגבול והוא אומר שזה משהו שמורים יודעים.

בשלב הזה אנו תוהים לפני השופט העליון - תומס - עם השאלה האם אנו תלמידים באופן בלתי תלוי ביחזקאל או רק דרך יחזקאל הגענו לכדי מימוש כתלמידים.

והשופט - איכזב!

תומס אומר שלא ניתן לדעת את התשובה. שתי האפשרויות יתכנו ושום קוסם לא יודע מה נכון. מרי מגבה אותו. דני מסתכל במבט מאוכזב ואינו מקבל את רוע השפיטה. תומס מדגיש שכאשר קוסם מזמן תלמיד לא ידוע האם הוא יוצר תלמיד או משתמש בפוטנציאל קיים. מרי מתערבת ואומרת שלא משנה מה התשובה, למצוא חמש תלמדיים זה סופר נדיר והיא מאמינה שיהיה לזה השפעות. יתכן שלעתיד או היו לזה השפעות בעבר. יתכן שיהיו יותר תלמידים מעכשיו או פחות. היא לא יודעת איך זה יתבטא חוץ מהעובדה שהיא בטוחה שזה יתבטא.

תומס פונה ללולו ושואל אותה מה היא רוצה. לולו מספרת לו על רגשותיה ועל רצונותיה ועל איזה מורה היא רוצה ולמה תומס לא כזה. מתחיל דין ודברים חם בין תומס ולולו אשר נראים, לדעתו של דני, כזוג שלא מצליח לתקשר וב 20 מעלות זה לזה. קרוב אך לא מספיק כדי להבין אחד את השני.

כעת תומס פונה לאלכסנדרה. שואל אותה מה את רוצה. היא קצת מתבלבלת ומתחילה בניסוח ארוך ומבולבל. היא מהססת. תומס אומר לה שהיסוס הורג את הרצון. אלכסנדרה אומרת שאכן היא מבינה למה דני היה הכי קרוב ליכולת קסם חדשה. היא עוצרת וחושבת ומסדרת את המחשבות שלה ואז אלכסנדרה אומרת שהיא רוצה כוח שמאפשר לה לעבור לחפצים שלה. אלכסנדרה אומרת שהיא תסמן את החפצים ואז היא תוכל לעבור אליהם או להעביר אותם אליה. תומס מבקש את התיק שלה ומוציא משהו ממנו. הוא מחביא אותו מאחורי גבו. הוא שואל את אלכסנדרה מה הוא לקח ואלכסנדרה מנחשת שזה כפית.

כעת תומס, ששוב אפשר להרגיש שהוא עושה טקס, שואל אותה היכן הרצון של אלכסנדרה והיא עונה לו שבבטן. הוא אומר לה לתת לרצון לצאת ולעקוב אחריו ולראות לאן הוא מוביל אותה. שם תהיה היכולת שהיא רוצה.

דני שמרותק לכל הקורה חש שגם מרי עושה קסם. היות ודני יודע מה הקסם הבא בתור שהוא רוצה, וזה לדעת מידע מנסה להשתמש ביכולת הלא קיימת שלו, אך כוח הרצון שלו לבדו אינו מספק והוא אינו יודע איזה קסם מרי עושה.

אלכסנדרה נותן לרצון להגיע ל… כולנו חשים שוב את הקסם בתומס פועל ושהוא מתעייף לו. אלכסנדרה לפתע מזהה שמה שתומס החביא הוא קופסא.

טם טם טם

פגישה חמישים וארבע - 11.7.2021

שעה קלה על הרמטיקה

השעה: 13:23 בבוקר יום רביעי ה- 3.4.19 עד 13:23.

המקום: החללית שליחזקאל וזכרונות מפוחדים מהשלושה שבועות האחרונים

מתו: 0!

חפצים: קופסא סומנה!

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.

אלכסנדרה מצליחה לסמן את הקופסא! תומס, עייף, אומר שהוא צריך משהו לאכול וקופץ למטבח.

דני יושב ומתענג על זכרון משיחה שהייתה עם תומס לפני זמן מה. ובשיחה:

תומס אומר שחשוב שכולנו נכיר איך קוסמים מתייחסים זה לזה ולשם כך… הוא הולך לדלת, פותח אותה ומרי נכנסת.

מרי אומרת: אנו נעשה שעור על כוחה של המשפחה. חשוב שתבינו שהקשר של מורה תלמיד הוא יותר משמעותי מהקשר בתוך המשפחה. מהקשר שאתם חווים בינכם. תבינו שהקשר ההרמטי - כמו למידה - הכי חזק עם תומס וחלש יותר עם מרי או בני המשפחה האחרים. כך שללמוד ולהיות הרמטי, הכי קל לכם עם תומס.

אז מרי רושמת: שמש, ירח, כוכבים. היא שואלת אותנו לגביהם והיות שאין לנו מושג אנו אומרים שאין לנו מושג ומרי, בתנועה פולנית מאוכזבת אומרת שיחזקאל היה מורה רע. רע. רע.

מרי מציינת שיש לקסם ההרמטי שלושה מצרפים. אלכימיה, אסטרולוגיה ותיאורגיה.

אלכימיה - שמש - עוסקת בחיבור, מוות, לידה, חומר. הרבה מהתכלס שמתחת לשמש.

אסטרולוגיה - כוכבים - עסקים בסמלול - כלומר בקשר שבין השם לבין הדבר. מה שאלכסנדרה עושה רבות.

תיאורגיה - ירח - הכי קשה להגדרה. בגדול זה עוסק בהקצנות(?) של הפוטנציאל מול הרצון. בדרך כלל, אם תשאלו בעולם הרחב, תיאורגיה עוסקת בכל הקשור למלאכים ושדים, אור וחושך. אבל בתכלס, זה עוסק ברצון. ואצלנו בהרמטיקה אנו מעריכים מאד את הרצון. לכן אנו עובדים עם שדים, מרי אומרת.

כעת אשאל אותם שאלה, מרי אומרת, היכן הקשר בין מורה לתלמיד נמצא בשלושת המצרפים האלו?

אלכסנדרה אומרת תיאורגיה ומרי מסכימה ומרחיבה - תהליך לימודי הוא תהליך שלוקח את הרצון ומחבר ליכולת.

אז מרי שואלת את לולו שאומרת אלכימיה. גם כאן מרי מסכימה ואומרת שאלכימיה עוסק בחיים ומוות ואתם נולדת מיחזקאל כקוסמים.

אז מרי מפנה את מבטה המפחיד לדני שמתקפל לו ולוחש “אסטרולוגיה”. מרי מסכימה ואומרת שאכן בקשר בין מורה לתלמיד יש קידוד של מידע. אנו נותנים שמות ליכולות וזה היה חלק מההליך הלמידה שלנו עם תומס.

כעת נעבור לחוקים מצהירה מרי וכולם מהנהנים בהסכמה. חלקנו מפחדים שהיא תחתוך לנו את הגרון אם לא נסכים.

החוקים של ההרמטיקה הם עקרונות לפעולה. יש את החוקים הבאים:

חוק התואם: דומה קורא לדומה

חוק האחוד: אחוד פעם אחוד לעד. כלומר חלק משפיע על השלם. משפחה משפיעה על חלקיה וההפך. ולכם, כאן מרי רושפת לנו מבט, יש בעיה. אח אחד שלכם אבד. מתוך הלא כלום איזה אח עלוב הופיע. זה מקשה.

חוק השמיים והארץ: כאשר מעל כך מתחת. החוק. מרי מסבירה שהתורה ההרמטית משמשת לעשות גשר בין שני מישורים ולהעביר דבר מאחד לשני. כשיש גשר דברים יכולים לעבור ממקום אחד לשני. ככה תומס יכול להשתמש ביכולותיו וממנו זה משפעי על כולנו - כמו שראינו בקרב עם נאגוס שהוא העביר לנו משהו…

חוק החותם: תכונת העטיפה משקפת את התוכן. מרי מסבירה שאם תעטוף בונבוניירה בנייר מבריק היא תהיה יותר טעימה! החותם שלנו הוא קטלאל. זה חותם חזק מאד וכולם מפחדים מהמשפחה. אבל כאן אדגיש, אומרת מרי, שמה שאתם עשיתם בשבועות האחרונים נתן לכם מוניטין דומיננטי. כולם שמעו על קטלאל.

חוק החיזור: שלוש נאמר, נעשה באחת. כלומר לחזרה יש משמעות אומר מרי. וזה שחמש אחים עובדים ביחד זה חזרה עם כוח משמעותי. בו בזמן, בהקשר של המורה, שימו לב שמורה יחד עם תלמיד מסוגלים להביא קסם לעולם.

כעת מרי אומרת שאחרי שהבנו את חמשת החוקים צריך להבין את ההשפעות שלהם עלינו. יש עניין של שושלת יוחסין או אבולוציה. אנו לומדים מדור לדור. וכאן נכנס חוק התואם. כל דור ממשיך את הדור הקודם ומוסיף עליו. אבל הדורות עצמם דומים ומרחיבים זה את זה. ככה תורה כולה גדלה. זה מה שהמלומד ההרמטי עושה. לומד ומרחיב את התורה ההרמטית ומבין אותה יותר לעומק.

צריך להבין, מרי מציינת, שהראשון - כלומר הרמס טריסמגיסטוס - היה יצור אנושי פגום. הוא עשה משהו מדהים - הוא הצליח להבין את התורה ללא מורה. זה דבר שלא נעשה קודם. אולם עדיין הוא היה פגום וכך התורה פגומה. אולם מדור לדור אנו לומדים ומשכללים ומבינים יותר את התורה ההרמטית כפי שהיא. ומאז הרמס טריסמגיסטוס אנו מעבירים את התורה מדור לדור דרך מורה ותלמיד. אין למידה או הבנה עצמאית. יש מורה שמעביר לתלמיד וכל אחד בדורו, בתקווה, משפר ומשכלל. אבל אי אפשר להמציא משהו חדש. אפשר רק להבין יותר טוב את הקיים.

אלכסנדרה שואלת את מרי מה יכולות הקסם שלה ומרי מתחמקת ואומרת שהיא אקלקטית. אז בהתחמקות אלגנטית היא מציינת שמה שקרה ביננו לבין יחזקאל הוא יוצא דופן. כי יחזקל נתן לנו משהו ייצוגי שיאפשר לו קשר מרחוק אלינו. אבל אז משהו נקרע מיחזקאל ועבר אלינו והותמע בנו. וזה יחזקאל. וזה משהו שהיא לא פגשה קודם. משהו מיוחד ושונה.

בעקבות שאלה מפוחדת מדני, מרי חוזרת ומסבירה לגבי טריסמגיסטוס שהוא בעצם המפץ הגדול של הקסם ההרמטי. הוא הוריד את ההרמטיקה למציאות. לא היה לו מורה.

אלכסנדרה, באומץ, מנסה בכל זאת לקבל תשובה ממרי ושואלת אותה מה היא עושה בחייה. מרי עונה שהיא לא עובדת (זה מתחת לכבודה). היא פתורת בעיות שכזו.

אנו שואלים על כמה קוסמים הרמטיים יש בעולם. מהמשפחה שלנו מעט - יש את התלמדים של סר מיילז וזהו. אבל כללית יש עוד קוסמים הרמטיים בעולם. אבל הם לא קטלאל (היא מציינת בבוז).

