כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:משפחה_לא_בוחרים

משפחה לא בוחרים

צוות להט יוצא לשביס החיצון, אזור 1101.6, לאסטרואיד משופשף עד זוב בשם “החורבה 7510”, כדי לספק רכבי מילוט להמונים הלכודים בקאליסטר. הם מלווים בשנים שנשלחו לעזור להם: הזונה, דמות חריפה ומוכת השיטיון, שנשלחה מטעם הטבעת הצבאית משום שעשתה את התמחותה המקוצעית ממש בחוברה זו. ובדייגו א'סליקה א'טאנ, נציג טבעת הסוחרים, שדיבורו קולח, תכשיטיו שופעים, וכל חזהו מנומר בסמלי המשפחות והאירגונים בשמם הוא נושא ונותן.

הבעיות מתחילות כבר עם כניסת להט לחלל סביב האסטרואיד. קפטן ניראר מתבקש לדווח על מספר הגורמים התבוניים שעל חלליתו, אולם הדיווח לא תואם את זה של השריף המקומית ניל ניפיז. השריף מתעקשת לעלות לבדיקה אישית, יחד עם בסגנית שלה ומנהלת שיחה נוקבת עם צוות הספינה, וגם עם הקפטן באופן אישי. מסתבר שהמערכות שלה מונות שנים עשר גורמים, מספר מטריד במיוחד לאור פרעות ומפגעים שבוצעו בידי תריסר הארורים. גורמים בעלי יכולות שבני החבורה מזהים כפסיונית, ושתזמונה תואם באופן מטריד את לוח הזמנים של תריסר הנימלטים מהניסוי בקליסטר. השריף מאשרת לבסוף את כניסתה של להט למעגן, ומציבה על הספינה את הסגנית שלה למשמר.

בהמלצת השריף בני החבורה מתחילים את שהותם בחורבה בטיפול רפואי אינטנסיבי. מסתבר שבשל היסטוריה של מלחמות גנטיות ממושכות קימיים באזורים אלו מגוון בקטריות ונגעים שעשויים להעביר את האדם מוטציה מהירה לצורת חיים אלטרנטיווית (כנראה בצורת איבר כזה או אחר). לאחר שפסלו את דר פאליר ספי מונישוב היקרן נבחרה דר לולה אפילו סאלה לביצוע המשימה. רובם ככולם עברו את התהליך במהירות וקלות, רק באלאשי ונומה (אותה התעקש האסן לחסן) עברו ליל שימורים. לופה ביסורים כללים, ובאלשי בניסיון נואש להפוך לאף. אישתר נותרה לצידם בשעה ששאר חברי הצוות יצאו להתהולל.

למחרת בבוקר נפגשים מחדש אנשי בצוות בלהט. באלאשי התשוש זוכה למתנה מפתה בצורת סטייק Alien מנארדין שלהוט לעשות על שניהם ניסויים. הזונה ודייגו כבר סרו לקדם את עניינם בזויות שלהם, ובני החבורה מחליטים להתפצל. אהסן, באלאשי ועמם דוג 1 ילכו אל בית הגילדה המקומית לראות אם האסן יצליח לקבל מעמד כלשהו במנטיקור. אישתר, ניראר ונארדין יפנו אל ספק הבנק ספק בית המשכון הגדול של משפחת אדוניס המצויי באזורים אלו.

באור היום חורבה אכן מצדיקה את שמה. בשעה שמן החלל היא נדמתה כחזיון נאה ביותר: כשהאסטרואיד מהווה רק את ליבו הנוקשה של צביר שקוביות ובועיות המחוברות בצינורות מכוסי צמחיה דמוית קוזו בירוק עז. המבנים המרחפים, המוארים בשלל אורות צבעוניים, התגלו באור היום חסר הרחמים כערב רב של גרוטאות שרק התאורה והמרחק עשה עמם חסד. גם האדם הראשון שפגשו בירידתם מן הספינה, מכונאית שנעה באמצעות מנשא סילוני, הייתה מיצג גרוטסקי משהו של חלקי גוף שנזלו למקומות לא טבעיים והעבירו חלחלה ברוב בני החבורה מלבד באלאשי שפלרטט עמה ללא בושה.

