כלים של משתמש

כלים של אתר


supernova:קאמורה

הקאמורה

אם יש לך בעיה, ואם אף-אחד אחר לא יכול לעזור, ואם אתה יכול לשלם את המחירים השערוריתיים שלהם, אולי תוכל אתה לשכור את - הקאמורה. התשלום המקובל, עבור עבודות שונות, הוא יכולות אציליות. בעזרת טקס פרחים, הם מסוגלים לקחת יכולת ספציפית (כלומר מניפסטאציה ספציפית של כח אצילי, וראה דוגמאות להלן) ולנעול אותה לקעקוע מיוחד. דרך הקעקוע הזה הקאמורה יכולה להשתמש ביכולת. האציל ממנו היכולת נלקחה יכול גם להמשיך ולהשתמש ביכולת שלו, אבל הוא חייב לעשות את זה דרך הקעקוע. אנחנו עוד לא ממש יודעים מה זה אומר.

בינתיים אנחנו מכירים רק עובד אחד של הקאמורה, נחש'לה שלנו. לילי עשתה איתו עסק. נחש נותן לה גוף של סבא שלה שהיא יכולה לשים בכלא בניו-עדן בזמן שאנחנו מבריחים את האורגינל הרחק הרחק, והקאמורה מקבלת ממנה את היכולת להציץ ולעבור למקומות (כולל מקומות של אצילים אחרים). בנוסף, כל המשפחה שלה תעזור לה לבצע איזו משימונת בשביל הקאמורה בירח המלא הקרוב, או זה שאחריו. כל זה בשביל גופה של ערבי. פלא שהם כזה ארגון משגשג?

לפי ג'ון ג'מייקה הקאמורה מחולקת לאחד-עשר חלקים (איזו הפתעה). בראש כל חלק עומד מכשף או מכשפה, ובראשם ארתור. לכל חלק יש משפט ותחום התעסקות. מישהו צריך למלא את כל האינפורמאציה הזו.

supernova/קאמורה.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/02 18:00 (עריכה חיצונית)