כלים של משתמש

כלים של אתר


ezekiel_s_spaceship:פגישה_1-9

פרק ראשון, "חבורת הטבעת"

כל פרקי הסיפור נמצאים כאן

בפרק זה נספר על פגישתה של משפחת קוסמים שלא ידעה שהם קוסמים, או אפילו שהם משפחה.

פגישה ראשונה ושניה הם הפרלוד לפרק.

פגישה ראשונה - 25.10.19 + התחלת פגישה שניה 1.11.19

תחילת הפגישה הייתה בהכרות עם הדמויות ומספר שאלות עליהן אנו הדמויות. ארועי הפגישה הראשונה:

השעה: לאורך שעות הערב של ה- 1.3.2019 - יום שישי.

מקום: ברחוב השלום 17, תל אביב - החללית של יחזקאל

הלידה

ברחוב השלום 17, תל אביב, שתי נשים מחזיקות ידיים. אשה אחתף על מיטה, כורעת ללדת בבנין. ניתן לראות שזה אינו בית חולים. לאשה יש בטן עצומה. מחזיקה את ידה אישה כהת אור. יש תחושה של לחץ באזור

שלושים ואחד שנה לאחר מכן

הובו בבניין הנטוש. זה יחזקל והוא מצייר סמלים על הרצפה. הובו אחר נכנס לבניין, זה אותו בניין בשלום 17, רק שלושים ואחת שנה לאחר מכן הוא נטוש ושבור חלקית. ההובו החדש שואל את יחזקל הםא הם עדיין לא הגיעו. יחזקל עונה - לא.

מרגע זה יש סיבוב בין הדמויות השונות הלוך ושוב, אולם בסיכומו של דבר הרי מה שעשו: אלכסנדרה ראקנטי - לא יודעת מה היא מחפשת, מסתובבת ברחובות מחפשת דברים מעניינים. היא נוסעת ברכבת שומעת. השיר שהיא שומעת כשהיא יורדת מהרכבת בירושליים - the sound of silence. מגיע לביית שאמור להיות בו אדם עם מטבע. פותח את הבית איזה זקן. הבית עמוס דברים. הוא מוצא בבלאגן בד ירוק כהה עם כיסים. משם הוא מוציא את המטבע שהיא חפשה. יש על המטבע להבה. להבה עם ספירלה שעולה. הוא חמים למגע. מטבע כסוף (ניקל). יש לו זמזום פנימי וריח מיוחד. אפשר לשמוע מתוכו קול - היא שומעת קול נשי אומר “הבכורה היא בת”. היא נופלת פנימה ויצאת מתוך מעגל והיא רואה איזה הובו. המטבע לא אצלה. היא במקום אחר ונטוש. היא בתוך מעגל וכשהיא מנסה היא לא מצליחה לצאת.

ארי, “הבריטי”, גילמור - מתמסר לבדידותו. מעביר כסף לארגון “עלות”. חוגג את בדידותו. הוא שומע את rage against the machine take the power back. חושב איך להגדיל את האימפריה. הוא מתחיל להרגיש בטריפ למרות שהוא לא לקח שום סם. הוא בלחץ מנסה לחשוב אם יש סיכוי שהרעילו אותו. הוא הולך להקיא. המיים רועדים והאור עושה קווים על המיים, זה קורא לו, הוא נופל, הוא שומע “זה בן ויש עוד, קחי אותו”. הוא רואה כתרים ומראה שדרכה הוא נופל, וכך באוויר הפתוח נופל לאזור ההרוס, רואה את הבחורה וההובו. הוא עומד סמלים מקיפים אותו.

לולו - רואים את הפרצוף שלה. רואים אותה מסתכלת מסביב. בעבר האשה אומרת “היא לא נושמת” וגוויה נפלטת. בהווה היא חוזרת מהופעה בבית האופרה. צוות ההפקה מזמין אותה לשתות. חוזרת לחדר במלון בתל אביב (גראונד פלזה סיטי סנטר) בו היא יושבת לבד. מתנחמת בשתיה אלכוהולית שוקולדים ומעיל מינק עם פרווה רכה. באיזה שהוא שלב כשהיא על המרפסת עיניה נפגשות בעיניו של רן שנמצא בירושליים. היא שיכורה ובודדה. היא מרגישה את הפרווה שזו לא אמיתית ביזה שהוא מובן. והיא מרגישה שהיא על הקצה. היא מרגישה שהיא צריכה להחליט האם היא רוצה את הפרווה או ליפול מהמרפסת. היא מורידה את המעיל אך אז היא קורסת ונופלת

דני - במצב רוח חברותי - ארוחת צהריים גדולה עם שף במשפחה. ואז בערב מועדון חשפנות והימורים עם חברים. השיר במועדון: Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On. באמצע משחק פוקר הוא הולך עם חשפנית לשרותים להוריד שורה, והסם והחשפנית ממלאים אותו באופן שמפתיע אותו כי הוא חשב שזה יהיה ערב די ריקני. הוא רואה במראה שלוש חצים מצביעים מעלה והוא נסחף פנימה. הוא רואה יד עם משפחה שלעיתים על האצבעות ולעיתים על הכף יד והוא נופל על מישהיא (אלכסנדרה).

בלא בית חולים האשה אומרת “יש עוד אחד והוא לא יוצא. האם הילדה התחילה לנשום?”

רן רוזן - יושב בבאר שבמלון (אמריקן קולוני) במזרח העיר ירושליים עם בחורה שמצא בטינדר. לאחר ששכב איתה הוא זורק אותה מהחדר מהר (האדון מספיק מנומס לשלם למונית על חשבונו). הוא רואה ממרפסת ביתו את לולו ולאחר חוויה מכוננת הוא נופל וכך הוא מגיע עירום ועריה עם זנב רטוב לפגוש את משפחתו. כאשר אלו מסתכלים עליו הם רואים שהוא עם צלקות שונות (מסכינים, כיבוי סיגריות וכאלו - מתקופת הכליאה של הטליבאן). ארי הראשון שמציע לרן את מעילו. אז רן מבקש מדני ומקבל את העליונית שלו. מאוחר יותר יחזקאל יתן לו בגדי הובו ללבוש.

מתקיימת שיחה בין האחים והאחיות - הם מגלים שהם נולדו באותו היום והם חגגו יומולדת. דני מצלם את הסביבה והקרקע (ואחרי אזהרה מארי הוא לא מצלם את יחזקאל). דני ניסע לזרוק נעל על ההובו וזה רוטן עליו אך ההובה מתעלם מכולם. הם ממתינים בסבלנות או חוסר סבלנות רב.

פגישה שניה - 1.11.19

פגישה ראשונה עם יחזקל

השעה: 5:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

מקום: ברחוב השלום 17, תל אביב - החללית של יחזקאל

המצב אי שם לפני 31 שנה בלידה (ואיכשהוא בהווה אותו הדבר): אלכסנדרה, דני וארי חיים. לולו יצאה מתה. ארי עדיין תקוע לאמא שלו בבטן ולא רוצה לצאת החוצה לעולם הרחב.

לאחר שכל החמישה נפלו (והתעוררו מהמתים) יחזקל מנתער, מפסיק להיות מרוכז, הוא מתקרב למעגל, אומר קדוש קדוש קדוש, פוצע את עצמו בכוונה על מנת שירד לו מעט דם ואז מוחק חלק מהעיגול שמונע מהמשפחה לצאת החוצה. המעגל הכולא נפתח. יחזקל ניגש ללולו לבדוק אותה בגסות מה דבר שגורם לרן לתקוף אותו ויחזקל זורק אותו עם קסם על הקיר. דני מנצל את הבלאגן על מנת לברוח. דני שם לב שהוא ממשיך לרדת במדרגות עד אין סוף. הוא מוותר וחוזר ומציץ לראות מה קורה. יחזקל אומר שהוא רצה תלמידים וזימן אותנו. הוא טוען שאנו רוצים להיות תלמידים אחרת לא היינו באים לכאן.

ארי אומר “אז תלמד אותנו קסם”. רן אומר שהוא מבין למה הוא אמר את זה. ברקע יש סערה עם ברקים. מידי פעם ברק מבליח ויחזקל מדבר איתו בכיף.

יחזקל עושה הרבה דרמה עם הידיים והפרצוף ומייצר כדור שצבעים שונים רצים עליו. הוא שם את הכדור הבוהק על השולחן ועוזב לאחר שהוא אומר “תבדקו את זה”

הכדור ואנחנו

השעה: 6:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

אלכסנדרה הראשונה שמנסה להרגיש את הכדור והיא בתוך חוויה מוזרה. היא מהלכת בשדה קרב עם גביע שהוא הולי גרייל והיא לוקחת את המהות של ההולי גרייל אליה.

אז רן מצטרף וצופה. הוא מנסה להבין מה החפץ עושה. הוא מבין שזה מאפשר להרגיש נקודות מבט של אחרים. הוא בודק עוד - ואז זה מרגיש כמו מקסם שוא.

אז דני מנסה לחבק את החפץ ולהרגיש אותו. כל מי שהתחבר לכדור מסוגל להרגיש אחד את השני וכאשר מתרכזים אחד בשני מרגישים ריכוז זה. אלכסנדרה ממש מסוגלת לראות מהעניים של האחרים.

איזה טיפוס צעיר (הובו מתלמד כבן 16 שנה למראה) בעל מראה שועלי מכניס ראש לחדר - ארי שם לב לזה - הטיפוס אומר ששמו גארי. הוא אומר שיזחקל גר כאן. ארי אומר שאנו אורחים שלו. ארי נותן לו 100 שח ושולח אותו החוצה.

דני נזרק לפנטזיה של כח ועוצמה אפשריים בעתיד - בפנטזיה הוא מדפיס כור ונוצר כור והוא בדיוק מחבר את הכבלים למקרן הענק.

ארי תוקע את הראש שלו לתוך הדבר הזה. הוא חווה גם חוויה חזקה של עתיד אפשרי בו חווים מלך חזק אשר מעביר את הכתר לממשיכו הטוב והמוצלח ממנו.