לולו שואלת האם הדברים שהיא עשתה לפני שהיא הייתה קוסמת משפיעים על מי שהיא היום ומרי אומרת כן! הכל מתחבר לו יחדיו… כאן מרי מסתכלת במבט רושף על דני כאשר הוא מעיז להגיד שלדעתו אנחנו כולנו לא רק משפחה בהתייחסות שלנו, אלא חמשתנו משפחה במובן הגנטי! דני מתקפל ורושם לעצמו שצריך לעשות השוואה גנטית במעבדה שלו בין כולנו. בנוסף הוא רושם לעצמו לבדוק מה כתוב בתיק האימוץ שלו ושל משפחתו.

מרי חוזרת לטריסמגיסטוס. פעם שלישית וקסומה! היא נותנת לנו ב name dropping ואומרת שהוא היה מי שהמציא את הכתב! כאשר דני מעז לציין שהכתב הומצא הרבה לפני שטריסמגיסטוס היה קיים, מרי מוציאה סכין ומשחקת בו, דני מזיע, ואז מרי אומרת שהיא מתייחסת לטריסמגיסטוס ההיסטורי הקדום והאמיתי - זה שהיה לפני הרבה הרבה אלפי שנים. כל אלו שאחריו הם סתם חיקויים עלובים.

אלכסנדרה מנסה להגן על דני ומייד שואלת את תומס על סוג הקסם שלו. גם הוא חומק לא באלגנטיות ואומר שהוא אקלקטי.

אלכסנדרה מעיזה (מול תומס הלא חותך גרונות) ומציינת שייתכן ואולי ואפשרי ולא מן הנמנע שהוא לא עונה לה בצורה מלאה. תומס אומר שבהגדרה כל קוסם אומנם מתחיל כשהוא תלמיד עם התמחויות מסוימות, אולם ככל שהוא גדל כך הוא מתפרש על יותר ויותר נושאים ונהיה אקלקטי..

אלכסנדרה שואלת האם תומס רצה להיות מורה. הוא עונה שהוא רצה להיות קוסם ולהוסיף קסם לעולם. אולם הוא לא חשב שהוא יהיה מורה בהווה וזה קצת הפתיע אותו. הוא עצמו לא התכוון לחפש תלמידים.

דני שואל בדחילו וברחמו האם להיות מורה זה מחזק או מחליש את תומס וזה עונה שברור שזה מחזק כי המשאב הכי יקר זה קוסמים וזה שיש עוד מחזק אותו ואת המשפחה. בו בזמן בטווח הקצר יש בזה סיכון כי דרך התלמידים החלשים יחסית אפשר להגיע אליו ולפגוע בו…

פגישה חמישים וחמש - 18.7.2021

כל כך הרבה דני!

השעה: 13:23 בבוקר יום רביעי ה- 3.4.19 עד יום ראשון 11:23.

המקום: בחללית של יחזקאל, בזכרונות של דני ובחדר של מוטי

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.

כשלושה ימים עוברים על החברה בנעימות. כולם מרוכזים בקידום יכולות הקסם שלהם.

בבוקר יום ראשון דני רואה את ארי ישן עמוקות בישיבה, ראשו מוטה הצידה וזקיק דק של ריר נזל לו על הסנטר ונטף על מכנסו. לולו, אלכסנדרה ודני הסתכלו על הישן ודנו בזה שצריך יהיה יום אחד להבין למה זה קורה להם. דני ציין שהוא עוקב, מאז שהוא הבין שיש לנו כזו בעיה, בקפידה אחרי כל ארוע כזה. הוא לא מצא איזה שהוא סדר למקרי הריור אולם הוא זיהה שיש קורלציה בין שינוי הגל בתוכו לבין מקרה שבו אחד משלנו מרייר.

בשלב הזה מרי נכנסת, דני מציע לה קפה והיא במקום זה מתרכזת בארי המרייר ואומרת שיתכן שזה קרה בגלל הזוהר, או אולי בגלל יחזקאל. כאשר הדיון עובר ליחזקאל מרי אומרת שדעתה עליו השתנתה. ושהיא טעתה! כולנו בשוק. הכצעקתה? מרי מרחיבה ואומרת שמבחשבה לאחור אכן היה צריך לטפל בפרזיט (הזוהר) אחרת היינו במצב רע יותר. דני מתרווח לאחור נהנה לראות את מרי מתפתלת ונזכר במקרה אחר בו היא הייתה לא נינוחה. לפני כשבוע, כאשר היא הייתה צריכה להכין את כולנו לבואו של דני המורמוני.

ובזכרונו הוא נזכר כיצד מרי הגיע להכין את כולם לקראת בואו של הדני האחר. מרי ציינה שאותו דני הוא חולם גדול והוא הסכים לבוא ולהסביר לנו על הנושא. והוא הסכים, כך מרי מספרת, גם שהיא תהיה נוכחת. הדבר הזה מסתבר גורם אי נוחות גבוהה לה ולדני. כיוון ש“קוסם טוב הוא קוסם גזעני”, כך היא מספרת לנו. היא מרחיבה ואומרת שבשביל להיות קוסם טוב אתה צריך להיות ולחשוב רק את הפרדיגמה שלך. אם תתחיל לקחת ולחשוב על פרדיגמות אחרות אתה תחלש ותכשל במעשיך.

לכן עד לפני כמאה שנים, אם קוסם מפרדיגמה אלף היה פוגש קוסם מפרדיגמה בית הם פשוט היו יורים זה בזה למוות. בימינו, הקידמה הגיע אליהם והם סתם מתעלמים אחד מהפרדיגמה של האחר. וכך דני ומרי מתכוונים להתעלם זה מהפרדיגמה של זה, כי אחרת, בטעות, אם הם יודו בכך שיש לשני פרדיגמה אחרת, הם יאלצו להרוג אחד את השני.

אנו כולנו עושים פרצופים של “איזה תפלץ חייזרי יש לנו היום בכתה” ומרי ממהרת לציין שכאמור בימינו נהיה מנומסים ופשוט לא נזכיר לדני את האמת והוא בנימוס לא ינסה להרוג אותנו. במקום זה, מרי מדגישה, נהיה אנחנו מנומסים, וננסה כל דבר שהוא אומר לתרגם ולהבין רק דרך הפרדיגמה שלנו. וכך נשכח ונתעלם מכל מה שהוא הפרדיגמה של דני האחר, ונשאר רק עם הפרדיגמה שלנו.

דני מתחיל לכתוב את המנטרה כנגד דני המורמוני. והמנטרה אומרת: אל לי להבין את הפרדיגמה האחרת. הפרדיגמה האחרת היא קוטל הקסם. הפרדיגמה האחרת היא המוות הקטן המביא כליון מוחלט. אעמוד בפני הפרדיגמה האחרת. אניח לו לחלוף סביבי ובעדי. וכאשר יחלוף על-פני, אפנה את עיני רוח ואראה את נתיבו. במקום שעברה הפרדיגמה האחרת לא יהיה דבר. רק הפרדיגמה שלי תוותר.

מרי בנתיים ממשיכה ומרחיבה ואומרת שזה נכון כללית. נניח יש את נאגוס שמזמן חיות מההר. אל לנו להבין את זה מהזוית הפרדיגמטית שלו, אלא לתרגם את זה כיצד אנו, בפרדיגמה ההרמטית, היינו עושים את זה. מרי מדגישה שעצם ההבנה והקבלה של השונות תחליש את הקוסם! והיא מדגישה שכפי שנאמר בעבר, הפרדיגמה שלנו אמורה להצליח לעשות כל דבר (ובנימוס היא מודה שזה נכון כנראה גם לפרדיגמות אחרות).

כעת, מרי אומרת, היות ואני אלכימאית (זו תגלית גדולה בעקבות מרי המיסתורית מהעבר. אלכסנדרה באקסטזה) אני אתן שעור מקדים על נושא החלום.

היא מתחילה בשאלה מאיפה החלום. אלכסנדרה אומרת שאולי זה מהצד של הירח/התיאורגי. ומרי מסכימה שיש בחלום מהתיאורי ושהדבר דומה לזוהר שהוא האח המרושע של הגיהנום וצריך הרבה כוח רצון לעבוד שם. אבל זה רק חלק מהחלום היא אומרת.

דני מציע שאולי אלכימיה ובחלום מייצרים כמו בדמיון יש מאיין. גם לזאת מרי מסכימה ואומרת שיש עוד.

מרי מציינת שהכי הרבה, חלום הוא כוכבים כי חלום הוא סימלול.

כעת מרי מזכירה את הגשר שבין העולמות. והיא מזכירה שהגשר הוא פרקטלי. כלומר אם אתה לא יכול להגיע לצד השני, תחשוב מה נדרש כדי ליצור את הגשר. ואז מה נדרש כדי לעשות את מה שנדרש כדי להגיע לצד השני של הגשר. ותמשיך כך עד האין סוף. בתיאוריה אתה תמצא שלב שבו אתה יכול לעשות משהו קטן ואפשרי שהוא יאפשר משהו יותר גדול - שעכשיו הוא אפשרי ועוד ועוד עד שיבנה הגשר.

אנו מעוניינים לעשות גשר בין החלום למציאות, אומרת מרי. אבל החלום עצמו הוא גשר (ראה הפרקטליות של הגשרים למעלה).

למעשה, מרי אומרת, החלום הוא חץ מהרצון של החולם אל העצמי של החולם.

כאן מרי עוצרת לרגע ודנה בצד השני (היכן שהעצמי הוא הצד הראשון) - הצד השני הוא עולם האידאות, קצת כמו שאפלטון דיבר עליו. ואז החלום הוא גשר מהמציאות אל אותו עולם אידאות. לכן כקוסם הרמטי, החלום הוא דרך לשנות את המציאות דרך הרצון. ולכן החלום הוא כזה כלי רב עוצמה בשבילנו. כי הוא נותן לנו דרך לשנות את המציאות שמסביבנו.

כשתדברו עם דני, מרי מדגישה, תפרשו כל מה שהוא אומר לפי התפיסה הזו של החלום. התפיסה ההרמטית.

בכל מקרה, בוא ננסה להיות מעשיים. מרי פונה לארי ושואלת אותו כיצד הוא מביא משהו מהחלום. ארי לא בטוח, הוא עושה את זה אבל הוא קצת חלש בתיאוריה.

דני שחזק בתיאוריה וחלש במעשים, אומר שלמעשה אפשר להביא מהחלום תוך שימוש בכל אחד מהחוקים שלמדנו. לדוגמא, בהנחה שיש לך את הכוח המתאים - כי הרי קוסם הרמטי הוא קוסם שקודם כל צריך להיות בעל היכולת המתאימה - אז אתה יכול להשתמש בחוק השלוש, להגיד שלוש פעמים שאתה רוצה מברג, ויהיה לך מברג מהחלום. או אפשר להשתמש בחוק התואם, לקחת משהו דמוי מברג כאן ולהשתמש בו להביא מברג תקין מהחלום וכו'.

מרי מהנהנת ואומרת, בדיוק. ככה אתם צריכים לחשוב על כל נושא החלום וכיצד להשתמש בו.

דני מהרהר בנושא ואומר שבעצם אם נקרא לחלום לא מודע אנו יכולים לטפל ולהיות פסיכולוגים מעולים בעזרת ההרמטיקה. מרי מסכימה ומרחיבה שיחזקאל, לפני שהיה פסיכי, היה מטפל בפסיכים - הווה אומר הוא היה פסיכואנליסט. אז מיילז עשה את הטעות להציע ליחזקאל לטפל בצורה דומה במציאות, וכך יחזקאל עלה על הנתיב לטירוף ולחיסול הזוהר.

צליל אס.אמ.אס קוטע את דני משרעפיו. מסתבר שזה מוטי עם משימוטי חדש.

