כלים של משתמש

כלים של אתר


supernova:גב_רוזנקראנץ

גב' רוזנקראנץ

מלכה רוזנקראנץ, מלאך הנקמה הפרטי שלנו - תפקיד מפתח בדת החדשה של שמעון.

גב' רוזנקראנץ היא אחת מהרוחות הראשונות שמתו ונאספו כדי להקים את המקום שלנו. אחרי שהיא עברה את השואה ואת התקומה שמעון סילק את השטיח הפלסטי באמבטיה שלה, מה שסלל באופן עקיף ונטול אשמה את דרכה למוות בהחלקה באמבטיה אי שם בפגישה שבע. במקור היא שמשה את המשפחה כפתיון לאוגי שהגיע לטנף את נשמתה הזקנה, אבל אחרי שהוא נתפס על-ידי המשפחה במבצע נועז שמעון גילה שהוא כל-כך מחבב אותה ששמרנו אותה כרוח ראשית.

למעשה, היא אחת מארבע הרוחות העיקריות של המקום שלנו, יחד עם יהודית, נעם ועמרי. כמותם גם היא “ליידי” (כלומר יש לה שתי נקודות ב“החוק”, הקרוי גם “מקום”) מה שאומר שמבחינת הקשר עם למחוקק היא תיקו עם טליה, ופי-שתיים מלילי, שמעון או גבע. אולי זה גם מסביר למה שמעון קורא לה לאחרונה “הגבירה רוזנקראנץ! כן הגבירה רוזנקראנץ! קצת יותר ימינה הגבירה רוזנקראנץ!”

בעקבות השנוי האחרון בכחותיו של שמעון ונפילתו ההיסטורית מכס-הכבוד לכדי אזרח פשוט, הגב' רוזנקראנץ פצחה במבצע השתלטות על המקום וצבעה את כולו בצבעים פסטלים (הפגישה התריסר) שעצבנו מאד את טליה.

בסשן השלושה-עשר, במאמצי השתלטות בחזרה על המקום, שמעון התחפש לשלמה, בעלה המנוח, ופיתה את האשה המסכנה (אחרי שגבע הכניס אותה לטריפ) למין מושחת וחסר-מעצורים. לאחר שעות של מסיבת מין פרועה עם עורות שחורים וסטרפ-אונים, בעזרתם האקטיבית של נעם ובתיה, הסביר להם שמעון (בתור שלמה, שנשלח מלמעלה להעביר את המסר) שיציאתו של שמעון מהחסד האלהי היתה מכוונת, ושהיא חלק מהמסע להשבת האמת והבאת הגאולה, ועם קצת מזל הולכת להתבשל פה כת בתוך הכת ומי יודע איך זה ייגמר.

!תחזיר את שטיחון האמבטיה שלי
התמונה נלקחה מהחוברת הרביעית של הקומיקס punisher. היא צוירה בידי סטיב דילון ונצבעה בידי ג'ימי פלמיוטי.

supernova/גב_רוזנקראנץ.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/02 18:00 (עריכה חיצונית)