דני שם לב לזה והוא מבין שארי רוצה שיכתירו אותו. דני מכתיר את ארי למלך עולם הפשע. ארי לא מרוצה. ודני מכתיר אותו להיות דוד מלך ישראל. ארי חווה חווית ענק - <חסר תיאור>

לולו מתחילה בחזרה עצמאית כייון שהיא מפספספת את החזרה שלה

גם רן חווה חוויה משמעותית מהכדור - רן ברגע הנחיתה על מאדים. מאבדים קשר לחללית. רן ביוסטון. רן עושה קסם וזמן קצר לאחר מכן (הזמן שלוקח למידע לעבור מכדור הארץ למאדים וחזרה) הקשר מתחבר. רן רוחב על הכח וההבנה שהוא מקבל, וכיוון שהוא רוצה לצאת מהמלון בו הוא נמצא הוא מצליח מתל אביב לרכב על אחד הפקידים במלון וגורם לו לעלות לחדר לאסוף את הדברים שלו ולשלוח אותם אליו לתל אביב.

פגישה שלישית - 8.11.19

משחקים בכדור קסום

השעה: 7:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

מקום: ברחוב השלום 17, תל אביב - החללית של יחזקאל

המצב כרגע:

 • לולו עושה תרגילים קוליים כחלק מהחזרה שלה בשירה
 • דני מנסה להבין את הכדור
 • אלכס - מדברת עם רן וארי

רן אומר “פאק” כשהוא מבין שהוא השפיע על הפקיד מרחוק. ארי ואלכס מדברים איתו על זה.

דני מנסה לחקות את יחזקאל. כמו שיחזקאל זרק מישהו רק על ידי כך שהוא שלח את ידיו קדימה, אז הוא מנסה לחקות אותו ולבצע כך את הקסם. כל זאת תוך שהוא מחזיק ומתרכז בכדור. הוא מצליח לעשות חיקוי גאוני של יחזקל וממש נכנס למוחו של יחזקאל. הוא תוהה איך מתחילים ללמוד . הוא מגלה שיש שלושה שלבים ללמידה: יש תיאוריה יש מימוש קריאטיבי של החוקים. ואז לברוא את הדבר שזה לא נלמד אלא מעצמך.

לולו לחוצה מהחזרה שלה ועוזבת את כולם ללכת לחזרה.

כולם מדברים על נושא הקסם כאשר גארי מגיע עם פינגאן וקפה חם ומתוק. הוא מספר לנו שהוא זה שמטפל בחללית. ככה נקרא המקום. החללית של יחזקל. הוא מספר לנו שיש ליחזקל חברים לבושים יפה

דני ממשיך לנסות לעשות קסם עושה את התנועה שוב ושוב. הוא מרגיש שחסר משהו. דני מנסה לחקות שוב את הבריאה

גם אלכס מנסה לעשות משהו עם הכדור בחוסר הצלחה כרגע.

אולם אז לפתע נופלת על אלכס ודני תחושה נוראית כשהחלל מתקפל. הם מבינים שלולו בצרות. בהתאמה אנחנו בצרות. אלכס מבינה שאנו מתנתקים מיחזקל ומהכח שלו. כל המרחב שבו אנו נמצאים קטן וכך גם הכדור הקסום קטן.

« עכשיו ענינו על סדרת השאלות השלישית »

המרחב הולך וקטן

השעה: 9:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19 מקום: ברחוב השלום 17, תל אביב - החללית של יחזקאל

לולו עוזבת את המשפחה שלה, פוסעת מלאת רגשות אל החזרה. היא רואה מישהו לבוש חליפה. משקפי שמש. בן 30-40. הבחור מרים יד מאיימת לכיוונה. היא מרימה יד בחזרה והוא פוגע בה בכוח. היא מתקפלת ונופלת/עפה.

דני שחש את זה אומר “שיט - לולו בצרות! אנחנו בצרות!”. דני מנסה להרגיש היכן היא. היא ממש קופצת במרחב מנקודה לנקודה ואז לפתע היא מופיעה לפנינו בחללית של יחזקל. רון בודק אותה ומגלה שהיא בסדר חוץ ממספר חבורות ואולי היא סדקה איזו צלע.

כולם חשים את הבעייתיות והעובדה שהמרחב הולך וקטן. דני מציא שכולנו נשים ד בכדור ביחד ונתנגד. אלכס מבינה שהכדור איבד מקור כוח והיא חושבת שאולי המטבע שאיתו היא הגיע לכאן יכול להיות מקור חילופי לכרגע. כולנו מדברים על זה ומסכימים. אפילו לולו שבמשך דקות ארוכות אינה בטוחה באיזו פרווה היא רוצה - פרוות המינק או כלב הים, מקבלת החלטה להצטרף וללכת על פרוות כל הים. כאשר זה קורה כולם מריחים את השריפה של פרוות המינק ולולו מרגישה שחרור.

אלכס מרגישה שהחיבור עובד אולם הטיפוס עוטף ומנסה לכופף ולסגור אותנו ואת הכדור בחזרה. היא מרגישה שהעורק של אנרגיה מיחזקל לכדור פגוע.

אנו מנסים לעשות עבודה משותפת לחזק ביחד את הכדור והמרחב.

אלכס מעבירה אש לארי אומרת שיחזק את האש. היא נותנת מדליה כסימן לכך.

ארי מקבל ומרגיש זאת ואז מחזק בעזרת זה שיש לו את המילה שהוא תמיד עומד בה. הוא מקפיץ ללולו את המטבע. לולו בשוק עדיין ממה שקרה ולא שמה לב. המטבע פוגע בכלא של המרחב ועפה לדני. ארי אומר

דני מקבל ומרגיש את כל מה שהיה עד כאן - הוא מוציא מהתיק ראש מדפסת ושם בתוכה את המדליה. והוא נותן את הרצון להרחיב את המרחב. הרעיון הוא שהמדפסת מדפידה את הדבר קטן יותר ובכמות גדולה יותר כך האש יהפך להמון נתזים של אש קטנים - כמו זיקוק שנורה ומתפוצץ לצדדים ותופס מרחב רב.

לולו שגם חווה ומרגישה כל החלקים שהיו עד כאן - מוסיפה שני דברים - את הנשימה הראשונה אחרי ריצה ארוכה וחיוך קטן ורגוע. ומעבירה את החפץ לרן.

רן מרגיש את הכל כיצד זה נדלק בהתחלה, אז התוספת של השמירה על המחויבות הגדילה במרחב ואז הפיק בו יש רגיעה והכל בסדר.

רן מבקש אקדח מארי. רן דורך באוויר ויטרה את הזיקוק הוא יורה בראש מדפסת אשר מתפוצצת לכל עבר. החלקים פוגעים בכיפה ומה שבפנים מתרסק. כולנו מרגישים את האמת ההרמטית אשר ניתנה להרמס אי שם בעבר והיא ממשיכה ואמיתית עד היום הזה.

האיש שסוגר מרחב עלינו מקבל את הטקס בפרצוף, המרחב גדל ומתפוצץ החוצה מסביבנו. ואז אנו במרתף. עם ריח זעה. יש דלת ומבעד לדלת יש אור חזק. ביננו לאור יש שבעה חיילים לבושים שחור הי טק ונשקים אוטומטיים ומסכות.

פגישה רביעית - 15.11.19

רשע בע"מ

השעה: 11:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

המקום: טולפרטנו לאזור לא ידוע מלא בחיילים מרושעים אשר מאוחר יותר גילינו שזה ברחוב ריינס

נהרגו: 11 בשריפה

ריקפ: הוד מעלתו הברווז

ארי קיבל את זה בשוק משמעותי. הוא מייד נפל. זמן קצר לאחר מכן גם דני. ולאחר מכן גם לולו.

החיילים איימו עלינו, אז מהמדרגות הגיע איזה טיפוס (אח“כ למדנו ששמו אור) שאמר למישהו מהצד השני (זה שהרביץ ללולו) שמופז (שורוק בו”ו) יהיה מרוצה.

לולו ניסתה להכניע את החיילים באמצעות החלת המטפחת הלבנה עליהם וחטפה מטח יריות לא קטלני אך כואב.

אור הזהיר אותנו להתנהג יפה אחרת תהיינה תוצאות לא נעימות, כי לחבר'ה האחרים ששומרים עלינו (היו עוד 4 מהצד השני) יש להביורים.

גאורג גם אומר שיש לו את נתב“ג.

לולו ניסתה לעשות עוד משהו, שאני לא זוכר, וחטפה מטח, כנ”ל דני, שנכנס למצב הכרתי נמוך - כמו ארי. בזמן המטח השני שלכוון ללולו רן השתמש בנצחון הרוח על החומר לקבל יכולות פיזיות (כוח, מהירות, חושים, עמידות לכאב)… על אנושיים והסתער על החיילים. הוא טיפל ב-4 מתוך ה-7, והתמודד עם החמישי, כאשר 6 ו-7 איגפו אותו ועמדו לירות בו, כאשר לולו מרחה את ידיה בקרם לחות והכילה את החלקלקות הזו על ידיהם שלהם, מה שגרם להם לשמוט את הנשק. זה היה קצת יותר מדי בשביל לולו, וגם היא הצטרפה לאנשים שבהכרה רק למחצה.

אנשים הלביורים התחילו להתקדם ושניים מביניהם כבר עמדו להציף אותנו באש, כאשר אלכסנדרה לקחה את האש לתוך קופסת גפרורים והצילה אותנו. היא בלעה גפרור ואיפשרה לרן לנשוף להבה מפיו, וז חיסל את שאר ההתנגדות.

יש לציין שכל פעם שמישהו מאיתנו ביצע קסם בפעם הראשונה, זה לווה בחזיון שלה או שלו כיחזקאל, עושה קסם מאותו סוג.

לאחר שטיפנו בשומרים החלטנו ללכת לטפל באור כדי לשלוח מסר - אל תתעסקו איתנו.