כולנו קופצים לרכב, לולו נוהגת, ואנו עולים לירושליים. שם אנו מגיעים למוטי ורות. מוטי מספר לנו בחדווה שיש לו תוצאות מדהימות בעקבות המשימוטי הקודם ואומר שיתכן וזה נובע מזה שאנו כולנו קוסמים ומשפחה אחת.

מוטי אומר שהוא היה רוצה שנמשיך את המולטי סים מאותו מקום שבו היינו פעם קודמת רק הפעם הוא היה רוצה שננסה להביא איתנו משהו בחזרה. הדבר הזה יקפיץ רמה את כל המולטי סים ויתכן שהוא יעזוב הכל ויעבור לחקור רק את זה!

אנו עושים דיון קטן איך אנו ממשיכים רעיונית את הסיפור ואיך אפשר לשלב לתוכו גם חפץ קסם. מוטי אומר שהפעם צריך, מלבד הניתוק ברמה האישית שכל אחד מאיתנו יעשה, גם קעקוע או שתל תת עורי - ומרוב התלהבות הוא לא הסביר למה צריך את זה.

בכל מקרה צריך יהיה גם שהדמות במולטי-סים תהיה יותר קרובה אלינו - ושוב לא ברור למה.

דני פחות משתלב בכל הקורה כי הוא מתעד הכל כמיטב יכולות בטאבלט ובצילום ובכתיבה. המולטי סים הזה מגניב אותו והוא רוצה ללמוד איך הוא יכול לעשות מולטי-הים. שזה כמו מולטי-סים רק הרמטי.

כאשר מוטי מוציא את דני ממחשבותיו ושואל אותו מה הוא יעשה כדי להתחבר יותר לדמות שלו, דני אומר שבניגוד לדני הנוכחי בסימולציה שהתנגד לקבל את מה שקורה הדני החדש יקבל את העובדה שהוא רצח. הדומות לדני הקיים היא העובדה שדני מודע לזה שהוא הרג רבים והדבר מאד מפריע לו. בצורה דומה דני במולטי-סים יקבל את העובדה שהוא רצח (את הגבר התלוי) בשביל הצל שלו. בעצם נפרשן את הארוע בצורה פסיכואנליטית בו דני (המולטי-סימי) מוציא את הטראומה שלו החוצה (אחרי הכל הוא קוסם והוא יכול לעשות את זה) וכעונש לעצמו הוא מאבד לעצמו את הצל. אבל ההריגה של הבחור תחזיר את הבחור להיות הצל של דני וכך הוא יעמוד מול העובדה שהוא רצח והעניש את עצמו.

אפילוג - לאחר טקס הכניסה, כולנו חוזרים לנקודת הזמן בה ארי חותך את גרונו של הבחור כאשר צרור של יריות מחרר את הדלת!

אפי-אפילוג - ארי מעלה רעיון - החפץ הקסום יהיה סכין שכאשר תוקעים אותו באדם, הוא נהיה צל!

אפי-אפי-אפילוג - דני מעלה רעיון לעשות את הקעקועים בחינה. שזה גם מאד זר לו, וגם יעלם מעצמו אחרי זמן מה.

פגישה חמישים ושש - 8.8.2021

רשימוטי למשימוטי

השעה: 13:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד 17:23.

המקום: חדר העבודה של מוטי בחיפה

מתו: 0!

חפצים: סכין שנראית בדיוק כמו הסכין מהסימולציה הקודמת

גלים: מחברותי לזהיר. כעת זהיר.

הדיונים על הסיפור שיהיה בתוך הסימולציה ועל הדמויות שלנו ממשיך במלוא העוז.

דני מציע לעשות קעקוע חינה, כזה שיורד בעצמו ומוטי אומר שלא, צריך משהו אינטרוסיבי, כזה שמשנה את הגוף באופן מהותי. או קעקוע מלא או איזה שהוא נזק אחר לגוף. זה יעזור להכניס את המטרה שלנו פנימה לסימולציה הוא אומר.

דני אינו מוכן לנזק גופני. אחרי דין ודברים הוא מסכים עם מוטי על פירסינג באוזן.

אנו ממשיכים בדיון הסכין. מה היא תהיה. אנו מסכימים שזו סכין שמחזירה את הצל לבעליו. מה שזה לא אומר. אנו גם מסכימים שהיות וצריך לבנות את הסכין הזו בטקס, אז את הטקס לבניית הסכין נעשה בתוך הסים עצמו.

אנו מתחילים ברשימת הפגיעות העצמיות שנעבור:

 • אלכסנדרה מעוניינת בקעקוע
 • דני מעוניין בעגיל על האוזן (יהיה של סכין)
 • ארי מעוניין בקעקוע
 • לולו מעוניינת בקעקוע.

מוטי כעת עובר אחד אחד, מבקש שכל אחד ימצא מה חסר בדמות בסים שאם אנחנו נוסיף אותו, זה יקרב את הדמות למי שאנחנו.

הרי רשימת החוסרים שנשלים לדמויות שיהיו יותר קרובות אלינו

 • אלכסנדרה תחבר את הדמות שלה יותר לחפצים
 • דני יחבר את הדמות שלו לאשמה
 • לולו תחבר את הדמות שלה לשם שלה עצמו (לולו)
 • ארי יחבר את הדמות שלו להיותו קוסם

כעת מוטי ביקש את רשימת המעשים שיקרבו את הדמות וירחיקו את הדמות:

 • ארי - הקעקוע ירחיק. בנוסף יש חלום שהוא חלם על הסימולציה והוא ישתמש בו על מנת להחלים אותו על עצמו וכך להתקרב.
 • לולו - מסזיסט שיטפל בי ירחיק אותי. לשיר יקרב אותי.
 • דני - אני אכתוב על נייר את מעשי ההריגה שלי. הכתיבה על נייר מרחיקה אותי (כי אני עובד רק עם טבלאט). החרטה על מעשי בעת הכתיבה, תקרוב אותי.
 • אלכסנדרה - אני אשים קערות מיים לידכם ואקח את המיים האלו, זה ירחיק אותי. להתעסק בחפצים שלי יקרב אותי.

מוטי ורות מבקשים שלא ניגע בדברים. אז הם יוצאים. מגיעה בחורה מלאה פירסים וקעקועים. אנו מגלים שהיא חמדה המקעקעת מחולון והיא באה לעשות לנו את הנדרש.

להלן רשימת הנדרשים שחמדה המקעקעת מחולון עשתה בנו

 • לולו עושה את הקעקוע בקצה הגרון (איפה שהגידים יוצרים איזור קעור)
 • ארי עושה את הקעקוע על הזרוע
 • אלכסנדרה עושה את הקעקע על הצד של האצבע שצמודה לבוהן
 • דני עושה פירסינג עם סטאד של סכין באוזן

כעת מוטי ורות חוזרים לאחר זמן מה עם סכין שבול נראה כמו הסכין שהיה בסימולציה, בקעקועים ובאוזן של דני.

כעת נכנס מסג'יסט לעשיית מסג'.

רשימת אלו שקיבלו מסג'ים:

 • לולו. מתענגת וסובלת ממר גורלה.

אנו מתחברים למכשירים, מבצעים את המעשים, מטקסים את הטקסים וחושבים את המחשבות.

אנו שוקעים אל תוך הסימולציה.

 • סימ-ארי מזהה שהסכין עדיין לא חותכת מספיק לעומק
 • סימ-דני שרואה את סימ-ארי מחסל את בוריס מבין לפתע שזה הולך לחלל לו את הצל. הוא קופץ קדימה לעצור את סימ-ארי אך זה מאוחר מידי. שפירצים של דם ממלאים את חלל האוויר ונשמה מסכנה אחת פורחת ונעלמת.
 • סימ-סנדרה מזהה שהסכין הוא חפץ עם פוטנציאל למשהו אקסטרא.
 • סימ-לולו מסתכלת על הסכין ורואה בו את הדרישה לצדק ומה צריך לעשות איתו.

דפיקות בדלת! התעלמות מצידנו! בום! יריות פוגעות בדלת! טם טם טם!

פגישה חמישים ושבע - 15.8.2021

ארועים השבועות האחרונים

השעה: 17:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד 17:23.

המקום: החללית וקיסריה

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.

בשבועות האחרונים כולם היו עסוקים ביותר.

דני שרצה לחבר את החללית לחשמל, מיים וביוב השתמש בהוגל - הכוח החדש שלו - על מנת לאתר את המעכר המתאים ביותר. הוא אסף מידע רב על מה שקורה בעירית תל אביב, שותי התה וחותמי החותמים שבה, ובמיוחד המעכרים שלה. אז הוא השתמש בהוגל על מנת לאתר מי המעכר שיוכל לעזור לו לקדם הכי טוב את החיבור תשתיות של החללית. הוא מצא אחד יוסי לוי אשר שאל בצורה ברורה - כמה כסף אתה מוכן להשקיע בתמורה ולפי כמות הכסף כך תהיה המהירות שבה תקבל את חיבורי התשתיות. כרגע דני הציע מאה אלף והוא מחכה לשמוע מה זה נותן לו בהמתנה.

אז דני נע להוריו לשאול אותם על האימוץ שלו. אמא כרגיל לא ידעה כלום. אבל ישב בחוץ בגינה מעשן קובנים. דני הצטרף וחיסל לו את הקוניאק היקר שלו. בשיחה בינהם הוא גם דיבר על חיבור החללית. אבא אמר שהוא יבדוק את זה ויפעיל את עורכי הדין שלו. דני גם סיפר לו על החללית והקומונה שבה והזמין אותו להגיע. אז בחוסר אלגנטיות משוועה הוא עבר לעובדה שיש שם אחים ואחריות שלו (ארי ואלכסנדרה) והוא הזמין אותו להגיע לבקר. אבא עצמו לא זכר הרבה על האימוץ חוץ ממי שארגן את זה - איזה אבי כהן. היות ושני ילדים כרגע כבר מתעלמים מאבא, לא מפתיע שלאבא אין מושג מהילדים שלו.

כשדני היה בחללית הוא עשה בדיקת דם לבדוק את כולם והתגלה שכולם (כולל רן) אכן אחים ואחיות.

פגישה חמישים ושמונה - 15.8.2021

ובחלומי...

השעה: 17:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד 17:23.

המקום: זכרונותיו וחלומותיו של ארי

מתו: 0!

חפצים: עניבה של דני המורמוני לאלכסנדרה. תיק קטן מלא בתה חלומות לארי. ספר חלומות של דני המורמוני לדני ההרמטי.

גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.

ארי, שיושב וחושב כיצד לפתח את נושא החלום נזכר בביקור של דני המורמוני לפני כעשרה ימים.

הכל התחיל כשנשמעה דפיקה בדלת. תומס רץ לו אץ לפתוח את הדלת וגבר צנום בגובה 1.75, בעל שיער שטני בהיר עם חולצה לבנה ועניבה שחורה מהנהן לשלום ונכנס. כולם אומרים שלום זה לזה וארי מציע קפה לדני מ. שמסכים לכך.

לאחר שאנו מתיישבים אלכסנדרה שואלת את דני מ. על עברו. דני עונה שהוא אכן מורמוני, שהוא בעל נשים רבות והוא טוען שאנחנו דתיים מהסוג ההרמטי. למעשה הרמס היה ראשון הנביאים. הרמס היה נביא מכובד וראשון אך לא האחרון. בדיוק כמונו הוא מאמין שניתנה להרמס תורת אמת במלואה, אך לא ניתן היה להחזיק בה. האל הטוב והמיטיב לא השאיר את בני האדם בלי התורה ושלח עוד סדרה של נביאים אחרים שגם להם ניתנה תורת אמת מלאה. לדוגמא ישוע מנצרת וסמית' מיורק החדשה. התורה עצמה קיימת בימינו אחרי שאספו אותה, אולם יש קושי להבינה.