למען שמירה על זהותם החליטו בני החבורה להציג את עצמם בשמות בדויים: קפטן נח, וסגניתו אונה, אייזנברג איש המכונות והמדע המוכנה בקיצור Eyes, רולנד בשחור הנצחי שלו, גורדון גדל הגוף וג'נסיס האיש-כלב הנאמן שלו.

בעת יציאתם מן המעגן קפטן נח המשיך בנסיונותיו העיקבים לעורר מחדש את Ark, הלא היא להט, ללא המלחה. מאידך תגובה כלשהי נצפתה לפחות מצד החתולים - קייג'ין פרץ מתוך הספינה לבהלת כל, כשהוא נושא את נומה בפיו ורץ להפקידה בידיה של אונה. כל באי המעגן נרגעו כשהחתול המחומש וכעוס התפנה עם שאר בני לוויתו מהשטח.

יעדם של רולנד, גורדון וג'נסיס הוביל אותם דרך האזורים הרעים של חורבה: בתעלות מוזנחות שהצמחיה גדלה בהם פרא, דרך פינות מסחר מפוקפקות ושווקי עבדים המכונים “נסחרים” כי העבדות אסורה במנטיקור. חורבה ככלל בנויה כאזורים אזורים המחוברים בינהם בצינורות, הרבה מדוגמאת מבנה הראה. אזורים ציבוריים מורכבים לעיתים מצמתים או מאיחוי של מספר בועיות (אזור מגורים) או שקוביות (אזורי גידול בקר). במרכז מסחרי מן הסוג הזה, המטופל ביד קשה בידי שריף שסימן משפחת האריס, תג פסים, נעוץ בנוסף לסיכת הכוכב המבהיקה על חזהו, נמצא בית הגילדה. מבנה קטן ומאכזב משהו.

הבחור השמנמן והידידותי מאחורי הדלפק, מציג את עצמו כסאם ג'וניור, וממנהר להציע לשלישיה מגוון שיקויים, אבנים ועשבים. רולנד מודיע שברצונו להצטרף לגילדה, ולשם הדגשה משתמש ביכולותיו הטלקינטיות להרים בקבובקון מיקרי שלא כדרך הטבע. פעולתו זוכה לתגובה נסערת מצד סאם שרץ לעדכן את הממונה, ולאחר שני רגעים מוביל אותם לאזור הפנימי של בית הלשכה.

כמו מרבית האזורים בחורבה גם חדר הלשכה נטול כבידה. במרכזו צפה לה דמות עצמות מימדים של אישה בשמלה מפוארת. גורדון חד האף מבין שמדובר למעשה בגבר, אבל זה לא מונע ממנו להעריך את דדיו העצומים המרחפים ללא משיכתה האכזרית של האדמה.

סאם,“ילד טוב”, בוגי פוצח בשיחה נעימה אך נוקבת עם רולנד מזכה אותו בסיכת מתלמד חדשה, ומקבלת מידע חלקי עד כוזב על קורותיו. בוגי לא מוותר/ת היא שולפת את כדור הבדולח שלה ומפעילה על רולנד את המתנות שנתנו לה, הוא כמובן מתנגד ומוכן לחלוק רק אימונים בסביבה נטראלית. על פניו רק מעט מאד נחשף ושום דבר מזה לא עשוי להסגיר אותו כבן גילדה מודח מעדן.

בערך בזמן הזה, בצד הטוב של חורבה, איפה ששמנים בהמיים ממין אחד משתגלים בפומבי עם שמנים בהמיים מן המין האחר, קפטן נח, שהגיע זה עתה לבנק אדוניס, חווה הצפת זכרונות של קטעי אימונים וקרבות לא לו. אונה מונעת ממנו מלהתיחד עם הריצפה וגוררת אותו לפינת הקפה איפה שהוא מתוודה על מגוון בעיות דומות , החל מחלומות טרופים על היותי ויקינג ג'ינג'י וכלה בתחושת דה-ז'ה-וו שעלתה בו עם כניסתו לבנק.