אור היה במרכז של אור מסמא, נוגע בכיפה כמו שהייתה אצל יחזקאל. רן בעט בכיפה וניפץ אותה על הקיר (למגינת ליבו של אור), אבל לפני שהיא התנפצה אלכסנדרה תפסה השתקפות שלה במראה שיש לה.

רן הרביץ קצת לאור, ואז אלכסנדרה והוא פנו לצאת החוצה - הסתבר שהדלת נעולה במנעול אלקטרוני. חזרנו לאור, שהיה עסוק בשיחה עם טיפוס בשם ארנון. לקחנו לו את הטלפון “ושכנענו” אותו לפתוח לנו את הדלת.

להציל את טוראי גארי

השעה: 14:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

המקום: השלום 17 תל אביב - החללית של יחזקאל

יצאנו לרחוב (ריינס) ואז התקשרנו למלון בירושלים, התברר שהדברים של רן נמצאים במשרדים של גט טקסי ברמת החייל. נסענו לשם (עם המריירים), אספנו את הדברים ואכלנו פלאפאל בבהאדונס. חזרנו אל החירבה של יחזקאל. תימרת עשן קלה עלתה מבפנים, ומשהו מנע מאיתנו להיכנס. רן הבחין בגרפיטי של סימנים שלא היה שם קודם. הוא השליך (תוך שימוש ביכולות פיזיות מוגברות - להילחם בקסם עם קסם) בלון מלא צבע על הגרפיטי, מה שאיפשר לנו להיכנס.

בפנים ישב טיפוס שמן שהזדהה כארנון, שהחזיק איתו את גארי קשור. כשהם מגיעים ארנון בטלפון ואומר “עכשיו הם הגיעו. כשרן ניגש לשחרר את גארי ארנון מנע זאת ממנו, כשהוא מפגין כוח ומהירות גבוהים משמעותית גם ממה שרן יכול להתארגן עליו עם קסם (תקן אותי ישראל אם אני טועה). ארנון אמר ששכרו אותו כדי לטפל בנו תמורת האפשרות לחפש בשקט אחרי איזה חפץ שהוא רוצה לקחת מיחזקאל, שאמור להיות מוחבא בחירבה. הוא לא רצה להגיד מה, אבל אמ שהוא מוכן לסחור במידע. נראה היה שהוא קצת מופתע מזה שאנחנו חדשים לקסם אבל שכבר הצלחנו לעלות על המכ”ם של מופז. בסופו של דבר סיכמנו שרן יצא מהחדר עם המריירים וגארי לעשר דקות, בעוד שאלכסנדרה תשאר בחדר עם שק קטיפה על הראש כדי לא לראות, בזמן שארנון מחפש את החפץ.

זמן קצר אחרי שיצאנו, אלכסנדרה התחרטה, אמרה “בעצם לא,” והסירה את הכיסוי.

פגישה חמישית - 29.11.19

תחת מצור

השעה: 15:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

המקום: החירבה של יחזקל סוגת הדני: הפחדן

כולם בכניסה לחירבה חוץ מאלכסנדרה שהורידה בדיוק כיסוי בקומה השניה ליד ארנון.

רן משחרר את גארי. לולו מתחילה להתאושש. היא הייתה מאד רגועה ומייררת עד כה ועכשיו היא מתחילה לקלוט את הסביבה. דני מעולף. כשהוא מתעורר הוא מגלה שהוא בגקט של רן (במקום הזקט שלו שאצל רן). אלכסנדרה רואה שארנון מצא טבעת חותם.

עוצרים שני ואנים בחוץ. קבוצה של מאבטחי תחנת רכבת (כשמונה במספר). מהמרפסת יוצא עשן (שאלכסנדרה שנמצאת יודעת שזה ארנון הערפד בורח). אלכסנדרה נכנסת לטירוף של לצייר את החותם כפי שהוא באמת.

רן מרסק לעצמו את קצה האצבע (להפעיל קסם חיזוק עצמי ?). דני (הפחדן) אשר הלך להתחבא לו מאחור בפינה, בחושך. עכביש מטייל עליו ודני, אשר מנסה להבין את מה שקורה מסביב מקבל חזיון על זמני (חזיון על יחזקל) - “אני (יחזקל) זקן ומיוסר על צוק הנופל מטה אל הים. אני אוכל חזזית כחולה. השמש שוקעת, כשהיא פוגעת בים כל הים והשמיים מאירים ממנה ואז אני קולט את איןסוף האפשרויות הנוראיות וכאשר אני מחפש אני מוצא אחת הכי פחות נוראית והיא דורשת בדיוק חמש”

רן אומר לגארי להביא את יחזקל, גארי יוצא החוצה לעולם הקשוח.

רן עולה לקומה השניה רואה את סשה מציירת בטירוף טבעת חותם גדולה

דני שמזדהה עם העכביש שמטפס עליו, שם את המשקפייים ששייכים לזהיר ועושה קסם (שהוא מזהה שגם שייך לזהיר אבל אפשרי בשבילו לשימוש) (ואומר קדוש קדוש קדוש). הוא מקבל חזיון מאד מעומעם ומאפן שבו יש רמזים לכך שכל מה שקורה מסביב מאורגן על ידי “עכביש” עם נחישות שסוגר על כולנו ומעוניין למצוץ את לשד עצמותינו. דני מזהה את התחושה שלו והוא חושב שהוא יכול לנסות להתחקות אחריו.

רן אומר שהוא רוצה לצאת לתפוס אחד מהחברה שהגיעו. הוא יוצא ותופס אחד וגורר אותו לחירבה

האדם מספר - שהם מאבטחים את הסביבה. שמו יוני והוא איש אבטחה רגיל מחברת דולב. שלח אותם הבוס. כי הוא חשב שיש סקווטרים רוסיים (!) בחירבה.

דני שמשקיף על מה שקורה בחוץ רואה שמגיעה עוד מכונית לבנה עם שלושה אנשים בסרבלים מתקרבים לבניין. מכונית משטרה בצומת מתקרבת (רק עם אורות), ולאחר מספר דקות גם מסוק מתקרב.

אנחנו מסכימים שצריך להעלם מאזור החירבה לפני שיתפסו אותנו. אנו מנסים לחמוק מאחור אל הגינה. ארי מסיח את דעתם של המאבטחים שבחוץ - הוא משתמש בכח חלימה - במקרה זה חלימה בהקיץ - מגשים מהחלום של ארי למציאות - ארי רוצה חלום על משהו מתפוצץ ואכן יהיה כאן משהו שיתפוצץ. הוא חולם בהקיץ ש: “קבוצה צהלית מכתרת בעזה מבוקש. זזים בזהירות. חמישה. בדיוק כשהם נכנסים מאחור בקומה שניה משהו מתפוצץ וכולם מסתבובבים לזה והעצור בורח.”

במקביל לנסיון הקסם שלו עובר על ארי חזיון יחזקלי - “אתה זקן בגילך הנוכחי - אתה מבין שהפתח נפתח. הצעד הראשון נלקח. הדבר שהתחייבת אליו לפני זמן רב אכן הגיע. הדבר קורה עכשיו. יחזקל הולך לירושלים אל לעמק בו יש מעגל אבנים. הוא עומד באמצע. מחכה שהקלף ישלף והוא יגלה בפני מה יחזקל עומד. יחזקל מבין שזה עכשיו. השמיים בוערים מלמעלה. הוא מרגיש עגל זיעה מגיע לקצה אפו ונופל מטה. יחזקל משתמש בזה לקסם - הוא עושה תנועה ואומר קדוש קדוש קדוש. אגם/ים נופל על כל מי שנמצא מהשמיים. זה היה אמור למעוך אותו. אך יחזקל מוגן וזה שמולו נפגע. כאשר ברק אמור לפגוע ביחזקל הוא, יחזקל מוגן מזה בעזרת משהו בצורת שד מסביב לו”.

ארי מבין איך לעשות את ההסכת דעת. ארי מוציא כדור ומעיף על הקיר ואומר קדוש*3. ואז פיצוף בצד השני של המבנה. כול המאבטחים (ותוספות) קופצים ומסתכלים על הפיצוץ. אף אחד לא שם לב אלינו ואנו מתחמקים החוצה.

בבית המאובטח של ארי

השעה: 17:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

המקום: הדירה המאובטחת של ארי ברחוב רמב“ם פינת גלוסקא, תל אביב, קומה שלישית.

עולים בהשלום לגולסקא מהשלום שמאלה ושוב שמאל ושם יש דירה

דני מוצא את האייפי של מי ששלח את יוני. אלכסנדרה רוצה למצוא את הטבעת זה חשוב ומהותי ליחזקל ולנו. היא מספרת שארנון בלע את הטבעת. הוא זז מהר החוצה. כמו עשן. והיא רוצה את הטבעת בחזרה בשבילנו!

אלכסנדרה דני ולולו מנסים למצוא את הטבעת. אלכסנדרה שורפת את התמונה של הטבעת ובולעת את האש. לולו מוציאה חישוק של מחזיק מפתחות ומשרה מהטבעת הזו לההיא. היא רוצה לגרום לזה לבלוט. היא עונדת את הטבעת אליה שהיא תהיה מחוברת אליה. היא מסובבת את הטבעת ומאירה עם פנס. לולו מתחילה להקרין ולמשוך תשומת לב מכולם. הדבר עוזר לאלכסנדרה להרגיש קשר לטבעת עוד יותר חזק. דני שמנסה למצוא את המיקום של הטבעת על ידי חיפוש ברשת אחר טבעות דומות ושימוש בגוגל מפות לאיתור המקום מבין שחסר לו השם האמיתי של הטבעת. אולם כאשר לולו ואלכסנדרה קולטות את הטבעת, דני מבין שהוא יכול להשתמש בזה על מנת למקום את המיקום של הטבעת. הוא מצלם את מה שעושה לולו (את החישוק) וזה עוזר לו לעולות על הדבר האמיתי ומיקומו.

