כלים של משתמש

כלים של אתר


brotherhood:dm

בבריכה של הצללים, ממנה עושים בועות גלוסטר, שוכנים הצללים של כל יצורי התבונה. הצללים של הילדים (כל הארבעה) הרבה יותר משמעותיים וגדולים מכל דבר אחר שם, אז הם עושים תוכניות. הצל של הרביעי לא מבסוט, אבל של טר אומר לו ששלו יגיע בגלל הפנסים, כי רק חיבור יסגור אותם. בסוף הוא באמת יבוא וזה ינפץ את הפנסים.

בעולם הזה הכל זמין להם, הם בשליטה על הזכרונות שלהם, אולי אפילו על זכרונות “אחרים”, אבל אין להם השפעה - זו שמורה לילדים. הם רוצים לשכנע את הילדים לוותר מרצון לפרק זמן מסוים, אבל אם לא הם ינסו לכבול אותם. אולי כאן יבואו קרטאמאנים בשפע.

מהבריכה אי אפשר לצאת לפני שמביסים את הצללים, שיגלו שהילדים הרבה יותר חזקים ממה שהם חשבו, אבל אולי ידעו שזה לא יהיה קל.

בכל-מקרה, הם ידברו איתם הרבה (אולי אל מול התקפות נואלות) לפני שיגיע הרביעי ואז יהיה קרב אמיתי.


“מה, אתם צוחקים? יש מלחמה! כחות הרוע נגד כחות הטוב! איפה אתם חושבים שאנחנו צריכים להיות?!”


הטלילאקסו שואבים חתיכות מהעולם, תהיה מועצה, בורומיר אומר שנלך ונרביץ להם, אלרונד מסביר שיש עולם מחוץ לעולם שלנו ושזה רק קצה הקרחון, הם אוכלים את העולם כדי להגיע לילדים. לברוא עולם חדש בצלמם ובדמותם (הולמס, אג וסם ג'קסון?).

בסוף, כשהם מגיעים לשולחן האבן או מה שזה לא יהיה, תופס אותם אוברון, או אריק למלי, ומנסה להשתמש בהם כדי ליצור את העולם שלו. הם נלחמים בו, בקושי רב, ובסוף הדמות שלו מתנפצת והוא חוזר רענן. בעצם הרבה פחות חזק, אבל הוא ינסה דיפלומטיה ורמאות. כמוצא אחרון, הוא יעמיד פני נכנע, וישאל אם הם מתעקשים להשתמש באבן למרות שהוא נתן את מילתו כקוסם למנוע זאת (או משהו כזה - צריך לשפר) וכך ירמה אותם לתוך דו-קרב של קוסמים. כמו בארס.

אח“כ כל-אחד ייתן כמה מלים לעולם החדש, בתקווה גבורה וסופר גיבורים, ויתווסף משהו משן הדרקון - להכין להם קליפ זריז עם השן בסוף.

brotherhood/dm.txt · מועד השינוי האחרון: 2011/05/22 07:28 (עריכה חיצונית)