יש מקום בו קל יותר להבין את תורת האמת ובו קל יותר לקבל את מסרי האל ושליחיו וזה ה ח ל ו ם. החלום הוא מה שמחבר אותנו למקום ממנה מגיעה תורת האמת. עולם החלום הוא עולם האמת.

אולם קשה להבין את שנגלה בחלום. צריך להבדיל בין חזון עם אמת לבין חזיונות שקר שנשתלים על ידי יצורים מרושעים (אנחנו החולמים). ראוי לציין שכאשר בני אדם מחוברים זה לזה בחלום הם מחוברים זה לזה (דא!). החלום פתוח בפני כל הדתות אולם ככל שאתה חווה יותר את האמת אתה קרוב יותר לאמת (דא!). דני הלא מורמוני מתפתל במקום כשהוא שומע את אסופת המשפטים הברורים מאליו הללו, אולם מתוך נימוס ואי רצון בחיסול הדדי, הוא סותם את הפה.

אלכסנדרה שואלת את דני מה היה חלום האמת שקשור לגיוארג הוא מספר:

“ובחלומי, אני עף מעל הארץ והארץ רועשת, רועדת. מן ההר יוצא אריה ושואג על הארץ שתשקוט ולא קורה דבר. מהים יוצאת ידעונית ומציעה שהארץ תשקוט וזו אינה שקטה. אז מהתהום מתרוממת גבעה ובראשה מעגל אבנים. והגבעה סוכרת את הנהר והארץ שקטה 40 שנה. ובמעגל האבנים ישן לו גיוארג. זה חלום אמת”.

דני שואל את דני כעת על נושא החיבור בחלום ודני עונה לדני שכששני אנשים חולמים ובחלום יש כח אמת, ואם השניים חולמים את עצמם בעולם החלום ביחד אז יהיה קשר בינהם. יש מסתבר סוגים שונים של קשר אפשרי. אחד מהם הוא להרוג. אבל להרוג מישהו בחלום זה דבר קשה ומסובך עד למאד. זה דורש מקצוענות רבה.

למעשה כל פעולה בעולם החלום דורשת את הקסם המתאים שצריך ללמוד אותו. אלכסנדרה שואלת האם הקסם אחר בעולם החלום? ודני עונה שבעולם החלום אין לך פעולה אמיתית אלא אם אתה בעל חלומות או בעל חלומות עושה את הפעולה בשבילך. בגלל הקרבה של החלום לאמת דברים בחלום יכולים להשפיע על האדם החולם. בעוד שהגהנום שהוא רחוק מהאמת לא יכול להשפיע על אדם מחוצה לו. בכל מקרה עולם החלום מתווך את האמת ולכן דברים שם שונים ולכן יכולת הפעולה כמעט ולא קיימת בלי פיתוח יכולת קסם מתאימה.

דני שואל איך מזהרים חלום אמת ? דני עונה שנדרשת הרבה עבודה ולימוד למען זה. מה יהיה תרגיל טוב להתחיל איתו, דני מקשה. דני עונה שכדאי להתחיל בתיעוד חלומות. שלך ושל אחרים. ואז לחפש אם הם התרחשו. כאשר תגלה שחלום התרחש תגלה גם שמדובר בחלום אמת.

עוד דרך ללמוד על חלומות אמת אומר דני לדני זה ללמוד על חלומות אמת גדולים מהעבר. ובמקרה הכנותי מבעוד מועד במכונית שלי ספר שמכיל חלומות אמת, האם תרצה אותו? דני מסכים בשמחה. אלכסנדרה בנתיים רואה שדני מחלק מתנות ומבקשת את העניבה שלו. דני מסכים אולם אומר שמנטלית הוא זקוק לעניבה והוא ישלח אותה לאלכסנדרה לאחר שהוא יחזור הבייתה.

דני שואל את דני איך להתחיל להיות בעל חלומות. דני עונה לדני שזה קשה ומורכב. אפשרות אחת היא פשוט לההפך למורמוני ואז יהיה קל יותר. הכוונה כאן היא להפך להיות קוסם עם פרדיגמה מורמונית. אפשרות שניה וקשה יותר היא לרצות את זה מספיק ולאורך זמן ארוך דיו.

דני שואל את דני האם כבעל חלומות הוא גם יכול לרפא ודני עונה לדני שכן.

דני שואל את דני האם הוא יכול לזמן חפצים מתוך החלום ודני עונה לדני שכרגע לא, אבל זה אפשרי.

בשלב הזה דני המורמוני יוצא וחוזר עם מתנות.

לדני הוא נותן ספר לבן: “נבואות המלאך מוחני שנמסרו לג'וסף סמית' כפי שנרשמו על ידי הנביא נפי”.

לארי הוא נותן נרתיק קטן ואומר שלפני השינה ואחריה שיכין תה עם החומרים שם וישתה אותו.

לולו שואלת את דני איך הוא הגיע להיות קוסם. דני עונה ללולו שהוא שמע דרשה של אדם שהניעה משהו בתוכו וכך הוא נהייה התלמיד של אותו מורה. עם הזמן גם נהייתי מורמוני בדת ולא רק בקסם. לולו מקשה עליו ודני מרחיב - עברתי התגלות דתית ונפתחו עיני.

לאחר שמקודם דני שאל את דני מהם יכולתיו ודני ענה שיש לו יכולת לענות על שאלות, הפעם דני שואל את דני איך היא יכול להתחיל לענות על שאלות בחלום (ולא רק במציאות) ודני עונה לדני שצריך להתחיל עם זיהוי מהו חלום אמת.

נפתח דיון זוטא בו אלכסנדרה מזכירה את הגהנום ושהוא חשוב. דני עונה שהאמת חשובה יותר ובהתאמה החלום חשוב יותר מהגהנום או מהזוהר.

אלכסנדרה שואלת את דני - לנורית היו לגיונרים ולהם היה לוכדי חלומות. האם דני יודע מה המשמעות והכוח של אותם לוכדי חלומות. דני אומר שלא.

לולו חוזרת ותוהה למה בגהנום אין אמת. דני מסביר שיש מנעד: אמת < - > חלום < - > כדור הארץ < - > גהנום. ולכן הגהנום רחוק מאד מהאמת.

ארי שואל את דני כמה אתה קרוב לנפתלי צבי. דני מופתע ועונה שבכלל לא.

דני שואל איזו מתנה דני ירצה לפני שהוא עוזב ודני אומר שאין לו צורך במתנות.

לאחר שדני עוזב דני מדבר עם מרי. הוא מספר לה שהוא מעוניין לפתח את יכולת ההוגל שלו (יכולת קסומה שעונה על שאלות בצורה הרמטית. כמו גוגל רק הוגל). ולכן אם יהיו לו מספר חלומות אמת, הרי זה ישמש כבסיס הרמטי לבצע שאלות עם תשובות אמת. מרי אומרת שהרעיון עצמו טוב, אולם הספר שהוא קיבל מדני לא יוכל לשמש אותו למען כי הוא זבל של ספר עם קשקושים כתובים בתוכו. דני שמח שמרי לא מוציאה סכין וחותכת את גרונו. דני שואל את מרי שנשמע שהמורמונים מאד קרובים להרמטים אז מה הבעיה איתם ומרי אומרת, תוך נפנוף סכין שהם פשוט תקועים כבר כמאתיים שנה על דוגמה (Dogma) ולאורך זמן זה יהיה בעוכריהם.

פגישה חמישים ותשע - 29.8.2021

נגלה ???

השעה: 17:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד 19:23.

המקום: ???

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: מחברותי לזהיר. כעת זהיר.

סיכום חסר.

פגישה שישים - 15.9.2021

חור המוות

השעה: אם הזמן עובר בסימולציה, ואף אחד לא יודע איך הוא קשור למציאות, האם זמן עבר?

המקום: הסימולציה של מוטי / יריחו

מתו: בסימולציה של מוטי / 7! 2 בקרב הראשון בחור המוות. 3 נמעכו למוות באורגיה במבצר קיפרוס. 1 בקרב השני בחור המוות. 1 צל של דני.

חפצים: בסימולציה של מוטי / סכין מעוגן ושופר משומם.

גלים: מזהיר לפחדן. כעת פחדן.

אלכסנדרה מסיימת את הפעלת הקסם חפץ מעבר ומעבירה את כולנו אל יריחו. אנו מגיעים לעת ערב, אל העיר יריחו אשר ידועה גם כעיר הירח ועומדים מול תל גבוה, מלא הריסות בראשו, אשר אנשים שנראים חמושים מסתובבים עליו באינטנסיביות של נמלים עסוקות. אלכסנדרה מבקשת את הסכין מארי ועושה בו עוגן.

אלכסנדרה משתמשת בקסם חפץ מעבר על מנת להביא ג'יפ ומציעה לקחת את כולם פנימה ליריחו ולרן. דני, נרתע, אומר שהוא לא רוצה להכנס לתוך יריחו כאשר יש כל כך הרבה כוחות של אנשים על התל. אנשים שנראים מסוכנים. מה אם הם אנשים של רן וכאשר אנו נכנס הם יתקיפו אותנו מאחור? אולי כדאי ללכת ולבדוק מי הם שם? ארי רוצה לבדוק מסביב להבין מה קורה. הוא בודק קצת בגוגל כיצד המקום נראה. הוא מגלה שיש שישה תלים/מבצרים סביב יריחו שהגנו עליה בעברה הארכיאולוגי ויש עוד תל אחד במרכז - התל בו נמצא רן. המבצרים נבנו על ידי הורדוס והמבצר קיפרוס הוא על שם אימו של הורדוס.

בסופו של דבר, כולם משתכנעים להכנס ישירות ליריחו. רק ליתר בטחון דני עושה קסם כוכבים על מנת לגלות את נקודת התורפה של השומרים על העיר.

החברה כולם קופצים על הג'יפ של אלכסנדרה וזה סוחב את כולנו לכיוון יריחו כאשר דני מכוון, בעזרת כוכבים, את התנועה בצורה הבטיחותית ביותר שיש.

כאשר אנו נכנסים ליריחו, אנו מרגישים את תחושת הקיפודיות (כמו בחללית) רק זו מופנית אלינו והקסמים שלנו פגים לתוך הלא כלום. דני נלחץ ועושה על עצמו מימ של מדוזה - דבר שמאפשר שגם קשה יהיה לראות אותו וגם הוא נוזל לו למרגלות כלל האנשים כך שיהיה קשה לירות בו מבחוץ. הקסם הזה עובד כמו קסם, גם בתוך יריחו.

אנו נוסעים בתוך יריחו אל התל של רן. לולו מנסה לזמן את רן על ידי שירה של Where will the dimple be? (https://www.youtube.com/watch?v=Zo1aYpYpsfA) ללא הצלחה.

התל בו גר רן הוא בכלל חור באתר ארכיאולוגי. האזור מגודר בגדר שהרשות לעתיקות גידרה על מנת להגן על האתר ולגלות את עברנו. אך לדאבון ליבה, רבים מתעלמים מהגדר ומסתובבים שם חופשי. ניתן לראות זוג שעושה עיניים זה לזה, שחקן R'ים, שרת של המקום ועוד. גם אנו מתעלמים מהשלטים של הרשות ומדלגים ונכנסים לאזור (כאשר ארי סוחב את דני כאילו היה שריון ג'ל על כתפיו). אנו מגיעים לאזור חפור שהוא הכניסה לרן. בתוכו אפשר לראות שארית של עמוד משושה מאורך ומשוכלל (ולא משושה מושלם).