דני מגלה שהטבעת בריינס

הדרך לריינס ארוכה היא

השעה: 18:23 בבוקר יום שבת. ה 2.3.19

המקום: חלק מהזמן בדירה המאובטחת של ארי בגלוסקא וחלק מהזמן בדרכים לכיוון ריינס

כולם מסכימים שצריך להשיג את הטבעת. נזכרים בסיפור שהטבעת של שלמה קשורה לשליטה בשדים.

לאחר דיון ארוך רן וארי יוצאים ישירות לריינס.

לולו ואלכסנדרה שומרות על קשר עם הטבעת ודני שומר על הקשר של המיקום של הטבעת בעולם.

רן וארי מזהים יש מישהו שעוקב אחריהם ואז רן תופס אותו ומכה אותו לרצפה.

לולו מתנתקת מהטבעת ומחליטה להצטרף לרן וארי. היא יורדת ורואה משטרה שמגיעה לבית הבטוח. היא עולה מעדכנת את דני ואלכסנדרה. השלישיה מחליטה לנטוש את הבית הבטוח, ולאחר שהם מעדכנים בהודעה את רן, הם יוצאים מחלון אחורי על פייר אסקייפ, יורדים והולכים לבית הקברות של גבעתיים ומשם דרך הרכבת בעיקוף גדול לריינס. כל זאת בתיאום עם רן וארי.

רן וארי ממשיכים לריינס ישירות. יש ברחוב ליד הבית שלושה אנשים (גונז), רן מנסה לחזק את עצמו על חשבונם. הקסם של רן לא עובד. הם עוברים למכות אישיות. רן וארי מול שלישיה של גונז . אחד נדקר בגרון ואחד מקבל בלטה בראש כשהסיום הדרמטי הוא שרן מכוון אקדח לשניים העומדים.

במכה חזיון לכולם - יש ברק שפוגע ביחזקל - הברק לא פוגע ביחזקל, הדבר שמגן עליו הוא בצורה של שד. צורת השד מספיק גדול כדאי להמקיף את יחזקל מכל עבריו ולהגן עליו. השד הוא כמו אקסוסקלטון של יחזקל רק למעשה הוא שד חיצוני. כולנו מזהים שזה השד שבטבעת, השד הוא חפץ, ויש יחס לא ברור אך חשוב ומהותי בינו לביננו.. אנחנו מזינים תשד או מחוברים אליו או משהו

פגישה שישית - 6.12.19

יחזקיליפוס או לקום אתמול בבוקר בערב

השעה: 19:23 בבוקר עד 22:23 בבוקר יום שבת * 4 (זמן ומרחב מתקפלים/חוזרים). ה 2.3.19

המקום: תל אביב הישנה - במשלוש בין רכבת מרכז, השלום וריינס סוגת הדני: החברותי

כאשר החזיון מסתיים כולנו מרגישים את הקשר ביננו - לולו (ולא לולה!!!), אלכסנדרה, רן, ארי, דני ויחזקל. כולם מרגישים:

 • שהאור בתוכנו קצת השתנה
 • שהאור זו חווית הקסם
 • המרחק ביננו הוא רע
 • חוק הסמפטיה דורש שנהיה ביחד כולנו (זה כולל יחזקל).
 • יש הרגשה ביננו שמאד רוצה להיות ביחד.

(סוושווש - מין קול של קיפול מרחב) המרחב מתקפל לכולם ואנו מרגישים ניתוק.

דני מזהה שיש עדיין מאיתנו קשר פעוט ליחזקל שממנו מגיע כפרה געגוע כיסופים. יש ממש כאב ורצון להיות ביחד.

אצל רן וארי המציאות משתנה בפרצוף. לפתע הם בצד השני של הבניין ויש שלושה גונז רוסיים. כאשר כל הפציעות שהם קיבלו מאז היציאה מהבית הבטוח של ארי אינן

אלכסנדרה מרגישה עיוות מרחבי במרחק. היא מעוותת פרצוף, דני תוהה מה קרה והיא מעדכנת על תחושתה. דני מהמהם, מעוניין לבדוק את הנושא. דני שם משקפיים. מייד הוא מרגיש שהוא יכול לעבוד עם הקסם של איתור מידע ונקודות חולשה אך בו בזמן הוא לא בנוי כמו שצריך (לדעתו) כי זה מהזהיר שבתוכו. לדוגמא חסר האפיון של קטן גדול וכו. למרות זאת הקסם יכול לעבוד והוא במרחק מאה מטר אדם שעושה קסם עם כוונותיו רצחניות. אדם שפרצופו מלא צללים… לוקח כמה שניות לזהות שזה גאורג - מהחברה של מופז (זה שהרביץ ללולו כאשר לולו ניסתה לצאת מהחירבה בהתחלה ואז הוא קיפל את האזור מסביב).

דני מייד זורק אבן לפגוע בנקודת תורפה של האדם ולשבור לו את הקסם, ןמייד הוא רץ קדימה לתקל את גיורגי. האבן נעלמת ומופיעה ממש ליד גאורג ואכן פוגעת בו ושוברת לו את הקסם, התיקול לעומת זאת דורש שדרוג כי הוא מצליח להפיל את דני וזה נוחת על ראשו בכאב גדול. אלכסנדרה, אשר נמצאת במרחק ומעוניינת לעזור, צועקת מחבל אל גיורגי , הוא בתורו גורם לה ליפול על לולו.

בנתיים לולו רוצה לסנוור את הקוסם. קיימת בעיה כי זה משתמש ברעיון המינק של לולו המוציא החוצה (ולא כלבת הים). היא מורידה את הטבעת הזוהרת ומדליקה אותו , היא זוהרת והיא זורקת את הטבעת על גיורגי . אך אלכסנדרה נופלת עליה.

(סוושווש) לפתע הכל חוזר ואנו שוב בארלזרוב

אלכסנדרה אומרת שלמופז יש קסם אור. כאשר דני בודק הוא מוצא שהקוסם שהם נלחמו בו לפני שניה עכשיו בריינס.

באותו הזמן, רן וארי הולכים מסביב ופוגשים את פשה והם שמים טלפון שיצפצף כדי להסוות את הקול של הצפצופים כשהם פורצים פנימה לביית נכנסים לבית בריינס אך יורים בהם. ריסט.

(סוושווש) הם מופיעים בצד השני של ריינס. הם מדברים על כל הריסטים האלו, רואים שהזמן חוזר לאחור. הם מתכוננים לעוד נסיון להשגת הטבעת. כאן כבר יש להם הרגשה ברורה שהמקום בו אנו נמצאים הוא סוג של סימולציה.

- - כולם מסמסים הלוך ושוב, הודעות רצות ומשתנות, דיונים עולים ויורדים. - -

(סוושווש) אלכסנדרה, לולו ודני מוצאים את עצמם הפעם בארלוזורוב 146, הם רואים אתיופי ברחוב אשר יש לו יכולות קסם

השלישיה נגשת לדבר איתו אך הוא לא דובר עברית. הפמליה שלו הכוללת כמה אתיופים צעירים מגיעים להתערב ומאיימים עלינו עם סכין. דני וסשה זזים לאחור. לולו עם מטפחת וויסקי משכרת את מר סכין. הדבר גורם לאתיופי אחר לנוע ללולו דני בועט לו בביצים. אז הם מפוצצים תצורה לי. סשה מנסה לקחת לכולם אוויר אך…. ריסט

(סוושווש) חזרנו בזמן אך במקום אחר. כולנו בוויצמן. עם רן וארי. גורמים שונים יכולים לזהות שאנו לא באמת ביחד כיוון שמעשית אנו בשני קבוצות שנמצאות במקומות שונים בתל אביב.

דני שבוחן את הסביבה עם יכולות קסם ומשקפיים זהירים אכן מוודא שאנו כמו בסימולציה. בשיחה המתפתחת על הנושא רן אומר שאנחנו עושים זאת לעצמנו. דני מתעניין בזוית הזו ובודק. הוא מזהה שאפס ארועים ומה שקורה תקין עם ריסט.

אלכסנדרה שעובדת כבר כמה שעות להבין את שם הטבעת (ומעשית של השם) מבינה שהשם שלה הוא: *עכבר גמרא שררט גרמא גרמא רמרט אמר כר מררט*

לולו פועלת - היא לוקחת מורפיום, התמסטלה עד למאד, אז היא מחפיצה את עצמה (דבר שהוא רע מאד היא מרגישה עם סכנות רבות) ואז היא מכילה זאת על המציאות. ריסט.

בחזרה לבוקר

השעה: 22:23 בבוקר יום שבת * 1. ה 2.3.19

המקום: קצת מרחפים מעל תל אביב וקצת נוסעים במונית באבל בתל אביב

(סוושווש) אנו צפים זזים. למעשה אנו צפים באוויר גבוה גבוה. זה פוגע בתחושת המציאות שלנו. אנו רואים למטה תל אביב. מרחפים עם העננים. ציפור טועה פוגעת לרן בטוסיק מופתעת היא נופלת מטה מטה…

דני עושה דרינגולציה - הוא עם לולו ואלכסנדרה מסומנים במשקפיים רבודים בתוך הסימולציה - (במפת גוגל) ברכבת. רן וארי בריינס. יחזקל מזרחה בירושליים. כולם חווים שבריינס הטבעת דבר שגורם שגם יחזקאל רואה טבעת. אלכסנדרה אומרת שם הטבעת, היא מספרת שהיא יודעת מה השם האמיתי של הטבעת ואף מראה לנו את השם הכתוב (אך לא אומרת אותו). לאחר מכן היא אומרת את השם בקול רם - כולם נדלקים כמו זיקוק.

(סוושווש) במכה כולם בדרך השלום ליד החירבה. המציאות מציאותית. יחזקאל לידנו. הוא אומר סליחה שלא יכולתי לעשות אחרת. רציתי שזה יהיה שקט יותר. יחזקאל מרים יד ומונית באבל עוצרת. עולים עליו. מרגישים את הקרבה בין כולנו. הטבעת עדיין בריינס.

אנו מסתכלים על יחזקל הוא עם סמני חריכה. הןא אומר שהיה בקרב ואיבד טבעת. הטבעת אמורה הייתה להיות בחירבה אך נראה שמופז לקח אותה.