באלאשי שממתין בנימוס של ממותה מנומנמת עד שכל זה יגמר, מצליח להפגין את תיסכולו על ידי ניפוץ כדור הבדולח לרסיסים בעוד אחת ממתקפות הכתף הפסיונית שלו. השברים ננעצים בחלקם בגופה/ו הגדול של בוגי ונצבעים ארגמן.

דמויות

על הספינה

 • החתולים

נומה - ביתה של לופה numa.jpg קאייג'ין סולפאר - חתול מלחמה - מת kaigen.jpg

 • הכלביים

דוג וואן - ג'נסיס -גב-גבר dog1.jpg דוג טו - אקסודוקס-מורכב מריבועי כלבים ואנשים הניתנים להחלפה dog2.jpg

 • ספינה - להט
 • מתלווים
  • דייגו א'סליקה א'טאנ - מר: איטלקי, מלוקק, שער שחור ארוך, צבעוני, מגולח היטב.
  • הזונה (ססאסס) - מר: מסמורטטת, שמנה, שער צבעוני, עיניים בהירות.

סוחרים מאיזור החורבה

סינאצ'י פארלן - בעליו הגאה של דוק A18 (האריס) 219828_8_600.jpeg ספאבולה טרבלנקה - סוחר בחפצים שונים (ניפיז) spavola.jpg נינה - בת דודה רחוקה במשפחת האריס nina.jpg

מחפשי אוצרות

טוסיאמינאצ'יאיאלי סופוטולינקלי (המחבוב) machbub.jpg

המחבוב hell_by_rpgfantasysquare-d5k2r20.jpg

מחפשי מינרלים

ניקול אלרימנזי (המחבוב) nicole.jpg סילה שפולה (האריס) sila.jpg דן ספיירוב (ניפיז) (ססאסס) spairov.jpg

סוחרי בקר

סיסמר נופז (האריס) sismer.jpg לו אן צי האריס (ד'אוסטרא) - “חצי לו” (המחבוב), טרו בלוד (ניפיז) 226155_2_600.jpeg

נסחרים

טוסן ל'אוברטור חזרתי slave.jpg אם הפארטי הייתה קצת יותר אלימה וקצת פחות פחודה

רופאים

לולה אפילו סאלה - בבית הרופאים doc3.jpeg סניקרוב שאטרפון - ברחוב הקוצרים doc.jpg פאליר ספי מונישוב - מומחה לבעיות ויפיוז'ן doc2.jpg

גילדה

יסוד: אוויר

סאם, “ילד טוב”, בוגי bugi.jpg סאם ג'וניור sam.jpeg

משטרה מקומית

ניל ניפיז - השריף (לא ניפיז) nil.jpg

ממנטיקור אחד

סאמפיון טולור א'קאזן - אחראי אזורי sampion.jpg נואל סא צ'ין - בצוות הדיפולומטי noel.jpg קפטיין לוסי א'אין הראשה - משפחה גדולה בתמונה ניתן לראות את ריק, לוסי ומארק (מימין לשמאל). rasha.jpg והנה הקרפדה של מארק.
נעמי א'טאנג'י הראשה - משפחה גדולה naomicornerstone.jpg

מקומות ואנשים שרצוי להכיר

סיקה באל - בעל פונדק האל האחרון, טרו בלוד sheet.jpg אדיוט הכפר - (ססאסס) stupid.jpeg ליראן טובלר - בעל רציף נייד תיקונים liran.jpg סבאסטיאן א'טלה - אדם מקושר (האריס) sebastian.jpg

