כלים של משתמש

כלים של אתר


supernova:אור_ממשי

אור ממשי

“אור ממשי” הוא השם הזמני שנתתי לדרך אחרת בה ניתן לחוות אור.

לילוש יודעת לעשות את זה (היא מעבירה את הגוף שלה, יחד עם נספחים, דרך יצור תבוני, אל האור שמאיר בו באותו זמן. ממון הצליח לעשות את זה לגבע, על “האני” האימתני שלו, בעזרת משפט ושטר כסף.

כשחווים את האור מבפנים, עם הגוף, הוא מפסיק להרגיש כמו חוויה אינסופית ושלמה והופך למשהו דומה יותר לעולם המוכר, למרות שלפעמים הוא שונה ממנו בצורות ביזאריות (או נעשה קונקרטי באופן מוקצן). כך האופניים של לילי הפכו ל“פניים” והדשא השפריץ עליה זרע, בזמן שגבע התקיים בעולם שכולו גושי כסף.

בחוויה הזו, כל מקטעי האורות של יצורי התבונה השונים מתחברים לעולם אחד, בו ניתן לנוע פיזית בין יצורי תבונה שונים שמאירים, או שמאירים בפוטנציאל, באור הרלוונטי.

מבפנים, אי-אפשר לשנות את הסצנה דרך פרטים קטנים, או לגשת למלא הפוטנציאל דרך הפעלה של המשפט, אבל אצילים יכולים להפעיל את הכוחות שלהם - מה שאיכשהו לא מתנגש עם המשפט הידוע “העין לא רואה את עצמה”.


ההוא 2007/07/24 11:19

אוקי, יש מקום לדיון.

השמות כאן טיפהלה מבלבלים. אני הבחנתי בין אור לאורות, כאשר אור הוא בודד ולכן הוא ההופעה המושלמת שאתם מכירים מזה כמה זמן, ואורות בהיותם רבים, מכילים אורות שונים, וכך זה המקום שאליו לילי הגיע לאחרונה.

אתה מנחה אלטרנטיבי יקר, הבחנת בין אור (הצורה הישנה) לאור ממשי (ואז תחבת את מישור האורות אל תוך המלה אור!).

במובן מסוים יש כאן שני מישורים. מישור ישן שהכרתם וחדש. אני בהתאמה קראתי לזה מישור האור ומישור האורות. אתה קראת לזה אור/מישור האורות או אור ממשי (ואז מה זה, מישור האורות הממשיים?)

בוא נסגור שמות רבותי!


אני 2007/07/25 10:09

“אור” ו“אורות” נורא מבלבל, מה גם שאנחנו משתמשים ב“אור” כדי לציין את האורות עצמם, בנפרד מהמישורים השונים בהם ניתן לחוות אותם.

אז אור זה אור. הדבר עצמו. עכשיו צריך שמות ברורים לשתי החוויות השונות. שני המישורים.

כרגע, חווית האורות הקלאסית עברה לערך מישור האורות (זו היתה הכותרת בערך הישן), והחוויה החדשה עברה לערך הנוכחי. אולי באמת צריך להשתמש במלה “חוויה” במקום במלה “מישור”:
“חווית אורות שטחית” אל מול “חווית אורות מלאה”?


ההוא 2007/07/25 10:23

זה נשמע ממש ממש טונואי.

מה לגבי “הגירוד של האור” מול “הרביצה בתוך הביצה השמאלית של האור”? הממף!


אני 2007/07/29 11:57

העברתי את כל הדיונים מהדף הקודם, לרגל שינוי השמות.


supernova/אור_ממשי.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/04 12:56 על ידי dm