שיחה בין כולנו:

 • רן - למה גררת אותנו
 • יחזקל - יש פוליטיקה לקוסמים. יאללה, בוא נהרוג את מופז.
 • יחזקל - לא יודע מה למופז נגדו. אבל רוצה לפגוע בחללית ובנו. מופז הוא בעל שררה שכזה.
 • יחזקל שואל אותנו, מה כל אחד מאיתנו יכול לעשות, איזה קסם יש בחיבו - ספציפית מה לקחנו מהכדור אנרגיה של קסם.
 • דני - יכול לאתר ולראות אפשרויות בעולם
 • ארי - חולם למציאות
 • רן - עובד עם העקרון של מיינד אובר מאטר. או Nitschon Haruach Al Hachomer.
 • לולו - להכיל דברים על אנשים אחרים
 • אלכסנדרה - זה קשור לשם של חפצים. לקחת משהו מהם ולהעביר אותו. אז היא אומרת שהיא הצליחה לקלוט חתיכה מאור (האדם), שהוא של מופז. בסוף השבי שלהם הייתה לו כיפה/כדור אור של קסם. ורן שבר אותה. אולם לפני שזו נעלמה לגמרי אלכסנדרה תפסה חלק מזה. יחזקל אומר שזה התחלה של תוכנית.
 • יחזקל מסכם ואומר - כולנו (ששתנו או כל הקוסמים???) חושפים מציאות יחד. חושפים אמת עתיקה של ההרמקטיקה.
 • זה עוסק ביצרית הפרדיגמה שלנו, המיצאות שלנו,
 • אנו מייצרים מציאות מטפורית כמו שילד עושה בנסיון לגשר בין הפנטזיה/קסם למציאות.
 • לגבי הטבעת: מופז עשה משהו ביחד (עם???) לקחת טבעת.
 • למה החירבה חשובה: יש שם הרבה כח ומסורת. החירבה מקור כח.

נצטרך ללכת לקחת את הטבעת ואי אפשר לסמוך על קסם כי לפעמים זה עובד ולפעמים לא.

פגישה שביעית - 13.12.19

לכוחות אין צבע

השעה: 22:23 בבוקר יום שבת עד 01:23 בבוקר (באמת!) יום ראשון. ה 2.3.19 עד ה 3.3

המקום: תל אביב - נסיעה מהשלום ליפו על הים דרך ריינס. סוגת הדני: הזהיר

כולם (כולל יחזקאל וארי המרייר) בבאבל נוסע מהשלום לכיוון מערב על קפלן

א זו אלכסנדרה, ל זו לולו, י הוא יחזקאל, ר הוא רן, ד הוא דני.

יחזקל עובר אחד אחד להבין קצת על הכח ולעזור לפתח אותו, תוך כדי הנסיעה.

יחזקאל מתחקר את אלכסנדרה
 • י - פונה ל א ושואל אותה מה היא עשתה עם כדור הקסם?
 • א - אורמת שהיא יכולה להתייחס לשם או למהות שלהם ואז להעביר אליהם את אלמנט האש (ואולי גם אלמנטים אחרים?)
 • י - אש היא אחת מארבעת היסודות. אולם בתוך כל דבר יש משהו מהאלמנט החמישי (מה שמקושר לירח) וזה אלמנט הקשור לכח הקסם עצמו.
 • א - הצלחתי לתפוס את האור (קסם) של אור.
 • א - הטבעת דיברה איתי. אני חושבת שזה השד.
 • א - בעצם אני לא בטוחה אם זה השד או הטבעת. אין הפרדה בעיני
 • י - איך גיליתם את המיקום של הטבעת?
 • ר - שלושתם, א, ל, ו-ד ביחד עשו את זה.
 • י - מבקש את המראה. הוא מחזיק את המראה. (ואז???)
 • ר - לאן אנחנו נוסעים?
 • י - נעבור ליד ריינס ואז נזוז ליפו למקום שבו נוכל לתכנן איך נשיג את הטבעת בחזרה.
 • י חוזר לדבר עם א - הקסם שלקחת הוא של בליעה והוצאה מחדש של יסוד. ספציפית של ארבעת היסודות ולא של החמישי. אולם לך יש תפיסה של החמישי.
 • י מדגיש - את צריכה לדעת לאן אתה רוצה לתעל את זה הכח אחרת זה נכנס אליך ואז זה בעייתי. מספיק שתדעי מראש לאן הכח מתועל, ואז אין בעיה שינוח אצלך עד שתוכלי לתעל אותו, אולם רצוי לדעת מראש לאן הכח מתועל כאשר תופסים אותו.
 • י אומר ל- א (ומדגיש לכולם) - אם עשית קסם, העשיה עצמה, זה השם האמיתי שלו. אך מין הראוי שתתני שם לקסם שלך כך זה יהיה שלך. את למדת קסם והטמעת קסם ממני והקסם לצרכים פרקטיים ראוי לתת לו שם. בצורה זו השימוש בשם יכניס אותך לסטייט אוף מיינד המתאים.
 • י ל- א - הקסם שלך הוא שאת לוקחת את אחד האלנמטים מתוך איזה חפץ, מתעלת ומחזיקה בו בתוכך, אז את מתעלת אותו למקום אחר. רצוי שכשאת לוקחת אלמנט תדעי לאן הוא הולך גם אם זה ייקח זמן ולא סתם ילקח בהשאלה.
יחזקאל מתחקר את לולו
 • ל - ל אומרת שהיא לא בטוחה שהיא רוצה את מה שיש לה
 • י - אני רוצה לדעת מה לקחת לא מה את רוצה
 • ל - לקחתי את היכולת או להכיל על מישהו אחר משהו שאני עושה על עצמי או על חפץ
 • י מבולבל מההסבר.
 • ל - להבהיר את הנושא ל מספרת את סיפור המורפיום (על המציאות) ואז ד עוזר ל-ל ומספר על האלכוהול שהיא טבלה מטפחת והשפיעה על האתיופי
 • י - התיאור הזה מטפורי וקצר מידי. חסר בברור משהו.
 • י - האם זה קשור אולי לקול?
 • ל - כן, בהתחלה היה קול. אז לפתע היא קולטת שבכל המקרים היא השתמשה בקול
 • י - אז מה שעשית זה: לקחת תכונה של חפץ, נשאת אותה בקול שלך והכלת אותה על מישהו אחר
 • י - את צריכה לתת לקסם שלך שם
יחזקאל מתחקר את דני
 • ד - מספר שהוא חזה ביחזקאל עומד על צוק ובוחר עתיד. ואז הוא מספר על איך הוא מצא נקודת תורפה כאשר גיוארג תקף אותם.
 • י - יש לך את היכולת לראות נתיבים בעתיד ולבחור מתוכם על פי הצורך
 • י - מדגיש שצריך להזהר מהרס עצמי. ד לא מבין מה הקשר.
 • י - מצא שם לכח שלך
 • ד מספר ל-י שהוא כרגע לא בגל במקום הנכון לגבי הכח ולכן יהיה לו קשה עם זה.
 • י בוחן לעומק את ד - הוא שואל, האם אתה מטורף?
 • ד מתגונן - אני לא מטורף, אני בטיפול ואני לוקח תרופות.
 • י - אני מבין, יש בך שילוש, תמצא שם כאשר יש את הגל הנכון.
יחזקאל מתחקר את רן
 • ר - קונקרטי אני מהעצים את עצמי. זה יכול לבוא על חשבון מישהו אחר.
 • בעקבות מספר שאלות של י, ר אומר - זה דורש משהו ממני.
 • ר - אני מצליח לעשות את זה על עצמי, עוד לא הצלחתי לעשות את זה על מישהו אחר, למרות שניסיתי כמה פעמים.
 • י מדגיש ל-ר - כדי לעשות זאת תמיד בצורה טיקסית, להוסיף סמל או צורה, במיוחד אם אתה גורם נזק לעצמך, על מנת שלא תפול להרס עצמי ומוות (מוודט'!).
 • ר מוצא שם לקסם - “נצחון הרוח על החומר”. י אומר שזה לא זה. צריך שם שהוא פרקטי ולא תיאורי.

חוקרים את ריינס

בדיוק י אומר שהקסם הוא דבר שאי אפשר לסמוך אליו, כאשר ר פונה ל-י להבין זאת…

הבאבל עובר ליד ריינס. יחזקאל אומר שכדאי שנבחן את המקום לראות מה אנו רוים. הוא עצמו מסתכל על המקום בריכוז רב וכולנו נסחפים אחריו לקלוט את המקום מנקודות מבט חדשות שהם לא העניניים הטבעיות שלנו.

 • אנו מזהים שכל זה נובע מיחזקל.
 • אנו עוברים בין נקודות מבט
 • בין נקודות המבט יש גם ציפורים ואנשים אחרים ברחוב.
 • הראיה דרך חיות היא מוזרה מאד, נותנת הרגשה כמעט פסיכדלית
נקודות המבט של כל אחד מהחברה (צריך שם טוב יותר לקבוצה שלנו!)
 • ד - מקבל נקודות מבט שונות ולפתע הוא מבין מנגנון הגנה שיש על ריינס - גיורג בנה ככה שכל המקומות הפשוטים להכנס (כמו הדלת) יתעוותו למאחורי הבית שם יש כבר צלפים שאמורים לירות בך
 • ר - מזהה מקום שבו אם יהיה צופה הוא יזהה שאי אפשר להגיע לבית בנתיבים מסוימים בלי לראות אותו. ר מרחיב ואומר שבהתאמה הוא מזהה היכן אפשר לייצר הסחה מתאימה בנקודה מסוימת, וכאשר הצופים יסתכלו לכיוון הזה תתממש נקודה מתה להגיע דרכה אל הבית מבלי שיראו אותנו.
 • א - מזהה חדר בו חסר אוויר באופן קסום. הדלת נפתחת. זה לא טראפ דור אלא דלת מלכודת. צריך להשאיר את הדלת פתוחה בדרך לטבעת אחרת זה יסגר ואתה תמות. יש דלת שמהכוח של הריק (זו ההגדרה הרישמית של הדיאם) אתה נשאב פנימה ואז הדלת מסתובבת ונסגרת מאחוריך
 • ל - מזהה כמה עוברי אורח תמימים שהם למעשה של מופז ורוצים לצוד אותנו
כולם בוחרים שמות!