כאשר אנו יורדים בסולם אל תוך האזור החפור אנו מרגישים שיש כאן קסם פעיל עם ריח זהרהורי. ובמגניבות אין קץ, עם מציאות רבודה, השארית משושה גדלה ונהיית עמוד משושה מאורך ומשוכלל (ולא מושלם). בכל פאה יש דלת סגורה וחתומה.

אנו מתקרבים לאותו עמוד כאשר אנשים שונים שהסתובבו להם בכיף שם למעלה נסחפים לכיוון האזור החפור, קופצים פנימה ומשתנים (ומתרבדים) תוך כדי הקפיצה. שישה תפלצות מתפתחות להן:

 • שלד מתכת סטייל הטרמינטור אחרי שנשרף (השרת)
 • ענק בעל פרופורציות מעוותות וגרזן עם זוג להבים
 • חייל קומנדו שהוא בברור יותר מאנושי.
 • אריה גדול במיוחד השייך לזן האסלן
 • קניגט (knight) - שהוא מישמש של איך אמור להראות אביר עם שריון ונשק לא תואמים.
 • כלי רכב משורין שבתכלס דומה יותר לצריח משחמט מאשר לרכב. יתכן שמדובר ב siege tower גמדי.

למרות התחושה הברורה שהם באים להתקיף אותנו וכן שחייבים לעבור דרך אנשים אלו על מנת לפתוח את הדלתות ולהגיע לרן, אלכסנדרה עומדת מולם באומץ ואומרת שהיא באה לדבר עם רן והאם הם יכולים להעביר אליו את ההודעה. הדבר אינו עוזר לה והאריה מתקיף אותה. השישה מתפרסים על מנת להתקיף כל אחד מאיתנו. אלכסנדרה מוציאה להביור ואיתו היא מתקיפה בחזרה. ארי שידו השמאלית, זו שגודלה לו מחדש סביב הפצע של השד, אינו מתפקדת. בהמשך ארי גם נפגע, אך הוא לא בוחל ופוגע בחזרה. ארי משתמש בכלל יכולתיו עד וכולל הטלת חלום והרדמה על אחד מהמתקיפים על מנת לנסות ולהשתמש בו לפתוח את הדלת. מדובר בענק. הענק נרדם. מיד הוא מוחלף על ידי עובר אורח אחר שקופצ ונהיה ענק. דני יורה עם אקדח (וסים מארי) ברכב המשורין ופוגע בכתפו. לולו בנתיים מנקה את הרצפה עם הטרמינטור ומורח את המוח שלו על הדלת במשושה. במציאות הלא רבודה מדובר בבחורה מהזוג אשר מתה. לולו (ולאחר מכן כולנו) מרגישים שהדלת של הטרמינטור/בחורה נהייה רך באיזה מושג קיסמי וניתן לפתוח את הדלת. אחרי מותו של הטרמינטור לא מגיע עובר אורח חדש להחליף אותו.

דני שנפגע ואינו מוכן לפגוע בחזרה מעבר לפציעה קלה, עושה קסם מימ, שאותו הוא משתף לכולם, להפוך להיות עם היכולת של צ'יטה לרוץ מהר והוא צועק, תוך כדי בריחה, “אלו אנשים חפים מפשע, ברחו החוצה”.

החברה מהססים. אלכסנדרה נעה החוצה ומצטרפת לדני מחוץ לחור אך ארי ולולו נשארים. הם (וכולנו) חשים שכל אחת מהדלתות תפתח על ידי מותו של מפלצת אחרת מהשישה הרבודים. יתר על כן, כל אחד מאיתנו זקוק לדלת אחרת שתפתח על מנת שנוכל לעבור אל רן.

ארי ולולו עוברים דרך הדלת. אלכסנדרה מעבירה את עצמה ואת דני אל הסכין המעוגן. כולנו מוצאים את עצמנו במבצר קיפרוס. ראוי לציין שמאוחר יותר השוונו סיפורים וגילינו שרק לולו זוכרת היטב את שקרה במבצר, לכל השאר הזכרונות שם מעומעמים כמו בחלום. דני, התלמיד החכם שהוא, עולה על העובדה שששת המבצרים יוצרים צורה של הקסגרם מסוג Unicursal hexagram (https://en.wikipedia.org/wiki/Unicursal_hexagram) אשר מגן על התל במרכז, התל של רן.

בתל עצמו מסתובבים לארפרים רבים אשר משחקים להם משחק כל שהוא. לולו מרגיש שיש כאן מנעול שאפשר לפתוח אותו והוא מתאים לו ספציפית. לולו גם מבין שצריך קורבנות דם לפתוח את המנעול - ובעיקר בצל של לולו. הצל של לולו עוסק בהבאת חיים לעולם הזה וכך לולו מבין שצריך יהיה באורגיה המונית שבה יבואו אנשים ויתרבו. זה יהיה הדבר שיפיל את המצודה. אבל ברור ללולו שמישהו צריך לשלם את המחיר האולטימטיבי בחייו.

לולו מפעיל את יכולתיו הקסומות דרך שירה ומפתה את האנשים בתל ובכללי מיריחו להצטרף לאורגיה. דני מזהה שאנשים מתחילים להמעך הוא מנסה לדבר עם לולו ללא הועיל. הוא עובר לאמצעים קיצוניים יותר ויותר כאשר מספר אנשים נמעכים למוות בתחתית ערמת האורגיה שמנסה להגיע לשמיים, כוח עצום נוצר, הדלת נפתחת ולולו מרגיש שהכוח מתפזר לצדדים והרבה חיים חדשים יבואו. לולו נכנס פנימה, ארי ואלכסנדרה אחריה. גם דני בחוסר ברירה.

אנו מגלים שחזרנו לחור המוות ובנתיים הבנו כיצד רן תכנן את הכניסה שלנו. נצטרך להרוג אנשים בחור המוות, איתם נפתת דלת למבצר, כל מבצר מותאם לאחד מאיתנו שיצטרך להקריב שם אנשים ואז לחזור לכן. רק בסיום יפתח הפתח לרן עצמו.

הקרב בחור המוות מתחיל מחדש. חמשת המפלצות חוזרות ותוקפות אותנו (מי שמת לא חוזר). רובנו תוקפים אותם בחזרה אך דני לא מוכן ויוצא מהחור וקורא לכולם לצאת. לאחר מת נוסף הם משתכנעים ויוצאים.

דני לא מוכן להמשיך ולשחק את המשחק של רן, משחק בו מתים אנשים חפים מפשע רבים. הוא אומר את זה בהיסוס אך לא נסוג לאחור מהאמירה הזו. אלכסנדרה מקשה ואומרת כיצד אז נגיע לרן. ודני מציע הצעה. הוא קרא בספר “לוח הברקת של הרמס והקיבליון ” (The Emerald Tablet Of Hermes & The Kybalion) על טקס שנועד להרוס מבנה שמבוסס על הטקס המקורי של הריסת יריחו. דני מסיק כיצד הטקס המקורי של הריסת יריחו נעשתה והוא מציע לכולם שנעשה את זה ביחד. הבה נהרוס את החומות של יריחו, אומר דני וזה בעצם יהרוס את החומות הקסומות ששם רן ואז נוכל להכנס בלי שהקסמים שלו יסחפו חפים מפשע להגן עליו ולמות למענו.

אלכסנדרה מזהירה את דני שאין הרבה זמן ואם נעשה את זה, יתכן והוא יאבד את הצל שלו. דני אומר שהוא לא מוכן להרוג עוד אנשים, הוא נשבע לפני שנים רבות שהוא יעשה כל דבר אפשרי להמנע מזה ואם הסיכון זה הצל שלו, אז הוא יקח את הסיכון על עצמו. ואם הוא יפגע בצורה קיצונית מאיבוד הצל הוא יקדיש את חייו על מנת לצוד את רן.

כולם מסכימים, היות ומי שבעיקר מסתכן זה דני, וביחד יוצרים את הטקס.

למען הטקס:

 • אנו משיגים שופר מבית הכנסת העתיק של יריחו ואלכסנדרה משממת אותו “השופר שמפיל את חומות יריחו”.
 • ארי נוהג באופנוע החולות מסביב ליריחו שבע פעמים
 • לולו מחזקת את השקט בכל סיבוב כדי שכאשר השופר ישמע, הוא יהיה חזק יותר
 • דני תוקע בשופר בכל סיבוב ושבע פעמים בסיבוב האחרון.

ארי מסיים את הטקס באמירת “קדוש קדוש קדוש!”

התרועה מהדהדת.

הקדוש מקדש.

החומות אינן נופלות.

והצל של דני פג.

דני נהיה כאחד האדם!

טם טם טם!

פגישה שישים ואחת - 19.9.2021

דני קיחוטה

השעה: 19:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד 23:23.

המקום: משרדו של מוטי

מתו: התגלה שכמה מאות נשמות וירטואליות במבצר קיפרוס. סימן קריאה.

חפצים: 0!

גלים: מפחדן לחברותי. כעת חברותי.

כולם יוצאים מהסימולציה, רובנו בסדר. דני בשוק. עם היציאה הוא קולט את שקרה במבצר קיפרוס עם לולו. הוא מבין שהמבצר נהרס מאחוריהם ומאות מתו שם. דני מנסה להסביר את מצבו לאחיו למשפחה, אולם אלו מציינים שוב ושוב שמדובר בסימולציה. דני מהצד שלו אומר שוב ושוב שהוא חווה את זה כאמיתי ופעל באופן אמיתי והתוצאות של זה אמיתיות בתוך נפשו. הוא יחלום חלומות זוועה על זה במשך שנים. לאחר כמה דקות מעין אלו הוא לא מסוגל עוד עם הדיון, מבקש סליחה ויוצא לעשן סיגריה ולהוריד שורה.

האחרים בנתיים מדברים על שקרה, על דני ומה אפשר לעשות בנושא ומעבירים חוויות.

מוטי מבקש לעבור לדבריף (Tichkor) מספר פעמים. בסופו של דבר דני אוסף את עצמו ונכנס.

הדבריף מבולבל. כל פעם מישהו אחר מנסה להסביר חלקים שהוא חווה והבלאגן חוגג. בסוף איכשהו החלקים החשובים נאמרים.

מוטי מציין שהוא מאוכזב מזה שלא הבאנו את הסכין אבל לא מאיתנו.

דני מציין שלדעתו מוטי שבר את החוזה בזה שהוא העמיד אותו מול מוות, דבר שהוא הבהיר מההתחלה שהוא לא מוכן לעמוד מולו. הדיון עובר להאם מוות בסימולציה נחשב מוות. מוטי מציין שכל קטלאל (חוץ מדני) היה מסתדר עם הסימולציה וכולם (חוץ מדני) מסכימים עם זה. אלכסנדרה מעלה תהיה שמע אחד הגלים של דני הוא בעצם הקטלאל המקורי והאחרים לא. דני לא מרוצה מהכיוון שהדיון לוקח אבל מסכים שכנראה אם היה בגל הזהיר (שר-דני) הוא היה מסתדר עם זה הרבה יותר טוב. בכל מקרה בסופו של הדיון מוטי אינו מסכים עם דני ודני, מצידו, אינו מסכים עם מוטי.

טם טם טם.

פגישה שישים ושתיים - 26.9.2021

הדעה הבודדה

השעה: 17:23 בבוקר יום ראשון ה- 7.4.19 עד 19:23 ביום שני ה 8.4.21.

