כלים של משתמש

כלים של אתר


supernova:משחיר_הרוחות

אוגי, משחיר הרוחות

אוגי הוא האציל של הגוף. נכון לפגישה שביעית, פניו עדיין לא נראו לעין בלתי מזוינת. לאחר שהועבר למשמורת זמנית בקופסת הגפרורים שבכיסו העליון של גמזו, הוא ניתן לידיו הנאמנות של ארתור, אשר דן אותו למיתה על סמך מעבר על החוק הראשון, הוא החוק האוסר לאהוב, ונידון למוות בעקבות עדותו של גמזו, תחת המשפט “האמת תצא לאור”.

לילי נתנה לו בז'יטון ומצאה לו תמונה פה, אבל מאחר שחיפוש אחר “blacken the angel” מעלה תוצאות רבות הרשתי לעצמי להעלות גרסה באיכות גבוהה יותר.

משחיר נשמות, טפו, חלירע

בסשן השביעי התגלתה העדות הבאה מפיה של לילי: למעשה, בשיאו של המאבק המאומץ במשחיר הרוחות העלום גיליתי שהוא בעצם אוגי, סבי האבוד, זה שגאל את סבתא שלי, לפני שנים, מחיי בדידות והתעללות אכזרית על ידי סמיר הנורא מטול כרם. אני מודה שלקח לי זמן לספר לחברה. סיפורים משפחתיים הם עניין מסובך, בייחוד לערבייה ישראלית- אשת סף, שנמצאת במשברי זהות תמידיים. הייתי צריכה להתמודד עם העבר ולהבין שאני באמת רוצה להציל את סבא, אחרי הנזק שעשה לנו (ואולי להשתמש בו בעתיד לאיזה תיקון, מי יודע).

קצת לאחור וממש בקיצור- במבצע מסובך וממושך חילצנו את גופו של אוגי שהיה כלוא בניו עדן במשפט על השבת. שם גילינו את האבחנה בין הפן לפנים (עם שווא נע בפ') וע“י הכניסה לפנים דרך גופו של אחד המתפללים במקום, הוצאתי את גופו של אוגי והחלפתי אותו בגוף שקיבלנו מידי הקאמורה. לא בחינם, כי אם תמורת שתיים מיכולותי. שמעון שעזר לי מאוד בכל הענין גילה גם הוא על עצמו כמה אבחנות אוניברסליות חשובות, שהשפיעו עליו מקצה לקצה. בכל אופן, חזרנו ארצה ואת אוגי המורדם שלחתי לתקופת הבראה בעזה, בתקווה להפגש שוב ביום מן הימים.

כעבור כמה זמן, הותקף המקום שלנו שוב ואתו נעלמו גם גבע וטליה. כשהצליחו ליצור אתנו קשר, הסתבר כי המקום שלנו הותקף על ידי האצילים האנטישמיים זפת ותעמולה והוחלף במקום אלטרנטיבי משלהם (כולל קיומם של כפילים אלטרנטיבים שלנו לא יהודיים). זפת נשמע מוכר ולכן יצאתי שוב לחפש את סבא בעזה, בתקווה להבין איזה דבר על אצילים משחירים. גיליתי אותו לבסוף באחד מבתי הזונות המקומיים, בעצומם של מעשי זימה ופריצות לא אלגנטיים בעליל. הוא היה מאוד לא מרוצה מההפרעה, אבל די מהר הבין מה חשוב יותר וגרר אותי לאחד הברים המקומיים לשיחה משפחתית.

מסתבר שנסחט בגלל סוד אפל בעברו (בלהט הרגע וקרבת הדם והגוף, גיליתי לו שאני יודעת עליו ולמעשה אנחנו הצלנו אותו מידיו של ארתור. הוא נראה חשדן למדי ובהחלט לא מרוצה, אבל דווקא התחיל להשתכנע, למרות שלא הודה בכך) על ידי האצילים האנטישמיים (וגם משהו עם הקאמורה, אבל אני כבר לא זוכרת) ואולץ להשחיר את הרוחות שלנו. בעצם גם הוא זיהה אותי וניסה מאז לא להרחיב את הנזק, עד שנתפס. הוא סיפר קצת על המניעים האנטישמיים של זפת ותעמולה ואמר גם שזפת לא תמיד מרוצה מהאופן שבו תעמולה מנהל את העניינים. סבא נתן לי גם כתובת של אצילה בפריס, שיכולה לעזור בהתמודדות עם האצילים האנטישמיים ואת הכתובת של הכניסה למקום שלהם בבגדד. נפרדנו כך וסבא הלך, לא לפני שהשאיר לי חרק קטן בתוך האוזן, שתופף לי על עור התוף על כך שהכתובת בפריס היא מלכודת.

למען הגילוי הנאות - להלן אחד המקורות לסבתא אוגי. מהסדרה The Closer, עונה ארבע, פרק שש.

בפרק משחקת ונסה מאראנו את תרסה מונרו אשר נראית (ואף מדברת/בעלת אישיות) כמו סבתא אוגי:

בנוסף, שחקנו של קאליבן הציע את השיר הבא בתור מועמד לז'יטון: http://www.youtube.com/watch?v=byEGjLU2egA

supernova/משחיר_הרוחות.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/02 18:00 (עריכה חיצונית)