עובר רגע של התגלות על כולם ולפתע שמות לקסמים צצים כמו פטריות בגשם. להלן:

 • א - נשימת החומר
 • ר - מגונן
 • ד - כוכבים
 • ל - מסע הצייד של המלך קארל. כאשר כולם תוהים על השם היא מסבירה שהמלך קארל הוא מתוך האופרה הפינית הראשונה. כולנו מזכירים ל-ל שכל נושא האופרה צריך להזהר איתו.
דיונים שקרו בזמן שנסענו מריינס אל הבית הבטוח ביפו
 • י ממשיך את השאלה של ר ממקודם ואומר ל ר - אי אפשר לסמוך על הקסם כי הוא יכול לא לעבוד. לכן מופז עובד עם כוח בעולם או כח השפעה ולא רק כח קס
 • י - שואל מה ראינו - כולם מספרים כל אחד מה הוא ראה
 • ר שלא ראה מלכודת, אך כן ראה את הכוחות השונים ששומרים, משרטט את הבנין ואת המיקומים של השומרים יחד עם זויות הראיה שלהם, נקודות הסחת דעם ובהתאמה נקודות פוטנציאליות להיות מתות.
 • כאשר נוסעים ליד הים ד רואה סלע עם חזזית כחולה. ד מבקש מ-י לעצור את הבאבל. עוצרים דני אוסף חזזית. מייצר גוינט כחול לכולם. ר דואג למציתים לכולם. י מזהיר שלא בטוח שהחומר יעבוד כששורפים אותו (כי הוא אכל אותו) וכן שזה חומר חזק וצריך להזהר איתו.

בריין סטורמינג ביפו

השעה: 01:23 בבוקר יום ראשון, עד 02:23 בבוקר. ה 3.3.19

המקום: מקלט בטוח ביפו ליד הים

הבאבל עוצר ליד מגדל לא רחוק מהחוף ביפו. י אומר תודה רפי. רפי אומר תזיין אותם.

הולכים לבניין די חדש עם לובי ושומר. השומר מזהה את יחזקל. אנו יורדים למטה במדרגות. מגיעים למקלט גדול על הרצפה סוגים שונים של אבקות (גיר, קמח וכדומה). בצד יש כמה מזרונים ושמיכות. ובאופן כללי המון ג'אנק מסביב.

י שואל אותנו האם כדאי עכשיו להתקיף את ריינס או ללכת לנוח. היות והרבה מידע שיש לנו הוא נכון לעכשיו ומחר יתכנו שינויים, הסכמנו כולנו לתקוף מייד עכשיו.

י אומר שהוא צריך ללכת לבדוק משהו, בזמן שהוא בודק את זה הוא מבקש שנארגן תוכנית מתקפה על ריינס. ר תוהה מה יש לנו. כמו נשק / שחפצים. י אומר שאפשר יהיה להשיג מעט דברים אם חייבים.

י מתחיל לצייר מנדלה גדולה בפינה עם אבקות שונות. הוא שם את המראה של א לצידו

דני (הזהיר) מייצר אסימונים של דנא לדברים מהותיים בבית. הוא מתכנן על טקס שיעזור להבין מה נמצא בביית והיכן. הוא לא בטוח איך להרגיש את הבית, אז א אומרת שהיא תעזור בזה.

י מצליח להתחבר לריינס, דבר שעליו א רוכבת ומתחברת אל הלהבה של הטבעת שם.

ר מבקש רשות לחדד את ד. הוא מנסה לחדד את חושיו. מוריד חולצה וגקט. עושה משושה (המייצג את החיתוך הטקסי המתאים כאן) עושה נקודה בתור עיין במרכז. לא מרגיש שזה מייצר קסם.

ד מתיישב. א מעבירה אליו את תחושב האש (של הטבעת או של הבית?), ד שם את המשקפיים לחדד את הראיה שלו. הוא אומר כוכבים *3. הוא מצליח להבין מה קורה בבית (ללא האסימונים :(

י אומר שהוא מוכן

הסיום הדרמטי - י עומד מול המראה הוא עושה סימן של לפתוח מהמראה יוא בהתחלה חום ואז אור בוהק מאד שאליו יחזקל אומר קדוש *3 והוא פוסע לאור הבוהק

פגישה שמינית - 20.12.19

דברים שאין לדבר עליהם, אודתם יש לשתוק

השעה: 02:23 בבוקר עד 03:23 בבוקר ה 3.3.19 הוא יום ראשון.

נהרגו - 8 - דני(4), ארי (3), רן (1).

המקום: תל אביב - נסיעה מהשלום ליפו על הים דרך ריינס. סוגת הדני: הפחדן הערת מחבר: ארי גילמור מקבל את האות ג מרגע זה (היות והאותיות א,ר,י כולם נלקחו כבר! מה זה אומר הרמטית עליו???!?!111)

ג מפסיק לרייר ומתיישר.

כולנו מעדכנים אותו לגבי מה שקרה מאז שהוא התעורר. בסיום יחזקאל מבקש ממנו להבין מהו כח הקסם שלו.

אלכסנדרה, רן ודני בנתיים מדברים בשקט בצד. דני מביע מורת רוח מהמצב הקיים ומיחזקאל. אלכסנדרה שואלת אותו אם הוא באמת מוכן לוותר על קסם, ודני אומר שלא. בדיון דני ורן מסכימים שיחזקאל גרר אותנו לתוך מצב נורא בו אנו חייבים לפגוע באחרים ולהלחם. יתכן שיחזקאל הוא רשע מרושע ואנו לא יודעים את זה. אפילו היה לנו חזיון בו אנו יודעים שהוא הלך למועדון קוסמים והרג בהם, שזה לא דבר שגורם לך לחשוב שהוא בחור טוב מידי. נכון שכרגע הוא צריך עזרה, והוא קרא לנו לעזרה, אבל זה לא אומר שהוא טוב. אפילו להפוך אותנו לקוסמים הוא לא עשה בגלל שהוא רצה לקדם אותנו כמו שלא הייתה לו שום ברירה (כפי שהחזיון של דני הראה) והוא לקח אותנו כי זה הפתרון היחידי שיש לו לחיות.

עם הסיום הדרמטי של דבריו, דני כל כך נלחץ שהוא פשוט התעלף לקרקע והחל לרייר.

יחזקאל וארי חוזרים לחדר. נעשה דיון קצר לגבי הסציולוגיה של הקוסמים:

 • כנראה שאין משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי שעולם הקסם יעזוב אותנו בשקט וכדאי ללמוד ולהכיר כדי להיות מסוגלים להתמודד עם ההצקות שיציקו לנו.
 • אם המטרה היא בטחון אישי זה לא המקום. המטרה היא להשיג כח.
 • אנו לא חייבים ללמוד זאת מיחזקאל.
 • יחזקאל לא ממש יודע מה ספציפית למופז יש נגדו.
 • דיון קצר לגבי הכוח של ארי ושמו - נשיקת מורפאוס.

אז חזרנו לתכנן את הפריצה לריינס. רן ויחזקאל דאגו לציוד לכולנו שכלל: שכפץ, כלי נשק, כלי עבודה, שקיק חול וכדומה.

פגישה תשיעית - 27.12.19

השגעת לטבעת

השעה: 03:23 בבוקר עד 04:23 בבוקר ה 3.3.19 הוא יום ראשון.

המקום: הבית בריינס

סוגת הדני: החברותי

י מנופף בידיו, מקדש שלוש פעמים ופותח פורטל. כאשר אנו יוצאים מהצד השני, הסדר של האנשים שונה ממה שהיה כשנכנסנו. כולם נכנסים כולל לולו שהייתה מעט לא בפוקוס. התחושה בעת מעבר בפורטל היא של אותה חוויה מקופלת שכבר חשנו מספר פעמים.

אנו מגיעים לבית בריינס, לחדר שאור התחבא בו עם כיפת קסם. עדיין יש כיפת קסם כאן, מצד שני אין אנשים מאיימים. מצד שלישי יש את אור על מיטת טיפולים ראש למטה. אנחנו ליד העליה למעלה.

מייד בכניסה כולם נהיים מאד פעילים:

