כלים של משתמש

כלים של אתר


supernova:התחנה_המרכזית

התחנה המרכזית

המקום שלנו עדיין בחיתוליו, אבל הוא מתהווה במקום בו היתה התחנה המרכזית. עקב המעורבות שלנו התחנה המרכזית עברה לתחנה החדשה (כבר בשמונים-ושתיים, עשור לפני הזמן!), ואנחנו הולכים ומשתלטים על המקום.

מטבע הדברים, התחנה המרכזית היא סוג של סף, ולמרות שהיא קצת פרמיטיבית, אין ספק שהיא גם מעוז של טכנולוגיה וגם מקום בו הטבע האמיתי של האנשים נגלה - ואנשים, מטבעם, בעיקר אומרים את האמת.

התחנה המרכזית אינה רק המקום בו רוכשים סכין-קפיצית מרוכל רמאי, או מחפשים רגע של שקר בין ירכי זונה, בין מנות של סם או בין ספסלי הקולנוע המציג סרטים כחולים כל היום - היא המרכז המפעם של אליטה תל-אביבית חדשה: אנשים שעברו את הסף אל הצד השני, מבינים שהחוק והחברה הם שקרים ושהטכנולוגיה היא הכלי המושלם לחשיפת הטבע האמיתי של העולם.

האנשים האלו מקבלים משהו מהמקום בדיוק כשם שהמקום מקבל משהו מהם, ואני לא מדבר רק על ששים ומשהו הרוחות שלנו, ועל יוסף היפה שלי (שיוצא מדי-פעם מהחנות כדי לעשות סידורים), אלא על כל שאר התבונות שמסתובבות לנו בין הרגליים. יש מי שקורא לזה “פשע מאורגן”, או “כנופיות בריונים”, אבל זו בסך-הכל הדרך שלנו לתת משהו בחזרה לחברה.

המנהלת הרשמית של המקום, היא גב' רוזנקראנץ, שמסתובבת כמו דומיניאטריקס בעור שחור ובגוף מבוגר אך מתוחזק לתפארה. עמרי הוא סוג של שגריר ושר-חוץ, יהודית מנהלת את מועדון החברים, ונועם הוא הנהג. נראה לי שאני אלביש גם אותם בבגדי עור.

צילום: דוד שי
התמונה מגיעה מפה

supernova/התחנה_המרכזית.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/02 18:00 (עריכה חיצונית)