דנדי - עובדת בשביל סבאסטיאן. אשה. מלאה. יפהפיה. (האריס?) dandi.jpg

דנדי - אפשרות שניה לתמונה black.jpg

בייבי צ'אן weird-man-body-pics.jpg

"החורבה" - עיתון מקומי

סלבינו קורדיאלי א'סאטן - בעל העיתון (ניפיז) Handmade Software, Inc. Image Alchemy v1.12.2 נימה סיל - כותבת עורכת ומחלקת (ניפיז/טו) (חזרתי) nima.jpg

"אוצרות ותמים" - בית הזונות הגדול והמתקדם בסביבה

סילביה (האריס) (ססאסס) madam.jpg לולי luli.jpg סינדרלה cinderela.jpg פולקה pulka.jpg רונה rona.jpg

הפינקרטונים

דורין dorit.jpg רהיוואנה rayawana.jpg מישקה misha.jpg פארדוקס פאביין paradox_febian.jpg סול sol.jpg לאמור missing.jpg סינדי cindy.jpg

</wrap> יונתן, סאביין, רוהולי וצ'יצ'יז wierd-shoes-4.jpg

משפחות באזור

מפת ארועי הפרק

 • בת הטוחן
  • סהטמה ניפיז מאוהבת בסי מא האריס אחר שזה בא וניצח בתחרות שבה היה אמור לקבל את הריקוד הראשון איתה. לאחר ליל אהבים תפסה משפחת האריס את הבת הסוררת ואילצה אותה ללכת להרוג את סי מא. אך כשהיא פגשה אותו שוב, היא שוב עשתה איתו אהבים!
  • הסוף היה מר - סהטמה, גופתה העירומה מרחפת בחלל הקפוא והקר. ואנשי חורבה, רודפים את סי מא האריס ומשפחתו.
 • ססאסס
  • בבית הזונות, סילביה מזהה שהזונה הגיעה לביקור. הזונה עושה בלאגנים ואז היא רואה שומה קטנה על לחיה של סילביה. הדבר מזכיר לה נשכחות, כיצד דן ספיירוב השתנה לאחר שהופיעה השומה. לבסוף אנו רואים את הזונה בורחת, שערה מתנפנף והתמונה נחתכת בדיוק לפני שאנו רואים האם יש לה שומה או לא.
 • חזרתי
  • נסחר (עבד) בשם טוסן מנסה לארגן הפיכה. התכנון הראשונה של פיצוץ מכלי המתאן העצומים אשר נאספים מערימות עצומות של חרא פרות השתפר לכך שישחררו עדרי פרות עצומים דרך שטח האזרחים הגרים בשקופידור. ילדים/נשים ועובדים מרושעים רבים מוצאים את מותם תחת פרסות האוכל שלהם.
  • הסוף היה מר - אחרי ששלחו אותו חסר אונים למות בתוך חורבה על השיחים, הוא מצא את מותו, נעוץ עם חרב, הייש לרגלה הימנית של להט. חבריו (הנסחרים) המשיכו את מלאכתו וכבר ארבעה כדורי בקר נכחדו על תושביהם (סדר גודל של בין 10000 ל 40000 איש).
 • המחבוב
  • ניקול, מחפשת מינרלים צעירה, עולה על אוצר לא ידוע. היא וטוסיאמינאצ'יאיאלי (מחפש אוצרות ותיק ומוכשר) דנים מה לעשות עם האוצר וטוסיאמינאצ'יאיאלי טוען שיש לנצל את זה בעצמה. היא מעדיפה לעשות זאת דרך חצי לו על מנת להרוויח מהר. כאשר היא נמצאת איתו חצי לו מנסה לשכנע אותה להצטרף אליו ומראה לו את חדר האוצרות הפנימי והמוגן במיוחד. חצי לו וניקול אינם יודעים שהכל תוכנן על ידי טוסיאמינאצ'יאיאלי. הוא מופיע בחדר קורץ לה שביחד הם ידפקו ויגנבו מחצי לו. אולם היא מפחדת על טוסיאמינאצ'יאיאלי ומעדיפה לקבל את העיסקה של חצי לו.
seeds/משפחה_לא_בוחרים.txt · מועד השינוי האחרון: 2016/01/07 17:51 על ידי jobu523