 • ר מעיף את הכיפה ל א וקופץ על אור.
 • ג, שהתכוון לטפל באור, רואה ש ר מתעתד לעשות זאת, והולך לשמור על פתח החדר במקום
 • הכיפה עפה ל א
 • ר מעלף את אור
 • א מעוניינת לבחון את הכיפה ואף למשוך קצת מהאש בתוכה על מנת להעביר לחבריה לקבוצה. היא עושה קסם
  • האפקט: למשוך את יסוד אש מהכיפה ולחלק לחבריה.
  • הטקס: היא מדליקה מצית קרבה לשפתיים, קצת שורפת אותם. אז היא אומרת את השם האמיתי של האש ואז היא מושכת באש הרגילה. כאשר היא מרגישה את הקסם מתחיל לפעול, היא שואפת אש מהכפה בכמות מתאימה להעביר למשפחה
  • הטקס הצליח: א מרגישה שהיא עושה קסם על קסם (כי הכיפה עשויה קסם). דבר גורם לטקס להיות יותר אמין.
  • תוצאות הטקס: היא מושכת בכיפה אך אז היא מרגישה שמישהו אחר נמשך(היא מגלגלת אחד). אזעקות קופצות ברחבי הבית. היא מקבלת זץ חזק בחזרה של קסם והיא מאבדת את עצמה בזה.
 • ד עם משקפיים וקסם בוחן את החדר.
  • האפקט: לראות את העתיד של מי שנמצא בבית ולמצוא את האפשרות הטובה ביותר.
  • הטקס - נעשה ד מראש בבית הבטוח ביפו: הוא בנה www.role20 את המבנה של הבית. הוא מתקשר עם זה דרך המשקפיים ודרך טאבלט ייעודי (שגם האחרים יראו). הוא בנה מראש אסימונים לכל גורם שהוא יודע עליו בביית. וכך על פי חוק העליונים והתחתונים (או חוק התואם) הוא בנה הקשר בין מה שהוא רואה בגרפיקה ממוחשבת לבין המציאות של הבית.
  • חיזוק הטקס: הוא אכל מהחזזית הכחולה טרם הכניסה לחדר.
  • הטקס הצליח: הוא מרגיש את כוחות הקסם מתערבלים בתוכו כמו מכונת כביסה עמוסה במיוחד עוד טרם הכניסה לחדר.
  • תוצאות הטקס: ד מזהה את כל הגורמים בבית. יתר על כן הוא מזהה אפשרויות שונות לתנועה ולטיפול באנשים, והוא מוצא את האפשרויות שהכי טובות לחברה. הוא מעדכן את כל הגורמים על פי תחושותיו למקומותיהם וכן למה כדאי לעשות כדי להוריד אותם. במיוחד הוא מזהה שניים מתקרבים ואת ג רוצה לתקוף אותם. הוא נותן זמן טוב ל-ג מתי לתקוף את השניים המתקרבים.
 • בנתיים א מסטולה לגמרי מהקסם ומהבעיות - י מכה ב-א, תוקע אצבעות בכל מיני מקומות ומסובב אותה, עושה לה באקפונטרה ומוציא את א מבעיות הקסם.
 • עושים דיון מהיר איך משתמשים בתוכניות שלנו במצב הנוכחי
  • ד מראה את העדכון של המצב הנוכחי
  • דיון זוטה לגבי איך ממשיכים את ההתקפה על סמך התוכניות המקוריות שבנינו:
   • עולה רעיון להפתיע את המקומיים וללכת בדרך שהם לא תכננו - לצאת החוצה ולעלות דרך החלון
   • ר חושב שעדיף שהוא יצא כי זה ימשוך את הכוחות לאזור המפתיע ביתר יעילות.
   • ר מעדכן את תוכנית ההפתעה שלו - הוא ילך בנתיב מפתיע אשר יוצא מהחדר אל החצר, כך הוא ימשוך המון תשומת לב, וכך כל השאר יוכלו ללכת בנתיב הברור יותר (שעכשיו ישארו בו פחות הגנות). ר יצטרף מחדש אלינו, על ידי זה שהוא יטפס קומה מבחוץ ויכנס דרך החלון.

רן יוצא החוצה למשיכת תשומת לב, בזמן שהאחרים מתארגנים לתזוזה ועליה במדרגות לכיוון הטבעת

 • א בשוק מהכפה וכשהיא משתחררת מהקסם בעזרת י האקפונטריסט אשר מכריח שמשהו יצא ממנה ולא יתקע בה, משהו בורח לה, כתוצאה מזה נוצרים שלושה גייזרים של אש ברחוב.
 • הגייזרים ברחוב מושכים את תשומת לב כל המגינים ובמיוחד הם כולם שמים לב ל-ר שנמצא שם גם. בו בזמן האש מושכת הרבה מאד אש (יריות) ולמזלו של ר רק כדור אחד מחליק ושורט אותו קלות.
 • כולם חוץ מ-ר עולים במדרגות.
 • תוך כדי תנועה ד עוקב אחרי כל מה שקורה בבית, מתוך התייחסות למה שיכול לקרות בקרוב או בחירה של מה שהוא היה רוצה שיקרה בקרוב - כאשר הוא מעדכן לאורך הדרך את מי שבסביבה. במיוחד אם צריך לתקוף מישהו או להוריד אותו, אז הוא מכין את ג מראש לפעולת התקיפה שתהיה היעילה ביותר. ד עצמו גם תוקף תוך כדי תנועה, לא במקצועיות, אך בדיוק בזמן ובמקום הנכון על פי תוצאות הקסם שהוא חווה. לאורך כל הדרך הוא מאד מנותק רגשית (יש שיטענו שמחפצן את עצמו ואת הסביבה) ממה שקורה ומזה שהוא הורג אנשים בדם קר. הוא מרגיש קצת כמו בתוך משחק מחשב שבו הוא רואה את עצמו ואת האחרים ואת זוית הפעולה המתקרבת של כל אחד ואחד מסביבו.
 • ר עושה פעלולים בחוץ יורים עליו היטב ויותר על הסביבה. כשהוא נשרט הוא רוכב על זה משריין את עצמו וממשיך לעשות בלאגנים ולמשוך תשומת לב.
 • טקס המגונן של ר
  • אפקט: שיפור כל האספקטים הגופניים לרמה על טיבעית
  • הטקס: בתהליך הפנימי ר כאילו נלחם בעצמו ומתגבר על הקשיים שלו, ובצד הפיזי של הטקס ר פוצע את עצמו וכובש את הכאב. את הטקס ר עשה מראש במקלט בבית הבטוח ביפו.
  • חיזוק הטקס: תחת השפעת הטקס, הפציעה ברגל העצימה את המצב הקיים

כולם עולים במדרגות ופוגשים את ר שנכנס דרך החלון

 • ג מתקן טעות של ד, דבר שגורם ל-ד להבין שהוא אכן נמצא שם וזה לא משחק, הדבר גורם לאיבוד הניתוק של ד ופגיעה משמעותית ביכולת שלו להשתמש בקסם (הקסם נשאר כפי שהוא, זה רק היכולת של דני להיות מנותק ולפעול היטב ולא לפחד על עצמו/אחרים/מה שיקרה). הבעיה מתחילה בזה שהוא לא עשה את מה שהוא היה אמור לעשות.
 • ר קופץ מהחלון בקומה השניה ומוריד אדם.
 • רואים ארבעה שומרים באזור.
 • ר מקבל יריה לכתף אבל הוא משוריין ובתכלס חוץ מזבנג עז הוא לא באמת מרגיש את זה.
 • ג יורה מעל ר ו-ד.
 • ג זורק רימון נצור כדי להפחיד את אלו מקדימה, שכן ברור לו שבמסדרון כזה הרימון יפגע גם בחבריו, ד תופס אותו בדרך, שולף הנצרה, וזורק אותו לאחור על אלו שבאים ועולים מאחורינו במדרגות.
 • ישנם ארבעה מקדימה שמנסים לעצור אותנו.
 • ג עושה קסם
  • אפקט הקסם: לנטרל את הארבעה
  • הטקס: זורק חול לעצמו בעניים, כשהוא סובל מזה, הוא שולט בעצמו ונזכר בסיוט של חוסר שליטה, אז עם האפקט של חוסר שליטה היטב במקומו הוא זורק חול על ה-4 מקדימה
  • תוצאות הקסם: שלושה נפגעו - הם נופלים על הקרקע קטטוניים ורע להם. אחד חמק מהחול ולכן מהשפעת הקסם
 • ר מתגלגל קדימה, מחסל את האחד שלא נפגע ואז מחסל את השלושה שאיבדו שליטה
 • * כולם מגיעים לחדר מלכודת. א עושה קסם של לקיחת אוויר על מנת למלא את החדר. זה קשה לה אחרי שהיא נכוותה בקסם הקודם (עם הכיפה).
  • הטקס: שואפת אוויר אומרת אאא די חזק שלוש פעמים. אז היא עוצרת נשימה.
  • אפקט הטקס: למלא באוויר את החדר שמלא(!) בריק.
 • א פותחת דלת מלכודת כי היא מלאה אוויר וכח הריק לא עובד.
 • אנו מזהים עוד חדר מקדימה עם כמה אנשים בתוכו.
 • א עושה קסם לטפל בחדר ובאנשים
  • אפקט: לקיחת אוויר מחדר הטקס
  • הטקס: א יודעת את שם היסוד אוויר (אאאואאאיאאא), יש לה אותיות על הגוף, היא נושמת לתוך האות המתאימה (כמו ביוגה שנושמים לטחול) והיא עושה לעצמה אותיוקטפונטרה. בבסיסו הקסם היא יכולת לקחת ולהעביר, אז היא לוקחת את האוויר ומעבירה את זה אל מעבר לדלת.
  • המטרה של הקסם: א לוקחת אוויר בחדר שבו היו אנשים. הם נחנקים להם.
  • התוצאות בשטח: בגלל כח הריק, הדלת נשאבת/מתפוצצת פנימה, האנשים לא נחנקים.
  • ראוי לתשומת לב: א מרגישה נהר של אנרגיה אולי בגלל הטבעת.
  • תוצאות נוספות: דלת מתפוצצת. יש חמש חמושים. הם מופתעים.
 • ר ו ג קופצים קדימה להוריד אנשים.
 • רואים את הטבעת. היא קשורה במספר שרשראות. ר כבר מוציא את הרתכת פלזמה לשחרר את הטבעת
 • זהו חדר עגול עם פודיום.
 • י שולח יד לטבעת וזו נמשכת אליו אך נעצרת בגלל השרשרת. י דוחף את האצבע שלו, למרות שאין מקום לכל האצבע. הוא בכל זאת דוחף אפילו שזה שובר לו את האצבע.
 • א שרגישה לאור של מופז מזהה שמופז בורח.
 • י שהכניס את האצבע לטבעת מנתק במשיכה את השרשראות כאילו היו חוטי תפירה.
 • י מתחיל לנוע ישירות דרך הבית ולהרוס קירות וכל מה שהוא פוגש. למרות שלא רואים כלום על היד, כאשר זו שוברת את הקיר, רואים צורה של יד של שד בשבר בקיר, ואז הקיר מתמוטט לו. הוא קורע קירות ורצפה, ומייד מזנק פנימה. אנו רצים בעקבותיו.
 • סדר הריצה הוא: י פותח את הדרך - אז ד אז ג אז ר עוזר ל-א ו-ל
 • יחזקאל פותח דרך למקום שהתחלנו בבית (החדר עם אור המעולף על מיטת טיפולים), יש אור שנשאר מאחורי מופז הבורח, י מסמרר את האור למקום, ואז פותח פתח, סימנים מאירים על הרצפה, כולם עוברים.