המקום: החחלית של יחזקאל

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: מחברותי לזהיר. כרגע זהיר (שר-דני).

בחללית המשפחה מתכנסת חוץ מארי שתופס ריור טוב. הדיון חוזר לדני והקושי שלו עם מוות בסימולציה. אלכסנדרה חוזרת על האמירה שזה כולה סימולציה והמוות אינו אמיתי בזמן שלולו אומרת שהיא מבינה אותו.

מרי ותומס מצטרפים לשאול איך היה. דני מנסה להסביר מה שקרה ומדוע הוא נפגע עמוקות, פסיכולוגית, ממה שמוטי עשה ולכן מוטי פגע בו ולכן על פי החוזה מוטי שבר את החוזר, אולם מרי אומרת שלא רק שזה לדעתה זה לא נכון, הרי גם לדעתה, דעתו של גיוארג גם לא תטה לדעתו של דני.

דני מנסה להסביר שגם אם לא רואים את הפגיעה היא קיימת. הוא מזכיר את העובדה שלוחמי צה“ל לשעבר עם בעיות לא מקבלים גם הם עזרה מהממשלה כי הם לא מתו. הוא אפילו מזכיר את השיר שעשה על כך אודי כגן (https://www.facebook.com/watch/?v=192826302659891) אך הוא מקבל יחס של ועדה לנכי צה”ל.

מרי מדגישה שוב ושוב שהם בעדו של דני אבל במצב הנוכחי אין לו שום סיכוי. דני מציע לעזוב לאנגליה אך מרי בשלב הזה עוברת להגיד שדני צריך לקבל החלטה. גם אם הוא יעזוב האם הוא יהיה בסדר עם מאות בני אדם ועשרות קוסמים מתים מאחור עם נאגוס יעלה לשלטון. בשלב הזה אפילו תומס עוזב את ליטופי העניבה השרמנטים שלו ואומר למרי שהיא קצת מגזימה.

הלחץ ממשיך על דני לוותר. מציגים לפניו אפשרויות שונות כמה גרוע זה יכול להיות. שמוטי יהיה מעל המשפחה אצל גיוארג או שמוטי יעבור לנאגוס ועוד ועוד. דני עומד יחסית בלחץ הלא מתון אבל מתחיל בפנים להתקפל יותר ויותר. מרי מדגישה שגם היא ותומס יושפעו מזה. והלחץ גדל עוד יותר. דני מציע לחסל את מוטי. כולם מופתעים, אך מה שהאחרים לא יודעים זה שכרגע, בגל הנוכחי - זהיר/שרדני - הוא בהחלט מוכן לקבל מוות של גורמים זרים. סימולציוניים או מוטיטויים. עיניה של מרי נדלקות במחשבה וידה הימנית משחקת בסכין שעל ירכה. תומס זורק לה מבט קשוח והיא נרגעת ואז תומס שואל את דני האם הוא רציני ודני אומר שכן ומגלה,לעצמו לעולם, שכרגע הוא קטלאל'י גאה ומוכן לחסל גורמים ספציפיים שעושים בעיות.

אלכסנדרה מעלה את השאלה אולי אפשר לדבר עם מוטי ושהוא ישנה את הסימולציה. דני נאחז בזה ואומר שהוא ירצה את זה. מרי ותומס אומרים שהם ידברו עם מוטי וינסו לראות האם אפשר למצוא פשרה כל שהיא. לאחר שאלו עוזבים דני אומרים לאחרים שהוא חייב קצת זמן לעצמו והוא הולך לאבד את עצמו בטריפ סמים. זמן מה לאחר מכן חוזרים מרי ותומס אך דני כבר נע לחלל החיצון. גם גיוארג מתקשר כל שעתיים ואלכסנדרה צריכה שוב ושוב להגיד לו להמתין.

למחרת דני קצת נרגע ויורד למטה שם הוא פוגש את כולם - כולל מרי ותומס. אלו אומרים שמוטי מתעקש שהסימולציות ימשיכו אבל הוא בברור מעוניין למצוא פתרון. מוטי טוען שלא הוא הביא את כל הרצח והמוות פנימה אלא אנחנו או כמשפחת קטלאל או דני מהפחדים שלו. הוא, כך מרי מספרת, מוכן לקבל סיפור אחר ובהתאמה לייצר סימולציה אחרת.

דני, הקשוח שהוא, מוכן ללכת לסימולציה. מה שהאחרים לא יודעים זה שלא בטוח שהגלים האחרים ילכו לזה, אבל כל זה ורבות אחרות נגלה בעתיד!

טם טם טם

פגישה שישים ושלוש - 3.10.2021

על ביצים וביציות

השעה: 19:23 בבוקר יום שני ה- 8.4.19 עד יום שישי בצהרי היום! (ה- 12.4.19 12:23!).

המקום: קצת בחללית בעיקר בשדה תעופה של גיוארג

מתו: 0! יאי!

חפצים: מורנינג סטאר (לא מעוגן). סוס שהוא לא שד אבל כן חפץ.

גלים: מזהיר לפחדן, כרגע פחדן (פחדני).

דני מחכה שתומס ומרי יעזוב ואוסף את משפחתו. הוא מעדכן אותם שלמרות שאכן הוא הסכים ללכת לסימולציה שוב, זה היה די מהפה לחוץ והוא בכלל לא בטוח שהוא יעמוד בזה וכאשר זה יקרה לא בטוח שהוא לא יברח לצד השני. הוא מוסיף ואומר שיש רק גל בודד בתוכו שיכול לעמוד בזוועה הזו וזה הגל של שר-דני (הזהיר). הוא ממשיך ומספר שהוא עוקב אחרי נושא הגלים והוא גילה שבדרך כלל גל מחזיק בטקס בודד. לכן צריך יהיה לתאם את הגלים כך שהגל השרדני יהיה זה שיעשה את הארוע אצל מוטי. אלכסנדרה ממליצה שדווקא שרדני יהיה בגל של היציאה ממשימוטי כי הוא זה שיכול להחזיק מעמד במה שיקרה שם. דני חושב שאולי בעצם כדאי ששרדני יהיה זה שיגיע למשימוטי כי הוא היחיד שלא יברח.

כולם מסכימים שכאשר מוטי יבקש משימוטי צריך יהיה לנהל ומקסימום לדחות במעט את המשימוטי כדי להגיע לגל הנכון.

הימים הבאים עוברים בשמחה על כולם. אנו עוסקים בלמידה ובעיגון טלפונים עד שישי. אז המעגל הקטן נפגש.

כולנו מגיעים לחדר ישיבות מהודר וגדול בקריית שדה התעופה או כפי שאנו מכנים אותה שדה התעופה של גיוארג. שם יש שולחן גדול ועגול עם כסא אחד גדול ומהודר אשר גיוארג יושב עליו וסדרת כסאות רגילים יותר למען שהאחרים ישבו גם. מייד ביצים מעלות אדי טוסטסטרון וביציות מעלות אסטרוגן לאוויר. כמחצית מהאנשים מסתכלים זה על זה בתחרות נש/גברית עמוקה. מי ישב הכי קרוב לגיוארג! הו!

תומס מנחית את הטוסיק שלו במהירות על אורית צמוד לגיורג מימין. אלכסנדרה מקבלת התקפת לב ורוטנת לתומס שזה המקום שלה כי היא זו שהביאה את גיורג. זה באטימות שרמנטית אומר לה שנדון בזה אחר כך בבית. היא רוטנת אליו. הוא רוטן אליה. ביצים. ביציות. תומס וישבנו לא זזים. בנתיים מרי תופסת מרחק של ארבע כסאות ונוחתת גם היא.

אלכסנדרה מתיישבת לימינו ברטינה עמוקה. אז מתייש לצידה ארי. לולו ודני לא באמת אכפת להם וביציהם וביציותיהם מרחפות לידם רגועות בשעה שלולו ואז דני מתיישבים גם כן.

בצד השני מתיישב לו צבי צמוד לגיוארג. אחריו דני המורמוני ואז אשה לא מוכרת (וילהמלינה) ולבסוף צואמוטי. גם בצד הזה יש קצת ביצים וביציות מרחפות ונלחמות, אולם לא באמת אכפת לנו. חוץ מזה שצואמוטי בסוף וזה עושה טוב לדני.

האשר עצמה לבושה כאבירה עם מורנינג סטאר וסוס שמחכה לה בצד. מול ביציותיה השעירות ארי מציב אחד אריה בעל ביצי נשר.

כשכולם מתיישבים גיורג מכחכח בגרונו, אפשר להרגיש טקס/קסם באוויר והוא נותן במשפט “כוחי, שיקול דעתי ומנהיגותי - למען תשקוט הארץ”.

אחריו תומס והמשפחה משפטים (עם סגול) משפטים (עם חיריק) וזה ממשיך במעגל עד לגיוארג בחזרה. להלן:

 • תומס: שיקול דעתי, כוחי ומנהיגותך (הוא מסתכל על גיוארג) למען תשקוט הארץ
 • אלכסנדרה: הקדם שלי, הרצון שלי למען אדע שפה
 • ארי: יכולתי, רצוני, תחת מנהיגותך למען תשקוט הארץ ובסערה שלפני
 • לולו: (מגלה את פרוות המינק שלה) תשוקתי למען השקט.
 • דני: שיקול דעתי, זהירותי, פחדי ומנהיגותך למען תשקוט הארץ
 • מרי: חוכמתי, חוכמת המלחמה ועורמתי והידע שלי בשביל השקט והשפע שנדרשים כדי להחכים
 • מוטי: הידע שלי והיכולת שלי והכשרונות שלי והמוסר שלי בשביל השקט (מסתכל על גיוארג בתובענות)
 • וילהמלינה: (מחזיקה מורנינג סטאר ומטיחה אותו בשולחן) כוחי למען הצדק
 • דני (המורמוני): אמונתי, עירותי, למענך (מסתכל על גיורג) כי כך יהיהי
 • נפתלי: (נראה שהוא נכנס עמוק לכל העניין הזה) אמת ואמונה.

המעגל נסגר. אפשר להרגיש שהטקס הסתיים ונותן כוח רב שנשאר באוויר ומחזיק את כולנו.

המפגש נהיה לא פורמלי. ביצים וביציות חוזרות למקומם. ארי ואלכסנדרה מדברים עם וילנמלימנה. אלכסנדרה מבקשת לראות את המורנינגסטאר וניסתה לשים בו עיגון! וילהמלינה מתנגדת כי זה חפץ קדוש. אז דנים בסוס ומגלים שלמרות שהוא מרגיש כמו שד הוא אינו שד. הדיון ממשיך ומגלים שוילהמלינה חושבת שכל הקוסמים הם קדושים.

אלכסנדרה שואלת את וילהמלינה האם יגניב אותה לחפש גביע קדוש ווילמהלינה מתלהבת ואומרת שכן.

לולו ודני מדברים על צבי. דני מנסה לבדוק את הסיכוי לחזור לגהניום שוב וצבי לא משתף פעולה. לעומת זאת הוא נראה מסכים לרעיון של לטייל לגן העדן! כאשר מדברים על השוני בין גן עדן לגהינום אומר נפתי שהגהנום מחובר ליצר בעוד שהן עדן מחובר ליצירה! בכל מקרה שניהם לא מתאימים לצדיק (כמו נפתלי). צדיקים (כמו נפתלי) אמורים להיות באמצע - בכדור הארץ. אז דני, מסיבות לא ברורות, מגלה לנפתלי צבי שלולו רוצה שיתיחסו אליה כגבר וכאן מתגלה הדתיות הכאובה שלו כאשר הוא לא מבין את זה ונפתח דיון מיזוגני על נשים ותפקידם בחיים (להביא ילדים כמובן).

