כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:פרקים

רשימת פרקים

הפרלוד את הפרלוד, על שלושת פרקיו, שיחקנו לפי שיטת בעידן מרושע, כשהסיפור מקפץ בין זמנים ומאורעות כקוף שיכור ומסומם שעקצו עקרב והעלה את אחוריו באש. בגדול, שיחקנו את הפגישות בין הדמויות הראשיות, ואת הדרך שבה הם מצאו את מטה הירח האגדי, גילו עליו כל-מני דברים מעניינים, איבדו אותו לגנבים חסרי בושה, וגנבו אותו בחזרה ברוב תושיה וגבורה - תוך שהם מתחככים בכל זמם אפשרי שהתרחש בקונוס אור של עדן בכמה אלפי שנה האחרונות.

קליסטר לאחר הבלאגן בעדן ברחה לה הקבוצה למקום בו ישימו לב אליהם, קרי מנטיקור. בדרך לשם הם קיבלו אס או אס מספינה העונה לשם קליאסטר. כאשר הם עקבו אחר הסיגנלים הם גילו שתחנת החלל עברה אל זרם אחר של ההייפרספייס לפני שהיא חזרה לחלל הרגיל. דבר זה מסוכן ביותר ולא ברור למה תחנת החלל המשמשת כבית חולים צבאי עשו תנועה מסוכנת זו.

משפחה לא בוחרים עלילות החבורה בנחיל אסטרואידים עתיק ומטונף, חורבה, שבשביס החיצוני של מנטיקור בנסיונם למצוא טרנספורטציה לפליטי הקאליסטר בצורה לא מחשידה, ורווחית ככל הניתן. כמה מפתיע שדווקא לחור הנידח הזה המשיכו גם התריסר שגרמו לזוועות בקליסטר… בחזרה למקורות כאשר צריך להשיג ספינה, הפיראטים רוקדים בראש עלילות הארץ קליסטר החבורה מגיעה ושמתלטת בחזרה על הקליסטר. כעת הם עומדים מול סדרת החלטות גורליות לגבי גורל הארץ, קליסטר

הסיפורים הגנוזים

נאה אומר אי שם בעתיד הרחוק…

הסיפור המקביל בזווית ישרה

Chein Chou Unchained - פרק א ניראר, אהסהן ונארדין לבד בחלל האכזר. סיפור בניחוח ט'יאנטי.

Chein Chou Unchained - פרק ב המשך עלילות ניראר, אהסהן ונארדין לבד בחלל האכזר. סיפור בניחוח ט'יאנטי.

Chein Chou Unchained - פרק ג ניראר מאבד את כל רכושו ומוצא את עצמו על אפריציום, פנלטה במערכת הכוכבים הטיאנת'ית. סיפור בניחוח ט'יאנטי.

סיפורי בגרות

הילדים האבודים לאחר שילדיה של נומה נחטפו, שבט להט יוצא להצילם

סיפורי חשכה

ג'ורג' וושינגטון נרצח. שוב. חקירת הרצח של ג'ורג וושינגטון

סיפורים מהצד התחתון

מוות. החזרה. טימי כבר מתה. עכשיו היא רוצה למות שוב.

seeds/פרקים.txt · מועד השינוי האחרון: 2016/09/06 15:45 על ידי jobu523