סיום דרמטי: כולם קופצים דרך פורטל אחרי יחזקאל על מנת לצוד את מופז. אפשר לזהות קורולציה בין הקיפולים במרחב לבין הסימנים המוארים על הרצפה.

פגישה עשירית - 3.1.20

המצור אחר מופז

השעה: 04:23 בבוקר עד 07:23 בבוקר ה 3.3.19 הוא יום ראשון.

המקום: האחוזה של מופז באזור הכרמל

סוגת הדני: הזהיר

סדר הגעה י א ג ל ד ר

כאשר כולנו יוצאים מהפורטל אנו רואים שאנו באזור טרשי. ישנה אחוזה גדולה על צלע הר. אפשר לראות שומרים חמושים מסתובבים. למרות החושך האחוזה מוארת היטב בעזרת עוסף הולוגונים איכותי וחזק במיוחד כך שכל האחוזה וסביבותיה מוארים היטב. אין עוד בתים או מבנים באזור.

כאשר בוחנים את הנושא באורך קסום, אפשר לזהות אור (קסם) שמכסה את האחוזה ואף יוצא ונוכח קצת מסביב לאחוזה.

י מנסה לסחוב קצת מהאור המדובר. השומרים שמים לב אלינו ובחוצפה מתחילים לירות עלינו באש אוטומטית. כולנו נופלים לקרקע מי לאט ומי מהר.

ד הזהיר מודע שאם הוא היה בגל של הפחדן הוא היה יכול להתחבא ולקסם באותו הזמן. אך הוא אינו יכול במקביל לעשות זאת ולכן הוא קודם כל תופס מחסה ואז מחדש את הקסם לאיתור מיקום ואפשרויות. הוא מתחיל לעבוד עם גוגל מפות כבסיס, מעתיק את התמונה ואז מתחיל לשרטט בעצמו ומוסיף לתמונת לווין את הידע שלו בשרטוט על התמונה.

א מחליטה לעשות ביס לאדמה. יש לה את השם האמיתי של אדמה. היא לוקחת חופן אדמה לפיה ואז יורקת את האדמה החוצה. היא נושמת פנימה חול לקנה הנשימה. מסתכלת על היורים, ומעלימה טונות של אדמה מתחת ליורים. שם אמיתי של האדמה הוא: קרקרקררה. אז מפילה עליהם את טונות האדמה שהיא לקחה אליה, וקוברת אותם חיים. 2_3 נקברים. א משתעלת.

ג גם הוא עושה טקס. הוא זורק את החול ש א משתעלת לעיניו. ג נזכר בסיוט בו יש כתר הוא הולך אליו בחול טובעני והוא לא מצליח להגיע אליו. זהו כמובן סיוט של קבורה בחיים. הוא ממתין שיהיה קצת בלאגן מסביב ולא ישימו לב אליו ואז הוא זורק חול על היורים. במקביל ג צועק אל חבורת הטבעת - אל תסתכלו כשהוא זורק עפר. השומרים מתחילים לחוות שהם טובעים בחול טובעני.

ר ו ל חווים חוויה של כתר והם שוקעים בבוץ ולוקח זמן להבין שזו חוויה.

ר מנסה להתנגד והוא נותן לעצמו מכה בראש עם אקדח להתנגדות הוא מרגיש את שתי החוויות (מציאות וסיוט של חול טובעני) בוחר באמיתית.

ל נכנסת לחזיון ביתר שאת. היא רואה שהכתר נראה קצת פגוש ומשומש. הוא ממש כמה מטרים ממנה. נכנסת עמוק יותר - היא מזהה שהיא בחיזיון. מרגישה שקשה לנוע אבל אפילו כשמסתובבת עדיין זה נראה אותו דבר. היא ממשיכה להיות בחזיון מתוך רצון להבין את ג. מי שרואה את ל מבחוץ רואה שהיא זזה כמו חתול חולם שמזיז רגליים וכדומה.

ד מעדכן את הטקס של קסם כוכבים - היות והם עברו מקום התחושה שלו זה כמו שעוברים מקום חדש במשחק ולוקח מעט זמן עד שהמחשב מעלה את הנתונים ומראה את האזור. כבר יש לו מפה אולם עכשיו הוא יוצר את הקשר לשומרים שיופיע אצלו במפה. הוא בנתיים מזהה שכולם נמצאים ברכס המערבי של הכרמל הדרומי. הוא מנסה לגלות נקודת תורפה - מתוך הנחה שהמלכודות של מופז הם הבעיה. הזהיר מתעלם מהשומרים. הוא מזהה שדרך החלון זו האפשרות עם הכי פחות מלכודות ובעל הסיכוי הגבוה ביותר. הוא מעדכן את חבריו לחבורה. הוא גם מזהה שקסם זו הבעיה המרכזית כאן וזה מה שיפעיל את רוב המלכודות (שנועדו לתפוס קוסמים). אפילו הקסם שהוא עושה קצת מעיר את המלכודות.

ל תקועה בחיזיון ולא מצליחה לזוז. היא מתהפכת בעולם וכמעט יוצאת לאזור יריות. ר עוצר אותה. ל מאפשרת. היא מרגישה את הטביעה בבוץ היא נותנת לעצמה ליפול לתוך זה. החזיון מתחיל למוג ו-ל מזהה ש-ר מחזיק אותה.

א שואפת מיים אומרת שם אמיתי - פלוכפלוך. מבקבוק המיים, לא הרבה מיים. שופכת על אחד השומרים. הוא עכשיו טובע. ג יורה באחד השומרים

ד ממשיך בקסם הכוכבים ועכשיו הוא מנסה לבדוק את נושא השומרים. הוא מגלה שיש כמה בצד השני והם בורחים. הוא מרגיש את המיקום של מופז בביית ובמקביל גם את תחושת האאורה של מופז אשר מגיעה על ליד יחזקאל ומסביב לבית. ד גם מודע לזה שהוא בחזזית ולכן לא בטוח שכל מה שהוא חווה באמת קורה (למרות שהמספר יציין שדני חד כתער!).

ל מדברת עם ג על החזיון ומשמעותו.

א סקרנית על הקשר בין י למופז. היא מנסה לשמר משהו מהקשר. היא שמה יד על יחזקאל ומציירת ביד השניה.

בשוק קל אנו מבינים שהשעה חמש והשמש מתחילה לעלות לפני הזמן!!!!!1111

ד אומר שעכשיו זמן טוב ללכת לתפוס את מופז. כולם חוץ מ-א ו-י זזים לכיוון הבית. ד מזהיר לגבי נושא הקסם שהמלכודות מתוכננות לתפוס את אלו במיוחד ואומר שצריך לנסות לנוע בלי קסם.

ג נכנס ראשון. הוא עומד על אדן החלון מתחת. מסתכל בזהירות פנימה. בודק. מזהה חיישנים תריס גלילה וכו אך הוא לא מצליח לפתוח. ר (תחת קסם) קופץ לאדן החלון לעזור ואכן מצליח לפתוח את החלון. אולם הקסם של ר מפעיל את המלכודת של החיזיון להלן…

כל אחד שומע - אז מה זה ייקח שתבוא אלי מה תרצה. התחושה של כולם זה שזה אישי אל אותו האדם.אחד. להלן התגובות השונות:

 • ר - אני מגיע
 • א - אתה צריך למות
 • ג - שאתה תעבור אלי
 • ל - לא עונה וחורקת שיניים. ממשמשת פלומה של מינק.
 • ד לא עונה כי יודע את המטרה והוא בדרך לשם

הקסם נמוג. ר הרים והרס תריס. נכנסים. ר משלשל חבל. כולם נכנסים. ר ו ד מפסיקים קסם (חוזק אישי וכוכבים) ומצטרפים. לאחר שבודקים שאין מלכודת בחדר ד בודק בכוכבים ומוצא שמופס נמצא בפאניק רום. מגיעים לפאניק רום ומבינים שבלי קסם יהיה קשה להוציא את מופז אך עם קסם יופעלו מלאןתלאפים מלכודות.

אנו שוברים שולחנות כסאות על מנת לשרוף את האזור של מופז ולגרום לו לצאת מהחדר. כולנו לוקחים כפיסים מהעצים להשתמש בהם מרחוק לאחר מכן. ר יורה על דלת לקחת פרורי חלודה מוקסמת. אנו חושדים שמופז עובד עלינו והוא לא בחדר, אז ל עושה קסם שמופז יזהור - היא מדליקה קפיס עץ. מכילה תכונה על מופז שהוא יזהר .

אנו מסכימים שצריך לצאת מהבית לפני ההתקפה הקסומה על מופז. עומדים מחוץ לבית (צמוד אליו) ואז ל מתחילה את ההתקפה על מופז - היא מדליקה את הכיסמים ומעלה באש את מופז. א לוקחת אש מיחזקל שואבת מוציאה על מופז. האש מתגברת בכולנו. ל מלבה את הכיס מהפה כדרקון. כולנו מרגישים אש אז אנו מרגישים בעולם את האור של הקסם שלנו ושל מופז. אנו ממש חווים את מופז - צנום אכול וקצוץ שער במכנסיים קצרים. שוכב מכורבל. אומר תן לי ללכת. יחזקאל מולו ולא זז. הכל לבן מסביב. האש מתגברת ומתגברת. ג אומר למופז סוויט דרימז ויורה לו בראש אש. ד מפנה ראשו למוות המתקרב. ר גם מנסה לירות במופז וגם לו יוצאת אש שבאמת פוגעת. כל זה קורה בתוך הקסם, כי פיזית בעולם, כולנו מחוץ לפניקרום

הכל מתעצם וכולם יורים אש על מופז. י אומר “באש של עצמך… קדוש*שלוש…

כולם חוזרים לעצמם.

* סוף פרק ראשון *

ezekiel_s_spaceship/פגישה_1-9.txt · מועד השינוי האחרון: 2020/10/26 16:43 על ידי jobu523