משום מה, זכרון צף ועולה מדני שבו הוא נזכר בבדיקת הדי.אן.אי. בבדיקה ההיא מסתבר שהדיאנאיי המיטרוכיאלי זהה בן כולם כאילו היינו משפחה. אולם הדיאןאי של התא זר כאילו מישהו פוצץ לו את הפרצוף וכל אחד מגיע מאב/אם אחר!

טם טם טם

פגישה שישים וארבע - 10.10.2021

ברווז משחק סוס ששמו חתול

השעה: 12:23 בבוקר יום שישי ה- 12.4.19 עד 17:23.

המקום: נמל התעופה של גיוארג.

מתו: 0!

חפצים (כולם נכתבו וקיבלו שם במחברת): מטפחת, כוס עם מיים, טבלית מציצה, מדחום וטיפות הומואופתיות.

גלים: מפחדני לחברותי, כעת חברותי (חברמ-דני).

ארי ודני עומדים בצד ומדברים על המבנים השונים של קבוצות האנשים שמדברות וזזות בחדר.

דני ולולו ממשיכים לדבר עם וילהמלינה. השיחה הזויה בצורה לא סבירה. דני מגלה כמה אמיתות מאד מוזרות על הגברת.

1. היא לא פלאדינית!

2. היא לא משרתת אף אל!

3. לסוס שלה קוראים חתול!

וילהמלינה מתעקשת שהיא פאלדין ולא פלאדינית. דבר שנשמע קצת מוזר עד שהארה נפלה על דני שזה לא מפתיע שגברת רוצה שידברו עליה כגבר. סך הכל גם לולו רוצה שיתיחסו אליה כגבר ולא אישה. אבל כאשר הוא הציג את לולו לוילהמילנה היא לא ידעה מה לעשות עם פיסת המידע הזו. כאשר הוא ניסה לדבר אל וילנמלינה כגבר היא עשתה פרצוף מוזר. כך שבסופו של דבר דני הגיע למסקנה שיש נשים שרוצות שידברו עליהן כאילו היו נשים (אלכסנדרה). נשים שרוצות שידברו אליהן בגוף גברי (לולו) ונשים שרוצים לפעמים ככה ולפעמים ככה (וילהמלינה).

כאשר הוא המשיך לדבר איתה הוא גילה את פיסת האינפורמציה הבודדת ההגיונית בשיחה שהיא שייכת לכת/משפחה שחוזרת מאות רבות של שנים לאחור עד לפאלאדינים של קארל הגדול.

לאחר כשבוע דני חוזר לסיכום שהוא כתב על הפגישה. השיחה הייתה הזויה עד למאד והוא חושד שיתכן שזה נובע, חלקית לפחות, מזה שהוא היה שיכור ומסומם כשלושה ימים טרם הפגישה ובוודאי שבפגישה עצמה. כאשר הוא בודק בארכיון שלו את הצילום של אותה פגישה הוא מגלה שכאשר הוא שאל את וילהמילינה מה שם הסוס שלה היא גמגמה את שמו והוא כנראה השלים את החסר להיות חתול.

בהמשך השיחה דני שואל אותה כמה אנשים היא הרגה וכאשר היא עונה שבודדים הוא שמח שעד כמה שהיא הזויה לפחות היא לא פסיכית (כמו בני משפחתו).

השיחה ממשיכה להדרדר כאשר הם עוברים לדון בשמות של החפצים. דני שואל מה השם של הנשק של וילהמלינה. לאחר שזו ענתה לו גלורי הוא סיפר לה שיש לרכב שלו שם - דארלניג. וילהמלינה לא נראית מורשמת דיה מהשם האיכותי.

למרות המוזרות הגבוהה של השיחה ואולי בגללה, דני מגלה שהוא מחבב את הגברת והוא מזמין את עצמו אליה. היא מתנגדת. הוא שואל היכן היא גרה והיא עונה בצפון (עתלית). דני מחליט בכל זאת לנסות ולשמור על מערכת יחסים טובה והוא מזמין אותה לבקר אותם בחללית. וליהמלינה אומרת שהיא תגיע בשמחה מתי שהוא.

כעשרה ימים לאחר השיחה, בשיחה בין דני לאלכסנדרה הוא מגלה שאלכסנדרה גם בדקה את שם הסוס ווילהמלינה מרשה לה לרשום את שם הסוס “חרב” בתנאי שהיא לא תשתמש בו.

במקביל מוטי השתכר ודיבר עם לולו ואלכסנדרה. לולו ניסתה להבין על רות. שאלה אם רות פנוי. אבל ספציפית אם הוא פנוי למשהו מהכיוון של לולו. אם הוא לא טרנסופוב… לולו מנסה לסדר לעצמו דייט! עכשיו שהוא מבין שהוא בן אז הוא רוצה בובת מין! אז הם דיברו על קסם. מה הוא מנסה לעשות והוא הסביר. שהכוונות הן לבדוק אם קסם יכול להשפיע בפנים ובחוץ. האם אפשר להעביר קסם בין מימדים. מידי פעם הוא אומר דגל אדום כאשר מגיעים לנושא שהוא יכול לגרום לשגעון. אלכסנדרה הגיעה ודיברה איתו על הסימולציה ונדרשת גמישות איך להכניס את דני וחשוב לעשות זאת בזמן הנכון.

אז הייתה שיחה בין ארי לאלכסנדרה. על כך שאלכסנדרה מעוצבנת על תומס על זה שהוא לקח את המקום. ומה שמעצבן אותה זה שחתכו לה את הקשר הישיר וזה מעצבן אותה. ארי אומר לה סבבה, תחליטי מה שאת רוצה אבל תדברי עם תומס קודם כל. תביני מה קורה ואז אם תחליטי שמה שצריך לעשות זה לעקוף את תומס תעשי את זה. אבל לא כאן בלי לדבר קודם גם איתו וגם איתנו.

אלכסנדרה אומרת בסדר ואתה צודק ואז תוך 15 שניות היא ממשיכה אבל אתה יודע שאני הולכת לעשות את זה. אז הדיון נע להאם תומס יותר טוב מיחזקאל. ארי חושב שתומס עדיף. אלכסנדרה אומרת שמה שיחזקאל עשה זה החשוב. תומס מקבל חללית וחמש תלמידים והוא חטף אותנו. אז היא אמרה שבעצם היא רוצה קשר ישיר לגיוארג.

אז אלכסנדרה הולכת לגיוארג ושואלת אם אפשר לעשות מעגל של שנינו והוא אמר שכן ואז אלכסנדרה אומרת אז אפשר לעשות נישואים וכבר יש טבעות. גיורג הסמיק ואמר שיחשוב על כך.

מוטי נופל כבר מרגליו מרוב שכרון.

בשלב הזה המעגל הקטן מסתיים. גיוארג אומר תודה לכולם ונושא נאום קצר של מילות תודה ושברור בשביל מה אנו עובדים. הוא מבקש מהרביעיה הקטלאלית לסור עיתו. אנו הולכים לחדר צדדי שם הוא מספר לנו שנפתלי צבי סיפר לו על השיחה שהייתה לנו לגבי טיול לגן עדן ונפתלי חושב שזה רעיון טוב ואפילו מצוין! ויש לו רעיון על חפץ שאפשר להביא מהגן עדן. גיורג גם הוא חושב שהרעיון פיצוץ ולכן הוא דיבר עם תומס השרמנטי. זה חושב שהרעיון מדליק! וכך הוא הגיע אלינו לספר לנו על הרעיון המצוין! פיצוצי! מדליק! שזה להביא בהנחה שיש לנו זמן, חפץ מגן העדן שיכול לעזור ולשנות את איזון הכוחות בישראל. ארי בודק שהחפץ יגיע אלינו וגיוארג מאשר ואומר שהוא מתאים במיוחד בשבילנו. החפץ, הוא מספר לנו הוא נמצא בשטח שנקרא יום הדין, בתוך גן העדן. שם יש חצוצרה שהיכולת שלה משלימה את זו של החללית שלנו. החללית יודעת לסגור את עצמה והחצוצרה יכולה לאפשר לנטר דברים אל מחוץ לחללית וגם לחצרץ שם בחוץ (דבר שמתורגם לזה שנוכל להשאר בתוך החללית מוגנים בזמן שאנו נפעיל כוחות מרושעים (ורצחניים!) על היושבים בחוץ.

דני תוהה אם זה נשק כי אז הוא לא רוצה אותו. אלכסנדרה אמרה שכל דבר אפשר להפוך לנשק…

אז גיוארג פונה לדני ואומר לו שיתכן שצריך יהיה להרוג כמה אנשים על מנת להשיג את החפץ. הוא מדגיש שבעוד שיתכן שימותו כמה אנשים הרי הרווח יהיה משמעותית גדול יותר והרבה יותר אנשים ינצלו. דני מבין שגיורג הצטרף לחברות הזבל והוא (דני) מנסה להמנע מתשובה בנושא. גיורג לוחץ עליו שוב ושוב עד שדני, תחת הלחץ המחורבן, מקבל את רוע הגזירה והיות שהוא מתחיל לנזול החוצה ולתת לשר-דני את המקום, הוא מסכים בצורה הבאה: “בשם האני העתידי, הוא יעשה את הנדרש”.

פגישה שישים וחמש - 17.10.2021

החיפוש אחר הפרי האסור

השעה: 17:23 בבוקר יום שישי ה- 12.4.19 עד 23:23.

המקום: ירושלים, ביתו של הצדיק נפתלי. לאחר מכן גן העדן (חוצו והר הקרח שבתוכו).

מתו: 0!

חפצים: 0!

גלים: מחברדני לשרדני - כעת שרדני.

וכך מצאנו את עצמנו בדרך לעוד משיגאורג. למרות דבריו הקודמים שרדני דווקא שמח לדלג לגן עדן. כך גם כל בני משפחתו, מסתבר.

נפתלי מוציא ומראה לנו את המפה של גן העדן. קצת כמו הגיהנום גם היא עשויה מעגלים מעגלים. נפתלי מציין שהוא יזרוק אותנו פנימה בקצה ואנו נצטרך למצוא את דרכנו למטרה - החצוצרה. נפתלי ממשיך ומדגיש שלאחר שנמצא וניקח את החצוצרה נצטרך לחזור בחזרה אם נרצה לחזור כפי שהגענו. אולם, יש גם דרך מהירה יותר. אם עוברים על רצונו במידה ניכרת אזי הוא יזרוק אותכם החוצה מגן עדן ישירות. אנו איננו מבינים ונפתלי מרחיב ואומר שהמקום סותר את היצר והרצון (שזה בעצם הגהנום). גן העדן מרעיב את אלו דרך יצירתיות יתר עד שאתה לא מגיע לכדי מימוש. אלכסנדרה תוהה ואומרת שזה נשמע דומה מאד לזוהר ונפתלי מסכים. הוא ממשיך ואומר שאנו מכירים את הגהנום ואת היצר שלנו לפיכך זה יעזור לנו להתגבר על עודף היצרתיות. הוא ממשיך וחוזר על הרעיון - למצוא את החצוצרה זה להפגין עם הרצון. לא אידאלי אבל רצונו יעבור על כך. לעומת זה מה שהכי נוגד את רצונו זה הרצון מהגהינום (זה מה שהכי נכון לדני) (וכן, כך נפתלי מדבר על הכוח האלוהי. זהו רצונו).

