כלים של משתמש

כלים של אתר


resha:סמן_יודאשקין

שלום!

השם שלי סמן יודאשקין ואני סיסאדמין של מחשב שלכם! תפקיד שלי דואג שהכל עובד בסדר, שלא מפריע אתכם יותר מדי, שלא אתם מפריעים למערכת. דו-קיום, כמו אומרים.

אולי אתם אומרים מי זה סמן זה? איש סיסטם שלנו לא קוראים מקסים? אולי אתם (אתם אני מתכוון אתה, shai7@gmail.com) אומרים זה בכלל לא מחשב של עבודה, זה מחשב של בית, איך יש פה סיסאדמין? אבל חשוב, shai7, כל טרויאנים שרץ במחשב שלך, מי מנהל? לבד עובד? לבד מתאים לסרביס-פק חדש של ויסטה? זה לא חלק מרשת גדולה, מערכת מבוזרת של דיוור ישיר מתקדם? והכל בלי אפילו תשים לב, רק קצת יורד לאט הטורנט. וגם איכות של סרט קצת פחות, כי שמנו דברים מוצפן בפאקטים שלך. לא אגיד מה, באמת יותר טוב לא תדע ככה לא יפליל אותך. רק אל תיקח לפטופ איתך לניו-יורק שבוע הבא, כי אם חפשו, לא טוב.

בחברה אני עובד, זה ביזנס גדול בתחום של דיוור ישיר סיטונאות פרמצבטיקה ואבטחת רשתות, יש לפעמים בצ'ט בא חדש שואל אם אנחנו עושים רע לאנשים. ואנחנו ותיקים אומרים אותו רק עבודה, כל אחד להתפרנס, וגם זה חוקי, לפחות לא לא-חוקי לפי חוקים של רוסיה מלאדיבים אנטיגואה. אני לפעמים מסביר, אנחנו עושים גם טובה לאנשים. למשל, חושב אנשים יודעים כמה ויאגרה מקנדה זה זול, וגם אפשר בלי רצפט. ובטח אם יבינו, היו רוצים לספר לחברים שלהם, נכון? אז אנחנו עושים שיספרו לחברים שלהם, בלי שצריכים מתאמצים וגם בלי חברים צועקים אותם שעושים סתם פרווארד. למשל, עם הפורנו, שזה עושה אנשים שמח, וגם חינוכי. ולמה לעשות להם החלטות קשות עם כרטיס אשראי, שיכולים לשלם אותנו בסיקלים של מעבד שלהם, ולתת לנו גם שמים תוכניות של כור מוצפן במקום פנוי יש בדיסק שלהם.

אבל בזמן אחרון, אני חושב אולי לא מספיק הסבר כזה. חברה (לא פירמה, ז'ינה) אומרת עבודה שלי כמו מוכר הרואין. אומר לה, מלון בתורכיה את לא אומרת הרואין, נכון? אבל חושב משהו במה שאומרת. אז מנסה להבין זה דבר, רע.

בבקשה אם יש שאלות אז כותבים באימייל semen@evilempirehelpdesk.ru וגם אפשר בצ'ט שלנו gollum.evilempire.ru בפורט 1337.

resha/סמן_יודאשקין.txt · מועד השינוי האחרון: 2013/11/05 02:09 (עריכה חיצונית)