כלים של משתמש

כלים של אתר


seeds:טרפידאיישן_ארוע_זמן

ארוע זמן בטרפידאיישן

כשאשקלון הוצבה בנקסוס, והפרידה בין השבטים הניצים לשאר תושבי הספינה, נפער חור במרחב זמן, ודרכו עבר פנימה פונזי הגדול. פונזי הגדול, בתוכו פונזי הקטן, ובו ריצ'י, נשלחו מ-306 שנה אל העתיד אל טרפידאיישן בנסיון לחסל את משפחת להט, או את טראפידאיישן כולה. במקביל הגיעה גם יחידה קטנה של משטרת זמן, לעזור לחבורה למנוע את פשע הזמן העצום הזה: נסיון לחיסול כל הצאצאים שהגיעו מן הפעולות העכשויות והעתידיות של החבורה.

ארוע הזמן ארך שבוע, היו בו שלוש התקלויות ידועות עליהן למדו אנשי הצוות מפי קגלאו-

הראשונה עם הגעתו של פונזי לנקסוס - בה נפגע ניראר וטימי נהרגה (אלא ששוחזרה שוב על ידי רופאי קונטמפלאיישן.

בשני היה ידוע שפונזי הקטן יתקוף בזמן שהחבורה ישנה, וקיים סויכוי כי הוא יפגע - ואכן החבורה מקימה מארב יחד עם עזרה מאנשי המחסנים - ומצליחה להעיף את פונזי הקטן אל החלל, ולהרגו.

ההתקלות השלישית הייתה ידועה כבלתי ניתנת להתחמקות, וכי תתרחש סמוך מאד לתום השבוע. החבורה עולה על נסיונותיו של רוצ'י להרוס את טראפידאיישן על ידי העברת מידע מוטעה לנח הנווט של בבל, הלא הוא החור השחור השוכן בלב אזור השבטים. החבורה נתקלת בריצ'י בזמן שהיא עסוקה בלייצר תקשורת עם נח, ולהעביר לו את המידע המדויק, ומצליחה לחסלו.

מיד לאחר מותו של ריצ'י הצוות מוטמע לתוך ראאק בנקסוס, על מנת לעבור בשלום את שלב הגדילה של בבל.


כיצד נפלט/יוצא החומר מפונזי - אותה תנועת ספירלה ביחס לקרן על דיסקית הסחיפה. פונזי נמצא בנקסוס שהוא במישור של הדיסקית. הקרן עצמה משיקה לטרפדיטן בנקודת קצה.

והמאמר ממנו נלקחה התמונה שמדבר על נושא זה: http://www.hayadan.org.il/first-glimps-on-all-stages-of-black-hooles-meal-2811154


2525

In the year 2525, if man is still alive If woman can survive, they may find

מילים מתוך השיר: Zager And Evans - In The Year 2525

אנשי ספינת "אוקסימורון" והאומה הטרנסיטית שהגיעו מן העתיד הקרוב

seeds/טרפידאיישן_ארוע_זמן.txt · מועד השינוי האחרון: 2016/02/25 11:21 על ידי גולה