נפתלי פותח פתח ואנו מושפרצים לגן עדן. כל אחד ממהותינו עוצרת במעגל אחר (גם עם “פיזית” כלונו ביחד בכניסה לגן עדן).

לאחר שאנו חוזרים מגן העדן, דני התייעץ מעט בבקומדיה האלוהית, חלק גימל שנכתבה על ידי הצדיק דנטה על המעגלים השונים של הגיהנום והוא גילה שכאשר צדיקים מגיעים לגן עדן הם מתקדמים עד אשר הם נעצרים במעגל המתאים לקושי האישי שלהם. הקשיים של המעגלים הם:

 • מעגל ראשון - אנשים של עמדו בשבועותיהם (לא אמיצים)
 • מעגל שני - מי שעשה מעשה טוב מתוך רצון לתהילה אבל לא מהסיבה הנכונה. זה המעגל של שרדני.
 • מעגל שלישי - אנשים שעשו מעשים טובים מתוך אהבה אך הם לא עמדו בפני פיתויים. זה המעדל של לולו.
 • מעגל רביעי - החכמים והפקחים שהיו זהירים ושהפחד עצר אותם. זה המעגל של פחדני.
 • מעגל חמישי - אלא שלחמו למען הצדק הקוסמי וזו המעלה הגבוהה שלהם. זה המעגל של אלכסנדרה וארי.
 • מעגל שישי - אנשים שהם צדיקים, וטהורי לב (כאלו שהום מוסרניים לעילא ולעילא. וזהו). זה המעגל של חברדני.
 • מעגל שביעי - אנשי הרוח. אלא שהפיצו את האמת האלוהית שבזכותם אחרים נכנסו לגן העדן .
 • מעגל שמיני - מרחב ששמור לקדושים בלבד.
 • מעגל תשיעי מרחב ששמור רק לאלו עם המניע הראשוני.

כאשר אנו עומדים בגן עדן מפעמים בכולנו תחושות שונות. רק לאחר שאנו חוזרים אנו מבינים שאנו חולקים חלק מאותן תחושות. דני עבד קשה, ראיין את כולם והגיע למסקנה שעל פי המעגל שכל אחד שייך אליו כך יש יותר ויותר תחושות שמגבילות אותנו. כלומר ככל שהמעגל אליו אנו שייכים גבוה יותר כך יש יותר תחושות מפעמות בנו. דני הסיק את המסקנות הבאות:

 • בכולם מפעמים הרעינות של חופש רצון כפי שהוא מוגבל על ידי שבועות והבטחות
 • בכולם מפעם התחושה של נכונות של מחילה על חטאי האחר
 • בכולם מפעם כעס/שנאה כלפי אנשים שמתוך חמדנות פגעו בדברים קדושים
 • בכולם מפעם החיבור או החשיבות שבמסורת, בשושלת של גבורה והנחלה לדור הבא
 • רק בחברדני מפעם סוג של בטחון בעצמי שלו.

אולם הרבה מהדברים האלו הובנו רק לאחר מעשה. כי ברגע ההוא נפתלי פותח את הפתח לגן עדן וכולנו נורים פנימה בשפריץ של אהבה. לוקח לנו זמן להתאפס על עצמנו, יש מציאות מרובדת רבה - ניתן לקלוט גם שאנו על משטח חול וגם יש עיר קסומה (ואלוהית) במרחק וגם נווה מדבר ועוד.

כולנו מתמלאים בהמון רעיונות מה לעשות ואנו תקועים במקום מלאים ברעיונות וחסרים בעשיה. לכל אחד יש דברים אחרים שעליהם הוא נגנב.

 • דני היה מלא ברעיונות מיניים (קאמא סוטרא).
 • אלכסנדרה הייתה עסוקה בחפצים.
 • ארי התעסק במחשבתו הרבה בתוכניות לעשות תכניות לעשות תכניות.
 • לולו מתעסקת הרבה בקולות

אלכסנדרה הראשונה להתאושש יחסית. היא מוציאה מסרק ושוברת אותו. אלכסנדרה מגלה שלשמור על חפצים זה רצונו. זה אכן מנוגד מעט לרצונו ואכלסנדרה מרגישה חלחלה קלה על כך שהיא עברה על רצונו. כאשר היא שוברת אותו היא מתחברת לנחישות של אלכסנדרה. ומעבירה אותו לארי. ארי חווה קצת איך זה להיות אלכסנדרה. מייד ארי התחיל להסביר לדני מה לעשות. הדבר מספק כוח רצון ועוזר לדני להשתלט מעט על עצמו. הוא מנסה לחזור על מה שהוא עשה בגיהינום, לבצע טקס על גב אנשים. לולו מריירת ולכן הוא מבקש לעשות זאת על גבה של אלכסנדרה. היא מסכימה. היות ודני שטוף רגשות מיניים במקום לחתוך בגבה הוא מלקק את הסמלים הנדרשים בעזרת לשונו על גבה. הדבר מרטיט את אידו והוא בטוח בזכותו הברורה מאליה להשיג את החצוצרה (self entitlemet) הדבר עובר לאלכסנדרה. אלכסנדרה נהיית מפוקסת עוד יותר. גם ארי מתפקס עוד ועוד הוא מחזק את ה XXX ומעניק אותו לדני.

אנו מצליחים להתגבר על עודף היצירתיות ובמקום זה אנו פועלים. בקלות אנו נעים אל העיר ובתוכה ומגיעים להר קרח/גביש שבתוכו יש דמות מלאכית עם חצוצרה בידו. אלכסנדרה ניגשת לקרח ושואבת קרח (מיים) אל עצמה עם החלטה מראש לאן לשפוך את זה מראש (לרגליה). הדבר משחרר מארבע פינות הר הקרח ארבע חיות - אריה, שור, אדם ונשר. הן נראות מרושעות במיוחד ונגדנו והן אומרות קדוש, קדוש, קדוש.

האריה מסתער על אלכסנדרה ומפיל אותה בזמן שהשור נוגח בדני ושובר את ידו. ארי, ידו השמאלית לא מתפקדת כראוי, לא מצליח לעצור את הנשר שפוגע בו. כולם על הרצפה פגועים או מריירים כאשר…

טם טם טם…

פגישה שישים ושש - 31.10.2021

שמי הוא ארמסטרונג, לואי ארמסטרונג, אמרה החצוצרה

השעה: זמנים מדוייקים אינם קיימים בגן העדן. הארועים קרו בזמן כדור הארץ: יום שישי ה- 12.4.19.

המקום: גן העדן

מתו: 0! יש המון מתים מסביב. אבל אף אחד לא עבר מצב צבירה במהלך סשן זה.

חפצים: חצוצרה! (שופר!)

גלים: משרדני לפחדני - כעת פחדני.

הקרב בין משפחת קטלאל למלאך וארבעת עושי דברו מרעיד שמיים! כול אחד מבני המשפחה מותקף על ידי אחד מעושי דברו של המלאך. הקרב מבולבל עד למאד. חלק מכלל הנקודות שמבליחות בתוכו הן: ארי עומד כאריה כנגד הנשר אשר פוצע אותו שוב ושוב. פחדני, אשר מותקף על ידי השור, מושפע מהבנתו על ארי, מחליט להתמקד במטרה תוך קבלת החלטה קשה, מחליק בין רגליו של ארי ומשאיר אותו להאבק גם בשור. אז דני מנסה להוציא את החצוצרה מידיו של המלאך. לולו נאבקת באדם ושרה לו שירי ערש על מנת שירדם. אלכסנדרה חומקת מהאריה נעה לכיוון החצוצרה עוזרת לדני להגיע אליה. ארי מרדים את המלאך. לולו שרה למלאך שיר ערש. דני מושך ומחזיק בידו את החצוצרה ואלכסנדרה תוהה מה שמה. לואי עונה דני, זה הוא שמה.

כאשר דני מחזיק את החצוצרה הוא מסתכל מסביב בכולם הפצועים ומבין שאם המשפחה תשאר כאן כולנו נמות והוא מיד נאחז בגיהנומדני אשר תמיד מעוניין לחתוך בבשר החי, מבקש - בנימוס - לעשות זאת בבשרה של אלכסנדרה וכשזו מסכימה הוא חותך. דם נוזל. שרירים נחתכים. רצונו אינו מרוצה ומקיא את כלל המשפחה החוצה מגן עדן למשרדו של מוטי אשר מחזיק ביד שופר!

הקרב היה מבולבל עד למאד. כולם נאבקו בו עד הקצה. אולם אחד הדברים המעניינים הוא שהקיום שלנו בגן העדן נתן לנו להבין היטב ולעומק אחד את השני. למעשה, רק כאשר אנו מבינים את אחתינו/אחינו ורק כאשר מתוך הבנה זו אנו פועלים בגן העדן, רק אז פועלנו מגיע לשיא כוחו. כאשר קודם כל האדם מדגים את רצונו ואז אפשר ללמוד מזה ולקבל את הרצון של אותו אחד ולהפעיל בעצמך.

לאחר הקרב דיברנו כל אחד מה הוא הבין על האחר ואלו אוסף ההבנות שעלו:

 • לולו - להוסיף חיים לעולם
 • ארי - הרצון לפרוק עול
 • ארי - פועמת בו ההבנה שעל מנת להשיג את המטרה לעיתים נדרש לעשות החלטות קשות
 • אלכסנדרה - יש בה את הביטחון (Conviction) שהיא עושה את הדבר הנכון
 • אלכסנדרה - ההתייחסות לדברים כחפץ.
 • אלכסנדרה - המשפחה כהרחבה של האני.
 • דני - יש לו shit list של כל אלו שהוא רוצה לנקום בהם. והוא אוהב להגיש את הנקמה שלו קרה.
 • דני - המודעות לכך שהוא ראוי (self entitlement) לקבל את הדברים מסביבו
 • דני - רצון עמוק להבין את עצמו, בהצלחה מועטה

אפילוג שהוא פרולוג

כעת אנו נזכרים במה שבאמת קרה. לאחר שסיימנו את המעגל הקטן חזרנו הבייתה ללימודים ודיבורים. זמן קצר לאחר מכן צואמוטי התקשר וביקש שנגיע למשימוטי. כאשר המשפחה הגיעה אליו, דני הכין את עצמו לדיון מלא על כך שהוא לא מוכן להביא לו - למוטי - כל חפץ חוץ מפמוט. אולם בשלב הזה הוא פצח ברייור אינטנסיבי. כשהוא התעורר הוא כבר היה בגן עדן, וזה דקה אחת מאוחר מידי. שאר המשפחה לעומת זאת עברה תחת שבט ידו של מוטי אשר הכריז על שני שינויים מהותיים. הראשון הוא שהפעם נסמלץ את עצמנו וככה יהיה שוני קטן יותר עד לא קיים. השינוי השני הוא שברגע שנשים את ידינו על החפץ הוא מייד ימשוך אותנו החוצה. בדיוני המשפחה וצואמוטי הוסכם שהחפץ הפעם יהיה שופר .

פרולוג שהוא באמת פרולוג לאחר המשימוטי המשפחה צולעת כעוסה בחזרה לחללית. דני מספר, משימה אחת מאוחר מידי, שהוא לא רצה להביא שום חפץ למוטי. אלכסנדרה מאוכזבת מזה שהיא לא יכולה לפתח מערכת יחסים רצינית עם השופר. ארי מסתכל על ידו ורוטן לעצמו. לולו מהורהרת.

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

סוף פרק חמישי - פמוט! פמוט! מלכותי בעד פמוט!

ezekiel_s_spaceship/פרק_חמישי.txt · מועד השינוי האחרון: 2021/11/15 08:52 על ידי jobu523